Przeczytaj oficjalny opis

Exeed School of Business and Finance jest instytucją szkolnictwa wyższego z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, mającą na celu edukację wysokiej jakości amerykańskich instytutów szkolnictwa wyższego i brytyjskich instytutów szkolnictwa wyższego. Znajduje się w Sharjah, Exeed ułatwia edukację wykonawczą, szkolnictwo wyższe i profesjonalne certyfikaty dla specjalistów z różnych części świata poprzez sesje w klasie, a także poprzez jej state-of-the-art kampus wirtualnej nauki znany jako szkoła EXEEDx.

Exeed School of Business and Finance są akredytowane przez wiodące organizacje nagradzające, jednostki akredytujące i organizacje zawodowe, a szkoła ułatwia Masters in Business Administration, Masters in Science, Dyplomy podyplomowe, Under Graduate Programs i Professional Short Term Programs.

Exeed School ma wykładowców z różnych uniwersytetów z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle i akademii oraz zespół kierowników programów, doradców zawodowych, konsultantów ds. Rekrutacji i koordynatorów programów.

Misja:

Naszą misją jest wyposażenie dzisiejszych profesjonalistów, menedżerów i liderów w ekspansywną wiedzę i umiejętności, aby mogli się wykazać i być gotowi na przyjęcie dynamicznego świata przyszłości. Aby zrealizować swoją misję, ESBF tworzy ekosystem, w którym profesjonalista będzie trenowany, wspierany i certyfikowany przez światowej klasy, utalentowane wydziały i wnikliwe uczenie się od instytucji premium, poza zdobyciem kwalifikacji od najbardziej renomowanych uniwersytetów na całym świecie.

Wizja:

ESBF przewiduje, że stanie się najbardziej poszukiwanym kierunkiem kształcenia kadry kierowniczej w regionie, w którym specjaliści będą mogli znaleźć najlepsze globalne kwalifikacje od najlepszych uniwersytetów i organizacji nagradzających dostarczanych lokalnie i globalnie, pomagając im zdobyć solidną wiedzę w swoich dziedzinach praktyki i doskonalić się na wybranych przez siebie arenach, przyczyniając się w ten sposób do budowania wielkich organizacji, budowania zrównoważonych społeczności i budowania postępowego narodu, podtrzymującego zasady etyki i uczciwości.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Address
Riyadh, Riyadh Province, Arabia Saudyjska
Address
Jeddah, Makkah Province, Arabia Saudyjska
Address
Dammam, Eastern Province, Arabia Saudyjska
Address
515000 Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
Exeed School of Business and Finance 
2nd Floor, USA Regional Trade Center, 
Al Tawun
Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
Oman Online, Oman
Address
Saudi Arabia Online, Arabia Saudyjska
Address
Singapore Online, Singapur
Address
Bahrain Online, Bahrajn
Address
India Online, Indie
Address
Exeed School of Business and Finance, Al Nahda
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
Canada Online, Kanada
Address
Nigeria Online, Nigeria
Address
Mumbai, Maharashtra, Indie
Address
Bengaluru, Karnataka, Indie
Address
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
Malaysia Online, Malezja
Address
Exeed School of Business and Finance, Westford Education Group,
225 B Island Business Centre, 18-36 Wellington Street,
Woolwich
SE18 6PF London, England, Wielka Brytania