Institute of Development Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Institute of Development Studies (IDS) zapewnia światowej klasy badania, uczenie się i nauczanie, które zmieniają wiedzę, działania i przywództwo potrzebne do bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego rozwoju na całym świecie.

Poprzez sprawiedliwe i zrównoważone partnerstwa współpracujemy z rządami, fundacjami filantropijnymi, organizacjami pozarządowymi, naukowcami i społeczeństwem obywatelskim, aby przekształcić podejście do postępowych zmian społecznych, politycznych i gospodarczych w sposób, który ostatecznie zmieni życie ludzi.

Pomogliśmy we wspieraniu nowych, innowacyjnych partnerstw, które wygenerowały miliony dolarów dodatkowych dochodów z podatków w Afryce, które można ponownie zainwestować w rozwój kraju. Pracowaliśmy nad dostarczaniem rozwiązań problemów środowiskowych opartych na wiedzy i praktykach lokalnych mieszkańców. Podkreśliliśmy rolę lokalnych społeczności w zakończeniu śmiertelnych epidemii, takich jak wirus Ebola. Wychowaliśmy setki wyjątkowych liderów i mistrzów rozwoju, w tym przywódców politycznych, ambasadorów krajów i urzędników państwowych, przywódców społeczeństwa obywatelskiego i przedsiębiorców.

Nasza reputacja w zakresie badań i perspektyw międzynarodowych nie ma sobie równych i znajduje odzwierciedlenie w naszych wynikach w najnowszych rankingach QS World University Rankings, w których zajmujemy pierwsze miejsce na świecie pod względem badań rozwojowych, wraz z University of Sussex. W raporcie Global Go To Think Tank Index z 2019 r.znajdujemy się również na pierwszym miejscu w rankingu międzynarodowych ekspertów ds. Rozwoju.

Dowiedz się więcej o naszej wizji i strategii
Przeczytaj więcej o naszym wpływie w naszym rocznym przeglądzie

Lokalizacje

Brighton

Address
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

Brighton, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium