Przeczytaj oficjalny opis

58449_girl-ethiopian-child-portrait-38634.jpeg

Naszą wizją są równe i zrównoważone społeczeństwa, lokalnie i globalnie, gdzie każdy może żyć bezpiecznie, spełniając życie wolne od ubóstwa i niesprawiedliwości. Z pasją wierzymy, że najnowocześniejsze badania, wiedza i dowody mają kluczowe znaczenie dla kształtowania zmian potrzebnych do realizacji naszej szerszej wizji oraz wspierania ludzi, społeczeństw i instytucji w pokonywaniu nadchodzących wyzwań. Jednak dynamiczne globalne konteksty i wyzwania wymagają nowych rodzajów badań i wiedzy, rozwijanych i udostępnianych w nowy sposób.

Jak zrobimy różnicę

Dzięki naszemu zaangażowaniu na rzecz doskonałości zaangażowanej w powiązane ze sobą obszary badań i wiedzy, nauczania i uczenia się oraz komunikacji i wpływu, będziemy działać lokalnie i globalnie we wzajemnym uczeniu się w kierunku przekształceń, które zmniejszają nierówności, przyspieszają zrównoważony rozwój i budują bardziej zintegrowane i bezpieczne społeczeństwa.

Współpraca w celu sprostania globalnym wyzwaniom

Nasza strategia na lata 2015-2020 opiera się na trzech wyzwaniach definiujących.

Zmniejsz nierówności

Zmniejszać nierówności, w tym nierówności gospodarcze, społeczne i polityczne, które krzyżują się i grozić osłabieniem przyszłych postępów w zmniejszaniu ubóstwa oraz zapewnić, że korzyści z globalnego wzrostu gospodarczego w bardziej równomierny sposób przyczynią się do poprawy warunków życia i dobrobytu społeczności na całym świecie.

Przyspiesz zrównoważony rozwój

Przyspieszenie zrównoważonego rozwoju w celu sprostania pilnym wyzwaniom związanym ze zmianami środowiskowymi i zmianą klimatu poprzez restrukturyzację gospodarek i społeczeństw oraz znalezienie dróg rozwoju odpowiadających na globalne zapotrzebowanie na zasoby, przy jednoczesnym zapewnieniu lokalnych środków do życia i sprawiedliwości w coraz bardziej obciążonym i zurbanizowanym świecie.

Buduj inkluzywne i bezpieczne społeczeństwa

Buduj otwarte i bezpieczne społeczeństwa, w których obywatele są chronieni przed zagrożeniami wynikającymi z konfliktu, a także szokami środowiskowymi, gospodarczymi, politycznymi i społecznymi, i czują, że mają udział w zarządzaniu społecznościami, w których żyją.

Będziemy rozwijać i stosować nasze podejście angażujące doskonałość, w tym wzmocnione globalne partnerstwo, aby zapewnić, że nasza praca przyczynia się w znacznym stopniu do sprostania tym wyzwaniom.

Nasze cele

  1. Przyczynić się do przekształceń, które zmniejszają nierówności, przyspieszają zrównoważony rozwój i budują integracyjne, bezpieczne społeczeństwa.
  2. Osiągnij zaangażowaną doskonałość i jej cztery filary we wszystkich naszych działaniach.
  3. Działaj lokalnie i globalnie w ramach uniwersalnego rozwoju.
  4. Stwórz instytut, który kwitnie finansowo i organizacyjnie, i żyj jego wartościami.

Co jest zaangażowane w doskonałość?

Zaangażowana doskonałość to charakterystyczne podejście IDS do konstruowania i mobilizacji wiedzy oraz do nauczania i wzajemnego uczenia się na rzecz rozwoju. Zaangażowana doskonałość oznacza, że ​​wysoka jakość naszej pracy (doskonałości) zależy od tego, czy łączy ona i angażuje tych, którzy znajdują się w centrum zmiany, którą chcemy (angażujemy).

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Institute of Development Studies

Oferujemy program nadzorowanych studiów prowadzących do doktoratu z zagadnień ściśle związanych z naszymi obecnymi priorytetami badawczymi. ... [+]

Światowi liderzy w badaniach rozwojowych

IDS to wiodąca globalna instytucja zajmująca się badaniami rozwojowymi, nauczaniem i uczeniem się oraz wpływem i komunikacją, oparta na University of Sussex. University of Sussex zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem badań rozwojowych. Ten światowy ranking QS odzwierciedla silną reputację i jakość badań i ofert szkoleniowych w kampusie, w tym przez IDS.

Badania w IDS

IDS poświęcony jest badaniom nad procesami rozwoju i zmian społecznych, politycznych i gospodarczych w celu zrozumienia problemów związanych z ubóstwem i rozwojem w obszarach lokalnych, krajowych i globalnych. Poprzez nasze badania staramy się osiągnąć naszą wizję równych i zrównoważonych społeczeństw, zarówno lokalnie jak i globalnie, gdzie każdy może żyć bezpiecznie, spełniając życie wolne od ubóstwa i niesprawiedliwości.... [-]

Wielka Brytania Brighton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK
Brighton, England, Wielka Brytania