Westcliff University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Westcliff Uniwersytet ustanowiono w celu zapewnienia wysokiej jakości kształcenia dla studentów pragnących wprowadzić szybko rosnących dziedzin biznesu i edukacji. Westcliff University, który otrzymał swoją wstępną zgodę z Biura Private Postsecondary Edukacji w 1993 roku, oferuje różne programy w Wyższej Szkole Biznesu i Kolegium Edukacji. Program Westcliff University składa się z programów magisterskich i licencjackich stopni w biznesie i edukacji, a także innych programów świadectwa.

Podczas gdy niektóre szkoły uczą tylko koncepcje teoretyczne, Westcliff University przygotowuje studentów do praktycznych i teoretycznych elementów wymaganych na rynku pracy dziś. Westcliff Uczelnia oferuje studentom w pełnym wymiarze czasu pracy szansę zapisać się w innowacyjnych kursów edukacyjnych online i hybrydowych na odległość, które są wygodne i niedrogie.

Westcliff University podkreśla znaczenie przygotowujących studentów osobiście, naukowo i zawodowo. Aby zapewnić jej programy są innowacyjne, up-to-date, i wysokiej jakości, uczelnia ma Komitet Doradczy Programu, który zawiera kluczowe przywódców od firm takich jak Google, Yahoo i Toyota, jak i lokalnych firm i organizacji.

Globalne Perspektywy Programy akademickie w Wyższej Szkole Biznesu i College Edukacji naprawdę mają globalny ostrości. Uczniowie biorący zarówno online i kursy hybrydowe pochodzą z takich krajów, jak: Chiny, Niemcy, Indie, Nigeria, Peru, Tajlandii i Wietnamu. Dodatkowo studenci internetowych i hybrydowych kursu urodzone w USA pochodzą z różnych grup etnicznych, zapewniając, że różnorodność perspektyw, aby zarówno w klasie i rozmowy online informacyjny i dynamiczny.

Nauki w większości każdego kursu w Westcliff Uniwersytetu podkreślić globalny charakter przedmiotu: czy jest nauczanie języka angielskiego jako drugiego języka w USA, w Argentynie, czy gdzie indziej; lub, nauki o zarządzaniu departamentu zamorskiego przedsiębiorstwa lub nabycia towarów i usług na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Lekarz Z Administracji Biznesu (dba)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat Stany Zjednoczone Irvine

Doctor of Business Administration (DBA) jest przeznaczony dla kandydatów, którzy ukończyli już program Masters, szukasz dalej rozwijać praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat zasad, które rządzą globalnego biznesu. Program WU DBA podkreśla zaawansowane podejmowania decyzji i umiejętności przywódczych, a także dogłębną wiedzę z zakresu teorii i badań. Studenci mają możliwość poznania wyzwań stojących dziś biznesu, w tym odpowiedzialności społecznej, globalizacja i zmiany organizacyjnej. Zgodnie z naszym zobowiązaniem do pracy specjalistów, dla dorosłych, mamy jeden z niewielu programów doktoranckich w południowej Kalifornii, który pozwala studentom do ukończenia studiów doktoranckich w hybrydowym lub on-line formacie. Wyniki wydajności, które są wymagane do ukończenia programu obejmują: uczestnictwo w zajęciach, odpowiedzi na pytania dyskusyjnych, pisanie prac naukowych, przypisanie do grup, analizy studium przypadku, quizy, średniookresowej i egzaminów końcowych (Kompleksowe Learning oceny) i doktoranckich Finał projektu / praca dyplomowa. [+]

Doctor of Business Administration (DBA) jest przeznaczony dla kandydatów, którzy ukończyli już program Masters, szukasz dalej rozwijać praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat zasad, które rządzą globalnego biznesu. Program WU DBA podkreśla zaawansowane podejmowania decyzji i umiejętności przywódczych, a także dogłębną wiedzę z zakresu teorii i badań. Studenci mają możliwość poznania wyzwań stojących dziś biznesu, w tym odpowiedzialności społecznej, globalizacja i zmiany organizacyjnej. Zgodnie z naszym zobowiązaniem do pracy specjalistów, dla dorosłych, mamy jeden z niewielu programów doktoranckich w południowej Kalifornii, który pozwala studentom do ukończenia studiów doktoranckich w hybrydowym lub on-line formacie. Wyniki wydajności, które są wymagane do ukończenia programu obejmują: uczestnictwo w zajęciach, odpowiedzi na pytania dyskusyjnych, pisanie prac naukowych, przypisanie do grup, analizy studium przypadku, quizy, średniookresowej i egzaminów końcowych (Kompleksowe Learning oceny) i doktoranckich Finał projektu / praca dyplomowa. Cele programu DBA Westcliff Uniwersytet chce produkować kompetentnych i świadomych studentów, którzy przejawiają zrozumienie pracy i kariery zawodowej oraz zdolności do szybkiego dostosowania się do oczekiwań pracodawców i środowiska pracy. Stopień magistra administracji biznesu wymaga zarówno naukowy i osobisty rozwój swoich studentów, przyczyniając się w swój sukces jako nauczycieli w klasie. Cele edukacyjne programu są do: Ocenić i zinterpretować fundamentalne materiał do przekazywania informacji w sposób, który wspiera dokładności wiadomości (komunikat) Krytyki, jak szersze rozumienie różnic kulturowych wyników w kompetencji osobistych, które pozytywnie wpływają strategii biznesowych (Diversity) Przywództwo transformacyjne sformułować, jak można poprawić realizację celów biznesowych tak bez względu na lokalizację firmy (Team) Ocenić, jak relacje między wizją i taktyki może spowodować znaczących i skutecznych strategii w... [-]

Filmy

Why Westcliff University

Kontakt
Adres korespondencyjny
University Tower
4199 Campus Drive #650

CA, 92612 US
Adres lokalizacji
Irvine, California, CA, 92612 US