Rutgers School of Management and Labor Relations

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Szkoła Zarządzania i Relacji Pracowniczych Rutgersa (SMLR) jest wiodącym źródłem wiedzy specjalistycznej w świecie pracy, budowania efektywnych i zrównoważonych organizacji oraz zmieniających się stosunków pracy. Szkoła składa się z dwóch departamentów - jednego skupiającego się na wszystkich aspektach strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi, a drugiego poświęconego specjalnościom nauk społecznych związanych z badaniami rynku pracy i stosunkami pracy - z wydziałami z różnych środowisk dyscyplinarnych.

Dział zarządzania zasobami ludzkimi koncentruje się na wszystkich aspektach strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi, w tym na zrozumieniu roli zasobów ludzkich w określaniu sukcesu indywidualnego i organizacyjnego oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi w kontekście globalnym. Departament Studiów i Relacji Pracowniczych zajmuje się badaniem wszystkich aspektów pracy i stosunków pracy, a zwłaszcza tego, w jaki sposób reprezentacja zbiorowa i polityka publiczna mogą poprawić samopoczucie pracowników.

Ponadto SMLR zapewnia wiele programów kształcenia ustawicznego i certyfikatów prowadzonych przez światowych naukowców i ekspertów.

Historia

SMLR został pierwotnie ustanowiony aktem prawodawcy New Jersey w 1947 r. Jako Instytut Zarządzania i Stosunków Pracy (IMLR). Podobnie jak jego odpowiedniki, które powstały w innych dużych przemysłowych państwach, Instytut został wyczarterowany w celu promowania nowych form współpracy w zakresie zarządzania pracą po niepokojach przemysłowych pod koniec II wojny światowej. Oficjalnie stała się szkołą w flagowym kampusie Uniwersytetu Stanowego w New Jersey w New Brunswick / Piscataway w 1994 roku. Kliknij tutaj, aby przeczytać o historii edukacji zawodowej w Rutgers i IMLR.

Dlaczego SMLR

SMLR zapewnia wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, w którym można:

  • Ucz się od wysoko cytowanych i opublikowanych wydziałów.
  • Poznaj innowacyjne metody nauczania.
  • Sieć z liderami branży.
  • Uzyskaj możliwości zatrudnienia.

W skrócie

Studenci: 1,597 (studia stacjonarne i niestacjonarne)

Wydział: 50 (pełny etat)

cechy

  • Oferowane są trzy programy studiów licencjackich o różnych specjalizacjach, dwa programy BA w połączeniu ze Szkołą Sztuki i Nauki oraz program BS, który można ukończyć online. Zbadaj, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom i zainteresowaniom.
  • Szkoła oferuje dwa bardzo szanowane tytuły magisterskie: MHRM i MLER. Wydział zarządza również pracą doktorską. dyplom z zakresu stosunków przemysłowych i zasobów ludzkich, absolwenci przechodzą na stanowiska naukowe i akademickie.
  • Badania, które badają i przewidują zmiany charakteru miejsca pracy, są kluczowym elementem misji szkoły.
  • Kilka centrów i programów koncentrujących się na prowadzeniu badań i doskonaleniu siły roboczej. Programy kształcenia ustawicznego obejmują edukację zawodową i badania teraz (LEARN) oraz edukację wykonawczą Rutgersa.

Lokalizacje

Piscataway Township

Address
94, Rockafeller Rd
Piscataway Township, New Jersey, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium