Przeczytaj oficjalny opis

Cardiff Metropolitan University położony w ekscytującej, nowoczesnej stolicy Europy, jest uniwersytetem globalnym. Stale inwestujemy w przyszłość naszych studentów i zapewniamy możliwości kształcenia i szkolenia, które są dostępne, elastyczne i najwyższej jakości dla studentów z ponad 140 krajów na całym świecie.

Uniwersytet jest integralną częścią Miasta Cardiff od 1865 roku i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy silnym, zrównoważonym i skoncentrowanym na studentach uniwersytetem, skoncentrowanym na dobrobycie gospodarczym, społecznym i kulturalnym Cardiff i południowo-wschodniej Walii; promowanie szans na zatrudnienie studentów, aplikowanych do badań i transferu wiedzy

Skup się na zatrudnialności

Wszystkie nasze szkoły specjalizują się w kursach zorientowanych na karierę zawodową i zaprojektowanych we współpracy z biznesem i przemysłem. Dzięki programom praktyk zawodowych, akredytacjom zawodowym i możliwościom studiowania za granicą skupiliśmy się na zdolności do zatrudnienia, dzięki czemu 95,6% naszych absolwentów podjęło pracę lub kontynuowało naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Uczenie się i nauczanie

Nasze podejście do uczenia się, nauczania i oceniania opiera się na wysokiej jakości standardach akademickich, współpracy z uczniami, rozwoju i osadzaniu ulepszonego technologicznie uczenia się i oceny oraz nauczaniu opartym na badaniach.

Naszym celem jest rozwijanie kreatywnych, prężnych i poszukiwanych absolwentów posiadających umiejętności, umiejętności i doświadczenia, które pozwolą im wywierać wpływ w wybranym zawodzie lub Pathway . Nauka i nauczanie zawsze będą w centrum naszych działań na Cardiff Metropolitan University i mamy nadzieję, że w pełni doświadczysz naszych wysiłków, aby zachować osobisty kontakt w przyjaznym i wspierającym środowisku edukacyjnym.

Globalny uniwersytet

Cardiff Metropolitan University ma zaszczyt być powiązanym z wieloma wysokiej klasy partnerami w Wielkiej Brytanii i na świecie. Bliski sojusz uniwersytetu z Associate College, London School of Commerce i partnerstwami zagranicznymi oferującymi nasze programy w Egipcie, Korei, Libanie, Maroku, Sri Lance i Singapurze oznacza, że studenci z ponad 140 krajów mogą studiować stopnie Cardiff Metropolitan University i MBA programy.

7 powodów, dla których warto studiować w Wielkiej Brytanii na Cardiff Metropolitan University :


Powód pierwszy - zdolność do zatrudnienia absolwenta
Wszystkie kursy w Cardiff Met koncentrują się na przyszłych karierach naszych studentów i ich szansach na zatrudnienie. Wszystkie nasze programy licencjackie obejmują staże zawodowe, a my mamy wiele kursów podyplomowych z możliwościami rocznych staży. Koncentracja na przedsiębiorczości studentów pomaga naszym studentom stać się absolwentami o wysokich szansach na zatrudnienie.

Powód drugi - doskonałość nauczania i zadowolenie uczniów
Cardiff Met osiągnął srebrny poziom w ramach Teaching Excellence Framework i konsekwentnie otrzymuje wysoki poziom zadowolenia studentów. Wiele naszych kursów uzyskało ostatnio 100% w najnowszej ankiecie National Student Survey.

Powód trzeci - Międzynarodowa pomoc dla studentów
Cardiff Met szczyci się międzynarodowym wsparciem dla studentów, aw ciągu ostatnich 10 lat 6 razy zajęliśmy najwyższe miejsce w Wielkiej Brytanii. Mamy dedykowany globalny zespół doradców dla studentów, który pomaga studentom od momentu zaakceptowania ich oferty na uniwersytecie. Od ubiegania się o wizę, znalezienia zakwaterowania i spotkania na lotnisku po przylocie do Wielkiej Brytanii, pomoc w osiedleniu się w brytyjskim życiu i oferowanie zajęć z umiejętności akademickich, zespół tutaj eliminuje stres związany z przyjazdem na studia w nowej kraj i pozwala skoncentrować się na studiach.

Powód czwarty - fantastyczne udogodnienia dla studentów
W ciągu ostatnich kilku lat Cardiff Met dokonała znacznych ulepszeń w naszych obiektach studenckich, realizując i planując 70 milionów funtów. Począwszy od najnowocześniejszych warsztatów i studiów po wiodące na świecie obiekty sportowe i centra studenckie, uniwersytet ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wyróżniać się podczas studiów.

Powód piąty - Wielka społeczność studencka
Dzięki aktywnemu związkowi studentów, wspierając kluby studenckie i stowarzyszenia, a także drużyny sportowe i kluby na rzecz umiejętności i zdolności na wszystkich poziomach, Cardiff Met jest doskonałym miejscem do zaangażowania się we wszystkie aspekty życia studenckiego. Nasze zakwaterowanie na terenie kampusu zapewnia studentom bezpieczne i przyjazne miejsce do życia, a uniwersytet został niedawno uznany za najlepszą społeczność studencką w Halls w National Survey Student Housing Survey.

Powód szósty - miasto Cardiff
Cardiff jest nie tylko konsekwentnie uznawana za najbardziej przystępne miasto studenckie w Wielkiej Brytanii, ale jest także fantastycznym miejscem do życia i oferuje studentom bardzo wysoki standard życia. Z wszystkim, od rozrywki, przez zakupy, od kultury, po jedzenie, napoje i imprezy, Cardiff ma coś dla każdego.

Powód siódmy - Studia w Walii
Będziesz studiował w Walii. Walia oferuje studentom możliwość uzyskania dyplomu brytyjskiego uznawanego na całym świecie, w przyjaznym i pięknym otoczeniu. To świetna baza wypadowa do zwiedzania reszty Wielkiej Brytanii podczas studiów, jednocześnie odkrywając wszystko, co ten wyjątkowy kraj ma do zaoferowania.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Cardiff Metropolitan University

Ten kurs przewiduje zaawansowane badania w dziedzinie zarządzania. Jego celem jest dostarczenie ambitnym menedżerom i specjalistom z branży kluczowego wglądu w teorię i p ... [+]

Przegląd kursu

Ten kurs przewiduje zaawansowane badania w dziedzinie zarządzania. Jego celem jest dostarczenie ambitnym menedżerom i specjalistom z branży kluczowego wglądu w teorię i praktykę badawczą w ramach dyscypliny zarządzania. W szczególności cele tego kursu są następujące:

Opracowanie zaawansowanych szkoleń w zakresie badań oraz wiodących praktyk badawczych i teorii zarządzania na poziomie profesjonalnym i akademickim.

Zapewnienie interdyscyplinarnego kontekstu dla badań, uzyskanie wsparcia z różnych kontekstów technicznych, akademickich i dyscyplinarnych.

Opracuj i zastosuj kluczową wiedzę i zrozumienie teorii zarządzania i praktyki badawczej w złożonych systemach, zarówno systematycznych, jak i twórczych, aby rozwinąć i ulepszyć teorię i praktykę zarządzania.... [-]

Wielka Brytania Cardiff
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 8 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cardiff Metropolitan University

Doktorat w zakresie coachingu sportowego ma na celu wyposażenie praktyków i powiązanych uczonych w docenienie symbiotycznego i synergicznego związku między teorią a prakt ... [+]

Przegląd kursu

Doktorat w zakresie coachingu sportowego ma na celu wyposażenie praktyków i powiązanych uczonych w docenienie symbiotycznego i synergicznego związku między teorią a praktyką. W odróżnieniu od wyraźnego nacisku badawczego charakterystycznego dla tradycyjnego doktora, poprawiony nacisk DSC jest w praktyce zarówno odbiorcą, jak i generatorem badań. DSC wynika z zapotrzebowania na wysokiej jakości, najnowocześniejsze szkolenia w zakresie wiedzy i umiejętności, w połączeniu ze zwiększeniem wykorzystania i wykorzystania badań coachingowych w praktyce. Oferuje wyjątkową możliwość rozwoju zawodowego i kariery, koncentrując się na praktycznym i praktycznym uczeniu się w ramach społeczności praktyków.... [-]

Wielka Brytania Cardiff
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Cardiff Metropolitan University International

Cardiff Met Corporate Promo

Student Life at Cardiff Metropolitan University | Discover our city - and what lies beyond

Life in Halls at Cardiff Metropolitan University - Student Accommodation

Introducing Cardiff Metropolitan University - Study in the UK | Cardiff Met International

7 Reasons to Study at Cardiff Metropolitan University - Study in the UK | Cardiff Met International

Cardiff Metropolitan University
Address
Cardiff Metropolitan University, Llandaff Campus, Western Avenue, Cardiff
CF5 2YB Cardiff, Walia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 29 2041 6070