The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Nottingham: Wydział Inżynierii

TheWydział Inżynierii w NottinghamZnany jest z światowej klasy badań, inspirujących nauczania i różnorodnej społeczności akademickiej.

Połącząc się z nami w Nottingham, będziesz częścią społeczności studentów z ponad 150 różnych krajów z całego świata.

 • Trzeci w Wielkiej Brytanii w dziedzinie badań w ramach REF 2014, ramy brytyjskiego rządu w dziedzinie doskonalenia zawodowego
 • Ponad 98% badań inżynierskich ma międzynarodową jakość, a 85% jest uznanych na światowym rynku międzynarodowym (REF 2014)
 • UK Top 10 Wydział Inżynierii: Times Higher Education World University Rankings 2017
 • Nottingham jest w rankingu na 10 najlepszych brytyjskich inżynierów mechaniki i elektrotechniki (QS World Rankings 2017)

Znajdziesz wydział to przyjazne i wspierające środowisko pracy. Będziesz współpracować z kreatywnych i inspirujących ludzi, którzy są chętni do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Zobowiązujemy się do wspierania utalentowanych osób oraz do rozwijania partnerstwa z przemysłem, organami finansowymi i agencjami rządowymi w celu stworzenia pozytywnego środowiska, w którym rozwijają się odkrycia, stypendia, innowacje, komercyjna eksploatacja i zaangażowanie publiczne. Wydział jest zaangażowany w setki projektów badawczych na żywo i współpracuje ściśle z przemysłem. Nasze praktyczne podejście i podejście może pomóc Ci wyposażyć wiedzę i umiejętności, które musisz przenieść na studia podyplomowe lub kontynuować karierę inżynieryjną na całym świecie.

Poprzez studiowanie w Nottingham będzie:

 • Opracowanie wysokiej jakości umiejętności rynkowych
 • Naucz się przez wybitnych i cenionych pracowników naukowych, często światowych liderów w swojej dziedzinie
 • Bądź częścią globalnej studiów podyplomowych z siecią międzynarodowych kampusów w Wielkiej Brytanii, Chinach i Malezji
 • Absolwent z międzynarodowym uznaniem i cenionym kwalifikacją

Nauczysz się akademików, którzy są pasjonatami w swoich dziedzinach wiedzy i zaangażowani w rozwój przyszłych inżynierów, architektów i badaczy nowej generacji. Jako student podyplomowy na wydziale, będziesz miał dostęp do imponującego zestawu udogodnień i zasobów, aby wspierać działania w różnych specjalnościach.

Wiele z naszych kursów jest akredytowanych przez organizacje zawodowe, a wiele z naszych projektów badawczych ma charakter wielodyscyplinarny, skupiając różnorodnych specjalistów z całej uczelni, instytucji badawczych, partnerów branżowych i departamentów rządowych, aby opracować nowe rozwiązania dla wymagających problemów globalnych.

W 2012 r. Otworzyliśmy Instytut Technologii Przestrzeni Powietrznej (IAT), który prowadzi program doktorancki w zakresie innowacji Marie Curie, którego celem jest dostarczenie planu na przyszły transport lotniczy. Nasze Kreatywne Domy Energetyczne to siedmiu domów, które stanowią miejsce na życie dla wiodących firm współpracujących z Uniwersytetem w celu zbadania integracji energooszczędnych technologii w budynkach.

Nasze mocne strony naukowe obejmują materiały kompozytowe, produkcję dodatków i drukowanie 3D, energię, zrównoważony rozwój i kosmonautykę. Mamy jedną z największych grup badawczych w dziedzinie elektroniki energetycznej i jedną z największych grup zajmujących się produkcją dodatków na świecie.

Uniwersytet w Nottingham

 • Otrzymaliśmy złotą ocenę za wybitne nauczanie w brytyjskim ramy doskonałości na rzecz nauczania (TEF) 2017
 • Jeden z najbardziej ukierunkowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii przez absolwentów pracodawców (najbardziej liczący się uniwersytet numer 1 (rynek absolwenta w 2014 r.) I drugi najbardziej ukierunkowany uniwersytet (rynek absolwentów w 2015 i 2016 r.) - badania High Fliers)
 • Nazwany Uniwersytet Roku Absolwent Wykształcenia w The Times i The Sunday Times Good University Guide 2017

Uniwersytet w Nottingham w Centrum Edukacji Języków Obcych (CELE) zapewnia wysokiej jakości angielski i przygotowanie do nauki i przygotowanie do studiów przed i za studentami.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Doktorat » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć MSc - OnlineStudies » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Kursy » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Architektura Fd (nauka)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Doktor ten zajmuje się architekturą, w tym projektowaniem, badaniami i badaniami, które wspierają i stymulują projektowanie. Badania są podejmowane wspólnie na skalę wielonarodową z przemysłem, inżynierami i innymi grupami badawczymi. [+]

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się to przez trzy lata.

Przegląd badań

Doktor ten zajmuje się architekturą, w tym projektowaniem, badaniami i badaniami, które wspierają i stymulują projektowanie. Badania są podejmowane wspólnie na skalę wielonarodową z przemysłem, inżynierami i innymi grupami badawczymi. Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się to przez trzy lata.... [-]


End Skutecznych Technologii Kopalnych Energii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2018 Wielka Brytania Nottingham

Centrum Doktoranckie Inżynierów, z siedzibą w Uniwersytecie w Nottingham, powstało we współpracy z Konsorcjum Midlands Energy - w skład którego wchodzą uniwersytety w Nottingham, Loughborough i Birmingham - oraz liderzy przemysłu w sektorze wytwarzania energii. [+]

Centrum Doktoranckie Inżynierów, z siedzibą w Uniwersytecie w Nottingham, powstało we współpracy z Konsorcjum Midlands Energy - w skład którego wchodzą uniwersytety w Nottingham, Loughborough i Birmingham - oraz liderzy przemysłu w sektorze wytwarzania energii.

Oferuje inżynierom badawczym możliwość trenowania jako eksperci z branży gotowi wdrożyć nowe super wydajne technologie wytwarzania energii elektrycznej, wykorzystując energię kopalną z niemal zerową emisją dzięki wychwytywaniu dwutlenku węgla. Mają dostęp do najlepszych ośrodków badawczych w partnerskich uczelniach i mają powierzchnię biurową.

Czteroletni program doktorancki zapewnia inżynierom badawczym wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu najnowocześniejszych badań i pracy w wysoko wykwalifikowanych zespołach wielodyscyplinarnych. Zawiera podstawowe i fakultatywne moduły nauczane w: ... [-]


Engb In Bbs (rada Badań Naukowych W Dziedzinie Biotechnologii I Biologii) Partnerstwo Na Kierunku Doktoranckie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat October 2018 Wielka Brytania Nottingham

Nasz 4-letni, w pełni finansowany program doktorancki oferuje projekty dostosowane do priorytetów BBSRC w zakresie bezpieczeństwa żywności, biotechnologii przemysłowej i bioenergii oraz światowej klasy biologii (cząsteczki, komórki i organizmy). [+]

Oferujemy utalentowanym absolwentom możliwość zaangażowania się w globalnie uznane środowisko badawcze Uniwersytetu w Nottingham.

Postępy w dziedzinie nauk biologicznych oferują autentyczne możliwości skupienia się na światowych wyzwaniach, takich jak bezpieczeństwo żywnościowe, nowe źródła energii i rozwój zrównoważonych źródeł produktów chemicznych.

Uczniowie programu spędzają czas w laboratoriach na trzech mini-projektach, aby uzyskać bogate doświadczenie i umiejętności przed rozpoczęciem pracy nad projektem doktoranckim.

[-]

EngD Carbon Capture and Storage and Cleaner Fossil Energy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2018 Wielka Brytania Nottingham

[+]

Rada ds. Badań Inżynierskich i Fizycznych oraz rada ds. Badań medycznych (MRC) zapewniły finansowanie 15 studentów i stworzyły liderów zajmujących się badaniami, które pomogą wyeliminować poważne wyzwania związane z wytwarzaniem energii elektrycznej dzięki efektywnej energii kopalnej.

Kurs ten skierowany jest do absolwentów inżynierskich inżynierów, którzy w dzisiejszym przemyśle stanie się nowym rodzajem inżyniera, Inżynier, który jest świadomy społecznych, etycznych i środowiskowych implikacji ich decyzji projektowych i konstrukcyjnych. Szkolenie EngD zapewnia:

Dogłębny czteroletni program szkoleniowy Dla tych, którzy spełniają brytyjskie wymagania dotyczące rezydencji, nieopodatkowane stypendium do wysokości 18.363 funtów rocznie Dla studentów UE i zagranicznych - opłata domowa / unijna i podstawowe stypendium Około trzech lat szeroko zakrojonych badań w ścisłej współpracy z partnerami z branży Wymagania wstępne ... [-]

EngD in Additive Manufacturing (EPSRC Centre for Doctoral Training)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2018 Wielka Brytania Nottingham

[+]

Opłaty za czesne Bezcłowa roczna stypendia w wysokości do 20 000 funtów (podlegająca uzgodnieniu) Specjalny program szkoleniowy umożliwiający badaczom zrozumienie szerokości i głębokości technologii AM i 3DP Zasoby wspierające szkolenia, rozwój, podróże i badania naukowe Międzynarodowy budżet podróży na wizyty w zagranicznych laboratoriach i uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach

Aby ubiegać się o zaszczyt, musisz ukończyć studia magisterskie na poziomie pierwszej lub wyższej klasy drugiego stopnia lub magistra z wyróżnieniem w odpowiednim tempie, na przykład w zakresie biologii, chemii, mechaniki, środowiska lub inżynierii materiałów, biologii, chemii, fizyki, matematyki lub informatyki.... [-]


EngD Non-destructive Evaluation

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham

[+]

EngD jest skierowany zarówno do nowych absolwentów, jak i tych, którzy pracowali już w przemyśle. Ten czteroletni program doktorancki łączy w sobie zaawansowaną wiedzę i moduły szkoleniowe z zakresu badań firmowych. Badania mogą obejmować jeden projekt lub szereg powiązanych projektów dotyczących zaawansowanej technologii NDE.

Kurs wymaga 2,1 lub międzynarodowego odpowiednika i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).

Udogodnienia

Oprócz pełnego wykorzystania pomieszczeń laboratoryjnych, komputerowych i biurowych w bazach przemysłowych i na uniwersytetach, studenci mają nadzorców, aby wspierać ich w pracy przez cały czteroletni program.... [-]


Inżynierii Elektrycznej I Elektronicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Doktor nauk technicznych w dziedzinie elektrotechniki i elektroniki wprowadza innowacje w dziedzinie nauk ścisłych i technologii do zastosowań, począwszy od generowania i wykorzystywania energii elektrycznej (w tym energii odnawialnej), do szybkiego przetwarzania informacji i wszechstronnego przetwarzania danych. [+]

Obszary siły badawczej obejmują biofizyka, obrazowanie i naukę optyczną, inżynierię fotoniczną, elektroenergetykę, ultrasonikę i symulację elektromagnetyczną.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).

Kurs zazwyczaj kończy się przez okres około trzech lat, ale dostępny jest też kurs 42-miesięczny.

Udogodnienia

Obiekty na wydziale są wybitne i obejmują poprzeczną komórkę elektromagnetyczną Gigahertz, komorę bezgłośną RF, laboratorium do oceny materiałów optycznych, laboratorium RF, laboratorium fotoluminescencyjne, optykę i laboratoria ultradźwiękowe zawierające wiele stanowisk optycznych, półprzewodnikowych pomieszczeń czystych, elektroniczne układy elektroniczne Modułowe opakowanie, 270 kVA zasilanie z częstotliwością zmienną, testowanie dynamometru do 800 kW i 120 000 obr./min., A także testowanie środowiskowe obejmujące temperaturę, wysokość, wilgotność i wibracje.... [-]


Inżynierii Materiału Phd I Projektowania Materiałów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Badania obejmujące przetwarzanie materiałów i ich charakteryzowanie z różnorodnością zastosowań. Projekty MPhil / PhD to specjalistyczne projekty badawcze zdefiniowane wspólnie z organami nadzoru i mogą obejmować wiele różnych dziedzin tej dyscypliny, na przykład inżynieria nanomateriałów, bioinżynieria, obróbka laserowa i zaawansowane materiały kompozytowe, aby wymienić tylko kilka dziedzin. [+]

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Wyposażenie obejmuje szereg technik testowania materiałów i charakterystyki, w tym pakiet mikroskopów elektronowych, komputery połączone w sieci w celu wspomagania projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) i inżynierii wspomaganej komputerowo (CAE) przy użyciu standardowych pakietów oprogramowania; Mechanika stała, termodynamika, mechanika płynów, wibracje, sterowanie, mechatronika; Pełny zakres tuneli aerodynamicznych, w tym tunel klimatyczny; Aero-silniki do testów oraz związane z nimi urządzenia i procesy; W pełni zautomatyzowane anemometry Dopplera 3D i 2D oraz prędkością obrazu cząsteczek; Maszyna do cięcia strumieniem wody; Wagi o wysokiej precyzji; I system spawania.... [-]


Inżynierii Mechanicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Projekty doktoranckie mogą obejmować wiele różnych dziedzin tej dyscypliny, na przykład termodynamiki / mechaniki płynów, dynamiki strukturalnej, mechaniki i projektowania. [+]

Doktor ten jest oparty na Wydziale Inżynierii. Stwarza to okazję do podjęcia studiów doktoranckich w szerokim zakresie dziedzin badawczych i pracy w ramach tradycyjnych granic badawczych będących częścią zespołów interdyscyplinarnych.

Prace badawcze prowadzone w ramach wydziału obejmują wiele zastosowań, w tym medycyny, lotnictwa i inżynierii motoryzacyjnej, energetyki i budownictwa, zrównoważonego projektowania i rozwoju oraz obejmuje prace od najbardziej podstawowych badań aż do badań zbliżonych do celów komercyjnych.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).... [-]


Inżynierii Produkcji Tworzyw Sztucznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Inżynieria produkcji obejmuje badania i rozwój systemów, procesów, maszyn, narzędzi i wyposażenia. Obszary projektów mogą obejmować wiele różnych dziedzin w tej dyscyplinie, na przykład projektowanie, produkcję, montaż, pomiar, testowanie i modelowanie. [+]

Inżynieria produkcji obejmuje badania i rozwój systemów, procesów, maszyn, narzędzi i wyposażenia. Obszary projektów mogą obejmować wiele różnych dziedzin w tej dyscyplinie, na przykład projektowanie, produkcję, montaż, pomiar, testowanie i modelowanie.

Doktor ten jest oparty na Wydziale Inżynierii. Prace badawcze w obrębie wydziału obejmują szeroki zakres zastosowań, w tym medycyny, lotnictwa i inżynierii motoryzacyjnej, energetyki i budownictwa, a także prace nad najbardziej podstawowymi badaniami prowadzonymi do badań zbliżonych do komercyjnych.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez trzy lata, ale jest również dostępny przez cztery lata.... [-]


Ludzkich Czynników

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Badania nad czynnikami ludzkimi koncentrują się na multidyscyplinarnych badaniach obejmujących badania interakcji ludzi, maszyn i technologii w celu opracowania produktów i systemów, z których korzystamy codziennie. [+]

Tematyka doktorska może obejmować wiele różnych dziedzin w tej dyscyplinie, na przykład projektowanie, produkcję, montaż, pomiar, testowanie i modelowanie.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

W ramach Grupy Badań Czynników Człowieka (HFRG) dysponujemy szeroką gamą urządzeń technicznych, które są wykorzystywane w projektach badawczych i doradczych, a także w nauczaniu. Laboratorium użyteczności i Ergonomia stanowi samodzielną przestrzeń zawierającą szeroki wachlarz sprzętu do przechwytywania danych i danych. W rezultacie jesteśmy w stanie przeprowadzić analizy użyteczności i ergonomii, w których zachowania uczestników można obserwować i mierzyć w sposób kontrolowany. Laboratorium symulacji transportu HFRG umożliwia przeprowadzenie badań w bezpiecznym, kontrolowanym i efektywnym kosztowo środowisku. Miało to szczególne znaczenie w pracach związanych z transportem, gdzie obecnie mamy symulatory samochodowe, motocyklowe i pociągowe.... [-]


Moje życie W Danych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham Chiny Ningbo + 2 więcej

IDIC oferuje w pełni finansowany czteroletni program doktorancki zarówno w obszarze gospodarki cyfrowej, jak i technologii energetycznych. [+]

Centrum Szkolnictwa Doktoranskiego Horizon oferuje 10-20 miejsc w ramach czteroletniego programu badawczego My Life in Data, który koncentruje się na badaniu danych osobowych i śladów, które pozostawiamy. Dane te są obecnie ważnym czynnikiem biznesowym i społecznym i mogą ujawnić wiele informacji na temat naszych nawyków, zachowań, preferencji, relacji i emocji.

Przegląd programu

Program doktorancki przyjmuje wnioskodawców z różnych dziedzin, w tym informatyki, inżynierii, matematyki, czynników ludzkich, psychologii, socjologii, biznesu, geografii, nauk społecznych i sztuki.

Kurs składa się z modułów nauczanych, letnich szkół letnich, rekolekcji i trzydniowego stażu podjętych z jednym z organizacji partnerskich CDT.... [-]


PhD Architecture (Social Science)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

[+]

Kilka międzynarodowych firm, w tym E: ON, BASF i Tarmac zapewniły finansowanie projektu.

Centrum Edukacji Środowiskowej (EEC) - studio projektowe - to zespół trzech par jednopiętrowych i dwupiętrowy blok z dziedzińcem w centrum. Konstrukcja EWG dotyczy praktycznych problemów, w tym trwałości, niskiej konserwacji i niskiej energii. Dach jest zintegrowany z PV 18 kWp.

W warsztatach znajduje się zakład modelarski i cyfrowy zestaw do produkcji z routerem 3D, drukarka 3D i laserowa frezarka.

Wsparcie naukowe

Badania nauk humanistycznych w Nottingham obejmują różne dziedziny multidyscyplinarne, w tym historię architektury, teorię i krytykę; filozofia technologii; krytyczna i kulturowa teoria; architektura i ciało; architektura i język; muzea i tożsamość narodowa.... [-]


Phd Geodezji Inżynierskiej I Geodezji Przestrzeni

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Geodezja inżynieryjna i geodezja przestrzenna to zastosowanie nauki i technologii do pomiaru i reprezentacji Ziemi. Badania mogą obejmować różne dziedziny, w tym inżynierię przestrzenną i monitorowanie; Fotogrametria i teledetekcja; Technologii i zastosowań systemów nawigacji satelitarnej, takich jak GPS i Galileo; Zintegrowana technologia pozycjonowania; Monitoring środowiska i atmosfery; Geodezja fizyczna i kosmiczna. [+]

Badania mogą obejmować różne dziedziny, w tym inżynierię przestrzenną i monitorowanie; fotogrametria i teledetekcja; technologii i zastosowań systemów nawigacji satelitarnej, takich jak GPS i Galileo; zintegrowana technologia pozycjonowania; monitorowanie środowiska i atmosfery; geodezja fizyczna i kosmiczna. Doktor ten jest oparty na Nottingham Geospatial Institute (NGI).

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

NGI jest wiodącym, interdyscyplinarnym instytutem badawczo-dydaktycznym specjalizującym się w nauce i inżynierii przestrzennej i lokalizacji, wykorzystującym technologie pozycjonowania satelitarnego, zdalne systemy pomiarowe i zintegrowane technologie czujników. NGI mieści się w specjalnie zaprojektowanym obiekcie wyposażonym w szeroki wachlarz nowoczesnych urządzeń, umożliwiając dostęp do najnowszych technologii i zaangażowanie w najnowocześniejsze badania, na przykład:... [-]


Phd Inżynieria Lądowa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Inżynieria lądowa obejmuje wiele dziedzin, a Uniwersytet w Nottingham jest uznawany za światową atmosferę nauki i doskonałe udogodnienia. [+]

Tematyka badań w obrębie inżynierii lądowej i wodnej może opierać się wokół konstrukcji, geotechniki, mechaniki płynów, transportu, geodezji GPS, materiałów drogowych i wielu innych aspektów.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Dostępne są szerokie możliwości dla studentów podyplomowych w obu dzielnicach badawczych, w tym w budynku badawczym Pavement, w Nottingham Geospatial Institute iw Nottingham Center for Geomechanics.

Budynek badawczy nawierzchni jest centrum badawczym o łącznej wartości 2,4 mln funtów, przeznaczone na badania i rozwój we wszystkich dziedzinach inżynierii nawierzchni; projekt, wydajność, konserwacja i materiały. Obejmuje ono laboratoria do badania asfaltu, betonu, bitumu, kruszyw, materiałów poddanych recyklingowi i innych materiałów nawierzchniowych, a także chodników na odcinku pilotażowym.... [-]


Phd Inżynierii Chemicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Inżynieria chemiczna jest nauką fizyczną i przyrodniczą, a matematyka wytwarza, przekształca, transportuje i skutecznie wykorzystuje chemikalia, materiały i energię. [+]

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Istnieją rozległe laboratoria ze sprzętem od stanowiska do skali pilotażowej. Jesteśmy jednym z nielicznych działów w Wielkiej Brytanii z dostępem do spektroskopii masowej, skaningowej mikroskopii elektronowej i mikroskopii sił atomowych oraz pakietu "wirtualna rzeczywistość", w którym można konstruować i zoptymalizować własną kompletną fabrykę.

Studenci studiów podyplomowych mają również dostęp do obiektów badawczych, w tym sprzętu, na przykład:... [-]


Phd Inżynierii środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Inżynieria środowiskowa to zastosowanie nauk ścisłych i inżynieryjnych w celu poprawy środowiska naturalnego, dążenia do ułatwienia dostarczania zdrowej wody, powietrza i ziemi. [+]

Tematyka badawcza tego dr jest bardzo zróżnicowana, ale może obejmować przetwarzanie mikrofalowe, oczyszczanie ścieków, gazy cieplarniane, usuwanie zanieczyszczeń w wodzie i glebach, jak również wiele innych aspektów.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Istnieją rozległe laboratoria ze sprzętem od stanowiska do skali pilotażowej. Jesteśmy jednym z nielicznych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii z dostępem do spektroskopii masowej, skaningowej mikroskopii elektronowej i mikroskopii sił atomowych oraz pakietu "wirtualna rzeczywistość", w którym można konstruować i optymalizować własną, kompletną fabrykę przetwórczą.... [-]


Phd Ogniw Paliwowych I Ich Zastosowań

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2018 Wielka Brytania Nottingham

Doktor w dziedzinie wodoru, ogniw paliwowych i ich zastosowanie jest częścią Konsorcjum Midlands Energy i jest prowadzony we współpracy z Centrum Badań nad Wodorem i Ogniwami paliwowymi na Uniwersytecie w Birmingham. Jest to czteroletni program doktorancki łączący moduły z możliwością badania pionierskich technologii wodorowych i ogniw paliwowych. [+]

Konsorcjum Midlands Energy obejmuje uniwersytety w Nottingham, Birmingham i Loughborough oraz wiodących partnerów z branży. Studenci mają możliwość zostania specjalistami w zakresie nowych zrównoważonych technologii przyszłości.

W obrębie CDT jest 50 pracowników akademickich z różnych dyscyplin, skupiających się na inżynierii chemicznej, ale w tym chemii, fizyki, matematyki, materiałów, nauki społecznej i środowiska zabudowanego. Specjaliści przyczyniają się do pięciu głównych tematów badawczych:

Polimerowe elektrolizery membranowe ogniw paliwowych Stałe tlenki ogniw paliwowych Przenośne ogniwa paliwowe Produkcja i magazynowanie wodoru Elektroliza ... [-]

Phd Projekt Architektoniczny (nauka Społeczna)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Ten program daje kandydatom okazję do opracowania tezy architektonicznej przy użyciu projektu jako głównego elementu metodologii badającej zatwierdzony temat własnego wyboru i definicji. Chociaż projektowy składnik projektu może być rysowany, modelowany, filmowany, budowany itp., Kandydaci będą musieli włączać te badania jako integralny element towarzyszących pisemnej pracy. [+]

Dobra architektura obejmuje holistyczne podejście do projektowania, aw konsekwencji strategie środowiskowe zawarte w budynkach stanowią poważne wyzwania. Powinni pogodzić często sprzeczne względy dotyczące klimatu, funkcji budynku i oczekiwań użytkowników, przy jednoczesnym uwzględnieniu emisji dwutlenku węgla związanego z energią.

Projekty w zakresie projektowania środowiskowego odzwierciedlają zazwyczaj zintegrowany charakter tych strategii i obejmują takie dziedziny, jak naturalna wentylacja, bierne ogrzewanie i chłodzenie, ochrona przed słońcem, magazynowanie termiczne tkanin, strategie słoneczne i światło dzienne oraz akustyka architektoniczna. Są one nieodłącznie związane z tektoniką architektury i istnieje znaczny potencjał do zbadania możliwości oferowanych w miejscach, w których występują takie wzajemne pokrywania się, np. Oddziaływania na środowisko elewacji, wentylacja budynków wysokich itp. Projekt urbanistyczny dotyczy miasta jako obszaru analizy i interwencji.... [-]


Phd Technologii Budowlanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Technologia budowlana koncentruje się na strategiach i systemach stosowanych w budynkach w celu zapewnienia komfortu i dobrego samopoczucia mieszkańców w sposób, który potwierdza konieczność właściwego wykorzystania energii i innych zasobów. [+]

Przedmioty objęte tą dziedziną badań obejmują:

Niskie / zerowe budynki węglowe Budynki ekologiczne; Systemy odzysku ciepła Modelowania komputerowego i fizyki budowlanej akustyka oświetlenie Przepływ ciepła i przepływ dwufazowy Usługi budowlane (np. Ogrzewanie, chłodnictwo, klimatyzacja) Wewnętrzna jakość środowiska (np. Komfort termiczny i jakość powietrza) Wentylacja / naturalne odpowietrzanie Modelowanie termiczne Ocena po zajęciach Biomimetyki

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.... [-]


Phd Technologii Energii Odnawialnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2018 Wielka Brytania Nottingham

Projekty doktoranckie w dziedzinie zrównoważonej technologii energetycznej zbadają, w jaki sposób można wykorzystywać nowe i odnawialne technologie w skali budynków i na szerszym otoczeniu. [+]

Zakres tematyczny obejmuje:

Kombinowane systemy mocy cieplnej Technologii chłodzenia Cykle mocy cieplnej magazynowanie energii Eko-miasta / inteligentne miasta Zrównoważone materiały budowlane Pojazdów, transportu i kontroli zanieczyszczeń Systemy fotowoltaiczne; Systemy energii słonecznej (np. Chłodzenie energią słoneczną); Energia wiatrowa Systemy odsalania wody słonecznej Zrównoważone gospodarowanie odpadami i ich usuwanie Czystych paliw kopalnych i technologii wychwytywania dwutlenku węgla

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).... [-]


Phd Zrównoważona Chemia (ośrodek Kształcenia Doktorantów, Cyfrowe Centrum Ekonomii Dokształcania Doktoranckie)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2018 Wielka Brytania Nottingham

EPSRC CDT w Zrównoważonej Chemii jest czteroletnim programem oferującym w pełni finansowane studia 14 studentom z dziedziny chemii, inżynierii lub nauk biologicznych. [+]

Test Centrum Szkolnictwa Doktoranckiego w zakresie Zrównoważonej Chemii EPSRC Został opracowany we współpracy z przemysłem i jako partnerstwo kilku dyscyplin, w tym chemii, inżynierii, biosciences i biznesu. Centrum ma na celu zapewnienie studentom pierwszej klasy szkoleń badawczych, a także technicznych, teoretycznych i przedsiębiorczych umiejętności, które pozwolą im stać się liderami w zakresie zrównoważonej chemii.

Przegląd programu

Test EPSRC CDT w zrównoważonej chemii To czteroletni program, który oferuje w pełni finansowane studia 14 studentom z dziedziny chemii, inżynierii lub biosciences.

W ciągu pierwszego roku studenci będą rozwijać swój główny projekt badawczy, a następnie pracować nad tym przez następne trzy lata. Oprócz szkoleń akademickich studenci będą dodatkowo korzystać z programu umiejętności zawodowych i praktycznych ćwiczeń laboratoryjnych. ... [-]


Technologii Produkcji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham

Doktor nauk inżynierskich (EngD) jest alternatywą dla tradycyjnego doktoratu. Jest to ściśle związane z potrzebami przemysłu i zapewnia bardziej doktoranckie zawody. Zachęca do rozwijania innowacyjnego myślenia przy rozwiązywaniu rzeczywistych problemów przemysłowych. [+]

Doktor nauk inżynierskich (EngD) jest alternatywą dla tradycyjnego doktoratu. Jest to ściśle związane z potrzebami przemysłu i zapewnia bardziej doktoranckie zawody. Zachęca do rozwijania innowacyjnego myślenia przy rozwiązywaniu rzeczywistych problemów przemysłowych.

Badania na wydziale skupiają się na rozwoju innowacyjnych bezpiecznych i zrównoważonych technologii w dziedzinie produkcji, zbierania i konserwowania zasobów.

Wsparcie badania

Każdy doktorant będzie miał głównego kierownika naukowego i co najmniej jednego dodatkowego przełożonego. Odbywać się będą z jednym lub obydwoma organami nadzorczymi. Zapewniamy również doradców akademickich podyplomowych i przedstawicieli studentów PGR, którzy są dostępni, jeśli masz pytania dotyczące procedur związanych z badaniami naukowymi, obawiają się o Twój postęp lub udogodnienia. Wszyscy studenci doktoranci są zapisani do Wydziału Inżynierii Programu Szkoleniowego, jest to zorganizowany program szkoleniowy w oparciu o formalne ramy zewnętrzne, takie jak oświadczenie o wspólnych umiejętnościach, ramy rozwoju badań (RDF) oraz wytyczne Rady ds. Badań Naukowych. Rada ds. Inżynierii i Badań Naukowych (EPSRC) uznała nasz program wydziału za sektorowy standard badań podyplomowych i szkoleń.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, Anglia, NG7 2RD GB