Western Iowa Tech Community College Distance Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

116567_CathedraleHante_LADJ.png

Link do strony internetowej WITCC Online Game

https://www.witccvgdonline.com/

JEST DLA MNIE ONLINE?

W klasach internetowych Western Iowa Tech uczniowie mogą wybierać spośród setek ofert kursów. W niektórych przypadkach możesz zdobyć kredyty na studia lub nawet kilka stopni. Wszystko czego potrzebujesz to komputer i dostęp do Internetu ... po prostu zaloguj się i postępuj zgodnie z instrukcjami. Wsparcie techniczne jest dostępne 24/7. Uczniowie mogą zadawać pytania instruktorom, przeprowadzać testy, uzyskiwać dostęp do ocen i brać udział w dyskusjach wątkowych ... wszystko online, w dowolnym miejscu.

Skąd mam wiedzieć, czy nauka online jest dla mnie?

Kursy online to wygodny sposób na realizację celów edukacyjnych; jednak NIE są one prowadzone we własnym tempie i mają regularne terminy na zadanie domowe i testy, tak jak w klasie. Masz swobodę w odrabianiu zadań domowych i „zajęciach” w swoim napiętym harmonogramie, ale zadania, dokumenty, quizy, egzaminy i tym podobne będą musiały być wykonywane zgodnie z harmonogramem zajęć, aby nikt nie pozostawał w tyle. Jeśli nie masz pewności, czy nauka online jest dla Ciebie, spróbuj wybrać kurs orientacyjny.

Potencjalnie będziesz mieć kolegów z całego świata i często będą mieli różne perspektywy na różne rzeczy. Nauka jest wzmocniona w takich kreatywnych środowiskach.

Zwróć szczególną uwagę na rodzaj klasy, na którą się zapisujesz, ponieważ istnieje kilka odmian.

W pełni online 16-tygodniowe kursy przebiegają przez cały semestr i są nieco bardziej zrelaksowane niż ośmiotygodniowy kurs.

W pełni online 8-tygodniowe kursy łączą w sobie całe 16 tygodni materiału i nauki w osiem tygodni. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to szybsze tempo i wymaga więcej dyscypliny niż 16-tygodniowy kurs. Korzyść polega na szybszym wykonaniu tego zadania, dzięki czemu można wziąć dwa ośmiotygodniowe zajęcia w semestrze.

W pełni online 12-tygodniowe kursy mogą być prowadzone w semestrach jesienno-wiosennym i stanowią miły kompromis między 16 a 8 tygodniem.

Kursy hybrydowe łączą się w trybie online z doświadczeniem w klasie, aby uczynić klasę nieco bardziej elastyczną, ale wciąż dają czas na lekcje, które niektóre kursy mogą wymagać, aby były najbardziej skuteczne.

Obrazy te przedstawiają techniczne i artystyczne umiejętności, takie jak modelowanie, teksturowanie, oświetlenie, rendering kompozycyjny i funkcjonalność gotowa do gry. Firmy produkujące gry wideo oczekują, że pokażesz im, co możesz zrobić, a ten program ma na celu budowanie umiejętności niezbędnych do tego.

116566_Environments.png

116568_Banner_2_LM.png

125980_KeystoneArtistWinner.png

125982_Keystone_Enviornment_Art.png 125981_Keystone_Characters.png

Lokalizacje

Sioux City

Address
Stone Avenue,4647
51106 Sioux City, Iowa, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: