NOWNano The University of Manchester and Lancaster

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co to ​​jest NOWNano?

NOWNANO opiera się na całym świecie liderem w dziedzinie wszystkich nanotechnologii w Manchester i uniwersytetów Lancaster zaoferować szeroką interdyscyplinarnych studiów doktoranckich centrum szkoleniowego. Doktorantów otrzyma kształcenia, który pokaże ich szerokość i potencjału nanonauki, zanim skupić się na opanowaniu jednego obszaru określonych na ten temat. Przez cały okres kształcenia badania kohorty będą debatowały nad ich badań, budowanie grupy wybitnych uczonych, które pomogą prowadzić badania świata w nanotechnologii w przyszłości.


Doktor nanonauki

Aplikacje są zaproszeni do 20 miejsc doktoranckie w Centrum Szkolenia doktoranckie (DTC) w nanonauki.NOWNano obejmuje najwyższej klasy zespołów badawczych z Szkoły Fizyki i astronomii, chemii, informatyki, materiały, elektryczne i elektroniczne Engineering, Farmacji i Medycyny w Manchesterze, a na Wydziale Fizyki Uniwersytetu w Lancaster. Studenci otrzymają stanu kształcenia naukowców sztuki w kluczowych technik przed wyruszeniem na 3,5 lat badań projektu w jednym z szerokim spektrum projektów.

&nbsp

&nbsp

Nasze badania

Zakres zadań badawczych NOWNANO DTC jest bardzo szeroki, odzwierciedlając fakt, że jest z natury interdyscyplinarne nanonauce. Nasze centrum szkoleniowe doktoranckich obejmuje dziewięć różnych szkół lub więcej niż 20 grup badawczych.Ostatnie podkreśla badań obejmują:

  • Rozwój grafenu - tylko ściśle dwuwymiarowy materiał, obiecując mnóstwo aplikacji (grafenu została odkryta w 2003 przez grupę Condensed Matter Manchester, który pozostaje światowym liderem w tej dziedzinie, rozwój)
  • New człowieka metamateriały dla nanofotonika
  • Nano-struktur dla przechowywania danych
  • Ciekłe kryształy aplikacji w nanofotonika i jak biosensory
  • Nanostrukturalne materiały nowej generacji foto-voltaics
  • Tworzenie i badanie kropek kwantowych do zastosowań takich jak technologia wyświetlania, oświetlenie, ogniw i obrazowania biologicznych.
  • Synteza nanocząstek ceramicznych i wytwarzanie nanostrukturalnych powłok ceramicznych
  • THz nanoelektroniki, kwantowej przełączniki i prostowniki
  • Korzystanie z nanocząsteczek dla inżynierii tkankowej
  • Molecular magnesy do przetwarzania informacji kwantowej

&nbsp

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Nownano Dtc: W Północno-zachodniej Nanonauki Doktoranckich Centrum Szkoleniowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2017 Wielka Brytania Manchester

NowNano studentów DTC podjąć czteroletnie studia doktoranckie szkolenia.Głównym celem DTC jest stworzenie grupie naukowców, które są w stanie wyciągnąć [+]

NOWNano DTC: North West Nanoscience doktoranckie Centrum Szkolenia

 

NowNano studentów DTC podjąć czteroletnie studia doktoranckie szkolenia. Głównym celem DTC jest stworzenie grupie naukowców, które są w stanie korzystać z wiedzy z szerokiego spektrum nauki i pracy w zespole interdyscyplinarnym. Wyzwaniem jest umożliwienie naszym uczniom w zrozumieniu różnych językach i filozofii dyscyplin tak różnorodnych, jak fizyka teoretyczna i astronomii i medycyny. Celem pierwszych sześciu miesięcy tego programu jest pokazanie studentom pełen zakres nanonauki i nanotechnologii oraz dostarczenie im wiedzy i umiejętności i wiedzę, które będą im potrzebne podczas prac doktorskich w celu zrozumienia różnorodnych koncepcji i wiedzy nieuchronnie spotkania.W tym celu program obejmuje nie tylko wykładów i skierowane do samodzielnej nauki (nauki opartej na poszukiwaniu), ale także rozszerzony (12 tygodni długości) projektów laboratoryjnych dotyczących różnych aspektów nanonauki i nanotechnologii. Również w tym czasie uczniowie będą mieli okazję dowiedzieć się o dostępnych projektów doktoranckich badań poprzez prezentacje możliwości nadzoru i wizyty w laboratoriach badawczych. Oczekuje się, że wiele projektów będzie interdyscyplinarny, z ko-nadzoru przez naukowców z różnych szkół / Wydziały, zapewnienie uczniom dostępu do światowej klasy obiektów. ... [-]