The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Nottingham: Wydział Inżynierii

TheWydział Inżynierii w NottinghamZnany jest z światowej klasy badań, inspirujących nauczania i różnorodnej społeczności akademickiej.

Połącząc się z nami w Nottingham, będziesz częścią społeczności studentów z ponad 150 różnych krajów z całego świata.

 • Trzeci w Wielkiej Brytanii w dziedzinie badań w ramach REF 2014, ramy brytyjskiego rządu w dziedzinie doskonalenia zawodowego
 • Ponad 98% badań inżynierskich ma międzynarodową jakość, a 85% jest uznanych na światowym rynku międzynarodowym (REF 2014)
 • UK Top 10 Wydział Inżynierii: Times Higher Education World University Rankings 2017
 • Nottingham jest w rankingu na 10 najlepszych brytyjskich inżynierów mechaniki i elektrotechniki (QS World Rankings 2017)

Znajdziesz wydział to przyjazne i wspierające środowisko pracy. Będziesz współpracować z kreatywnych i inspirujących ludzi, którzy są chętni do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Zobowiązujemy się do wspierania utalentowanych osób oraz do rozwijania partnerstwa z przemysłem, organami finansowymi i agencjami rządowymi w celu stworzenia pozytywnego środowiska, w którym rozwijają się odkrycia, stypendia, innowacje, komercyjna eksploatacja i zaangażowanie publiczne. Wydział jest zaangażowany w setki projektów badawczych na żywo i współpracuje ściśle z przemysłem. Nasze praktyczne podejście i podejście może pomóc Ci wyposażyć wiedzę i umiejętności, które musisz przenieść na studia podyplomowe lub kontynuować karierę inżynieryjną na całym świecie.

Poprzez studiowanie w Nottingham będzie:

 • Opracowanie wysokiej jakości umiejętności rynkowych
 • Naucz się przez wybitnych i cenionych pracowników naukowych, często światowych liderów w swojej dziedzinie
 • Bądź częścią globalnej studiów podyplomowych z siecią międzynarodowych kampusów w Wielkiej Brytanii, Chinach i Malezji
 • Absolwent z międzynarodowym uznaniem i cenionym kwalifikacją

Nauczysz się akademików, którzy są pasjonatami w swoich dziedzinach wiedzy i zaangażowani w rozwój przyszłych inżynierów, architektów i badaczy nowej generacji. Jako student podyplomowy na wydziale, będziesz miał dostęp do imponującego zestawu udogodnień i zasobów, aby wspierać działania w różnych specjalnościach.

Wiele z naszych kursów jest akredytowanych przez organizacje zawodowe, a wiele z naszych projektów badawczych ma charakter wielodyscyplinarny, skupiając różnorodnych specjalistów z całej uczelni, instytucji badawczych, partnerów branżowych i departamentów rządowych, aby opracować nowe rozwiązania dla wymagających problemów globalnych.

W 2012 r. Otworzyliśmy Instytut Technologii Przestrzeni Powietrznej (IAT), który prowadzi program doktorancki w zakresie innowacji Marie Curie, którego celem jest dostarczenie planu na przyszły transport lotniczy. Nasze Kreatywne Domy Energetyczne to siedmiu domów, które stanowią miejsce na życie dla wiodących firm współpracujących z Uniwersytetem w celu zbadania integracji energooszczędnych technologii w budynkach.

Nasze mocne strony naukowe obejmują materiały kompozytowe, produkcję dodatków i drukowanie 3D, energię, zrównoważony rozwój i kosmonautykę. Mamy jedną z największych grup badawczych w dziedzinie elektroniki energetycznej i jedną z największych grup zajmujących się produkcją dodatków na świecie.

Uniwersytet w Nottingham

 • Otrzymaliśmy złotą ocenę za wybitne nauczanie w brytyjskim ramy doskonałości na rzecz nauczania (TEF) 2017
 • Jeden z najbardziej ukierunkowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii przez absolwentów pracodawców (najbardziej liczący się uniwersytet numer 1 (rynek absolwenta w 2014 r.) I drugi najbardziej ukierunkowany uniwersytet (rynek absolwentów w 2015 i 2016 r.) - badania High Fliers)
 • Nazwany Uniwersytet Roku Absolwent Wykształcenia w The Times i The Sunday Times Good University Guide 2017

Uniwersytet w Nottingham w Centrum Edukacji Języków Obcych (CELE) zapewnia wysokiej jakości angielski i przygotowanie do nauki i przygotowanie do studiów przed i za studentami.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Doktorat » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Inżynierii elektrycznej i elektronicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Doktor nauk technicznych w dziedzinie elektrotechniki i elektroniki wprowadza innowacje w dziedzinie nauk ścisłych i technologii do zastosowań, począwszy od generowania i wykorzystywania energii elektrycznej (w tym energii odnawialnej), do szybkiego przetwarzania informacji i wszechstronnego przetwarzania danych. [+]

Obszary siły badawczej obejmują biofizyka, obrazowanie i naukę optyczną, inżynierię fotoniczną, elektroenergetykę, ultrasonikę i symulację elektromagnetyczną.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).

Kurs zazwyczaj kończy się przez okres około trzech lat, ale dostępny jest też kurs 42-miesięczny.

Udogodnienia

Obiekty na wydziale są wybitne i obejmują poprzeczną komórkę elektromagnetyczną Gigahertz, komorę bezgłośną RF, laboratorium do oceny materiałów optycznych, laboratorium RF, laboratorium fotoluminescencyjne, optykę i laboratoria ultradźwiękowe zawierające wiele stanowisk optycznych, półprzewodnikowych pomieszczeń czystych, elektroniczne układy elektroniczne Modułowe opakowanie, 270 kVA zasilanie z częstotliwością zmienną, testowanie dynamometru do 800 kW i 120 000 obr./min., A także testowanie środowiskowe obejmujące temperaturę, wysokość, wilgotność i wibracje.... [-]


Inżynierii materiału phd i projektowania materiałów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Badania obejmujące przetwarzanie materiałów i ich charakteryzowanie z różnorodnością zastosowań. Projekty MPhil / PhD to specjalistyczne projekty badawcze zdefiniowane wspólnie z organami nadzoru i mogą obejmować wiele różnych dziedzin tej dyscypliny, na przykład inżynieria nanomateriałów, bioinżynieria, obróbka laserowa i zaawansowane materiały kompozytowe, aby wymienić tylko kilka dziedzin. [+]

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Wyposażenie obejmuje szereg technik testowania materiałów i charakterystyki, w tym pakiet mikroskopów elektronowych, komputery połączone w sieci w celu wspomagania projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) i inżynierii wspomaganej komputerowo (CAE) przy użyciu standardowych pakietów oprogramowania; Mechanika stała, termodynamika, mechanika płynów, wibracje, sterowanie, mechatronika; Pełny zakres tuneli aerodynamicznych, w tym tunel klimatyczny; Aero-silniki do testów oraz związane z nimi urządzenia i procesy; W pełni zautomatyzowane anemometry Dopplera 3D i 2D oraz prędkością obrazu cząsteczek; Maszyna do cięcia strumieniem wody; Wagi o wysokiej precyzji; I system spawania.... [-]


Inżynierii mechanicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Projekty doktoranckie mogą obejmować wiele różnych dziedzin tej dyscypliny, na przykład termodynamiki / mechaniki płynów, dynamiki strukturalnej, mechaniki i projektowania. [+]

Doktor ten jest oparty na Wydziale Inżynierii. Stwarza to okazję do podjęcia studiów doktoranckich w szerokim zakresie dziedzin badawczych i pracy w ramach tradycyjnych granic badawczych będących częścią zespołów interdyscyplinarnych.

Prace badawcze prowadzone w ramach wydziału obejmują wiele zastosowań, w tym medycyny, lotnictwa i inżynierii motoryzacyjnej, energetyki i budownictwa, zrównoważonego projektowania i rozwoju oraz obejmuje prace od najbardziej podstawowych badań aż do badań zbliżonych do celów komercyjnych.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).... [-]


Inżynierii produkcji tworzyw sztucznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Inżynieria produkcji obejmuje badania i rozwój systemów, procesów, maszyn, narzędzi i wyposażenia. Obszary projektów mogą obejmować wiele różnych dziedzin w tej dyscyplinie, na przykład projektowanie, produkcję, montaż, pomiar, testowanie i modelowanie. [+]

Inżynieria produkcji obejmuje badania i rozwój systemów, procesów, maszyn, narzędzi i wyposażenia. Obszary projektów mogą obejmować wiele różnych dziedzin w tej dyscyplinie, na przykład projektowanie, produkcję, montaż, pomiar, testowanie i modelowanie.

Doktor ten jest oparty na Wydziale Inżynierii. Prace badawcze w obrębie wydziału obejmują szeroki zakres zastosowań, w tym medycyny, lotnictwa i inżynierii motoryzacyjnej, energetyki i budownictwa, a także prace nad najbardziej podstawowymi badaniami prowadzonymi do badań zbliżonych do komercyjnych.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez trzy lata, ale jest również dostępny przez cztery lata.... [-]


Ludzkich czynników

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Badania nad czynnikami ludzkimi koncentrują się na multidyscyplinarnych badaniach obejmujących badania interakcji ludzi, maszyn i technologii w celu opracowania produktów i systemów, z których korzystamy codziennie. [+]

Tematyka doktorska może obejmować wiele różnych dziedzin w tej dyscyplinie, na przykład projektowanie, produkcję, montaż, pomiar, testowanie i modelowanie.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

W ramach Grupy Badań Czynników Człowieka (HFRG) dysponujemy szeroką gamą urządzeń technicznych, które są wykorzystywane w projektach badawczych i doradczych, a także w nauczaniu. Laboratorium użyteczności i Ergonomia stanowi samodzielną przestrzeń zawierającą szeroki wachlarz sprzętu do przechwytywania danych i danych. W rezultacie jesteśmy w stanie przeprowadzić analizy użyteczności i ergonomii, w których zachowania uczestników można obserwować i mierzyć w sposób kontrolowany. Laboratorium symulacji transportu HFRG umożliwia przeprowadzenie badań w bezpiecznym, kontrolowanym i efektywnym kosztowo środowisku. Miało to szczególne znaczenie w pracach związanych z transportem, gdzie obecnie mamy symulatory samochodowe, motocyklowe i pociągowe.... [-]


Phd geodezji inżynierskiej i geodezji przestrzeni

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Geodezja inżynieryjna i geodezja przestrzenna to zastosowanie nauki i technologii do pomiaru i reprezentacji Ziemi. Badania mogą obejmować różne dziedziny, w tym inżynierię przestrzenną i monitorowanie; Fotogrametria i teledetekcja; Technologii i zastosowań systemów nawigacji satelitarnej, takich jak GPS i Galileo; Zintegrowana technologia pozycjonowania; Monitoring środowiska i atmosfery; Geodezja fizyczna i kosmiczna. [+]

Badania mogą obejmować różne dziedziny, w tym inżynierię przestrzenną i monitorowanie; fotogrametria i teledetekcja; technologii i zastosowań systemów nawigacji satelitarnej, takich jak GPS i Galileo; zintegrowana technologia pozycjonowania; monitorowanie środowiska i atmosfery; geodezja fizyczna i kosmiczna. Doktor ten jest oparty na Nottingham Geospatial Institute (NGI).

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

NGI jest wiodącym, interdyscyplinarnym instytutem badawczo-dydaktycznym specjalizującym się w nauce i inżynierii przestrzennej i lokalizacji, wykorzystującym technologie pozycjonowania satelitarnego, zdalne systemy pomiarowe i zintegrowane technologie czujników. NGI mieści się w specjalnie zaprojektowanym obiekcie wyposażonym w szeroki wachlarz nowoczesnych urządzeń, umożliwiając dostęp do najnowszych technologii i zaangażowanie w najnowocześniejsze badania, na przykład:... [-]


Phd inżynieria lądowa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Inżynieria lądowa obejmuje wiele dziedzin, a Uniwersytet w Nottingham jest uznawany za światową atmosferę nauki i doskonałe udogodnienia. [+]

Tematyka badań w obrębie inżynierii lądowej i wodnej może opierać się wokół konstrukcji, geotechniki, mechaniki płynów, transportu, geodezji GPS, materiałów drogowych i wielu innych aspektów.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Dostępne są szerokie możliwości dla studentów podyplomowych w obu dzielnicach badawczych, w tym w budynku badawczym Pavement, w Nottingham Geospatial Institute iw Nottingham Center for Geomechanics.

Budynek badawczy nawierzchni jest centrum badawczym o łącznej wartości 2,4 mln funtów, przeznaczone na badania i rozwój we wszystkich dziedzinach inżynierii nawierzchni; projekt, wydajność, konserwacja i materiały. Obejmuje ono laboratoria do badania asfaltu, betonu, bitumu, kruszyw, materiałów poddanych recyklingowi i innych materiałów nawierzchniowych, a także chodników na odcinku pilotażowym.... [-]


Phd inżynierii chemicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Nottingham

Inżynieria chemiczna jest nauką fizyczną i przyrodniczą, a matematyka wytwarza, przekształca, transportuje i skutecznie wykorzystuje chemikalia, materiały i energię. [+]

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Istnieją rozległe laboratoria ze sprzętem od stanowiska do skali pilotażowej. Jesteśmy jednym z nielicznych działów w Wielkiej Brytanii z dostępem do spektroskopii masowej, skaningowej mikroskopii elektronowej i mikroskopii sił atomowych oraz pakietu "wirtualna rzeczywistość", w którym można konstruować i zoptymalizować własną kompletną fabrykę.

Studenci studiów podyplomowych mają również dostęp do obiektów badawczych, w tym sprzętu, na przykład:... [-]


Phd inżynierii środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Inżynieria środowiskowa to zastosowanie nauk ścisłych i inżynieryjnych w celu poprawy środowiska naturalnego, dążenia do ułatwienia dostarczania zdrowej wody, powietrza i ziemi. [+]

Tematyka badawcza tego dr jest bardzo zróżnicowana, ale może obejmować przetwarzanie mikrofalowe, oczyszczanie ścieków, gazy cieplarniane, usuwanie zanieczyszczeń w wodzie i glebach, jak również wiele innych aspektów.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Istnieją rozległe laboratoria ze sprzętem od stanowiska do skali pilotażowej. Jesteśmy jednym z nielicznych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii z dostępem do spektroskopii masowej, skaningowej mikroskopii elektronowej i mikroskopii sił atomowych oraz pakietu "wirtualna rzeczywistość", w którym można konstruować i optymalizować własną, kompletną fabrykę przetwórczą.... [-]


Phd ogniw paliwowych i ich zastosowań

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2019 Wielka Brytania Nottingham

Doktor w dziedzinie wodoru, ogniw paliwowych i ich zastosowanie jest częścią Konsorcjum Midlands Energy i jest prowadzony we współpracy z Centrum Badań nad Wodorem i Ogniwami paliwowymi na Uniwersytecie w Birmingham. Jest to czteroletni program doktorancki łączący moduły z możliwością badania pionierskich technologii wodorowych i ogniw paliwowych. [+]

Konsorcjum Midlands Energy obejmuje uniwersytety w Nottingham, Birmingham i Loughborough oraz wiodących partnerów z branży. Studenci mają możliwość zostania specjalistami w zakresie nowych zrównoważonych technologii przyszłości.

W obrębie CDT jest 50 pracowników akademickich z różnych dyscyplin, skupiających się na inżynierii chemicznej, ale w tym chemii, fizyki, matematyki, materiałów, nauki społecznej i środowiska zabudowanego. Specjaliści przyczyniają się do pięciu głównych tematów badawczych:

Polimerowe elektrolizery membranowe ogniw paliwowych Stałe tlenki ogniw paliwowych Przenośne ogniwa paliwowe Produkcja i magazynowanie wodoru Elektroliza ... [-]

Phd technologii budowlanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Technologia budowlana koncentruje się na strategiach i systemach stosowanych w budynkach w celu zapewnienia komfortu i dobrego samopoczucia mieszkańców w sposób, który potwierdza konieczność właściwego wykorzystania energii i innych zasobów. [+]

Przedmioty objęte tą dziedziną badań obejmują:

Niskie / zerowe budynki węglowe Budynki ekologiczne; Systemy odzysku ciepła Modelowania komputerowego i fizyki budowlanej akustyka oświetlenie Przepływ ciepła i przepływ dwufazowy Usługi budowlane (np. Ogrzewanie, chłodnictwo, klimatyzacja) Wewnętrzna jakość środowiska (np. Komfort termiczny i jakość powietrza) Wentylacja / naturalne odpowietrzanie Modelowanie termiczne Ocena po zajęciach Biomimetyki

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.... [-]


Phd technologii energii odnawialnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham

Projekty doktoranckie w dziedzinie zrównoważonej technologii energetycznej zbadają, w jaki sposób można wykorzystywać nowe i odnawialne technologie w skali budynków i na szerszym otoczeniu. [+]

Zakres tematyczny obejmuje:

Kombinowane systemy mocy cieplnej Technologii chłodzenia Cykle mocy cieplnej magazynowanie energii Eko-miasta / inteligentne miasta Zrównoważone materiały budowlane Pojazdów, transportu i kontroli zanieczyszczeń Systemy fotowoltaiczne; Systemy energii słonecznej (np. Chłodzenie energią słoneczną); Energia wiatrowa Systemy odsalania wody słonecznej Zrównoważone gospodarowanie odpadami i ich usuwanie Czystych paliw kopalnych i technologii wychwytywania dwutlenku węgla

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB