London South Bank University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

London South Bank University jest jednym z największych i najstarszych uniwersytetów w Londynie


Od 1892 r. Zapewniamy odpowiednie, akredytowane i profesjonalnie uznane kształcenie zawodowe.

Jesteśmy kosmopolityczną uczelnią z ponad 18 000 studentów z ponad 130 krajów. Zostaliśmy nagrodzeni Srebrnym tytułem doskonałości w nauczaniu w ramach Rządowej Struktury Nauczania Doskonałości (TEF). Jesteśmy Uniwersytetem Roku dla Graduate Employment (The Times and The Sunday Times, Good University Guide 2018) oraz Uniwersytetu Przedsiębiorczości Roku w Times Higher Education 2016.


Misja i wizja

Naszą misją jest uznanie za przedsiębiorczy uniwersytet obywatelski, który zajmuje się wyzwaniami realnego świata.

Do roku 2020 chcemy być najlepszym uniwersytetem w Londynie, a nasza strategia korporacyjna 2015-2020 (plik PDF 749 KB) określa, w jaki sposób zrealizujemy tę wizję:

Sukcesy uczniów

Chcemy być doceniani za zapewnienie zindywidualizowanej i praktycznej edukacji, która przygotuje absolwentów do udanej kariery i przygotuje ich do biegu na ziemi.

Wpływ na rzeczywisty świat

Nasze nauczanie jest akredytowane, stosowane i profesjonalne, a nasze badania tworzą nową wiedzę dzięki praktycznym aplikacjom, pomagając znaleźć rozwiązania problemów globalnych.

Dostęp do możliwości

Zbudowaliśmy silne powiązania z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami, tworząc nowe globalne możliwości, angażując się w nasze społeczności i zwiększając udział.

Strategiczne czynniki wspomagające

Zapewniamy odpowiednie zaplecze, systemy i ludzi do realizacji naszej strategii.


Nasze wartości to EPIIC


Nasi pracownicy i studenci ucieleśniają i przyjmują nasze wartości:


Podążamy za szeregiem inicjatyw, aby osiągnąć i utrzymać te wartości:

Równość i różnorodność: nasza polityka równości, różnorodności i włączenia (plik PDF 251 KB) określa nasze cele, aby zapewnić, że każdy, kto tu studiuje i pracuje, robi to bez dyskryminacji.

Obsługa klienta: Współpracujemy z Instytutem Obsługi Klienta w celu poprawy naszych usług dla klientów.

Zdrowie i dobre samopoczucie: Zostaliśmy docenieni za naszą pracę, aby uczynić LSBU bezpiecznym miejscem dla wszystkich i rozwijać kulturę dobrego samopoczucia.

Siły zbrojne: Zostaliśmy docenieni za wspieranie potrzeb społeczności wojskowej.


Doskonałość nauczania

Nasza doskonałość w nauczaniu została uznana przez rząd

Otrzymaliśmy srebrną ocenę za doskonałość w nauczaniu w ramach Rządowej Struktury Nauczania Doskonałości (TEF).

Jesteśmy naprawdę dumni, że zostaliśmy docenieni za skupienie się na spersonalizowanej nauce, z naciskiem na to, w jaki sposób wspieramy absolwentów w zatrudnieniu.

W szczególności panel TEF wyróżnił nasze:

  • doskonałe wyniki uczniów
  • doskonałe nauczanie i zindywidualizowane uczenie się
  • kursy, których celem jest przekazanie studentom umiejętności i wiedzy cenionych przez pracodawców

Vice-kanclerz profesor David Phoenix powiedział: "Ta nagroda pokazuje znaczący postęp, jaki LSBU poczyniła w ciągu ostatnich kilku lat w poprawie doświadczeń, które zapewniamy naszym studentom."

Podobnie jak nasza srebrna ocena TEF, jesteśmy na 100 najlepszych uniwersytetach The Guardian, dwóch międzynarodowych ligach uniwersyteckich, i zostaliśmy nazwani "The Times and Sunday Times" Good University Guide 2018 University of the Year dla absolwentów i Times Higher Education's Uczelniany Uniwersytet Roku 2016.


Nasze obiekty

W ciągu ostatnich pięciu lat zainwestowaliśmy ponad 60 milionów funtów w nowoczesne zaplecze dydaktyczne, które wspiera i rozwija naszych studentów podczas studiów.

Nasze światowej klasy udogodnienia służą wsparciu rozwoju zawodowego i osobistego. Od naszych rozległych bibliotek po najnowocześniejsze studia filmowe o wielomilionowych mediach, zapewniamy dostęp do standardowego sprzętu, który wzbogaci Twoje doświadczenie edukacyjne.


W społeczeństwie

Od pomocy młodym ludziom w rozwijaniu umiejętności, po udzielanie porad i wskazówek przedsiębiorstwom i społecznościom, wsparcie dla naszej lokalnej społeczności leży u podstaw tego, co robimy.


Nasza rodzina

Ustanowiliśmy rodzinę podobnie myślących dostawców usług edukacyjnych, zapewniających lepszy dostęp do edukacji zarówno na poziomie wyższym, jak i wyższym

Od 125 lat zapewniamy profesjonalne i techniczne wykształcenie dla osób i firm z południowego Londynu. Jednak dzisiejsza edukacja jest bardziej złożona niż kiedykolwiek wcześniej i ta misja nie może być już lepiej osiągnięta tylko przez jedną organizację.

Więc mamy utworzyła nową rodzinę podobnych poglądach specjalistycznych dostawców usług edukacyjnych, oferując uczniom możliwość przeniesienia między technicznym, zawodowym i akademickich Pathways i tworzenie jasnych dróg progresji do i przez środkowej warstwie wysoko wykwalifikowanych ról technicznych i zawodowych.

Rodzina LSBU składa się z Akademii Inżynierii na Uniwersytecie South Bank, South University University Engineering UTC, LSBU i South Bank University Enterprises Ltd.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktor edukacji » Widzieć Doktorat » Widzieć Health BScs » Widzieć Health MA » Widzieć Health MSc » Widzieć Health Kursy » Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Health Certificates » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Podstawowy rok » Widzieć Przygotowawczy rok » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Law LLB » Widzieć Dyplomy » Widzieć Kursy » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktor edukacji

Profesjonalny Doktorat w Edukacji ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju, równości i różnorodności - EdD

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 5 lat January 2019 Wielka Brytania London

Doktorat w Edukacji to wyjątkowa okazja dla doświadczonych profesjonalistów, aby uzyskać wyższy poziom związany z praktyką. EdD angażuje się w edukację w jej najszerszym zakresie w całym przedziale wiekowym od wczesnych lat do wieku dorosłego. Jest to istotne dla wszystkich placówek edukacyjnych, a uczniowie pochodzą z różnych środowisk wykraczających poza tradycyjną edukację, takich jak sektor charytatywny, więzienie i praca socjalna. [+]

Doktorat w Edukacji to wyjątkowa okazja dla doświadczonych profesjonalistów, aby uzyskać wyższy poziom związany z praktyką. EdD angażuje się w edukację w jej najszerszym zakresie w całym przedziale wiekowym od wczesnych lat do wieku dorosłego. Jest to istotne dla wszystkich placówek edukacyjnych, a uczniowie pochodzą z różnych środowisk wykraczających poza tradycyjną edukację, takich jak sektor charytatywny, więzienie i praca socjalna.

Posłuchaj od obecnych studentów, Janine FitzGerald i Andrew Read:

Uczestnicy zainteresowani nierównością, różnorodnością, trwałością i integracją (tematy w zakresie sprawiedliwości społecznej) wiele zyskają dzięki pracy z różnorodną grupą rówieśników i nauczycieli z różnych środowisk. Wszyscy związani z EdD dzielą zaangażowanie w ideę sprawiedliwości społecznej, która leży u podstaw naszej pracy w edukacji i szerszych badań LSBU. Bliskie powiązania między uniwersyteckimi ośrodkami badawczymi, LSBU's Doctoral Academy i programami magisterskimi umożliwiają pracę z podobnie myślącymi, aktywnymi naukowcami w ramach żywej i wspierającej społeczności uczącej się.... [-]


Doktorat

Doktorat / Magister in Studiów Planistycznych i Turystyki, Gościnności i Imprez

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

Ph.D. Program jest ściśle powiązany z naszą rosnącą i dynamiczną kulturą badawczą w wielu interesach akademickich. Będziesz czerpać korzyści z zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej, pracującej wraz z portfolio dynamicznych i popularnych programów magisterskich. Nasz doktorat program ma również uznanie w zakresie ESDC 3 dla doktorów z zakresu socjologii i polityki społecznej. [+]

Ph.D. Program jest ściśle powiązany z naszą rosnącą i dynamiczną kulturą badawczą w wielu interesach akademickich. Będziesz czerpać korzyści z zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej, pracującej wraz z portfolio dynamicznych i popularnych programów magisterskich. Nasz doktorat program ma również uznanie w zakresie ESDC 3 dla doktorów z zakresu socjologii i polityki społecznej.Szkoła Prawa i Nauk Społecznych Graduate School zapewnia punkt odniesienia dla zarządzania i wsparcia naszej pracy doktorskiej. i profesjonalne programy doktoranckie. Badani studenci, którzy studiują w LSBU stają się istotną częścią naszej dynamicznej kultury badawczej i są jednym z podstawowych elementów, które czynią LSBU ekscytującym środowiskiem intelektualnym.Członek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie twojego programu badawczego. Jako student badawczy staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej. Poznaj pracowników, wyposażenie i nie tylko w dziale Urban, Environment and Leisure Studies.Możliwe obszary badawcze obejmują:Miejska przestrzeń publicznaRewitalizacji obszarów miejskichMiejski designPorównawcza polityka miejskaStany ZjednoczoneTerytoria i zarządzanie miastamiObszary wiejskie i zarządzanieMobilnościZrównoważony rozwój w środowisku zabudowanymOsiedleJakość i standardy mieszkanioweTurystyka miejskaTurystyka ekoturystyczna w mniej rozwiniętych krajachCiemna turystykaDruga turystyka domowaWpływ turystykiPlanowanie i zarządzanie dziedzictwemTurystyka na wyspieMigracja i miejsceKrajobrazy kulturowe i prawo planowaniaDoktorat z definicji jest oryginalnym wkładem do wiedzy. Stopień naukowy różni się od kursu dydaktycznego. Studenci badań mają samodzielnie kierować swoją naukę przy wsparciu zespołu nadzorczego.Aby dowiedzieć się więcej o tym, co należy uwzględnić w swojej ofercie, pobierz naszą prezentację wytycznych do prawa doktorskiego z zakresu Prawa i nauk społecznych (PDF File 97 KB) .Research Excellence Framework (REF)W REF z 2014 r. 75% naszych badań dotyczących pracy socjalnej... [-]

Doktorat / MNiS w naukach społecznych

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

Ph.D. programy MRES są ściśle powiązane z naszą rosnącą i dynamiczną kulturą badawczą. Będziesz czerpać korzyści z zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej, pracującej wraz z portfolio dynamicznych i popularnych programów magisterskich. [+]

Ph.D. programy MRES są ściśle powiązane z naszą rosnącą i dynamiczną kulturą badawczą. Będziesz czerpać korzyści z zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej, pracującej wraz z portfolio dynamicznych i popularnych programów magisterskich.Nadzór akademickiCzłonek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie twojego programu badawczego. Jako student badawczy staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej. Poznaj pracowników, wyposażenie i nie tylko w dziale nauk społecznych.Obszary badawczeSpołeczenstwo obywatelskieWolontariatOrganizacje pozarządowe, płećSeksualnośćWyścigGlobalizacjaStosunki międzynarodoweMigracjaPrawa człowiekaLudobójstwoZbrodnie przeciwko ludzkościRuchy kobietElity i sieciAgencjaBadania rozwojowePrzestępczość młodzieżyProstytucjaHandel ludźmiPrzemoc wobec kobietPolicingEdukacja na rzecz zrównoważonego rozwojuPolityka zrównoważonego rozwojuPolityka i zmiany klimatyczneMetody badań społecznychKultura badawczaBadani studenci, którzy studiują w LSBU stają się istotną częścią naszej dynamicznej kultury badawczej i są jednym z podstawowych elementów, które czynią LSBU ekscytującym środowiskiem intelektualnym.Wszyscy studenci studiów są zapisani na studia podyplomowe LSBU Key Skills. Ponadto można podjąć szkolenie w zakresie metod badawczych z odpowiednich kursów magisterskich i magisterskich, a także brać udział w specjalnych wydarzeniach i działaniach, które zapewniają inkluzywną i prężną kulturę badawczą.Program MResMRe różni się od nauczanych Mistrzów tym, że końcowy wynik będzie rozszerzoną rozprawą (30 000 słów), a nie modułem zajęć i egzaminów.Ph.D. programDoktorat z definicji jest oryginalnym wkładem do wiedzy. Stopień naukowy różni się od kursu dydaktycznego. Studenci badań mają samodzielnie kierować swoją naukę przy wsparciu zespołu nadzorczego.Aby dowiedzieć się więcej o tym, co należy uwzględnić w swojej ofercie, pobierz nasze Prawo i Nauki społeczne Ph.D. Prezentacja propozycji (plik PDF 97 KB) .Research Excellence Framework (REF)W REF z 2014 r. 75% naszych badań dotyczących pracy socjalnej i polityki... [-]

Doktorat z architektury

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat April 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

LSBU to najwyższa nowoczesna uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na całym świecie badaniami w dziedzinie inżynierii ogólnej, która obejmuje badania nad środowiskiem i architekturą - Research Excellence Framework (REF) 2014. [+]

LSBU to najwyższa nowoczesna uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na całym świecie badaniami w dziedzinie inżynierii ogólnej, która obejmuje badania nad środowiskiem i architekturą - Research Excellence Framework (REF) 2014.

Centra badawcze

Badania w dziedzinie architektury prowadzone są przez specjalistyczne ośrodki. Większość pracowników akademickich należy do jednego lub kilku z nich, a studenci naukowi mogą spodziewać się dołączenia do niewielkiego zespołu pracującego nad konkretnymi problemami.

Architektura

Obszary badań i tematy, w których możemy zaoferować nadzór, obejmują:

Przedstawienie miasta, projekt i opisPedagogika architektoniczna i kultura studia projektowegoCyfrowa architektura, produkcja i badania projektowePrzemyślenie zrównoważonej praktyki: adaptacja, konserwacja i architekturaWyobrażanie sobie; rzeczywistość rozszerzona; modelowanie 3d; zintegrowane dostarczanie projektów; wirtualizacjaProjekt architektoniczny jako produkt kulturalnyMiasto jako konsumentStruktura przestrzeni: architektura, geometria, technologia... [-]

Doktorat z biznesu i przedsiębiorczości

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

The School of Business ma rosnący program stopni naukowych, z naciskiem na studiach w niepełnym wymiarze godzin, którzy jednocześnie rozwijają i rozwijają swoją karierę zawodową. Szkoła oferuje tradycyjne studia podyplomowe prowadzące do uzyskania stopnia doktora nauk medycznych. [+]

The School of Business ma rosnący program stopni naukowych, z naciskiem na studiach w niepełnym wymiarze godzin, którzy jednocześnie rozwijają i rozwijają swoją karierę zawodową. Szkoła oferuje tradycyjne studia podyplomowe prowadzące do uzyskania stopnia doktora nauk medycznych.

Finansowanie sukcesów

Szkoła odniosła sukces w zapewnieniu znacznego finansowania badań z wielu źródeł, w tym Europejskiej Rady ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych (ESRC), Rady ds. Badań Naukowych i Nauk Fizycznych (EPSRC), Departamentu ds. Biznesu, Przedsiębiorczości i Reformy Regulacji (DBERR) oraz Departamentu ds. Innowacji , Uniwersytety i umiejętności (DIUS) (za pośrednictwem programów transferu wiedzy) i Komisji Europejskiej.... [-]


Doktorat z chemii i inżynierii energetycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 5 lat January 2019 Wielka Brytania London + 1 więcej

Naszym celem jest zapewnienie dobrze prosperującego środowiska badawczego i zaawansowanych szkoleń w szerokim zakresie obszarów związanych z inżynierią procesów zielonych, eksplozjami i badaniami przeciwpożarowymi oraz inżynierią naftową. Nasze badania są wspierane przez nasze wspólne linki badawcze i są finansowane przez EPSRC, The Royal Society, Komisję Europejską i partnerów przemysłowych. [+]

Naszym celem jest zapewnienie dobrze prosperującego środowiska badawczego i zaawansowanych szkoleń w szerokim zakresie obszarów związanych z inżynierią procesów zielonych, eksplozjami i badaniami przeciwpożarowymi oraz inżynierią naftową. Nasze badania są wspierane przez nasze wspólne linki badawcze i są finansowane przez EPSRC, The Royal Society, Komisję Europejską i partnerów przemysłowych.

Szkoła Inżynierii ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości. London South Bank University (LSBU) to najnowocześniejsza uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi międzynarodowo badaniami oraz średnią ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Framework (REF) 2014.... [-]


Doktorat z dziedziny sztuki i przemysłów kreatywnych

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

School of Arts i Creative Industries ma duże zaangażowanie w stypendium i badania. Zdajemy sobie sprawę z jego znaczenia w zapewnianiu kursów, szczególnie na studiach podyplomowych, oraz w rozwijaniu transferu przedsiębiorczości i wiedzy w sektorach mediów, sztuki i kreatywności. [+]

School of Arts i Creative Industries ma duże zaangażowanie w stypendium i badania. Zdajemy sobie sprawę z jego znaczenia w zapewnianiu kursów, szczególnie na studiach podyplomowych, oraz w rozwijaniu transferu przedsiębiorczości i wiedzy w sektorach mediów, sztuki i kreatywności.

Wszyscy studenci studiów są zapisani na studia podyplomowe LSBU Key Skills. Ponadto mogą one prowadzić szkolenia z metod badawczych z odpowiednich kursów magisterskich i magisterskich, a także brać udział w specjalnych wydarzeniach i działaniach, które zapewniają inkluzywną i prężną kulturę badawczą.

Nasze badania stosowane odnoszą się do rzeczywistych problemów i obejmują szeroki zakres metodologii i podejść, w tym badania oparte na praktyce, empiryczne prace nad publicznością i tekstami oraz analizy oparte na teorii. Na blogu Arts and Creative Industries Research znajdziesz aktualne informacje o działaniach badawczych.... [-]


Doktorat z edukacji

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

Ph.D. Program jest ściśle powiązany z naszą rosnącą i dynamiczną kulturą badawczą w wielu interesach akademickich. Będziesz czerpać korzyści z zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej, pracującej wraz z portfolio dynamicznych i popularnych programów magisterskich. Nasz doktorat program ma również uznanie w zakresie ESDC 3 dla doktorów z zakresu socjologii i polityki społecznej. [+]

Ph.D. Program jest ściśle powiązany z naszą rosnącą i dynamiczną kulturą badawczą w wielu interesach akademickich. Będziesz czerpać korzyści z zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej, pracującej wraz z portfolio dynamicznych i popularnych programów magisterskich. Nasz doktorat program ma również uznanie w zakresie ESDC 3 dla doktorów z zakresu socjologii i polityki społecznej.

Szkoła Prawa i Nauk Społecznych Graduate School zapewnia punkt odniesienia dla zarządzania i wsparcia naszej pracy doktorskiej. i profesjonalne programy doktoranckie. Badani studenci, którzy studiują w LSBU stają się istotną częścią naszej dynamicznej kultury badawczej i są jednym z podstawowych elementów, które czynią LSBU ekscytującym środowiskiem intelektualnym. Szkoła oferuje również profesjonalny doktorat w zakresie edukacji, który składa się z dwóch lat prowadzonych zajęć, a następnie trzech lat niezależnych badań.... [-]


Doktorat z inżynierii mechanicznej

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

London South Bank University (LSBU) to najnowocześniejsza uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na poziomie międzynarodowym badaniami i średnią ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Excellence Framework (REF) 2014. [+]

London South Bank University (LSBU) to najnowocześniejsza uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na poziomie międzynarodowym badaniami i średnią ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Excellence Framework (REF) 2014.Sukces ten opiera się na silnej ewidencji generowania dochodu zewnętrznego z łączną bieżącą wartością kontraktu na badania i nagrody dla przedsiębiorstw przekraczające 4 miliony funtów.Dochód generowany jest z wielu źródeł, w tym rad badawczych, Unii Europejskiej, przemysłu, rządu, organizacji charytatywnych, doradztwa i partnerstw opartych na wiedzy, gdzie Szkoła jest jednym z liderów w kraju. Nasze badania są w dużym stopniu interdyscyplinarne i oparte na współpracy z silnymi powiązaniami krajowymi i międzynarodowymi.Członek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie twojego programu badawczego. Jako student badawczy staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej.Doktorat z definicji jest oryginalnym wkładem do wiedzy. Stopień naukowy różni się od kursu dydaktycznego. Studenci badań mają samodzielnie kierować swoją naukę przy wsparciu zespołu nadzorczego.Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Możliwość zatrudnienia... [-]

Doktorat z inżynierii ogólnej

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

Szkoła Inżynierii ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości. London South Bank University (LSBU) to najnowocześniejsza uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi międzynarodowo badaniami oraz średnią ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Framework (REF) 2014. [+]

Szkoła Inżynierii ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości. London South Bank University (LSBU) to najnowocześniejsza uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi międzynarodowo badaniami oraz średnią ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Framework (REF) 2014.

REF przyznał również 80% badań LSBU w zakresie inżynierii ogólnej dwóch najwyższych ocen jakości (4 * lub 3 *) za "wpływ" (badania i znaczenie).

Obszary badawcze

LSBU oferuje kilka ośrodków badawczych lub obszarów, do których możesz dołączyć:

Zaawansowane materiałyBig Data i informatykaBiomedyczne i komunikacyjneEnergia i środowiskoInteligentne monitorowanie i zarządzanie zasobamiRobotyka... [-]

Doktorat z Inżynierii Produkcji i Produkcji

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

Szkoła Inżynierii ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości. London South Bank University (LSBU) to najnowocześniejsza uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi międzynarodowo badaniami oraz średnią ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Framework (REF) 2014. [+]

Szkoła Inżynierii ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości. London South Bank University (LSBU) to najnowocześniejsza uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi międzynarodowo badaniami oraz średnią ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Framework (REF) 2014.

REF przyznał również 80% badań LSBU w zakresie inżynierii ogólnej dwóch najwyższych ocen jakości (4 * lub 3 *) za "wpływ" (badania i znaczenie).Inteligentne monitorowanie i zarządzanie aktywamiInteligentne Centrum Monitorowania i Zarządzania Aktywami koncentruje się na monitorowaniu stanu maszyn i systemów; metody diagnozy i prognozowania oraz nowatorskie zarządzanie aktywami. Celem badawczym Centrum jest maksymalizacja dostępności systemów, zapobieganie nieplanowanym przestojom, optymalizacja usług serwisowych, obniżenie ogólnych kosztów operacyjnych i zwiększenie zwrotu z inwestycji.Główne obszary specjalizacji obejmują:Monitorowanie stanu maszynyDiagnostyka usterek i prognozyZaawansowane przetwarzanie sygnału dla aplikacji maszynowychZarządzanie zasobami maszynowymiCzłonek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie twojego programu badawczego. Jako student badawczy staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej.Doktorat z definicji jest oryginalnym wkładem do wiedzy. Stopień naukowy różni się od kursu dydaktycznego. Studenci badań mają samodzielnie kierować swoją naukę przy wsparciu zespołu nadzorczego.Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Możliwość zatrudnienia... [-]

Doktorat z psychologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 5 lat January 2019 Wielka Brytania London + 1 więcej

Doktorat z definicji jest oryginalnym wkładem do wiedzy. Stopień naukowy różni się od kursu dydaktycznego. Studenci badań mają samodzielnie kierować swoją naukę przy wsparciu zespołu nadzorczego. Styl nauczania i uczenia się w Ph.D. poziom ma formę nadzoru 1: 1, e-learningu i warsztatów. [+]

Członek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie twojego programu badawczego. Jako student badawczy staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej.Doktorat z definicji jest oryginalnym wkładem do wiedzy. Stopień naukowy różni się od kursu dydaktycznego. Studenci badań mają samodzielnie kierować swoją naukę przy wsparciu zespołu nadzorczego. Styl nauczania i uczenia się w Ph.D. poziom ma formę nadzoru 1: 1, e-learningu i warsztatów.Doskonałość badańW najnowszym Research Excellence Framework Psychology oceniono:60% naszych badań otrzymało 3 * na 4 * - "bardzo znaczące skutki pod względem zasięgu i znaczenia"85% zgłoszonych publikacji ma międzynarodowe uznanie, jest doskonałe na całym świecie lub prowadzi na całym świecie.Nasze badania wprowadziły zmiany na wielu poziomach: wpływając na politykę i tworząc nowe możliwości komercyjne. Nasi naukowcy pracują w zespołach wielodyscyplinarnych, aby sprostać głównym wyzwaniom społecznym w zakresie zdrowia ludzkiego, dobrostanu, wydajności i zachowania. Stosujemy teorię w tych dziedzinach do współczesnych zagadnień realnego świata, podejmując innowacyjną i rygorystyczną naukę.Zainteresowania badawczeZachowania uzależniające i zdrowotneBadanie czynników społeczno-poznawczych uzależniających zachowań i interwencji w celu ich modyfikacjiRozpoznanie Stosowane i RozwojoweZrozumienie, w jaki sposób rozwijają się procesy poznawcze podczas ich rozwoju i ich zastosowania w rzeczywistych problemachPsychologia dochodzeniowa i sądowaBadanie, w jaki sposób różne luki wpływają na zeznania świadków ze szczególnym doświadczeniem w badaniach z udziałem dzieci, osób starszych i cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmuPrzeżyłem doświadczenia w zakresie zdrowia psychicznego i cierpieniaBadanie przeżywanych doświadczeń związanych ze stresem psychicznym, koncentrując się na tym, jak jednostki interpretują, ucieleśniają, zarządzają i żyją z nimiInformacje o kursie głównym - uporządkowane według... [-]

Doktorat z rachunkowości i finansów

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

The School of Business ma rosnący program stopni naukowych, z naciskiem na studiach w niepełnym wymiarze godzin, którzy jednocześnie rozwijają i rozwijają swoją karierę zawodową. Szkoła oferuje tradycyjne studia podyplomowe prowadzące do uzyskania stopnia doktora nauk medycznych. [+]

The School of Business ma rosnący program stopni naukowych, z naciskiem na studiach w niepełnym wymiarze godzin, którzy jednocześnie rozwijają i rozwijają swoją karierę zawodową. Szkoła oferuje tradycyjne studia podyplomowe prowadzące do uzyskania stopnia doktora nauk medycznych.

LSBU Business School odebrało także nagrodę za "Kolegium Roku - Sektor Publiczny" podczas rozdania nagród PQ Magazine 2017.

Finansowanie sukcesów

Szkoła odniosła sukces w zapewnieniu znacznego finansowania badań z wielu źródeł, w tym Europejskiej Rady ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych (ESRC), Rady ds. Badań Naukowych i Nauk Fizycznych (EPSRC), Departamentu ds. Biznesu, Przedsiębiorczości i Reformy Regulacji (DBERR) oraz Departamentu ds. Innowacji , Uniwersytety i umiejętności (DIUS) (za pośrednictwem programów transferu wiedzy) i Komisji Europejskiej.... [-]


Doktorat z zarządzania budową i ekonomii

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

LSBU to najwyższa nowoczesna uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na całym świecie badaniami w dziedzinie inżynierii ogólnej, która obejmuje badania nad środowiskiem i architekturą - Research Excellence Framework (REF) 2014. [+]

LSBU to najwyższa nowoczesna uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na całym świecie badaniami w dziedzinie inżynierii ogólnej, która obejmuje badania nad środowiskiem i architekturą - Research Excellence Framework (REF) 2014.

Szeroki zakres działań badawczych w naszej szkole, wraz z mieszanką kadry akademickiej, naukowców z tytułem doktoranckim i profesorów wizytujących, pozwala nam zaoferować stymulujące i różnorodne środowisko.

Centra badawcze

Badania w zakresie ekonomiki zarządzania budową prowadzone są przez specjalistyczne ośrodki. Większość pracowników akademickich należy do jednego lub kilku z nich, a studenci naukowi mogą spodziewać się dołączenia do niewielkiego zespołu pracującego nad konkretnymi problemami.... [-]


Doktor inżynierii elektronicznej i elektrycznej

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

London South Bank University (LSBU) to najwyższa nowoczesna uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na świecie badaniami i średnią ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Excellence Framework (REF) 2014. Szkoła inżynieryjna ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości . [+]

London South Bank University (LSBU) to najwyższa nowoczesna uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na świecie badaniami i średnią ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Excellence Framework (REF) 2014. Szkoła inżynieryjna ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości .

Sukces ten opiera się na silnej ewidencji generowania dochodu zewnętrznego z łączną bieżącą wartością kontraktu na badania i nagrody dla przedsiębiorstw przekraczające 4 miliony funtów.

Dochód generowany jest z wielu źródeł, w tym rad badawczych, Unii Europejskiej, przemysłu, rządu, organizacji charytatywnych, doradztwa i partnerstw opartych na wiedzy, gdzie Szkoła jest jednym z liderów w kraju. Nasze badania są w dużym stopniu interdyscyplinarne i oparte na współpracy z silnymi powiązaniami krajowymi i międzynarodowymi. Istnieje rozbudowana infrastruktura badawcza, w tym nowe Centrum Energii Odnawialnej i Efektywnej Energetyki w Budynkach o wartości 2,8 mln GBP.... [-]


Doktor nauk humanistycznych

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

Badania naukowe w zakresie sportu i ćwiczeń w LSBU mają wysoką jakość; 73% naszych badań nad Sport and Exercise Sciences uzyskało dwie najwyższe oceny: 4 * najlepsze na świecie lub 3 * doskonałe na arenie międzynarodowej, dla ogólnej jakości przez Research Excellence Framework (REF) 2014. 90% otrzymało 4 * lub 3 * dla "wpływ" (zasięg i znaczenie) i 75% a 3 * dla "środowiska" - "sprzyja wytwarzaniu badań o doskonałej jakości międzynarodowej, pod względem żywotności i trwałości". [+]

Badania naukowe w zakresie sportu i ćwiczeń w LSBU mają wysoką jakość; 73% naszych badań nad Sport and Exercise Sciences uzyskało dwie najwyższe oceny: 4 * najlepsze na świecie lub 3 * doskonałe na arenie międzynarodowej, dla ogólnej jakości przez Research Excellence Framework (REF) 2014. 90% otrzymało 4 * lub 3 * dla "wpływ" (zasięg i znaczenie) i 75% a 3 * dla "środowiska" - "sprzyja wytwarzaniu badań o doskonałej jakości międzynarodowej, pod względem żywotności i trwałości".

Członek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie twojego programu badawczego. Jako student badawczy staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej. Większość prac badawczych w terenie odbywa się w ramach Centrum Badawczego Sportu i Ćwiczeń. Specjalizacja i możliwe obszary badawcze obejmują:... [-]


Doktor nauk komputerowych i informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 5 lat January 2019 Wielka Brytania London + 1 więcej

Szkoła Inżynierii ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości. Jesteśmy najnowocześniejszym uniwersytetem w Londynie z wiodących na świecie i doskonałych na całym świecie badaniami oraz średniej ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Framework (REF) 2014. [+]

Szkoła Inżynierii ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości. Jesteśmy najnowocześniejszym uniwersytetem w Londynie z wiodących na świecie i doskonałych na całym świecie badaniami oraz średniej ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Framework (REF) 2014.

REF przyznał 80% naszych badań nad General Engineering dwoma najwyższymi ocenami jakości (4 * lub 3 *) za "wpływ" (badania i znaczenie). Sukces ten opiera się na silnej ewidencji generowania dochodu zewnętrznego z łączną bieżącą wartością kontraktu na badania i nagrody dla przedsiębiorstw przekraczające 4 miliony funtów.

Dochód generowany jest z wielu źródeł, w tym rad badawczych, Unii Europejskiej, przemysłu, rządu, organizacji charytatywnych, doradztwa i partnerstw opartych na wiedzy, gdzie Szkoła jest jednym z liderów w kraju. Nasze badania są w dużym stopniu interdyscyplinarne i oparte na współpracy z silnymi powiązaniami krajowymi i międzynarodowymi.... [-]


Doktor nauk o zarządzaniu, marketingu i ludzi

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

The School of Business ma rosnący program stopni naukowych, z naciskiem na studiach w niepełnym wymiarze godzin, którzy jednocześnie rozwijają i rozwijają swoją karierę zawodową. Szkoła oferuje tradycyjne studia podyplomowe prowadzące do uzyskania stopnia doktora nauk medycznych. [+]

The School of Business ma rosnący program stopni naukowych, z naciskiem na studiach w niepełnym wymiarze godzin, którzy jednocześnie rozwijają i rozwijają swoją karierę zawodową. Szkoła oferuje tradycyjne studia podyplomowe prowadzące do uzyskania stopnia doktora nauk medycznych.

Finansowanie sukcesów

Szkoła odniosła sukces w zapewnieniu znacznego finansowania badań z wielu źródeł, w tym Europejskiej Rady ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych (ESRC), Rady ds. Badań Naukowych i Nauk Fizycznych (EPSRC), Departamentu ds. Biznesu, Przedsiębiorczości i Reformy Regulacji (DBERR) oraz Departamentu ds. Innowacji , Uniwersytety i umiejętności (DIUS) (za pośrednictwem programów transferu wiedzy) i Komisji Europejskiej.... [-]


Doktor nauk o żywności

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

Koncentrujemy się na uznawanych na całym świecie, teoretycznych i stosowanych badaniach z oddziaływaniem "realnego świata". Nasze nauczanie jest w pełni oparte na współczesnych badaniach, a nasza doskonałość jest wzmocniona przez wybitne zaplecze badawcze, które umożliwia zarówno pracownikom jak i studentom podejmowanie nowatorskich badań przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i urządzeń. [+]

Prawie trzy czwarte projektów badawczych London South Bank University (LSBU) uzyskało dwie najwyższe oceny za "wpływ" w najnowszym badaniu doskonałości badawczej uniwersytetu, Research Excellence Framework (REF) 2014. Nasi naukowcy w School of Nauki Stosowane działają w zespołach wielodyscyplinarnych, aby sprostać głównym wyzwaniom społecznym w zakresie zdrowia ludzkiego, dobrego samopoczucia, wydajności i zachowań. Stosujemy teorię w tych dziedzinach do współczesnych zagadnień realnego świata, podejmując innowacyjną i rygorystyczną naukę.

Koncentrujemy się na uznawanych na całym świecie, teoretycznych i stosowanych badaniach z oddziaływaniem "realnego świata". Nasze nauczanie jest w pełni oparte na współczesnych badaniach, a nasza doskonałość jest wzmocniona przez wybitne zaplecze badawcze, które umożliwia zarówno pracownikom jak i studentom podejmowanie nowatorskich badań przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i urządzeń.... [-]


Doktor nauk technicznych i środowiska budowlanego

Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat January 2019 Wielka Brytania London + 2 więcej

LSBU to najwyższa nowoczesna uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na całym świecie badaniami w dziedzinie inżynierii ogólnej, która obejmuje badania nad środowiskiem i architekturą - Research Excellence Framework (REF) 2014. [+]

LSBU to najwyższa nowoczesna uczelnia w Londynie z wiodącymi na świecie i doskonałymi na całym świecie badaniami w dziedzinie inżynierii ogólnej, która obejmuje badania nad środowiskiem i architekturą - Research Excellence Framework (REF) 2014.

Szeroki zakres działań badawczych w naszej szkole, wraz z mieszanką kadry akademickiej, naukowców z tytułem doktoranckim i profesorów wizytujących, pozwala nam zaoferować stymulujące i różnorodne środowisko.

Tematy badań

Badania w dziedzinie inżynierii i budownictwa prowadzone są przez specjalistyczne ośrodki. Większość pracowników akademickich należy do jednego lub kilku z nich, a studenci naukowi mogą spodziewać się dołączenia do niewielkiego zespołu pracującego nad konkretnymi problemami. Tematy badań obejmują:... [-]


PhD / MRI w prawie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat January 2019 Wielka Brytania London + 1 więcej

Ph.D. programy MRES są ściśle powiązane z naszą rosnącą i dynamiczną kulturą badawczą. Będziesz czerpać korzyści z zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej, pracującej wraz z portfolio dynamicznych i popularnych programów magisterskich. [+]

Ph.D. programy MRES są ściśle powiązane z naszą rosnącą i dynamiczną kulturą badawczą. Będziesz czerpać korzyści z zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej, pracującej wraz z portfolio dynamicznych i popularnych programów magisterskich.

Nadzór akademicki

Członek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie twojego programu badawczego. Jako student badawczy staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej. Poznaj personel, wyposażenie i nie tylko w dziale prawa.

7 głównych powodów studiowania tutaj prawaOśrodki badawcze: dedykowany doktorat badaj obszary z komputerami przeznaczonymi wyłącznie dla studentów studiów.Profesjonalne tworzenie sieci: Badacze są często sponsorowani, aby uczestniczyć w konferencjach krajowych i międzynarodowych oraz spotykać się z czołowymi naukowcami w swoich dziedzinach i prezentować wyniki swoich badań.Dynamiczna kultura badań: korzystać z zaangażowania wysoko wykwalifikowanych pracowników akademickich.Darmowy iPad: Zaawansowana technologia i e-learning, darmowe iPady będą wspierać twoje studia.Kompleksowe zasoby do czytania: poprzez nasze wirtualne środowisko nauczania, osobistą bibliotekę e-prawa o wartości 6000 funtów.Seminaria podyplomowe: uczestnictwo w szeregu oferowanych seminariów.Wsparcie dla studentów: regularny kontakt z przełożonym i opiekunem studiów podyplomowych w szkole przez cały czas trwania programu.Dziedziny badań związane z prawemDostęp do wymiaru sprawiedliwościSpory cywilnePrawo karne i dowodyMiędzynarodowe prawo karneTerroryzmPrzeciwdziałanie terroryzmowiMiędzynarodowy terroryzmPrawo międzynarodoweMiędzynarodowe prawo handloweMiędzynarodowe prawa człowiekaADRMediacjaPraktyka prawnaPrawa człowiekaPrawo rodzinnePrawo publiczneKultura badawcza... [-]

Filmy

London South Bank University Open Day