University of Texas Arlington

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy Mavericks

University of Texas w Arlington, lider edukacyjny w sercu kwitnącego regionu północnego Teksasu, pielęgnuje umysły w środowisku, które ceni doskonałość, innowacyjność i różnorodność. UTA jest zaangażowana w wspieranie uczenia się przez całe życie i krytycznych myślicieli, których potrzebuje nasz region i kraj.


University of światowej klasy doskonałości

UTA to rosnąca potęga Carnegie Research-1 "najwyższej aktywności badawczej", angażująca się w odkrywanie życia, innowacyjne instrukcje i zaangażowanie społeczności.

Ranking „Najlepszych szkół wyższych” US News i World Report obejmuje ponad 20 programów dla absolwentów UTA. Nasze wysoko ocenione programy akademickie przyciągają najlepszych i najzdolniejszych naukowców z ponad 100 krajów, a nasi wykładowcy i studenci konsekwentnie otrzymują krajowe i międzynarodowe uznanie za swoje osiągnięcia. Jako szósty najbardziej zróżnicowany uniwersytet w kraju, UTA szczyci się integracją kulturową i możliwościami.

Głębokość tych wyróżnień podkreśla status UTA jako czołowego miejsca dla intelektualnych dążeń i motoru pozytywnych zmian.

Najnowocześniejsze obiekty

Więcej zasobów. Mniej konkurencji.

Mamy jedne z najbardziej niesamowitych środowisk edukacyjnych w systemie University of Texas. Studenci, którzy tu przybędą, szybko zdają sobie sprawę, że mają dostęp do tego wszystkiego. Od artystów prezentujących swoje prace w galerii w UTA, do przyszłych pielęgniarek reagujących na sytuacje kryzysowe w naszym inteligentnym szpitalu lub odkrywania nowych przedsięwzięć w nauce i medycynie w nowym budynku Science Engineering Innovation Research. Nasi uczniowie mają szansę pracować w przestrzeniach, które zacierają granicę między światem, w którym się uczą, a światem, w którym pomogą kształtować.


Nasi absolwenci są liderami świata

Łączymy studentów z ich karierą. Umożliwiamy naszym wydziałom realizację ich interesów. Zaopatrujemy świat w świeże pomysły i zdeterminowany talent. To, co sprawia, że wszystkie te rzeczy są możliwe, to nasza silna, centralna organizacja, która działa skutecznie, jasnie i uczciwie.

Wśród ponad 220 000 absolwentów uniwersytetu są astronauci, pielęgniarki, nauczyciele, przedsiębiorcy, artyści, burmistrzowie, naukowcy i niektórzy z najbardziej wpływowych osób w regionie Dallas-Fort Worth. Poprzez zarządzanie, entuzjazm i hojne wsparcie pomagają UTA zrealizować swoją misję, umożliwiając studentom i wykładowcom zmienianie świata za pomocą odważnych rozwiązań i globalnego wpływu.

Absolwenci UTA rocznie przyczyniają się do ekonomicznego wpływu w stanie Teksas w wysokości 20,7 miliarda dolarów i 16,1 miliarda dolarów w północnym Teksasie. Nasi absolwenci pracują we wszystkich 24 firmach Dallas-Fort Worth Fortune 500. Nie podążamy za światem, postępujemy zgodnie z naszymi standardami.

Lokalizacje

Arlington

Address
South Nedderman Drive,500
76013 Arlington, Teksas, Stany Zjednoczone