Przeczytaj oficjalny opis

O Mizzou

University of Missouri została założona w 1839 roku w Kolumbii jako pierwszy publiczny uniwersytet na zachód od rzeki Missisipi. Dzisiaj, z udziałem ponad 30 000 studentów, 13 000 pełnoetatowych pracowników i 317 000 absolwentów, Mizzou jest ważną inwestycją dla państwa i narodu.

111522_pexels-photo-937481.jpeg

Studenci MU reprezentują każdy okręg Missouri, wszystkie 50 stanów i 100 krajów. W oparciu o jakość nauczania, badań i stypendiów, MU jest jednym z zaledwie 60 publicznych i prywatnych uniwersytetów amerykańskich zaproszonych do członkostwa w prestiżowym Stowarzyszeniu Uniwersytetów Amerykańskich. Członkostwo AAU pomaga Mizzou przyciągnąć zewnętrzne fundusze i rekrutować najlepszych wykładowców i studentów.

Największa i najbardziej wszechstronna uczelnia stanowa w Mizzou ma ponad 300-stopniowe programy - w tym ponad 90 opcji online - przez 19 uczelni i szkół i jest jedną z zaledwie sześciu publicznych uczelni w całym kraju, które mogą ubiegać się o przyjęcie na studia medyczne, studia weterynaryjne i szkoła prawnicza na tym samym kampusie.

Uniwersyteckie wybitne wydziały uniwersytetu wprowadzają odkrycia do klasy, publikują corocznie ponad 1600 książek i artykułów naukowych i wydają rocznie 248 milionów dolarów na badania naukowe; stanowią one około 70 procent dolarów z badań naukowych przekazywanych na publiczne uczelnie państwowe.

Studenci Mizzou kończą przeciętnie 4,2 roku. Ponad 40 procent rekordowych 9,150 stopni przyznanych w zeszłym roku było w dziedzinie nauk ścisłych, technologii, inżynierii, matematyki i zdrowia. Wśród publicznych uczelni w Missouri, MU przyznaje 27% tytułów licencjackich, 23% tytułów magisterskich i 62% tytułów doktorskich.

Programy dla absolwentów, szkoły zawodowe i odkrywanie nowej wiedzy poprzez badania dodają niezrównanej wartości do stopnia MU. Uczniowie czerpią korzyści z praktycznego uczenia się, biorąc udział w ponad 250 000 godzin dorocznej pracy w społeczności, uczestnicząc w studiach licencjackich i korzystając z największego programu studiów zagranicznych w Missouri.

Zwolennicy na całym świecie inwestują w MU, składając prywatne prezenty na stypendia, programy akademickie, obiekty i zmieniające życie badania. Setki uczestniczą w uniwersyteckim funduszu Mizzou o wartości 1,3 miliarda dolarów: nasz czas na prowadzenie kampanii mający na celu udostępnienie zasobów dla przyszłości MU, wsparcie ośrodków badawczych i instytutów badawczych oraz ożywienie renesansu w kampusie.

Wyznaczony ogród botaniczny, główny kampus MU o powierzchni 1262 akrów zawiera ponad 42 000 roślin i drzew w licznych ustawieniach tematycznych i specjalnych. Wiele budynków uniwersyteckich jest wymienionych w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym.

Obywatele całego stanu łączą się z Mizzou uczestnicząc w programach rozszerzeń w każdym hrabstwie, odwiedzając specjalistów MU Health Care, rywalizując w państwowych konkursach w zakładach MU i dopingując Missouri Tigers podczas imprez sportowych. Członek ogólnoświatowej konferencji, Mizzou's NCAA Division I athletic program, ma 20 dyscyplin sportowych, wiele z nich znajduje się w czołowej 25 narodowości.

Harry S Truman School of Public Affairs

"Szkoła Trumana jest jak wielopokoleniowa rodzina złożona z osób, które dostarczają bogactwa wiedzy, umiejętności, doświadczeń i spostrzeżeń, które będą miały duży wpływ na nasze społeczności lokalne i globalne. , wykładowców / pracowników i studentów w tym domu z dala od domu. "

-Jamie Crockett, studentka MPA w połowie kariery

"Kiedy zacząłem swoje doświadczenia ze Szkołą Trumana, natychmiast zacząłem się zastanawiać, w jaki sposób klasyka łączyła teorię i praktykę w sposób, który doskonale nadawał się do świadczenia usług publicznych w służbie zawodowej. Gdy zbliżam się do ostatniego semestru programu, czuję się dobrze. wyposażeni, by przetłumaczyć umiejętności, które zdobyłem dzięki moim zajęciom i badania w profesjonalnym otoczeniu. "

-Sam Bezjak, student drugiego roku MPA

"Zadziwia mnie to, jak szkoła Truman płynnie integruje zajęcia, rozwój zawodowy, tworzenie sieci kontaktów i rozwój ścieżek kariery, jednocześnie wystawiając nas na trudne, wspierające i bardzo różnorodne kulturowo środowisko."

-Adity Nur, student pierwszego roku MPA

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

University of Missouri Truman School of Public Affairs

Doktoranci współpracują z wydziałem Truman School reprezentującym szeroką wiedzę, w tym zarządzanie, prawo i politykę publiczną; polityka dotycząca dzieci; Polityka eduka ... [+]

Program doktorancki w sprawach publicznych

The Truman School oferuje małe klasy, bliskie relacje z wykładowcami i możliwość udziału w ciągłych badaniach. Studenci zdobywają bogate doświadczenie akademickie na drodze do udanej i satysfakcjonującej kariery w sprawach publicznych. Do czasu ukończenia przez nas naszych studentów są oni w pełni zaangażowanymi ekspertami w swoich dziedzinach z szerokimi perspektywami.

Szkoła Trumana jest głęboko interdyscyplinarna. Różnorodne kształcenie akademickie naszego wydziału daje studentom możliwość odkrywania wielu perspektyw teoretycznych i metodologicznych i wielu sposobów myślenia o badaniach z zakresu nauk społecznych.... [-]

Stany Zjednoczone Columbia
Sierpień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 - 8 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku