Northcentral University (NCU)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Northcentral Uniwersytet

Northcentral Uniwersytet został założony w celu zapewnienia dostępności, wysokiej jakości, online, stopnie naukowe do profressionals roboczych. W regionie akredytowanych, online, uczelni, studentów UMK zaprasza na całym świecie, koncentrując się na doktorskich i magisterskich studiów w szkołach Przedsiębiorczości i Zarządzania technologii, edukacji, psychologii i małżeństwa i Nauk rodzinny. UMK wykorzystuje One-to-One nauczania Model - jeden uczeń sparowany z członkiem wydziału doktorskiej 100% w każdym UMK oczywiście - do stworzenia bardziej spersonalizowane edukacji dla dorosłych studentów, którzy podzielają pasję do doskonałości w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Northcentral Uniwersytet jest regionalnie akredytowanych uczelni realizacji programów w Internecie Mistrza i doktoranckie w biznesie, edukacji, psychologii i terapii rodzinnej małżeństwa i do specjalistów pracujących na całym świecie. Przejść do wyższego stopnia z UMK i zwiększyć swoje umiejętności rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia i refleksyjnie, prowadzenia badań i skutecznego porozumiewania się w dzisiejszym różnorodnym środowisku globalnym. Dowiedz się, co ponad 7000 uczniów - a tysiące udanych absolwentów już wiesz - Northcentral Uniwersytet pracuje dla profesjonalistów pracujących.

Misja

Uniwersytet kształci specjalistów Northcentral na całym świecie i stanowi dostępną możliwość zarabiania amerykańskiego regionie akredytowanych stopnia. Northcentral mentorzy uczniowie jeden do jednego z wykładowców akredytowanych przez bardzo zaawansowanych zasad udzielania. Northcentral zobowiązuje się pomóc studentom osiągnięcie naukowo i stać się cenne przyczyniają się do ich społeczności, a w swoich zawodach.


Wizja

Northcentral University jest premier absolwent uniwersytetu online i światowym liderem w dostarczaniu bezprecedensowy dostęp do US regionalnie akredytowane studia wyższe.

Northcentral Uniwersytet jest regionalnie akredytowane przez WASC Senior College i University Komisji (WASC). 985 Atlantic Avenue, Suite 100, Alameda, CA 94501 1.510.748.9001, www.wascsenior.org.

Northcentral Uniwersytet stara się umożliwić studentom dokonywanie świadomych wyborów dotyczących ich akademickiego wyboru programu poprzez ujawnień do potencjalnych studentów w przejrzysty, terminowy i zrozumiały sposób. Odwiedź www.ncu.edu/GE~~dobj aby uzyskać więcej informacji.

Aktywne programy i specjalizacje mogą się różnić. Prosimy o kontakt z KIK dla obecnych programów i specjalizacji oferty.

Klikając (Zatwierdź, Kontakt itp) Rozumiem, że Northcentral może skontaktować się ze mną poprzez e-mail, telefon lub sms dotyczące programów gdzie wyrazili zainteresowanie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski