Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy Mavericks

Edukacyjny lider w sercu kwitnącego regionu North Texas, University of Texas w Arlington, pielęgnuje umysły w środowisku, które ceni doskonałość, pomysłowość i różnorodność. UTA jest zaangażowana w tworzenie uczących się przez całe życie i krytycznych myślicieli, których potrzebuje nasz region i naród.


Uniwersytet Wyróżnienia

UTA to rosnąca potęga Carnegie Research-1 "najwyższej aktywności badawczej", angażująca się w odkrywanie życia, innowacyjne instrukcje i zaangażowanie społeczności.

Doskonałość i osiągnięcia obfitują w University of Texas w Arlington. Nasze wysoko oceniane programy akademickie przyciągają najlepszych i najzdolniejszych naukowców z całego świata, a nasi wykładowcy i studenci stale otrzymują krajowe i międzynarodowe uznanie za swoje osiągnięcia. Zakres i głębia tych wyróżnień podkreślają status UTA ​​jako wybitnego miejsca dla intelektualnych poszukiwań i bodźca do pozytywnych zmian.


Rankingi uniwersyteckie

 • UTA otrzymało wyróżnienie R-1: doktoranckie uniwersytety - najwyższy poziom aktywności naukowej według klasyfikacji Carnegie w instytucjach szkolnictwa wyższego, ostateczną listę najlepszych uniwersytetów badawczych w Stanach Zjednoczonych. To stawia Uniwersytet w elitarnej grupie 115 instytucji, w tym Harvard, MIT i Johns Hopkins.
 • Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych
 • Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych
 • Według Military Times, ranking UTA nr 12 na liście 2018 "Najlepszy dla weterynarzy: kolegiów", najwyższy z czteroletniego uniwersytetu w Teksasie.
 • UTA zajmuje pozycję nr 9 jako uniwersytet "Przyjazny dla wojska" na rok 2018 przez Victory Media, który ocenia instytucje szkolnictwa wyższego za pokazywanie wiodących praktyk w rekrutacji i wspieraniu uczniów szkół ponadpodstawowych.
 • Uniwersytet zdobył 16 miejsc w całym kraju i trzy spoty na całym świecie w rankingu 2018-19 Center for World University. UTA zajmuje 150 miejsce w kraju i 558 miejsce na świecie.
 • Przegląd Princeton uznał UTA za jeden z "Najlepszych z Zachodu" w rankingu Najlepszych Kolegiów w roku 2019: Region według regionu.
 • Różnorodność: problemy w szkolnictwie wyższym plasują UTA wśród najlepszych uniwersytetów w kraju w zakresie nadawania stopni uczniom z mniejszości. W 2017 r. UTA była nr 1 w Teksasie na tytuły licencjackie i magisterskie przyznane studentom afroamerykańskim, nr 1 w północnym Teksasie i nr 12 w kraju za stopnie magisterskie przyznane studentom latynoskim, nr 1 w północnym Teksasie i nr 18 w kraju na studia licencjackie przyznawane studentom latynoskim, nr 1 w północnym Teksasie i nr 2 w Teksasie za stopnie magisterskie przyznane wszystkim studentom mniejszości oraz nr 21 w kraju na studia licencjackie i magisterskie nadane wszyscy studenci mniejszości.
 • College Factual uplasował się w rankingu UTA w 15 procentach amerykańskich szkół wyższych i uniwersytetów, by zapewnić im przyjazność dla weteranów. Ranking oparty jest na wynikach edukacyjnych dla weteranów, aktywnych studentów wojskowych i ich rodzin.
 • Zaawansowana edukacja wojskowa
 • Magazyn "Winds of Change" nazwany "UTA" do swojej listy 200-stu najlepszych szkół dla studentów indiańskich, którzy zdobywają stopnie naukowe z zakresu STEM, na rok 2017-18, po raz trzeci z rzędu został uznany.
 • UTA jest numerem 9 w rankingu Great Value Colleges na lata 2017-18 w kategorii "50 najlepszych szkół wyższych dla dorosłych".
 • Forbes uplasował się na liście UTA nr 191 na liście 2018 Najlepszych Kolegiów.
 • UTA została uznana przez magazyn Latino Leaders za jedną z najlepszych szkół dla Latynosów.
 • Raport z Brookings Institution plasuje University of Texas w Arlington wśród najlepszych uniwersytetów publicznych w kraju w dostarczaniu wysokiej jakości edukacji dla studentów ze wszystkich poziomów dochodów.
 • Stowarzyszenie Kobiet Matematyki uhonorowało Kapitułę Studentów AWM UTA w 2017 r. Z inauguracyjną nagrodą krajową za pozyskiwanie funduszy i zrównoważony rozwój.
 • W 2018 roku UTA została uznana za jedną z najlepszych internetowych szkół dla nietradycyjnych studentów przez OnlineColleges.com. Przyszedł na numer 8 na liście.
 • UTA znalazła się w czołówce najlepszych szkół "Cool Schools" w 2017 roku przez Sierra, krajowy magazyn Sierra Club. Sierra corocznie ocenia szkoły na podstawie szerokiej gamy wskaźników zrównoważonego rozwoju, w tym transportu, usuwania odpadów, energii, żywności i innowacji w kampusie.
 • Instytut Inżynierii Budowlanej Amerykańskiego Stowarzyszenia Inżynierów Budownictwa uhonorował Kapitułę Absolwenta UTS ASCE jako swój rozdział magisterski roku 2017.
 • Hispanic Network Magazine uplasował się na liście najlepszych szkół najlepszych szkół w 2017 roku.
 • UTA została wyznaczona jako Kampania Społecznościowa Carnegie na lata 2010-2020 przez Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching dla służby społeczności i systemu szkół publicznych.
 • Przegląd Princeton zawierał UTA na liście "Najlepszych 381 szkół wyższych: edycja 2017".
 • ValueColleges.com uplasował się w rankingu UTA wśród najlepszych 50 najlepszych szkół absolwentów na rok 2017. Oceniający powiedzieli, że lokalizacja UTA daje studentom dostęp do jednego z wiodących ośrodków gospodarczych w kraju.
 • Ranking Światowego Uniwersytetu Uniwersytetu umieścił UTA na 166 miejscu w Stanach Zjednoczonych na swojej liście 2017. Jest to wzrost z nr 175 w 2016 r., Nr 185 w 2015 r. I nr 196 w 2014 r.
 • UTA zajęła 36 miejsce w filarze "Środowisko" w rankingu Wall Street Journal / Times Higher Education College 2017. Filar uwzględnia skład ciała studenta w każdym kampusie, pomagając uczniom zrozumieć, czy znajdą się w zróżnicowanym, wspierającym, i integracyjne środowisko, gdy są na studiach.
 • UTA zajęła 1. miejsce w Teksasie i 49 w kraju na liście miesięczników Washington Monthly 2017 w Ameryce w 4-letnich szkołach dla dorosłych uczących się. Magazyn wybrał uczelnie w oparciu o dane z ankiety na temat zintegrowanego systemu gromadzenia danych szkół policealnych w Departamencie Edukacji oraz ich bazy danych z kart wyników College.
 • ValueColleges.com uplasował się na liście UTA nr 42 na liście Najlepszych Online Graduate Schools of 2017.
 • Times Higher Education uplasował się na liście UTA nr 126 na liście najlepszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych w 2018 roku.
 • Ranking UTA nr 141 w US News
 • Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych
 • UTA jest jednym z zaledwie 63 placówek w całym kraju o nazwie Phi Kappa Theta za 2017 Transferu Honor Roll, który rozpoznaje doskonałości w społeczności transferowych College Pathways .
 • UTA zajęła 8 miejsce w Najlepszych Kolegiach Online ValueColleges.com w Teksasie.

Najnowocześniejszy kampus w sercu północnego Teksasu

Wraz z rosnącą liczbą mieszkańców kampusu, UTA stała się uniwersytetem pierwszego wyboru dla studentów poszukujących tętniącego życiem doświadczenia uczelni. Nasi studenci biorą udział w solidnych planach wspólnych zajęć, które przygotowują ich do zostania następną generacją liderów.

Udogodnienia

Więcej zasobów. Mniej konkurencji.

Mamy jedne z najbardziej niesamowitych środowisk edukacyjnych w systemie University of Texas. A uczniowie, którzy tu przybywają, wkrótce zdają sobie sprawę, że faktycznie mają do tego dostęp. Od artystów prezentujących swoje prace w Galerii w UTA do przyszłych pielęgniarek reagujących na sytuacje kryzysowe w naszym inteligentnym szpitalu, nasi uczniowie mają szansę pracować w przestrzeniach, które zacierają granicę między światem, w którym się uczą, a tym, który pomogą ukształtować .


Nasi absolwenci tworzą historię

Około 65 procent absolwentów uniwersytetu w 210 000 mieszka w Północnym Teksasie i przyczynia się do naszego rocznego wpływu ekonomicznego w wysokości 12,8 miliarda dolarów w regionie.


Nasze przywództwo

Łączymy uczniów z ich karierą. Umocnimy naszą zdolność do realizowania swoich interesów. I dostarczamy światu świeże pomysły i zdeterminowany talent. To, co sprawia, że ​​wszystko to możliwe, to nasza silna organizacja centralna, która działa z wydajnością, klarownością i uczciwością.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

University of Texas Arlington

Wydział oferuje stopień doktora filozofii (doktorat) w dziedzinie chemii, który ma na celu lepsze przygotowanie chemików na poziomie doktoranckim, aby mogli cieszyć się p ... [+]

Wydział oferuje stopień doktora filozofii (doktorat) w dziedzinie chemii, który ma na celu lepsze przygotowanie chemików na poziomie doktoranckim, aby mogli cieszyć się produktywnymi karierami w laboratoriach przemysłowych, fundacjach badawczych lub instytucjach akademickich. Oprócz tradycyjnego doktoratu program nauczania, program ten upoważnia studenta do zdobycia praktycznej wiedzy na temat rodzaju badań prowadzonych w przemyśle oraz ograniczeń (zarówno praktycznych, jak i filozoficznych), w których jest realizowany.

Aby to ułatwić, każdy uczeń musi spędzić jeden semestr na stażu w laboratorium przemysłowym lub rządowym. Staż ten jest przyznawany studentowi przez Wydział i dokłada się wszelkich starań, aby dopasować rodzaj pracy i firmę do zainteresowań ucznia. Jest to ważna część szkolenia dla studentów, która może również otworzyć drogę do przyszłego zatrudnienia. Jeśli student ma już doświadczenie w badaniach przemysłowych, ten wymóg stażu może zostać zniesiony, jeśli uczeń tego życzy.... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Texas Arlington

Oferta kursu zapewnia studentom możliwość poszerzenia, a także pogłębienia wiedzy w wielu dziedzinach elektrotechniki. Student, przy pomocy doradcy z wydziału, może zapla ... [+]

Oferta kursu zapewnia studentom możliwość poszerzenia, a także pogłębienia wiedzy w wielu dziedzinach elektrotechniki. Student, przy pomocy doradcy z wydziału, może zaplanować program w dowolnej z wielu specjalizacji z zakresu elektrotechniki lub z ofert pokrewnych działów w dziedzinie nauki i inżynierii.

Studia i badania magisterskie są oferowane w zakresie:

Systemy cyfrowe i mikroprocesorowe / kontrolerowe: cyfrowe procesory sygnałowe, wbudowane mikrokontrolery, mikroprocesory, zaawansowane systemy mikroprocesoroweUrządzenia półprzewodnikowe, układy i systemy: teoria półprzewodników, urządzenia mikrofalowe i obwody, elektronika analogowa.Systemy i sterowanie: systemy, sterowanie, produkcja, kontrola zdarzeń dyskretnych, sterowanie neuronowe i rozmyte, nieliniowa nowoczesna kontrola, biomedyczne przetwarzanie sygnałów i oprzyrządowaniePola i zastosowania elektromagnetyczne: teledetekcja, pola elektromagnetyczne, propagacja, rozpraszanie, promieniowanie i systemy mikrofalowe.Cyfrowe przetwarzanie sygnału i obrazu: systemy wizyjne, sieci neuronowe, statystyczne przetwarzanie sygnałów, nieliniowe przetwarzanie obrazów, wirtualne prototypowanie i środowiska wirtualne.Telekomunikacja i systemy informacyjne: systemy transmisji informacji i komunikacjiSystemy elektroenergetyczne: wydajna operacja, generacja, transmisja, dystrybucja, deregulacjaUrządzenia i systemy optyczne: optyka, optyka elektrooptyczna, optyka dyfrakcyjna, optyka nieliniowa i laseryNanotechnologia i MEMS - Materiały i urządzenia: urządzenia elektroniczne kwantowe, powierzchnie i interfejsy półprzewodnikowe, urządzenia z pojedynczym elektronem, czujniki i detektory, urządzenia z nanorurkami węglowymi, szum i niezawodność w urządzeniach nano-elektronicznych, mikromodyfikatory, moduły RF MEMS, elektronika polimerowa i nanofotonikaSystemy Energii Odnawialnej i Technologia Samochodowa: Energoelektronika, Napędy silnikowe, Systemy Energii Odnawialnej, Integracja Sieci i Energetyka Pojazdów... [-]
Stany Zjednoczone Arlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Texas Arlington

Departament Finansów i Nieruchomości przyznaje kohortową partię doktorantów w finansach w semestrze zimowym każdego roku na zmianę. Wielkość partii zależy od finansowania ... [+]

Departament finansów przyjmie wnioski dla nowych studentów na jesień 2019 r. Termin składania zgłoszeń upływa 15 stycznia 2019 r.

Departament Finansów i Nieruchomości przyznaje kohortową partię doktorantów w finansach w semestrze zimowym każdego roku na zmianę. Wielkość partii zależy od finansowania, a także od konkurencyjnej puli wnioskodawców. Studenci biorą wstępnie zdefiniowane zajęcia w głównych i wspierających dziedzinach przez około dwa lata, a następnie pisemne i ustne kompleksowe badanie.

Departament Finansów i Nieruchomości w UTA zobowiązał się do zapewnienia jednego z najwyższej jakości programów finansowych w Teksasie. Zlokalizowany w centrum Dallas / FortWorth Metroplex, UTA znajduje się na dynamicznym rynku pracy. Departament Finansów i Nieruchomości w UTA ma dziesięć wydziałów w pełnym wymiarze godzin. Dział oferuje pełen zestaw klas z zakresu finansów korporacyjnych, inwestycji, instytucji finansowych i rynków kapitałowych oraz finansów międzynarodowych. Istnieje możliwość udziału studentów w branży finansowej poprzez staże i zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin przy jednoczesnym kontynuowaniu edukacji biznesowej. Firmy zatrudniające studentów finansów skupiają się na wielu kwestiach, w tym na zarządzaniu finansami, bankowości, inwestycjach, pośrednictwie, międzynarodowych rynkach pieniężnych, ubezpieczeniach, osobistym planowaniu finansowym i działaniach związanych z kredytami hipotecznymi. Firmy zatrudniające studentów rynku nieruchomości koncentrują się na takich tematach, jak doradztwo środowiskowe, podatek od nieruchomości, doradztwo inwestycyjne, rozwój i zarządzanie nieruchomościami, finansowanie nieruchomości, bankowość hipoteczna, wycena i wycena, analiza lokalizacji witryny i syndykacja. Wydziały organizacji studenckich znalazły się w czołówce organizacji studenckich w kraju i zostały wysoko ocenione w ogólnopolskiej konkurencji.... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Texas Arlington

Celem pracy magisterskiej w fizyce jest przygotowanie studenta do dalszego rozwoju zawodowego i naukowego jako fizyka. Doktor Filozofii Fizyki i Fizyki Stosowanej łączy w ... [+]

Celem pracy magisterskiej w fizyce jest przygotowanie studenta do dalszego rozwoju zawodowego i naukowego jako fizyka. Studia magisterskie fizyki mają na celu zapewnienie studentom zaawansowanych szkoleń we wszystkich podstawowych dziedzinach fizyki poprzez formalne kursy i opcje pewnego stopnia specjalizacji lub udziału w oryginalnych badaniach w jednym z wielu projektów kierowanych przez wydział. Doktor Filozofii Fizyki i Fizyki Stosowanej łączy w sobie tradycyjne elementy programu studiów doktoranckich z kursami z konkretnych tematów i staży w środowisku technologicznym. Jest przeznaczony do produkcji wysoko wykwalifikowanych specjalistów z szerokim spektrum tematów, które mogą przygotować je równie dobrze do kariery w laboratoriach akademickich lub rządowych lub przemysłowych.... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Texas Arlington

Program dla absolwentów zapewnia możliwości rozwoju zawodowego w takich formach, jak kursy instruktażowe w celu podniesienia kompetencji technicznych w obszarach praktyki ... [+]

Program dla absolwentów zapewnia możliwości rozwoju zawodowego w takich formach jak: kursy instruktażowe w celu podniesienia kompetencji technicznych w obszarach praktyki inżynierii mechanicznej; szkolenie poprzez różnorodne doświadczenia w zakresie projektowania, rozwoju, badań, eksperymentowania i / lub analizy we współpracy z wydziałami i rówieśnikami; specjalistyczne kierunki studiów wymagane w celu podjęcia kariery w dziedzinach związanych z dyscypliną inżynierii mechanicznej; kierowane indywidualne studia pod nadzorem wydziału; i wsparcie zajęć dla programów prowadzących do kariery wymagającej kompetencji interdyscyplinarnych.

Student z pomocą doradcy wydziału planuje program, który będzie zgodny z jego zainteresowaniami technicznymi oraz dostępnymi udogodnieniami i ofertą kursu. Zazwyczaj programy są klasyfikowane jako:... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Texas Arlington

Program studiów podyplomowych w inżynierii przemysłowej ma na celu dostarczenie studentowi podstawowej wiedzy z różnych dziedzin inżynierii przemysłowej i możliwość podkr ... [+]

Program studiów podyplomowych w inżynierii przemysłowej ma na celu dostarczenie studentowi podstawowej wiedzy z różnych dziedzin inżynierii przemysłowej i możliwość podkreślenia w konkretnym obszarze. Student ubiegający się o stopień doktora może specjalizować się w dowolnej dziedzinie inżynierii przemysłowej, takiej jak: ogólna inżynieria przemysłowa, badania operacyjne i statystyki stosowane, systemy produkcyjne, logistyka, systemy przedsiębiorstw, zarządzanie przedsiębiorstwem i ergonomia.

Doktor nauk humanistycznych (Ph.D.) w dziedzinie inżynierii przemysłowej jest najwyższym stopniem oferowanym przez Departament IMSE. Aby uzyskać tytuł doktora, student musi wykazać się zarówno wyższym stypendium i zdolności do wykonywania oryginalnych badań. Dwa podstawowe wymagania to to, że uczeń:... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Texas Arlington

Cel rozprawy doktorskiej dyplom w Business Administration z głównym w systemach informatycznych jest rozwój naukowców z umiejętności nauczania i prowadzenia niezależnych ... [+]

Departament systemów informatycznych przyjmie wnioski dla nowych studentów na wiosnę 2019 i jesień 2018. Wczesny termin składania wniosków na wiosnę to 31 października 2018 roku. 15 stycznia 2018, jest wczesny termin składania wniosków upadku.

Cel rozprawy doktorskiej dyplom w Business Administration z głównym w systemach informatycznych jest rozwój naukowców z umiejętności nauczania i prowadzenia niezależnych badań. Głównym akcentem w naszym programie jest oferowanie szkoleń w zakresie badań naukowych. Osiąga się to poprzez połączenie rygorystycznych zajęć i działań badawczych. Zajęcia zapewniają podstawową wiedzę w różnych obszarach systemów informatycznych i oferują wgląd w tematy badawcze będące przedmiotem zainteresowania naukowców z Systemów Informatycznych. Obejmuje również kursy dotyczące metodologii badań i technik analizy danych. Studenci ściśle współpracują z naszymi światowej sławy wykładowców na zasadzie jeden na jeden na projekty badawcze, które mają szerokie implikacje dla przemysłu i gospodarki. Studenci są zachęcani do prezentowania wyników swoich badań na konferencjach i publikowania ich wyników w czasopismach. Uczniowie mają możliwość zdobycia doświadczenia w nauczaniu poprzez samodzielne nauczanie jednej lub więcej klas.... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Texas Arlington

Celem programu studiów podyplomowych w zakresie inżynierii lądowej jest przygotowanie studentów do dalszego rozwoju zawodowego i naukowego zgodnego z ich zainteresowaniam ... [+]

Celem programu studiów podyplomowych w zakresie inżynierii lądowej jest przygotowanie studentów do dalszego rozwoju zawodowego i naukowego zgodnego z ich zainteresowaniami technicznymi. Studenci, z pomocą doradcy wydziału w ich obszarze zainteresowań, planują swoje programy studiów w jednym z technicznych obszarów inżynierii lądowej.

Wyniki naukiPodstawowa wiedza: Absolwenci będą przekazywać głęboką wiedzę podstawową i praktyczną w swojej dziedzinie specjalności w ramach obszaru zainteresowań programu Inżynieria Cywilna (CEP).Zdolności niezależne: Absolwenci będą mieli możliwość przeprowadzenia ważnego niezależnego i oryginalnego badania, które obejmuje zbieranie informacji, zrozumienie procesu akademickiego lub komercyjnego wykorzystania wyników badań, wykazanie zrozumienia współczesnych problemów badawczych, skuteczne zarządzanie projektami, synteza i ocena oraz odpowiednie rozpowszechnianie wyników badań.Krytyczne myślenie: Absolwenci będą mieli głęboką zdolność do krytyki i syntezy literatury, przeglądu wyników oraz zastosowania wiedzy uzyskanej z literatury w celu opracowania nowych pomysłów, zaprojektowania i oceny badań naukowych oraz oceny, interpretacji i zrozumienia danych związanych z ich specjalnością w ramach ich obszar zainteresowania CEP.Zaawansowana wiedza: Absolwenci zaprezentują głębokie opanowanie przedmiotu na głębszym poziomie teoretycznym i praktycznym, znacznie wykraczającym poza wiedzę podstawową zdobytą w trakcie studiów licencjackich i wiedzę wyższego poziomu zdobytą w sekwencji kursu na poziomie magisterskim.Skuteczna komunikacja: Absolwenci będą mieli możliwość konstruowania spójnych argumentów i jasnego przedstawiania pomysłów publiczności, poprzez różnorodne techniki, konstruktywnie bronią wyników badań, uzasadniają swoje badania w zawodzie i promują publiczne zrozumienie swoich pól badawczych.Rozwój zawodowy: Od absolwenta posiadającego stopień naukowy doktora inżynierii lądowej oczekuje się zainteresowania kontynuowaniem uczenia się przez całe życie poprzez uzyskanie profesjonalnych licencji i uzyskanie godzin rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach wyższych, krótkich kursach i seminariach,... [-]
Stany Zjednoczone Arlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Texas Arlington

Celem programu studiów podyplomowych w zakresie informatyki jest ułatwienie stałego rozwoju zawodowego i naukowego studenta. Programy doktora filozofii mają na celu przyg ... [+]

Celem programu studiów podyplomowych w zakresie informatyki jest ułatwienie stałego rozwoju zawodowego i naukowego studenta. Programy doktora filozofii mają na celu przygotowanie studenta do prowadzenia badań i rozwoju w obszarze koncentracji.

Typowe obszary koncentracji obejmują:

Systemy komputerowe: przetwarzanie równoległe, jakość usług i zarządzanie zasobami w systemach rozproszonych, planowanie i równoważenie obciążenia dla systemów równoległych i rozproszonych, narzędzia do programowania równoległego, ocena wydajności, przetwarzanie odporne na awarie, sieci międzysieciowe, systemy multimedialne, rzeczywiste - systemy czasowe, projektowanie systemu pamięci;Inteligentne systemy: sieci neuronowe, uczenie maszynowe, planowanie, wizualizacja naukowa, rozpoznawanie wzorców, przetwarzanie języka naturalnego, środowiska wieloagentowe, wspomaganie decyzji;Inżynieria oprogramowania: inżynieria wymagań, dostarczanie przyrostowe, modelowanie koncepcyjne, techniki oparte na scenariuszach, specyfikacje formalne, inżynieria oprogramowania obiektowego, metody projektowania, testowanie oprogramowania, konserwacja oprogramowania, przeprojektowywanie oprogramowania, procesy oprogramowania, systemy czasu rzeczywistego;Baza danych: tymczasowe bazy danych, obiektowe bazy danych, modele baz danych i języki, rozproszone systemy baz danych, techniki indeksowania i mieszania, modelowanie pojęciowe, bezpieczeństwo danych, logika i bazy danych, optymalizacja zapytań, teoria projektowania relacyjnego, interfejsy użytkownika, repozytoria danych.Komunikacja: sieci, komunikacja bezprzewodowa, przetwarzanie rozproszone, komputery przenośne, systemy multimedialne.... [-]
Stany Zjednoczone Arlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Texas Arlington

Doktorant jest stopniem naukowym. Wierzymy, że ci, którzy otrzymują tytuł doktora z Departamentu Zarządzania powinni być utalentowanymi i entuzjastycznymi uczonymi organi ... [+]

Departament Zarządzania przyjmie wnioski dla nowych studentów do jesieni 2018 r. Termin składania zgłoszeń upływa 15 stycznia 2018 r.

Doktorant jest stopniem naukowym. Wierzymy, że ci, którzy otrzymują tytuł doktora z Departamentu Zarządzania powinni być utalentowanymi i entuzjastycznymi uczonymi organizacyjnymi. Powinni być w stanie krytycznie oceniać istniejące badania, tłumaczyć i rozpowszechniać wiedzę badawczą dla swoich uczniów i ich społeczności oraz prowadzić własne oryginalne badania - dodając do tego, co wiemy i co robimy w dyscyplinie zarządzania. Dlatego studenci, których głównym obszarem jest kierownictwo, otrzymują znaczne szkolenia ukierunkowane na badania.... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Turn it up