Richfield University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Richfield Uniwersytet jest niezależną instytucją szkolnictwa wyższego i jest częścią Richfield Technology, korporacji krajowym utworzoną zgodnie z prawem Zjednoczonych w Kalifornii. Uniwersytet jest dumnie Richfield znajduje się w mieście Woodland Hills, w stanie Kalifornia, około dwadzieścia pięć mila na północny zachód od centrum Los Angeles.

Richfield University jest zaangażowana w promowanie różnorodności i globalnej świadomości do rzecznictwa pokoju i dobrobytu na świecie. Gorąco zapraszamy studentów zagranicznych i są zobowiązane służyć zróżnicowaną wielokulturowego ciało studentów i naukowców w atmosferze, która promuje dumę, szacunek i praca zespołowa. Nasi studenci i naukowcy pochodzą z różnych środowisk etnicznych i społecznych.

Programów i inicjatyw Richfield University 's dążyć do uznania wartości szacunku dla różnorodności i globalnego obywatelstwa i współpracy. Community Learning Richfield zapewnia atmosferę nauki, które uznaje wartość oryginalność i różnorodność, bogactwo różnorodnej myślenia i okna, wartość oferowanie alternatywnych perspektyw i rozwiązań oraz efektywność rozwoju koncentruje instruktażowe treści, która będzie służyć do potrzeb poszczególnych uczniów i ich przestrzegać społeczności.

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktor Filozofii (Ph.D.) W Pozycji światowego Lidera

Stacjonarne lub online September 2017 Stany Zjednoczone Los Angeles

Doktor filozofii w Global Leadership (PhD) w Richfield College jest badanie - centered badania absolwent i studiów koncentruje się na zagadnieniach, które ukształtowały naszą globalną społeczność i jej [+]

Doctor of Philosophy (Ph.D.) w Global Leadership

Doktor filozofii w Global Leadership (PhD) w Richfield College jest badanie - centered badania absolwent i studiów koncentruje się na zagadnieniach, które ukształtowały naszą globalną społeczność i jej przywództwa. To zapewnia studentom wiedzy, umiejętności badawczych i umiejętności przywódczych w celu opracowania rozwiązań dla globalnych problemów. Program poszukuje osób z solidnej nauki w college'u i osiągnięć zawodowych, które pragną odgrywać większą rolę w przekształcaniu świata na lepsze. Osoby, które mają w sobie pasję i wizję rozwoju wysokiej jakości i praktycznych rozwiązań dla problemów, nasza planeta i jej mieszkańcy stoją Zachęca się do programu. ... [-]