University of Stirling

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Na University of Stirling różnica tkwi w naszym DNA - zapewnienie edukacji celu i prowadzenie badań, które pomagają kształtować społeczeństwo.

Jesteśmy międzynarodową uczelnią o pionierskim duchu i światowej renomie w zakresie wysokiej jakości nauczania i badań. Jesteśmy pasjonatami tworzenia efektów we wszystkim, co robimy.

Stirling to miejsce, w którym umiejętność - a nie tło - jest ceniona.

Nasza reputacja

Robiąc nasz wpływ, inaczej myśląc

Od momentu powstania w 1967 roku, University of Stirling zawsze był napędzany przez transformacyjne myślenie i ducha innowacji. Naszą misją jest zrobić wszystko, aby dać naszym studentom wiedzę i doświadczenie, aby wywrzeć wpływ na świat.

Wszystko, co robimy, ma pozytywny wpływ na ludzkie życie. Jesteśmy przedstawicielem zmian, łączymy ludzi, wprowadzamy innowacje i przekształcamy życie naszych studentów, pracowników i globalnych społeczności, którym służymy. Ciągle pragniemy wprowadzać innowacje i ulepszać, aby zmienić społeczność. W ten sposób zdobyliśmy naszą globalną reputację dzięki wysokiej jakości nauczaniu i uznanym na całym świecie badaniom.

Badania w Stirling: zmiana życia

Nasz cel jest prosty. Od karmienia świata do używania psychologii do łapania przestępców, chcemy zająć się globalnymi problemami naszych czasów. Nasi interdyscyplinarni naukowcy kwestionują założenia, wprowadzają innowacje i znajdują rozwiązania.

Nasze tematy badawcze to:

  • Życie dobrze
  • Kultury, społeczności i społeczeństwo
  • Globalne bezpieczeństwo i odporność

Nasza wizja

Być rozpoznawanym na całym świecie jako Uniwersytet, który odpowiada potrzebom społeczeństwa poprzez innowacyjne i interdyscyplinarne badania; nauka i nauczanie najwyższej jakości; i dzieląc się naszą wiedzą ze światem.

Instrukcja pozycjonowania

Na University of Stirling nasi myśliciele są inteligentni, dociekliwi i innowacyjni.

Wszystko, co robimy, jako instytucja i jako jednostki, ma cel i wpływ. To kształtuje naszą kulturę, naszą osobowość i nasz sposób myślenia. Zachęca nas do kwestionowania status quo i popychania normy. Ciągle pragniemy wprowadzać innowacje i ulepszać, aby przynieść korzyści społeczeństwu i dokonać zmian w społecznościach, którym służymy.

Używamy naszego myślenia, aby ulepszyć wszystko. Łącząc, wprowadzając innowacje i transformując, wierzymy, że nasze myślenie może zmienić świat.

Nasza misja

Nasz wkład i podejście są zdefiniowane przez:

  • Rozwijanie ludzi i pomaganie społeczeństwu poprzez pogoń i zrozumienie wiedzy. Stwarzamy warunki dla innowacyjnych, interdyscyplinarnych badań i komunikujemy to, czego się nauczyliśmy na szerszym świecie w jasny i użyteczny sposób.
  • Przekształcanie życia naszych uczniów i pracowników poprzez stwarzanie im możliwości pełnego i pełnego rozwoju potencjału intelektualnego i emocjonalnego; czyniąc je odpornymi i dającymi im umiejętności, jakich potrzebują w nowoczesnym świecie; i poprzez wpajanie im poczucia odpowiedzialności za promocję dobra publicznego.
  • Tworzenie globalnych obywateli, współpracujących z rządami, przedsiębiorstwami i przemysłem, społeczeństwem i sektorami trzecimi oraz kolegami z innych instytucji, w celu rozpoznawania i zaspokajania zmieniających się potrzeb społeczeństwa.

Nasze wartości

Doskonałość

Czołowy globalnie w naszych obszarach wiedzy badawczej i poprzez dostarczanie wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych.

Otwartość

Jesteśmy otwarci we wszystkim, co robimy, komunikując pracę i wartość Uniwersytetu na szerszy świat i angażując ludzi w realizację naszej wizji.

Ambicja

Rozwijanie uniwersytetu w innowacyjny sposób, osadzanie zrównoważonego rozwoju i tworzenie dla niego modelu do naśladowania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktor edukacji » Widzieć DBA » Widzieć Doktorat » Widzieć Online Doktorat » Widzieć Online MSc » Widzieć Health BScs » Widzieć Health MSc » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Law LLB » Widzieć MSc » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

DBA Doctor of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 36 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Stirling

Przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów, nasz innowacyjny Doctor of Business Administration (DBA) rozwija zarówno twoje umiejętności badawcze, jak i praktyczne, pozwalając ci przejść do starszych ról w zarządzaniu i powiązanych obszarach biznesowych. [+]

Przegląd

Przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów, nasz innowacyjny Doctor of Business Administration (DBA) rozwija zarówno twoje umiejętności badawcze, jak i praktyczne, pozwalając ci przejść do starszych ról w zarządzaniu i powiązanych obszarach biznesowych.

Absolwenci DBA są w stanie pracować na uniwersytetach jako naukowcy prowadzący badania lub w przemyśle jako kierownicy wyższego szczebla, konsultanci i liderzy biznesu o profilu badawczym. Na tym kursie będziesz rozwijać kompetencje badawcze na poziomie doktora w połączeniu z dogłębną i refleksyjną znajomością teorii zarządzania i praktyki zdobytej w tradycyjnym programie DBA.

Zapewniamy kierowane, stopniowe przejście, pozwalające z powodzeniem zostać badaczem i lekarzem na poziomie doktoranckim, bez względu na wcześniejsze szkolenie. Nasz kurs DBA pomoże Ci stać się refleksyjnym, samokrytycznym profesjonalistą. Nauczysz się umiejętności, technik i praktyk, aby prowadzić nowatorskie badania, jednocześnie budując teoretyczną i praktyczną wiedzę na czele badań biznesowych i zarządzania. Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz przygotowany do skutecznego zarządzania presją i wyzwaniami coraz bardziej dynamicznego środowiska biznesowego oraz oferowania oryginalnych i kreatywnych rozwiązań do radzenia sobie z pojawiającymi się problemami.... [-]


Doktor edukacji

Doktorat w edukacji EdD

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 36 - 96 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Stirling + 1 więcej

Nasz Doktorat w Edukacji jest idealną okazją do rozwoju, jeśli jesteś specjalistą w zakresie edukacji wyższej, starającym się wzbogacić i wykorzystać swoją wiedzę badawczą. Niezależnie od obszaru edukacji - od szkół, szkół wyższych i uniwersytetów po kształcenie zawodowe, oparte na pracy i uczenie się przez całe życie lub opracowywanie polityki - zdobycie profesjonalnego doktora zapewni ci pozycję lidera w swojej dziedzinie. [+]

Przegląd

Nasz Doktorat w Edukacji jest idealną okazją do rozwoju, jeśli jesteś specjalistą w zakresie edukacji wyższej, starającym się wzbogacić i wykorzystać swoją wiedzę badawczą. Niezależnie od obszaru edukacji - od szkół, szkół wyższych i uniwersytetów po kształcenie zawodowe, oparte na pracy i uczenie się przez całe życie lub opracowywanie polityki - zdobycie profesjonalnego doktora zapewni ci pozycję lidera w swojej dziedzinie.

Nasz Doktorat w Edukacji jest dostosowany do potrzeb zapracowanych profesjonalistów i łączy w sobie doskonałe podstawy metod badawczych i teorii edukacyjnej z możliwością wykorzystania twoich badań do poprawy profesjonalnej polityki i praktyki.... [-]


Doktorat

Doctor of Diplomacy (DDipl)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 - 72 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Stirling + 1 więcej

Ten kurs łączy najlepsze praktyki w nauce akademickiej i profesjonalnej wiedzy. Unikalną cechą bezpośredniej i praktycznej strony kursu są seminaria weekendowe, które maksymalizują możliwości dyskusji na temat kluczowych kwestii i elastycznego dostarczania. Zestaw modułów zawiera symulacje dyplomatyczne i ćwiczenia negocjacyjne, które można również wykorzystać do wyboru z karty. [+]

Przegląd

Ten kurs łączy najlepsze praktyki w nauce akademickiej i profesjonalnej wiedzy.

Unikalną cechą bezpośredniej i praktycznej strony kursu są seminaria weekendowe, które maksymalizują możliwości dyskusji na temat kluczowych kwestii i elastycznego dostarczania. Zestaw modułów zawiera symulacje dyplomatyczne i ćwiczenia negocjacyjne, które można również wykorzystać do wyboru z karty.

DDpip składa się z dwóch części. Studenci studiujący w pełnym wymiarze godzin mogą liczyć na ukończenie studiów w ciągu trzech do czterech lat. Część wykładowa będzie trwała przez dwa lata akademickie, jeśli jesteś studentem studiów dziennych. W ostatnim roku (z możliwością ubiegania się o przedłużenie o jeden rok) doktoranci zakończą pracę w ciągu około jednego roku. Ta teza pozwoli ci zastanowić się nad stosownymi kwestiami dyplomacji w świetle teorii i wiedzy konceptualnej zdobytej w trakcie studiów, a także w ramach niezależnych badań.... [-]


Doktorat z badań TESOL

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 36 - 96 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Stirling + 1 więcej

Ten kurs doktorancki jest w całości poświęcony badaniu TESOL. Ten doktorat będzie interesujący dla tych, którzy mają doświadczenie w zakresie języków, językoznawstwa, lingwistyki stosowanej lub dziedziny pokrewnej, a także dla praktyków nauczania języków obcych, którzy są żywo zainteresowani badaniami. [+]

Przegląd

Ten kurs doktorancki jest w całości poświęcony badaniu TESOL. Ten doktorat będzie interesujący dla tych, którzy mają doświadczenie w zakresie języków, językoznawstwa, lingwistyki stosowanej lub dziedziny pokrewnej, a także dla praktyków nauczania języków obcych, którzy są żywo zainteresowani badaniami.

Ten kurs rozwinie twoje umiejętności badawcze i postawi cię na drodze do zostania niezależnym badaczem. Doktorat jest znaczącą kwalifikacją, która wyznaczy Cię jako eksperta w dziedzinie nauczania języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami. Osiągniesz nowe umiejętności w zrozumieniu skomplikowanych zagadnień, wyostrzysz swoje umiejętności rozwiązywania problemów, zwiększysz swoją pewność siebie jako badacza i poszerzysz swoją wiedzę na temat pola, jednocześnie korzystając z doktoranckiego doświadczenia.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
University of Stirling,
Stirling, Scotland, FK9 4LA GB