Przeczytaj oficjalny opis

To TS Eliot zapytał:

 • Gdzie są informacje w danych?
 • Gdzie jest wiedza w informacji?
 • Gdzie jest mądrość w wiedzy?

Świat jest pełen danych, informacji i wiedzy. To jest zakres konwencjonalnych szkół i uniwersytetów. Jednak bardziej krytycznie niż kiedykolwiek potrzebne są transformacyjne procesy uczenia się, które umożliwiają uczniom osobistą transformację i nawigowanie w tych niebezpiecznych czasach z mądrością. wisdom Aby to zrobić, edukacja musi być holograficzna. Studenci wymagają doświadczeń edukacyjnych, które są w pełni wciągające i wielozmysłowe, szczególnie w czasach, gdy warunki ekonomiczne i polityczne sprawiają, że coraz trudniej jest podróżować na duże odległości tradycyjnym uniwersytetom i kursom osobistym. Jednocześnie rozwój technologii internetowej i telefonicznej w połączeniu z technologiami sieci społecznościowych umożliwia uczenie się i budowanie społeczności wirtualnej w sposób, który wcześniej był niemożliwy. Tu zaczyna się odrębność Szkoły Mądrości Ubiquity.

Pełne spektrum transformacyjne uczenie

The Wisdom School jest poświęcona dostarczaniu tego, co nazywamy uczeniem transformacyjnym pełnego spektrum . Podejście to ożywia ucznia wielozmysłowego, łącząc najlepszą edukację online, w połączeniu z najnowszą technologią sieci społecznościowych, i nasyconą osobistymi intelektualnymi, twórczymi i rytualnymi spotkaniami. Całe continuum ma na celu zarówno katalizowanie osobistej transformacji, jak i rozwijanie odpornej społeczności. Jest to transformacja, ponieważ celem jest przyspieszenie rozwoju osobistego i zawodowego. Jest to pełne spektrum, ponieważ oferuje szereg nowych modułów nauczania online / w osobie, zaprojektowanych jako Pathways uczestnictwa, które są w pełni wciągające i wielowymiarowe. Takie podejście buduje odporne społeczności, ponieważ kultywuje zdolności do współpracy i spójności. Sercem tego sposobu uczenia się jest tworzenie portali uczenia się, które trwają z czasem, tworząc społeczność jako cel równy samemu procesowi uczenia się. W ten sposób uczenie się i budowanie społeczności stają się dwiema stronami tej samej monety: nauka jako budowanie wspólnoty i społeczności jako uczenia się - w efekcie zarówno środki, jak i koniec tego, co oferuje The Wisdom School jako doświadczenie transformacji w pełnym spektrum.

Mądrość jako droga życia

W sercu The Wisdom School jest pogoń za alt = "mądrością" Jeśli myślisz o tym, jak wiesz to, co wiesz, najprawdopodobniej przychodzą na myśl dwie epistemologie: jedna opiera się na objawionej prawdzie, podstawie religii Abrahama. Mojżesz przyjmujący Torę, czyli Chrystus ukrzyżowany i zmartwychwstały, lub Mohammed recytujący Koran, prawdę w zachodnich terminach religijnych jest czymś, co ostatecznie pochodzi od Boga i należy wierzyć i być posłusznym. Innym sposobem poznania jest metoda naukowa, oparta na agregacji danych, testowania hipotez i rozwijania coraz bardziej trafnych teorii Nauka jest drogą racjonalności i intelektualnej logiki, która poszukuje pewności sprawdzalnej wiedzy Starożytni Grecy oferowali trzecią drogę poznania Sokrates honorował boskie objawienie i naukowe badania, ale wierzyli, że największym zaangażowaniem, wokół którego można orientować swoje życie, jest zgłębianie ostatecznych pytań. W poszukiwaniu Sokratesa, najgłębszy sposób rozróżniania ostateczne prawdy są przez prawdę ściganą, a nie ujawnioną prawdą lub zagregowaną wiedzą. Religie szukają odpowiedzi, a zatem opierają się na wierze dogmatycznej. Nauka poszukuje wiedzy, a zatem opiera się na faktach, które można udokumentować. Dążenie do alt = "mądrości polega na tym, by żyć w pytaniach, a tym samym być otwartym na osobistą transformację, The Wisdom School angażuje się we wszystkie te sposoby poznawania w poszukiwaniu prawdy, co oznacza, że alt =" mądrość jest bardziej sposobem życie niż jałowe intelektualne przedsięwzięcie. Pogoń za alt = "mądrością prowadzi do coraz głębszej alchemicznej metamorfozy psyche, serca, umysłu, ciała i duszy. The Wisdom School jest mocno zakorzeniona w tej tradycji Sokratesa. Pojęcie prawdy jest podstawą i fundamentem wszystkiego jesteśmy wierni wszystkim naszym programom, kursom i wydarzeniom. "Prawda oślepia stopniowo, inaczej świat byłby ślepy." -Emily Dickinson phd wisdom studies

Czy The Wisdom School jest dla mnie odpowiednia?

Ubiquity's Wisdom School to szkoła dla absolwentów dojrzałych profesjonalistów, którzy chcą umieścić się w szerszym kontekście życia i nauki. Nasze programy pomagają wyjść poza granice konwencjonalnego rozumienia i zachowania oraz do bardziej autentycznego życia. The Wisdom School stanowi wyjątkową okazję do pogłębienia duchowego wzrostu i rozwoju osobistego w ramach studiów akademickich . Gdzie indziej możesz zaangażować się zarówno w głęboką duchową i osobistą transformację, jak i jednocześnie zdobyć stopień magistra? Jeśli którekolwiek z poniższych stwierdzeń okaże się prawdziwe dla Ciebie, The Wisdom School może być właśnie tym, czego szukasz:

 • Odniosłeś udaną karierę, ale wyczuwasz, że nie wystarcza to dla znaczącego życia.
 • Jesteś dojrzały i jesteś już na ścieżce duchowej, ale szukaj bardziej rygorystycznej i dogłębnej nauki.
 • Szukacie akademicko zintegrowanego podejścia do osobistej i zawodowej transformacji.
 • Dbasz o duży obraz i chcesz zbadać możliwości zmiany na głębszym poziomie.
 • Jesteście zaangażowani w uczenie się przez całe życie w dialogu z innymi poszukującymi - jako proces, a nie punkt końcowy.
 • Masz dary do przekazania, które świat łatwiej zaakceptuje, jeśli jesteś poświadczony.
 • Pragniesz zintegrować wewnętrzne i zewnętrzne aspekty swojej istoty.

Ubiquity's Wisdom School oferuje możliwość:

 • Prowadź bardziej autentyczne, znaczące życie.
 • Odkrywaj siebie.
 • Odbierz swoją moc.
 • Odkryj swoją własną wartość.
 • Bądź częścią pielęgnującej, wspierającej społeczności.

Czym różni się The Wisdom School od innych szkół wyższych?

Jeśli myślisz o swoim wcześniejszym doświadczeniu w większości konwencjonalnych szkół, byłeś prawdopodobnie wykształcony, aby zapamiętać informacje i wyrazić siebie analitycznie w testach i termi- nach. Z naszego punktu widzenia jest to ważne, ale niewystarczające dla prawdziwej nauki. Konwencjonalny i praktycznie wyłączny nacisk na dyscyplinę intelektualną jest tylko jednym z końców kontinuum, który stanowi prawdziwą edukację. Prawdziwe uczenie się również potrzebuje wewnętrznego wymiaru. Wymaga tak dużego nacisku na ciało, serce i duszę, jak na umysł. Łacińskie słowo educare oznacza "wyciąganie" i pierwotnie było używane do celów edukacyjnych z ważnego powodu. Wytwarzanie tego, co jest w środku, jest rdzeniem prawdziwej nauki. Właśnie to Szkoła Mądrości stara się katalizować. Zachęcamy naszych uczniów do wyboru kursów, które najbardziej podnoszą ich umiejętności osobiste, a także rozwój zawodowy. Nieustannie odkrywamy, że najlepsze papiery po klasie to te, które podkreślają związek między tym, czego uczysz się podczas zajęć i jak wpływa to na twój osobisty rozwój. Tylko wtedy, gdy istnieje wzrost duszy, tylko wtedy, gdy jest tyle rygoru, który wymaga odnowienia osobistego, ponieważ otaczają one dokładność intelektu, uczy się transformacji. Nacisk na integralną relację między uczeniem się a rozwojem osobistym sprawia, że jesteśmy szkołą mądrości. Właśnie dlatego wyśledzimy nasz rodowód z powrotem do starożytnych szkół mądrości, które, podobnie jak nasza Szkoła Mądrości, były motywowane przez wzmożenie wędrówki duszy ku najpełniejszej ekspresji ludzkiego potencjału. Platon, którego Akademia była pierwotnym uniwersytetem, powiedział, że cała prawdziwa nauka była zapamiętywaniem, procesem, który doprowadził do "powiększenia duszy".

Dla nas mądrość jest ciągłym procesem wychodzenia poza granice konwencjonalnego myślenia, aby objąć bardziej wszechogarniającą świadomość tego, co możliwe. To nie jest coś, co można uzyskać raz na zawsze. Jest to nieustannie pogłębiająca się eksploracja coraz większych poziomów integracji między wewnętrznym i zewnętrznym wymiarem własnego życia. W końcu dążenie do mądrości opiera się na gotowości do życia w naszych pytaniach . Jest to ciągłe śledztwo w sprawie tajemnicy, która leży u podstaw wszelkiego życia. Historia osiągnęła krytyczny moment, gdy obfitują zarówno kryzysy, jak i możliwości. Wszyscy musimy zaangażować się w ponowne wyobrażanie sobie życia osobistego, życia naszych społeczności i dobrobytu planety. Dosłownie, przyszłość należy do nas i tylko nowa kultura mądrości, złożona z wysoce zintegrowanych ludzi, pozwoli nam przejść przez to. Jak osobiście się rozwijasz, jakie prezenty przynosisz na świat i jak skutecznie przekazujesz te dary społeczności, są kluczowe dla tego, jak rozwinie się nasza przyszłość. Jeśli wiesz, że jesteś tutaj, aby pomóc przynieść nowe, narysowane w kultywowaniu swoich darów w otoczeniu społeczności uczącej się, motywowane prowadzonym przez pytania życiem i odkrywaniem tajemnic, wtedy The Wisdom School może być dla ciebie odpowiednia. wisdom school

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

The Wisdom School at Ubiquity University

Stopień DMin jest jednym z profesjonalnych doktoratów. Podobnie jak MD (Doktor Medycyny), JD (Doktor Nauk Prawnych), EdD (Doktor Edukacji), lub DBA (Doktor Biznesu), DMin ... [+]

DMin w Engaged Wisdom

Nasz program DMin jest otwarty na wiele dyscyplin i zainteresowań. Jego celem jest zajęcie się szeregiem problemów w praktycznie każdej dziedzinie ludzkiej i ekologicznej. Nasz program doktorancki jest poświęcony pomocy w kształtowaniu i współtworzeniu nowej globalnej cywilizacji, tak aby gatunek ludzki mógł nauczyć się działać jako odpowiedzialny i pełen szacunku zarządca naszego większego ekosystemu planetarnego.

Na każdym etapie procesu doktoranckiego wspierają Cię mentorzy i trenerzy. Będziesz zobowiązany do podjęcia pewnych podstawowych kursów i będzie miał swobodę projektowania reszty programu w porozumieniu z mentorami i dziekanem studiów podyplomowych.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
The Wisdom School at Ubiquity University

Nasz doktorat Stopień jest najbardziej rygorystycznym stopniem, jaki oferujemy, wymagającym ukończenia 24 semestralnych zaliczeń plus 36 punktów uzyskanych na rozprawę do ... [+]

Globalny doktorat

Nasz globalny program doktorancki jest otwarty na wiele dyscyplin i zainteresowań. Jego celem jest zajęcie się szeregiem problemów w praktycznie każdej dziedzinie ludzkiej i ekologicznej. Nasz program doktorancki jest poświęcony pomocy w kształtowaniu i współtworzeniu nowej globalnej cywilizacji, tak aby gatunek ludzki mógł nauczyć się działać jako odpowiedzialny i pełen szacunku zarządca naszego większego ekosystemu planetarnego.

Na każdym etapie procesu doktoranckiego wspierają Cię mentorzy i trenerzy. Będziesz zobowiązany do podjęcia pewnych podstawowych kursów i będzie miał swobodę projektowania reszty programu w porozumieniu z mentorami i dziekanem studiów podyplomowych.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
USA Online, US
Social Media