Ubiquity University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zupełnie nowy rodzaj edukacji: podejście wszechobecne

To TS Eliot zapytał:

 • Gdzie są informacje w danych?
 • Gdzie jest wiedza w informacji?
 • Gdzie jest mądrość w wiedzy?

Jeśli myślisz o swoich wcześniejszych doświadczeniach w większości konwencjonalnych szkół, prawdopodobnie byłeś wykształcony do zapamiętywania informacji i wyrażania się analitycznie w testach i pracach terminowych. Z naszego punktu widzenia jest to ważne, ale niewystarczające do prawdziwego uczenia się. Konwencjonalny i praktycznie wyłączny nacisk na dyscyplinę intelektualną to tylko jeden koniec kontinuum, który stanowi prawdziwą edukację.

wisdom

Wierzymy, że prawdziwe uczenie się wymaga również wewnętrznego wymiaru. Wymaga tyle samo nacisku na ciało, serce i duszę, co na umysł. Kiedy obszary te łączą się płynnie, edukacja przejawia się jako uczenie się. To wtedy edukacja staje się alt = "mądrością.

W Ubiquity wierzymy, że dążenie do alt = "mądrość polega na życiu w pytaniach, a tym samym zawsze otwarciu na osobistą przemianę. To sokratejskie pojęcie„ dążenia do prawdy ”jest kamieniem węgielnym i fundamentem wszystkiego, za czym stoimy, i na czym polega serce wszystkich naszych programów, kursów i wydarzeń. Dla naszych studentów alt = "mądrość jest bardziej sposobem na życie niż suchym przedsięwzięciem intelektualnym. Ta pogoń za alt = "mądrość prowadzi do coraz głębszej metamorfozy psychiki, serca, umysłu, ciała i duszy.

Dla każdego z naszych studentów naszym celem jest przyspieszenie rozwoju osobistego i zawodowego. Nasze pełne spektrum działania animuje ucznia z wieloma zmysłami, łącząc to, co najlepsze w edukacji online, połączoną z najnowszą technologią sieci społecznościowych i nasyconą osobistymi intelektualnymi, kreatywnymi i rytualnymi spotkaniami. Te Pathways uczestnictwa są zarówno w pełni wciągające, jak i wielowymiarowe.

To transformacyjne uczenie się w pełnym spektrum tworzy odporne społeczności i kultywuje zdolności do współpracy i spójności.

Czy Ubiquity University jest dla Ciebie odpowiedni?

To, jak osobiście się rozwijasz, jakie prezenty przynosisz światu i jak skutecznie przynosisz te prezenty swojej społeczności, ma decydujące znaczenie dla rozwoju naszej wspólnej przyszłości. Jeśli wiesz, że jesteś tutaj, aby pomóc w stworzeniu nowego świata, jeśli pociąga cię kultywowanie swoich darów w otwartej, zróżnicowanej społeczności uczącej się, jeśli motywuje Cię życie oparte na pytaniach i zgłębianie tajemnic, to wszechobecność może być odpowiedni dla Ciebie.

Jesteśmy zróżnicowaną i globalną społecznością uczniów. Wielu z nas to kreatywni przedsiębiorcy, młodzi poszukiwacze i dojrzali profesjonaliści, którzy chcą znaleźć się w szerszym kontekście życia i nauki. Nasze programy pomagają naszym uczniom wyjść poza granice konwencjonalnego zrozumienia i zachowania i prowadzą do bardziej autentycznego życia. Nasze Pathways kształcenia zapewniają wyjątkową okazję do pogłębienia duchowego wzrostu i rozwoju osobistego w ramach studiów akademickich. W Ubiquity możesz zaangażować się zarówno w przemianę duchową, jak i osobistą, jednocześnie zdobywając stopień naukowy.

phd wisdom studies

Wszechobecność może być dla Ciebie, jeśli:

 • Masz lub miałeś udaną karierę, ale poczuj, że twoje życie nie ma prawdziwego znaczenia
 • Jesteś już na ścieżce duchowej, ale szukaj wskazówek, a także bardziej rygorystycznego i pogłębionego uczenia się
 • Poszukujesz zintegrowanego naukowo podejścia do osobistej i zawodowej transformacji
 • Dbasz o duży obraz i chcesz zbadać możliwości zmiany na głębszym poziomie.
 • Jesteście zaangażowani w uczenie się przez całe życie w dialogu z innymi poszukującymi - jako proces, a nie punkt końcowy.
 • Masz dary do przekazania, które świat łatwiej zaakceptuje, jeśli jesteś poświadczony.
 • Chcesz zintegrować wewnętrzne i zewnętrzne aspekty swojego bytu.

Ubiquity University oferuje możliwość:

 • Uwolnij swój pełny potencjał
 • Prowadź bardziej autentyczne, sensowne życie
 • Odkryj siebie na nowo
 • Odbierz swoją moc
 • Odkryj swoją wartość
 • Bądź częścią pielęgnującej, wspierającej społeczności
 • Zmień świat na lepszy

wisdom school

Lokalizacje

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium