Przeczytaj oficjalny opis

Westcliff University został założony w celu zapewnienia wysokiej jakości edukacji dla studentów pragnących wejść na szybko rozwijające się dziedziny biznesu i edukacji. Westcliff University , który otrzymał wstępną zgodę w Bureau for Private Postsecondary Education w 1993 r. (Www.bppe.ca.gov), oferuje różne programy w College of Business i College of Education. Westcliff University składa się z programów magisterskich i licencjackich z zakresu biznesu i edukacji, a także innych programów certyfikacyjnych.

Podczas gdy niektóre szkoły uczą tylko teoretycznych pojęć, Westcliff University przygotowuje studentów do praktycznych i teoretycznych elementów wymaganych obecnie na rynku pracy. Westcliff University oferuje studentom pracującym w pełnym wymiarze godzin szansę zapisania się na innowacyjne internetowe i hybrydowe kursy kształcenia na odległość, które są wygodne i niedrogie.

Westcliff University podkreśla znaczenie przygotowania studentów osobiście, akademicko i profesjonalnie. Aby zapewnić, że jego programy są innowacyjne, aktualne i wysokiej jakości, uniwersytet ma wskazówki i wiedzę od członków Rady Powierniczej i Rady Doradczej Programu, która obejmuje kluczowych liderów z organizacji, w tym Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, Prezydent Uniwersytetu Kalifornijskiego, a także inne lokalne i krajowe firmy i organizacje.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Westcliff University

Doctor of Business Administration (DBA) jest przeznaczony dla kandydatów, którzy ukończyli już program Masters, szukasz dalej rozwijać praktyczną i teoretyczną wiedzę na ... [+]

Doctor of Business Administration (DBA) jest przeznaczony dla kandydatów, którzy ukończyli już program Masters, szukasz dalej rozwijać praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat zasad, które rządzą globalnego biznesu. Program WU DBA podkreśla zaawansowane podejmowania decyzji i umiejętności przywódczych, a także dogłębną wiedzę z zakresu teorii i badań. Studenci mają możliwość poznania wyzwań stojących dziś biznesu, w tym odpowiedzialności społecznej, globalizacja i zmiany organizacyjnej. Zgodnie z naszym zobowiązaniem do pracy specjalistów, dla dorosłych, mamy jeden z niewielu programów doktoranckich w południowej Kalifornii, który pozwala studentom do ukończenia studiów doktoranckich w hybrydowym lub on-line formacie. Wyniki wydajności, które są wymagane do ukończenia programu obejmują: uczestnictwo w zajęciach, odpowiedzi na pytania dyskusyjnych, pisanie prac naukowych, przypisanie do grup, analizy studium przypadku, quizy, średniookresowej i egzaminów końcowych (Kompleksowe Learning oceny) i doktoranckich Finał projektu / praca dyplomowa.... [-]

Stany Zjednoczone Irvine
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Commencement 2018

Westcliff University MBA Grad Testimonial 2019

Westcliff University MA TESOL Grad Testimonial 2019

Westcliff University MBA Grad Testimonial 2019

Location address
Irvine, Kalifornia, 92612 US