Przeczytaj oficjalny opis

58449_girl-ethiopian-child-portrait-38634.jpeg

Naszą wizją są równe i zrównoważone społeczeństwa, lokalnie i globalnie, gdzie każdy może żyć bezpiecznie, spełniając życie wolne od ubóstwa i niesprawiedliwości. Z pasją wierzymy, że najnowocześniejsze badania, wiedza i dowody mają kluczowe znaczenie dla kształtowania zmian potrzebnych do realizacji naszej szerszej wizji oraz wspierania ludzi, społeczeństw i instytucji w pokonywaniu nadchodzących wyzwań. Jednak dynamiczne globalne konteksty i wyzwania wymagają nowych rodzajów badań i wiedzy, rozwijanych i udostępnianych w nowy sposób.

Jak zrobimy różnicę

Dzięki naszemu zaangażowaniu na rzecz doskonałości zaangażowanej w powiązane ze sobą obszary badań i wiedzy, nauczania i uczenia się oraz komunikacji i wpływu, będziemy działać lokalnie i globalnie we wzajemnym uczeniu się w kierunku przekształceń, które zmniejszają nierówności, przyspieszają zrównoważony rozwój i budują bardziej zintegrowane i bezpieczne społeczeństwa.

Współpraca w celu sprostania globalnym wyzwaniom

Nasza strategia na lata 2015-2020 opiera się na trzech wyzwaniach definiujących.

Zmniejsz nierówności

Zmniejszać nierówności, w tym nierówności gospodarcze, społeczne i polityczne, które krzyżują się i grozić osłabieniem przyszłych postępów w zmniejszaniu ubóstwa oraz zapewnić, że korzyści z globalnego wzrostu gospodarczego w bardziej równomierny sposób przyczynią się do poprawy warunków życia i dobrobytu społeczności na całym świecie.

Przyspiesz zrównoważony rozwój

Przyspieszenie zrównoważonego rozwoju w celu sprostania pilnym wyzwaniom związanym ze zmianami środowiskowymi i zmianą klimatu poprzez restrukturyzację gospodarek i społeczeństw oraz znalezienie dróg rozwoju odpowiadających na globalne zapotrzebowanie na zasoby, przy jednoczesnym zapewnieniu lokalnych środków do życia i sprawiedliwości w coraz bardziej obciążonym i zurbanizowanym świecie.

Buduj inkluzywne i bezpieczne społeczeństwa

Buduj otwarte i bezpieczne społeczeństwa, w których obywatele są chronieni przed zagrożeniami wynikającymi z konfliktu, a także szokami środowiskowymi, gospodarczymi, politycznymi i społecznymi, i czują, że mają udział w zarządzaniu społecznościami, w których żyją.

Będziemy rozwijać i stosować nasze podejście angażujące doskonałość, w tym wzmocnione globalne partnerstwo, aby zapewnić, że nasza praca przyczynia się w znacznym stopniu do sprostania tym wyzwaniom.

Nasze cele

  1. Przyczynić się do przekształceń, które zmniejszają nierówności, przyspieszają zrównoważony rozwój i budują integracyjne, bezpieczne społeczeństwa.
  2. Osiągnij zaangażowaną doskonałość i jej cztery filary we wszystkich naszych działaniach.
  3. Działaj lokalnie i globalnie w ramach uniwersalnego rozwoju.
  4. Stwórz instytut, który kwitnie finansowo i organizacyjnie, i żyj jego wartościami.

Co jest zaangażowane w doskonałość?

Zaangażowana doskonałość to charakterystyczne podejście IDS do konstruowania i mobilizacji wiedzy oraz do nauczania i wzajemnego uczenia się na rzecz rozwoju. Zaangażowana doskonałość oznacza, że ​​wysoka jakość naszej pracy (doskonałości) zależy od tego, czy łączy ona i angażuje tych, którzy znajdują się w centrum zmiany, którą chcemy (angażujemy).

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Institute of Development Studies

Oferujemy program nadzorowanych studiów prowadzących do doktoratu z zagadnień ściśle związanych z naszymi obecnymi priorytetami badawczymi. ... [+]

Światowi liderzy w badaniach rozwojowych

IDS to wiodąca globalna instytucja zajmująca się badaniami rozwojowymi, nauczaniem i uczeniem się oraz wpływem i komunikacją, oparta na University of Sussex. University of Sussex zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem badań rozwojowych. Ten światowy ranking QS odzwierciedla silną reputację i jakość badań i ofert szkoleniowych w kampusie, w tym przez IDS.

Badania w IDS

IDS poświęcony jest badaniom nad procesami rozwoju i zmian społecznych, politycznych i gospodarczych w celu zrozumienia problemów związanych z ubóstwem i rozwojem w obszarach lokalnych, krajowych i globalnych. Poprzez nasze badania staramy się osiągnąć naszą wizję równych i zrównoważonych społeczeństw, zarówno lokalnie jak i globalnie, gdzie każdy może żyć bezpiecznie, spełniając życie wolne od ubóstwa i niesprawiedliwości.... [-]

Wielka Brytania Brighton
August 2019
Zaoczne
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK
Brighton, England, Wielka Brytania