Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uczyć się. Odkryć. Współpracować. Wprowadzać innowacje.

Program doktorancki z inżynierii chemicznej i biomolekularnej (CBE) na Uniwersytecie Tulane oferuje studentom wykształcenie na wysokim poziomie, które koncentruje się wokół możliwości przeprowadzania różnorodnych, nowatorskich, interdyscyplinarnych badań pod ścisłym nadzorem naszych wykładowców.

Wydział składa się z 13 członków kadry kierowniczej o wyjątkowym pochodzeniu i zainteresowaniach badawczych, od mechaniki statystycznej i termodynamiki po symulacje molekularne, energię, środowisko i inżynierię komórkową. Nasi absolwenci pochodzą z całego świata. Obecny stosunek liczby studentów do liczby absolwentów wynoszący około 3 pozwala na zindywidualizowane zwracanie uwagi na postępy każdego studenta, co prowadzi do spersonalizowanego doświadczenia tutaj w Tulane.

Uniwersytet Tulane i Departament CBE oferują swoim absolwentom konkurencyjne pakiety finansowe, w tym stypendia naukowe i asystentury, hojne stypendia, czesne i dotowane ubezpieczenie zdrowotne.

Dr Julie Albert mówi o opracowaniu nanotechnologicznych i mikrostrukturalnych materiałów polimerowych

Misja

Misją Wydziału Inżynierii Chemicznej i Biomolekularnej jest zapewnienie najwyższej jakości programów edukacyjnych dla studentów na wszystkich poziomach w zakresie zasad i zastosowań Inżynierii Chemicznej i Biomolekularnej w środowisku Uniwersytetu Tulane. W ramach tej misji studenci przeprowadzają innowacyjne i wysokiej jakości badania, które rozwijają rozwiązania inżynieryjne dotyczące zdrowia, energii i środowiska.

Badania

Nasze obszary badań reprezentują nowe i ekscytujące kierunki w inżynierii chemicznej, koncentrując się na tematach zaawansowanych materiałów, inżynierii biomolekularnej i nowych technologii środowiskowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat obszarów badawczych, odwiedź https://sse.tulane.edu/cbe/research

School of Science and Engineering generuje miliony dolarów na badania naukowe na uniwersytecie, mistrzów na studiach licencjackich i co roku kończy największą liczbę doktorantów w Tulane.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering

O Wydziale Inżynierii Chemicznej i Biomolekularnej

Dział jest trzecim w Stanach Zjednoczonych i ma swoje korzenie w chemii przemysłowej. Dzisiaj dział kontynuuje tradycję rygorystycznej nauki połączoną z radością odkrywania. Wydział ceni stypendium i stara się zapewnić swoim studentom wszelkie możliwości rozwoju ich potencjału akademickiego. Wielkości klas są małe, a stosunek liczby studentów do liczby wydziałów w wydziale wynosi zwykle mniej niż 10: 1. Wydział ma politykę otwartych drzwi i jest dostępny dla studentów przez cały dzień roboczy. Studenci mają ogromne możliwości uczestniczenia w badaniach, a wydział zachęca i promuje zaangażowanie studentów w badania. Wydział ma dziesięciu członków wydziału i prowadzi intensywny program badawczy dla absolwentów prowadzący do uzyskania stopnia doktora.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering PhD Candidate

Lokalizacje

Nowy Orlean

Address
School of Science and Engineering,
201 Lindy Claiborne Boggs Center,
6823 St. Charles Avenue

LA 70118-5698 Nowy Orlean, Luizjana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium