Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Inżynierii i Sztuki Cyfrowej ma doskonałą reputację zarówno pod względem jakości nauczania, jak i wpływu naszych badań.

Specjalna szkoła łącząca inżynierię, technologię i media cyfrowe, nasza mieszana wiedza specjalistyczna jest dobrze dostosowana do potrzeb XXI wieku. Patrząc perspektywicznie i zróżnicowana kulturowo, jesteśmy zaangażowani w rozwój etatowych absolwentów, którzy będą mieć pozytywny wpływ na społeczeństwo. własnego budynku, jesteśmy wystarczająco małe, aby poznać wszystkich naszych studentów, a pracownicy i studenci pracują w bardzo przyjaznym środowisku.

Szkoła powstała ponad 50 lat temu i stworzyła najwyższej jakości bazę dydaktyczną i badawczą, otrzymując doskonałe oceny zarówno w zakresie badań, jak i nauczania. Zaangażowani w wysokiej jakości badania w zakresie komunikacji , inteligentnych interakcji oraz oprzyrządowania i kontroli , o znaczącym wpływie na poziomie krajowym i międzynarodowym, konsekwentnie przyciągamy znaczne fundusze na badania z brytyjskich rad badawczych, europejskich programów badawczych, przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych, agencji rządowych i innych a nasza ekspertyza pozwala nam szybko reagować na nowe wydarzenia W najnowszym programie Research Excellence Framework (REF) 98% naszych badań zostało uznanych za międzynarodowe.

Przygotowujemy naszych studentów do szerokiego zakresu zawodów umożliwiających im dynamiczną karierę zawodową w Wielkiej Brytanii i za granicą.

Nasz 33 pracowników akademickich i ponad 130 studentów studiów podyplomowych i kadry naukowej tworzą zespoły zapewniające idealne podejście do skutecznego wspierania wysokiego poziomu działalności badawczej. Istnieje dobrze prosperująca populacja studentów studiujących na studiach podyplomowych w szczególnie przyjaznym i wspierającym środowisku nauczania i badań.

Nauczane kursy

E NGINEERING

· Zaawansowana Inżynieria Komunikacji (Technologia RF i Telekomunikacja) (MSc)

· Zaawansowana inżynieria komunikacji (systemy i sieci bezprzewodowe) (MSc)

· Zaawansowana inżynieria systemów elektronicznych (MSc)

· Bezpieczeństwo informacji i dane biometryczne (MSc)

D sztuki walki

· Animacja komputerowa (MSc)

· Cyfrowe efekty wizualne (MSc)

STOPNIA BADAŃ

· Magister sztuk cyfrowych, dr

· Mgr inż

Ekscytujące możliwości kariery

Aby być w stanie stawić czoła wymaganiom konkurencyjnego rynku pracy, musisz zdobyć wysoki poziom wiedzy akademickiej i rozwinąć umiejętności, które można wykorzystać w odniesieniu do wszystkich aspektów zatrudnienia. W Kentu zapewniamy kompleksowy pakiet programów szkoleniowych dla rozwoju umiejętności , doradztwo zawodowe, wolontariat i płatne możliwości pracy, aby poprawić perspektywy zawodowe w globalnym miejscu pracy. Każda z naszych stron kursowych zawiera bardziej szczegółowe informacje o umiejętnościach i karierze właściwej dla tego programu.

Kent ma bardzo dobre wyniki podyplomowe: 92% naszych absolwentów studiów podyplomowych, którzy ukończyli studia w 2017 r. I odpowiedzieli na ogólnokrajową ankietę, było w pracy lub kontynuowało naukę w ciągu sześciu miesięcy (DLHE).

Społeczność interdyscyplinarna

Doświadczenie studentów podyplomowych w Kent wykracza daleko poza studia akademickie. Nasza interdyscyplinarna społeczność podyplomowa umożliwia pracownikom i studentom interakcję i wymianę pomysłów z innymi osobami spoza ich specjalizacji.

Zapewniamy również silne ramy wsparcia za pośrednictwem naszej Graduate School. Szkoła angażuje się w rozwój umiejętności zawodowych wszystkich uczniów, czego dowodzą nasze zaawansowane warsztaty szkoleniowe, nagroda Global Skills i program rozwoju naukowców.

Zasoby podyplomowe

Szkoła Inżynierii i Sztuki Cyfrowej dysponuje szeroką gamą sprzętu i oprogramowania do pozyskiwania i przetwarzania obrazów oraz urządzeń do projektowania systemów wbudowanych z wykorzystaniem programowalnej logiki i technologii układów scalonych, obsługiwanych przez narzędzia CAD i oprogramowanie programistyczne od międzynarodowych firm, w tym CadenceTM, XilinxTM, AlteraTM, National Instruments® i Mentor GraphicsTM. Dostępny jest pełny zestaw narzędzi Matlab / Simulink®. Nasze laboratorium pomiarowe posiada wielofazowe układy do pomiaru przepływu i spalania, które mogą generować szereg rzeczywistych, aczkolwiek zmniejszonych procesów przemysłowych.

Istnieją narzędzia do projektowania oprogramowania systemów RF, antenowych i fotonicznych (takich jak ADSTM, CSTTM, HFSSTM i VPITransmissionMakerTM), a następnie do testowania za pomocą analizatorów sieci i widma do 110 GHz, arbitralnego generatora fal o prędkości 12 GSa / s, z dużą prędkością oscyloskop próbkujący do 100 GSa / s, czujnik na płytce i wysokiej jakości komory bezechowe.

Jego bogate zasoby mediów cyfrowych obejmują najnowocześniejsze stacje robocze z oprogramowaniem AliasTM Maya i Foundry Nuke, studio fotograficzne i studio produkcyjne z zielonym ekranem.

Aktywna szkoła

Jako student studiów podyplomowych jesteś częścią kwitnącej społeczności naukowej i otrzymujesz wsparcie poprzez szeroki program indywidualnego nadzoru, specjalistyczne seminaria badawcze, programy szkoleniowe z zakresu ogólnych umiejętności oraz ogólne seminaria z wydziałów, zwykle z zewnętrznymi użytkownikami. Zachęcamy do uczestnictwa i prezentacji swojej pracy na dużych konferencjach, a także do wzięcia udziału w naszych wewnętrznych programach konferencyjnych i seminaryjnych. Atmosfera naszej szkoły jest nieformalna, przyjazna i ma w jej centrum kwitnącą i różnorodną społeczność podyplomową z całego świata. świat. Mamy również żywą społeczność studentów i absolwentów uczestniczących w naszych społecznościach społecznościowych na Facebooku i Twitterze, do których jesteś zachęcany.

Dlaczego nie odwiedzić naszego kanału YouTub e, aby obejrzeć nasze filmy promocyjne i pracę dla studentów oraz wirtualną wycieczkę po naszej szkole.

Wsparcie finansowe

Uniwersytet ma fundusz stypendialny w wysokości ponad 11 milionów funtów na wsparcie naszej podyplomowej społeczności. Studium magisterskie to ważna inwestycja w twoją przyszłość, która przynosi całe życie korzyści i opracowaliśmy szereg pakietów, aby zapewnić ci niezbędną pomoc finansową. wsparcie. Mamy pełne nagrody wspierające kandydatów na studia doktoranckie, nagrody za naukę dla osób uczących się magisterskich i rabatów lojalnościowych dla naszych absolwentów. W przypadku podyplomowych pożyczek na studia magisterskie, uprawnieni studenci mogą pożyczyć do 10 609 GBP.

Aplikacje

Możesz złożyć wniosek online na stronie internetowej Uniwersytetu.

Szczegóły kontaktu

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z panią Tara Sutton, Koordynatorem rekrutacji w Szkole Inżynierskiej i Sztuki Cyfrowej:

E-mail: eda-admissions-pg@kent.ac.uk

Tel: 44 1227 827323

Adres pocztowy:
Szkoła inżynierii i sztuki cyfrowej
Budynek Jennison
University of Kent
Canterbury
Kent, CT2 7NT
Zjednoczone Królestwo

Witryna: http://www.eda.kent.ac.uk/

Facebook: https://www.facebook.com/edakent

Twitter: @edakent

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

School of Engineering and Digital Arts oferuje stopnie naukowe w szerokim zakresie dyscyplin naukowych, związanych z elektroniką, kontrolą i inżynierią informatyczną, w b ... [+]

Oprócz oferowania doskonałych urządzeń badawczych i wyposażenia, szkoła umożliwia uczniom udział w regularnych seminariach badawczych i warsztatach oraz oferuje studentom możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach w celu zaprezentowania swojej pracy. Jako uczeń naukowy w szkole staniesz się członkiem jednej z naszych dobrze prosperujących grup badawczych.

Obszary badawcze

Komunikacja

Działalność Grupy Komunikacyjnej obejmuje technologie systemowe i komponentowe od częstotliwości mikrofalowych do terahercowych. Należą do nich fotonika, anteny i elementy bezprzewodowe do szerokiej gamy systemów komunikacyjnych. Grupa posiada rozbudowane narzędzia do badań oprogramowania wraz z antenowymi komorami bezechowymi, analizatorami sieci i widm do częstotliwości fal milimetrowych oraz urządzeń generujących, przetwarzających i mierzących sygnały optyczne. Aktualne tematy badań obejmują:... [-]

Wielka Brytania Canterbury
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Szkoła prowadzi wysokiej jakości badania o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz oferuje doskonałe możliwości studiów magisterskich, skutecznie łącząc nowoczesną inżyni ... [+]

W projektowaniu i tworzeniu stron internetowych jest szczególna siła, w tym handel elektroniczny, e-learning, e-zdrowie; a grupa ma duże doświadczenie w projektowaniu interakcji (np. Usability i accessibility), social computing (np. Social networking, komunikacja komputerowa), technologia mobilna (np. iPhone), wirtualne światy (np. Second Life) i gry wideo . W dziedzinie mediów opartych na czasie grupa ma duże zainteresowanie cyfrowym wychwytywaniem i edycją filmów oraz manipulowaniem w pełni animowanymi technikami modelowania 3D, stosowanymi w grach i filmach fabularnych.

Wsparcie badaniaZasoby podyplomoweStudenci z Digital Media pracują w dedykowanym, nowoczesnym studiu, wyposażonym w najnowocześniejsze komputery MAC i stacje robocze PC, obsługujące standardowe oprogramowanie. Znajduje się tam również studio fotograficzne i studio produkcyjne z zielonymi ekranami i urządzeniami do przechwytywania ruchu. Szkoła jest również wyposażona w skaner ciała 3D - jeden z zaledwie dwóch w Wielkiej Brytanii.WsparcieJako student studiów podyplomowych jesteś częścią kwitnącej społeczności naukowej i otrzymujesz wsparcie poprzez szeroki program indywidualnego nadzoru, specjalistyczne seminaria badawcze, programy szkoleniowe z zakresu ogólnych umiejętności oraz ogólne seminaria z wydziałów, zwykle z zewnętrznymi użytkownikami. Zachęcamy do uczestnictwa i prezentacji swojej pracy na dużych konferencjach, a także do wzięcia udziału w naszych wewnętrznych programach konferencyjnych i seminaryjnych.Obszary badawcze... [-]
Wielka Brytania Canterbury
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jennison Bldg
Address
The University of Kent, Jennison Building
CT2 7NT Canterbury, Anglia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 (0)1227 823246