Institute of Development Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O IDS

Institute of Development Studies (IDS) to globalna organizacja badawczo-edukacyjna na rzecz sprawiedliwych i trwałych zmian. We współpracy z University of Sussex, IDS zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem badań rozwojowych według rankingów uniwersyteckich QS.

Zapewniamy najnowocześniejsze badania, uczenie się i nauczanie na światowym poziomie, aby zmienić podejście do sprawiedliwego i zrównoważonego rozwoju, który pomaga zapewnić lepsze życie każdemu i wszędzie.

Ucz się z najlepszymi

Studenci i badacze z IDS pochodzą z całego świata i są zjednoczeni w swoim zaangażowaniu w pomoc w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, takich jak choroby, zmiany klimatu i konflikty.

IDS jest na czele rozwoju. W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych uniwersytetów, nasi studenci są otoczeni przez badaczy, którzy działają na rzecz sprawiedliwych i trwałych zmian. Jakość naszego nauczania i różnorodność naszego międzynarodowego ciała studenckiego stwarza środowisko, które inspiruje, informuje i umożliwia następnej generacji mistrzów rozwoju uczyć się z najlepszymi.

Nasze stopnie naukowe przyciągają studentów, którzy pracują w organizacjach INGO, rządach, organizacjach społeczeństwa obywatelskiego, instytucjach akademickich, biznesie i innych krajach, którzy chcą pogłębić swoje teoretyczne i praktyczne rozumienie rozwoju, poprawić swoje perspektywy zawodowe i uczynić świat lepszym miejscem.

Nasi absolwenci zajmują wyższe stanowiska w organizacjach globalnych, takich jak Bank Światowy i ONZ, oraz w wiodących organizacjach społeczeństwa obywatelskiego, a także zostają ministrami i urzędnikami rządów krajowych na całym świecie. W 2018 roku ałun Carlos Alvarado Quesada został wybrany na prezydenta Kostaryki.

Dowiedz się więcej o naszych studiach podyplomowych , popularnym programie badań doktoranckich i naszych profesjonalnych szkoleniach .

Lokalizacje

Brighton

Address
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

Brighton, Anglia, Wielka Brytania