The University of Texas at San Antonio

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The University of Texas at San Antonio jest instytucją zajmującą się odkrywaniem wielokulturowości, zatrudniającą ponad 32 000 studentów. Jest to największy uniwersytet w regionie metropolitalnym San Antonio.110215_people-woman-coffee-meeting.jpg

Nasza misja

The University of Texas at San Antonio zajmuje się rozwojem wiedzy poprzez badania i odkrywanie, nauczanie i uczenie się, zaangażowanie społeczności i usługi publiczne. Jako instytucja dostępu i doskonałości, UTSA obejmuje wielokulturowe tradycje i służy jako centrum zasobów intelektualnych i twórczych, a także katalizator rozwoju społeczno-gospodarczego i komercjalizacji własności intelektualnej - dla Teksasu, narodu i świata.

Nasza wizja

Być czołową publiczną uczelnią badawczą, zapewniającą dostęp do doskonałości edukacyjnej i przygotowującą przywódców obywatelskich do globalnego środowiska.

Nasze główne wartości

Zachęcamy do dialogu i odkryć, w ramach którego promuje się uczciwość, doskonałość, otwartość, szacunek, współpracę i innowacyjność.110216_pexels-photo-1448258.jpeg

Nasze kampusy

UTSA ma cztery kampusy: główny kampus, centrum kampusu, Hemisfair Campus i Park West Campus.

Główny kampus

Z 104 budynkami na 600 akrach, w Main Campus mieszczą się: Business, Education and Human Development, Engineering, Liberal and Fine Arts, Sciences i Honors Colleges Colleges. W 2019 roku ma zostać otwarte Wielkoskalowe Laboratorium Badawcze dla studentów inżynierii. Nowy budynek naukowy i inżynieryjny ma zostać ukończony w 2020 r. Partnerstwa publiczno-prywatne stwarzają nowe możliwości mieszkaniowe i handlowe wzdłuż bulwaru UTSA.

Centrum kampusu

Rok 2018 był doniosłym rokiem dla Kampusu Śródmiejskiego, położonego na zachód od IH-35, i dla miasta San Antonio, ponieważ w ciągu następnych dziesięciu lat ogłoszono plany, aby dodać Szkołę Danych Naukowych, Szkołę Przedsiębiorczości. Centrum Współpracy w zakresie Bezpieczeństwa Narodowego, Instytut Edukacji Miejskiej i Miejski Instytut Nauki w centrum miasta. Zapowiadane są również plany dotyczące dodatkowych mieszkań, ponieważ UTSA współpracuje z miastem San Antonio i okręgiem Bexar, aby zakotwiczyć korytarz wysokich technologii.

Hemisfair Campus

W Instytucie Kultur Teksańskich w Hemisfair Campus odbywają się wystawy i występy na żywo. Poprzez swoje badania, kolekcje, wystawy i programy, Instytut promuje zrozumienie i uznanie Teksasu i Teksańczyków.

Kampus Park West

125-akrowy Kampus Park West, który znajduje się mniej niż dwie mile od głównego kampusu, jest domem dla boiska piłkarskiego i stadionu lekkoatletycznego. Służy on sportowcom Roadrunner i jest wyznaczony jako strona internetowa dla sportowych imprez społecznościowych.110217_pexels-photo-256455.jpeg

Lokalizacje

San Antonio

Address
Main Campus,
1 UTSA Circle

1 UTSA Circle, San Antonio, Teksas, Stany Zjednoczone

San Antonio

Address
Downtown Campus,
501 W. César E. Chávez Blvd.

TX 78207 San Antonio, Teksas, Stany Zjednoczone

San Antonio

Address
Hemisfair Campus,
801 E. César E. Chávez Blvd.

TX 78205-3209 San Antonio, Teksas, Stany Zjednoczone

San Antonio

Address
Park West Campus,
8000 North 1604 W.

TX 78249 San Antonio, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium