Westcliff University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Westcliff University został założony w celu zapewnienia wysokiej jakości edukacji dla studentów pragnących wejść na szybko rozwijające się dziedziny biznesu i edukacji. Westcliff University , który otrzymał wstępną zgodę w Bureau for Private Postsecondary Education w 1993 r. (Www.bppe.ca.gov), oferuje różne programy w College of Business i College of Education. Westcliff University składa się z programów magisterskich i licencjackich z zakresu biznesu i edukacji, a także innych programów certyfikacyjnych.

Podczas gdy niektóre szkoły uczą tylko teoretycznych pojęć, Westcliff University przygotowuje studentów do praktycznych i teoretycznych elementów wymaganych obecnie na rynku pracy. Westcliff University oferuje studentom pracującym w pełnym wymiarze godzin szansę zapisania się na innowacyjne internetowe i hybrydowe kursy kształcenia na odległość, które są wygodne i niedrogie.

Westcliff University podkreśla znaczenie przygotowania studentów osobiście, akademicko i profesjonalnie. Aby zapewnić, że jego programy są innowacyjne, aktualne i wysokiej jakości, uniwersytet ma wskazówki i wiedzę od członków Rady Powierniczej i Rady Doradczej Programu, która obejmuje kluczowych liderów z organizacji, w tym Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, Prezydent Uniwersytetu Kalifornijskiego, a także inne lokalne i krajowe firmy i organizacje.

Lokalizacje

Irvine

Westcliff University

Address
92612 Irvine, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 888-491-8686