Cardiff Metropolitan University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cardiff Metropolitan University położony w ekscytującej, nowoczesnej stolicy Europy, jest uniwersytetem globalnym. Stale inwestujemy w przyszłość naszych studentów i zapewniamy możliwości kształcenia i szkolenia, które są dostępne, elastyczne i najwyższej jakości dla studentów z ponad 140 krajów na całym świecie.

Uniwersytet jest integralną częścią Miasta Cardiff od 1865 roku i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy silnym, zrównoważonym i skoncentrowanym na studentach uniwersytetem, skoncentrowanym na dobrobycie gospodarczym, społecznym i kulturalnym Cardiff i południowo-wschodniej Walii; promowanie szans na zatrudnienie studentów, aplikowanych do badań i transferu wiedzy

Skup się na zatrudnialności

Wszystkie nasze szkoły specjalizują się w kursach zorientowanych na karierę zawodową i zaprojektowanych we współpracy z biznesem i przemysłem. Dzięki programom praktyk zawodowych, akredytacjom zawodowym i możliwościom studiowania za granicą skupiliśmy się na zdolności do zatrudnienia, dzięki czemu 95,6% naszych absolwentów podjęło pracę lub kontynuowało naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Uczenie się i nauczanie

Nasze podejście do uczenia się, nauczania i oceniania opiera się na wysokiej jakości standardach akademickich, współpracy z uczniami, rozwoju i osadzaniu ulepszonego technologicznie uczenia się i oceny oraz nauczaniu opartym na badaniach.

Naszym celem jest rozwijanie kreatywnych, prężnych i poszukiwanych absolwentów posiadających umiejętności, umiejętności i doświadczenia, które pozwolą im wywierać wpływ w wybranym zawodzie lub Pathway . Nauka i nauczanie zawsze będą w centrum naszych działań na Cardiff Metropolitan University i mamy nadzieję, że w pełni doświadczysz naszych wysiłków, aby zachować osobisty kontakt w przyjaznym i wspierającym środowisku edukacyjnym.

Globalny uniwersytet

Cardiff Metropolitan University ma zaszczyt być powiązanym z wieloma wysokiej klasy partnerami w Wielkiej Brytanii i na świecie. Bliski sojusz uniwersytetu z Associate College, London School of Commerce i partnerstwami zagranicznymi oferującymi nasze programy w Egipcie, Korei, Libanie, Maroku, Sri Lance i Singapurze oznacza, że studenci z ponad 140 krajów mogą studiować stopnie Cardiff Metropolitan University i MBA programy.

7 powodów, dla których warto studiować w Wielkiej Brytanii na Cardiff Metropolitan University :


Powód pierwszy - zdolność do zatrudnienia absolwenta
Wszystkie kursy w Cardiff Met koncentrują się na przyszłych karierach naszych studentów i ich szansach na zatrudnienie. Wszystkie nasze programy licencjackie obejmują staże zawodowe, a my mamy wiele kursów podyplomowych z możliwościami rocznych staży. Koncentracja na przedsiębiorczości studentów pomaga naszym studentom stać się absolwentami o wysokich szansach na zatrudnienie.

Powód drugi - doskonałość nauczania i zadowolenie uczniów
Cardiff Met osiągnął srebrny poziom w ramach Teaching Excellence Framework i konsekwentnie otrzymuje wysoki poziom zadowolenia studentów. Wiele naszych kursów uzyskało ostatnio 100% w najnowszej ankiecie National Student Survey.

Powód trzeci - Międzynarodowa pomoc dla studentów
Cardiff Met szczyci się międzynarodowym wsparciem dla studentów, aw ciągu ostatnich 10 lat 6 razy zajęliśmy najwyższe miejsce w Wielkiej Brytanii. Mamy dedykowany globalny zespół doradców dla studentów, który pomaga studentom od momentu zaakceptowania ich oferty na uniwersytecie. Od ubiegania się o wizę, znalezienia zakwaterowania i spotkania na lotnisku po przylocie do Wielkiej Brytanii, pomoc w osiedleniu się w brytyjskim życiu i oferowanie zajęć z umiejętności akademickich, zespół tutaj eliminuje stres związany z przyjazdem na studia w nowej kraj i pozwala skoncentrować się na studiach.

Powód czwarty - fantastyczne udogodnienia dla studentów
W ciągu ostatnich kilku lat Cardiff Met dokonała znacznych ulepszeń w naszych obiektach studenckich, realizując i planując 70 milionów funtów. Począwszy od najnowocześniejszych warsztatów i studiów po wiodące na świecie obiekty sportowe i centra studenckie, uniwersytet ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wyróżniać się podczas studiów.

Powód piąty - Wielka społeczność studencka
Dzięki aktywnemu związkowi studentów, wspierając kluby studenckie i stowarzyszenia, a także drużyny sportowe i kluby na rzecz umiejętności i zdolności na wszystkich poziomach, Cardiff Met jest doskonałym miejscem do zaangażowania się we wszystkie aspekty życia studenckiego. Nasze zakwaterowanie na terenie kampusu zapewnia studentom bezpieczne i przyjazne miejsce do życia, a uniwersytet został niedawno uznany za najlepszą społeczność studencką w Halls w National Survey Student Housing Survey.

Powód szósty - miasto Cardiff
Cardiff jest nie tylko konsekwentnie uznawana za najbardziej przystępne miasto studenckie w Wielkiej Brytanii, ale jest także fantastycznym miejscem do życia i oferuje studentom bardzo wysoki standard życia. Z wszystkim, od rozrywki, przez zakupy, od kultury, po jedzenie, napoje i imprezy, Cardiff ma coś dla każdego.

Powód siódmy - Studia w Walii
Będziesz studiował w Walii. Walia oferuje studentom możliwość uzyskania dyplomu brytyjskiego uznawanego na całym świecie, w przyjaznym i pięknym otoczeniu. To świetna baza wypadowa do zwiedzania reszty Wielkiej Brytanii podczas studiów, jednocześnie odkrywając wszystko, co ten wyjątkowy kraj ma do zaoferowania.

Lokalizacje

Cardiff

Cardiff Metropolitan University

Address
Cardiff Metropolitan University, Llandaff Campus, Western Avenue, Cardiff
CF5 2YB Cardiff, Walia, Wielka Brytania
Telefon
+44 29 2041 6070