Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowa Szkoła Doktorantów ICT powstała w 2001 roku, a językiem urzędowym jest język angielski. Program doktorancki dostarcza umiejętności niezbędnych do prowadzenia zaawansowanych badań na uniwersytetach, w instytucjach publicznych lub prywatnych organizacjach w celu postępu naukowego i technologicznego oraz stworzenia klasy menedżerskiej o wysokiej kulturze zawodowej i odpowiedniej międzynarodowej otwartości.

Celem programu doktoranckiego jest wyszkolenie specjalistów zdolnych do tworzenia wysokiej jakości i innowacyjnych systemów informacyjnych i telekomunikacyjnych, adresowanych do rozwiązywania złożonych problemów. Ma również na celu poprawę zdolności przedsiębiorczych doktorantów poprzez oferowanie konkretnych szkoleń i możliwości podjęcia staży.

Międzynarodowa Szkoła Doktorancka ICT oferuje szeroki program szkoleniowy, który wykorzystuje multidyscyplinarny charakter kadry nauczycielskiej i dostępność laboratoriów na poziomie zaawansowanym. Program szkoleniowy umożliwia Międzynarodowej Szkole Doktorskiej ICT inicjowanie umów wymiany studentów i modułów nauczania z podobnymi instytucjami na całym świecie.

Do tej pory prace badawcze prowadzone przez Departament, dzięki solidnej sieci powiązań między szkołą a światem biznesu, w tym ośrodkami badawczymi w tym regionie, dały ważne możliwości szkoleniowe dla ponad 700 doktorantów od 2001 r. Większość Doktoranci są międzynarodowi i pochodzą z całego świata.

Od czasu założenia Szkoły wyprodukował ponad 500 Doktorów Badań; wszyscy obecnie pracują w centrach badawczych, uniwersytetach i / lub firmach na skalę globalną.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

ICT International Doctoral School University of Trento

Program doktora informatyki i komunikacji (ICT) zapewnia umiejętności niezbędne do prowadzenia zaawansowanych badań na uniwersytetach, w instytucjach publicznych lub pryw ... [+]

Język

Program doktorancki dostarcza umiejętności niezbędnych do prowadzenia zaawansowanych badań na uniwersytetach, w instytucjach publicznych lub prywatnych organizacjach w celu postępu naukowego i technologicznego oraz stworzenia klasy menedżerskiej o wysokiej kulturze zawodowej i odpowiedniej międzynarodowej otwartości. Celem programu doktoranckiego jest wyszkolenie specjalistów zdolnych do tworzenia wysokiej jakości i innowacyjnych systemów informacyjnych i telekomunikacyjnych, adresowanych do rozwiązywania złożonych problemów. Ma również na celu poprawę zdolności przedsiębiorczych doktorantów poprzez oferowanie konkretnych szkoleń i możliwości podjęcia staży.... [-]

Włochy Trydent
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ICT School