The Wisdom School at Ubiquity University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Było TS Eliot, który zapytał:

 • Gdzie jest informacja zawarta w danych?
 • Gdzie jest wiedza w informacjach?
 • Gdzie jest mądrość w wiedzy?

Świat jest zalany danych, informacji i wiedzy. To purview tradycyjnych szkołach i na uniwersytetach. Jednak co jest potrzebne bardziej krytycznie niż kiedykolwiek są transformacyjnych procesów uczenia się, które umożliwiają ludzi do angażowania się w transformacji osobistej i umiejętnie poruszać się w tych trudnych czasach z mądrości.

mądrość

W tym celu, wyższego musi być hologram. Ludzie wymagają doświadczeń edukacyjnych, które są całkowicie wciągające i multi-sensoryczny, szczególnie w czasie, gdy warunki ekonomiczne i polityczne powodują, że coraz bardziej trudne dla ludzi do podróżowania na długich dystansach do tradycyjnych uniwersytetach oraz w osoby kursów. Jednocześnie, rozwój technologii internetowej i telefonicznej, w połączeniu z technologią portalu społecznościowym, nie jest możliwe przed włączeniem kształcenia oraz tworzenie wirtualnych społeczności w sposób. To gdzie odróżniający Wisdom School of Graduate Studies zaczyna.

Full Spectrum transformacyjna Learning

Mądrość Szkoła specjalizuje się w dostarczaniu co nazywamy pełne spektrum uczenia transformacyjne.

Pełne spektrum uczenia transformacyjne animuje multisensoryczny studenta. Łączy w sobie najlepsze z edukacji online, łączy go z najnowszych technologii społecznościowej, napełnia go intelektualny w-osoby, kreatywnych i rytualnych spotkań i projektuje całe kontinuum, zarówno w celu przyspieszenia przemiany osobistej i pielęgnacji społeczności sprężyste.

To transformacyjne, ponieważ celem jest pobudzenie wzrostu i rozwoju osobistego i zawodowego.

Starożytni Grecy oferowane trzecią drogę poznania. Sokrates uhonorowany Bożego Objawienia i badania naukowe, ale uważał, że największe zaangażowanie wokół którego Orient czyjegoś życia jest poszukiwanie ostatecznych pytań. Dla Sokratesa poszukiwań, najgłębszy sposób wymagających ostatecznych prawd jest przez prawdę celu nie prawda objawiona lub wiedzy sumowane.

Religie szukać odpowiedzi i opierają się zatem na dogmatycznej wiary. Nauka ma wiedzę i jest oparta na faktach do certyfikacji.

Dążenie do mądrości jest żyć w pytaniach i tym samym być otwarta do osobistego transformation.The Wisdom Szkoła współpracuje ze wszystkimi tymi sposobami poznania w jego dążeniu do prawdy.

Oznacza to, że mądrość to bardziej styl życia niż suchych przedsiębiorstwie intelektualnej. Dążenie do mądrości prowadzi do stale pogłębiającym alchemicznej przemiany psychiki, serca, umysłu, ciała i duszy. Mądrość Szkoła jest mocno zakorzeniona w tej sokratycznej tradycji. Pojęcie prawdy realizowanych jest podstawą i fundamentem wszystkiego stoimy, i leży u podstaw wszystkich naszych programów, kursów i imprez.

"Prawda olśniewa stopniowo, albo świat byłby ślepy." -Emily Dickinson

Studia doktoranckie mądrości

Jest mądrość School of Graduate Studies prawo nadające się dla mnie?

Mądrość Szkoła jest absolwent szkoły dla dojrzałych profesjonalistów, którzy chcą postawić się w szerszym kontekście życia i nauki. Nasze programy pomóc wyjść poza granice konwencjonalnego rozumienia i zachowania w bardziej autentycznego życia.

Mądrość Szkoła zapewnia wyjątkową okazję do pogłębienia duchowego wzrostu i rozwoju osobistego w ramach stopni akademickich. Gdzie indziej można iść tam, gdzie można angażować się w głębokiej duchowej przemiany i osobistym i uzyskać stopnie naukowe w tym samym czasie?

Jeżeli którykolwiek z poniższych stwierdzeń odnosi się do Ciebie zadzwoni, Mądrość Szkoła może być tylko to, czego szukasz:

 • Miałeś karierę, ale wyczuwam, że to nie wystarczy do znaczącego życia.
 • Jesteś dojrzały i są już na duchowej ścieżce, ale poszukują bardziej rygorystyczny i pogłębioną naukę.
 • Szukacie akademickim zintegrowanego podejścia do transformacji osobistej i zawodowej.
 • Zależy im na wielki obraz i chcą zbadać możliwości zmiany na głębszym poziomie.
 • Państwo są zobowiązani do uczenia się przez całe życie w ramach dialogu z poszukującymi-a koledzy procesem, a nie punktu końcowego.
 • Trzeba prezentów podzielić się, że świat będzie łatwiej zaakceptować jeśli akredytowanych.
 • Pragniesz zintegrować wewnętrzne i zewnętrzne aspekty swojego istnienia.

Mądrość Szkoła oferuje możliwość dla Ciebie:

 • Prowadzić bardziej autentyczne, sensowne życie.
 • Odkrywać siebie.
 • Zgłoś swoją moc.
 • Odkryj swoje poczucie własnej wartości.
 • Bądź częścią pielęgnowaniu, wspierającej społeczności.

W jaki sposób Mądrość szkoły różnią się od innych szkół wyższych?

Jeśli myślisz o swoim wcześniejszym doświadczeniem w większości szkół konwencjonalnych, to prawdopodobnie były wykształcone zapamiętywać informacje i wyrazić siebie analitycznie w testach i wypracowań.

Z naszego punktu widzenia, to jest ważne, ale nie wystarczające do prawdziwej nauki. Konwencjonalna i praktycznie wykluczają nacisk na dyscypliny intelektualnej jest tylko jednym końcu kontinuum, które stanowi prawdziwą edukację.

Prawdziwa nauka musi również wewnętrzny wymiar. Trzeba tak duży nacisk na ciało, serce i duszę jak na umysł. Łacińskiego słowa educare oznacza "rysunek naprzód" i pierwotnie używane do edukacji dla dobrego powodu. Opierając się dalej, co jest w jest w centrum prawdziwej nauki. To jest to, co Mądrość Szkoła dąży do katalizy.

Zachęcamy naszych uczniów, aby wybrać odpowiedni dla siebie kursy, które zwiększą ich najbardziej osobiste, a także profesjonalny rozwój. konsekwentnie stwierdził, że najlepsze papiery post-klasy są te, które podkreślają związek między tym, co uczysz się w klasie i jak to wpływa na rozwój osobisty. Tylko wtedy, gdy nie ma wzrostu duszy, tylko wtedy, gdy jest tyle rygoru obejmujące odnowienie osobistej jak jest otaczająca dokładność intelektu, jest uczenie transformacyjne.

Ten nacisk na integralny związek między uczenia się i rozwoju osobistego, co sprawia, że ​​jesteśmy szkołą mądrości. To dlatego śledzić nasz rodowód sięga do szkół mądrości starożytnych, które, podobnie jak mądrość School of Graduate Studies, były motywowane przez zwiększanie wędrówkę duszy ku jego najpełniejszym wyrazem potencjału ludzkiego. Platon, którego Akademia była pierwotna University, powiedział, że wszystko jest prawdą learning był przypomnieniem, to proces, który doprowadził do "rozszerzenia duszy." Dla nas mądrością jest ciągłym procesem wyruszą poza granice konwencjonalnego myślenia, aby objąć więcej obejmujące świadomość możliwe. Nie jest czymś, co może być uzyskane raz na zawsze. Jest to stale pogłębiać eksploracja coraz wyższego poziomu integracji pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym wymiarom czyjegoś życia. Ostatecznie, dążenie do mądrości jest uziemiony w gotowości do życia w naszych pytań. Jest wieczną dochodzenie w tajemnicy, że undergirds całe życie.

Historia osiągnęła punktu przełomowego, gdy oba kryzysy i możliwości jest mnóstwo. Każdy z nas musi być zaangażowany w re-wyobrażając sobie nasze życie osobiste, które z naszych wspólnot, a dobro naszej planety.

Całkiem dosłownie, przyszłość zależy od nas, a tylko nowa kultura mądrości, składa się z wysoce zintegrowanych ludzi, będzie nam przejrzeć. Jak osobiście rozwijać, jakie prezenty przynieść na świat, i jak skutecznie wprowadzą te prezenty dla swojej społeczności, są krytyczne, jak nasza przyszłość będzie rozwijać.

Jeśli wiesz, że jesteś tu, by pomóc przyniesie nowy, opracowany w celu kultywowanie prezenty w otoczeniu społeczności uczącej się, motywowane zapytania doprowadziły życia i odkrywania tajemnicy, a potem Uniwersytet Mądrość może być tylko prawo pasuje do ciebie.

mądrość szkoły

Learning Pathways

pełne spektrum uczenia transformacyjne mądrości Graduate School oferuje wiele różnych ścieżek, przez które można wyruszyć na konkretnym kierunku studiów lub badań. Są one zaprojektowane jako ścieżek uczestnictwa, w tym: materiałów archiwalnych, klipy wideo, eksperymenty w komunalnego życia, seminariów, rozmów wirtualnych społeczności i-u podstaw naszych Graduate School-w-osoby seminaria i pielgrzymek. Oto kilka dziedzin nauki można przeżyć za pośrednictwem tych różnych sposobów.

 • STUDIA mądrości
 • ZIEMIA mądrości i pierwotnego UMYSŁ
 • ŚWIĘTA PRZYWÓDZTWO: Współczynnik Wisdom
 • Odkrywając EDGE
 • pielgrzymki
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Doktorat » Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doctor of Ministry (DMin) w Engaged Wisdom

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Program DMin obejmuje 40-semestralne zaliczenia plus rozprawa, którą należy ukończyć w okresie pięciu lat od rozpoczęcia badania. Dozwolone są rozszerzenia z różnych powodów osobistych, rodzinnych i zawodowych. Jesteśmy świadomi, że wszyscy nasi studenci są profesjonalistami z licznymi obowiązkami i obowiązkami, i jesteśmy gotowi współpracować z każdym uczniem, aby zapewnić wystarczającą ilość czasu na ukończenie studiów i dysertacji. [+]

Warunki przyjęcia

Uczniowie muszą mieć tytuł magistra lub jego równoważność. Równoważność składa się z udokumentowanego szkolenia wykraczającego poza stopień licencjata, który jest równoważny w godzinach i wymogom dotyczącym stopnia magistra.

Wypełniony wniosek o przyjęcie do Ubiquity University musi zostać złożony w Biurze Rekrutacji.

Studenci są zachęcani do przynależności do akademickich bibliotek badawczych w obszarze, w którym żyją.Wymagania stopnia

Program DMin obejmuje 40-semestralne zaliczenia plus rozprawa, którą należy ukończyć w okresie pięciu lat od rozpoczęcia badania. Dozwolone są rozszerzenia z różnych powodów osobistych, rodzinnych i zawodowych. Jesteśmy świadomi, że wszyscy nasi studenci są profesjonalistami z licznymi obowiązkami i obowiązkami, i jesteśmy gotowi współpracować z każdym uczniem, aby zapewnić wystarczającą ilość czasu na ukończenie studiów i dysertacji. Wnioski o kontynuację należy składać dziekanowi doktoranckich, gdy student potrzebuje dodatkowego czasu w ciągu pięciu lat.... [-]


PhD w badaniach mądrości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Nasz Ph.D. Stopień jest najbardziej rygorystyczne stopnia proponujemy, wymagające ukończenia 48 semestr kredytów i formalnej obrony pracy doktorskiej w Egzamin ustny na zakończenie procesu pracy doktorskiej. [+]

Nasz Ph.D. Stopień Jest to najbardziej rygorystyczny poziom proponujemy, wymagające ukończenia 48 semestr kredytów i formalnej obrony pracy doktorskiej w Egzamin ustny na zakończenie procesu pracy doktorskiej.

Ph.D. Stopień jest powszechnie uważany za stopień badania i jest zazwyczaj poszukiwane przez tych, którzy dążą do osiągnięcia najwyższego poziomu badań naukowych w danym obszarze zainteresowania. Wymaga to obszerny przegląd literatury i rozprawa musi być oryginalny wkład w dziedzinie badań. Na Mądrość School of Graduate Studies, Również podkreślają potrzebę zarówno głowy i serca w równym stopniu we wszystkich naszych stopni, w tym Ph.D. Jest to ważny punkt, ponieważ kontinuum głowy Serce jest centralnym elementem w naszym podejściu do uczenia się i włącza się we wszystkich naszych programów. Wszystkie nasze Intensives, jak każdy z naszych programów studiów, wyzwanie studenta do zrównoważenia głowa, serce, ciało i duszę. Ph.D. nie jest wyjątkiem od tej reguły, ale jej szef egzemplifikacją.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
USA Online, US