LIGS University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LIGS University

LIGS University Jest nowoczesną uczelnią łączącą skuteczne metody i innowacyjne podejścia amerykańskiego i europejskiego systemu edukacji. Uniwersytet powstał, łącząc amerykański i europejski uniwersytet LIGS i ma długą tradycję zapewnienia interaktywnej edukacji online.

Misją Uniwersytetu LIGS jest dostarczanie wysokiej jakości programów MBA, MSc, DBA i doktoranckich w wielu językach, w oparciu o nowoczesne i skuteczne metody kształcenia, które umożliwiają absolwentom szybką realizację nabytej wiedzy w życiu zawodowym. Wizja Uniwersytetu LIGS koncentruje się na następujących celach:

 • L eadership - jesteśmy liderami w interaktywnej edukacji online
 • I nnovation - mamy innowacyjne podejście
 • G wiersz - wspieramy rozwój osobisty
 • S uccess - pomagamy odnieść sukces

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet LIGS?

 • Wszystkie nasze kursy są w 100% online i self-paced
 • Możesz wybierać spośród różnych specjalizacji
 • Kursy zryczałtowane - nie pobiera się żadnych dodatkowych opłat
 • LIGS University tutors to profesjonaliści i specjaliści w swojej dziedzinie
 • Programy koncentrują się na praktyce i rzeczywistym doświadczeniu
 • Możesz zapisać się o każdej porze roku

Zalety studiów na uniwersytecie LIGS

 • Elastyczność - programy są dostosowane do indywidualnych potrzeb i mogą być dostosowane do maksymalnego zakresu życia zawodowego i osobistego.
 • Niezależność i komfort - interaktywny formularz online pozwala na naukę w dowolnym miejscu i czasie na świecie po prostu na komputerze z połączeniem internetowym.
 • Wsparcie - profesjonalne wsparcie nauczycieli, organizacyjne i techniczne wsparcie ze strony uniwersytetu LIGS za pomocą systemu informacyjnego dla studentów, komunikacji e-mail, czatu itp.
 • Źródła - biblioteka elektroniczna, materiały szkoleniowe, seminaria internetowe i inne elektroniczne materiały naukowe, lista zalecanych materiałów i konkretnych źródeł internetowych sprawiają, że proces edukacyjny jest łatwiejszy.
 • Moduł samouczka Oxford - model jeden-w-jeden, który łączy każdego ucznia z jednym konkretnym opiekunem każdego kursu.

Uniwersytet LIGS jest akredytowany przez Służbę Akredytacyjną Międzynarodowych Szkół i Uczelni (ASIC). Uniwersytet uzyskał prestiżowy status w firmie ASIC ze względu na swoje godne pochwały obszary działania. Ze względu na różnice w amerykańskich i innych systemach szkolnictwa wyższego oraz zgodnie z wymogami ustawodawstwa stanu Hawaje musimy poinformować, że UNIWERSYTET LIGS NIE ZATWIERDZONY PRZEZ AGENCJĘ AKREDYTACYJNA ZATRUDNIONA PRZEZ SEKRETARZ EDUKACJI ZJEDNOCZONEGO STANOWISKA.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Interaktywne DBA

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Honolulu Czechy Praga + 2 więcej

Interactive Online DBA (Doctor of Business Administration) reprezentuje najwyższy poziom zarządzania edukacją i jest przeznaczony przede wszystkim dla doświadczonych menedżerów działających na wyższym szczeblu zarządzania. [+]

Interactive Online DBA Interactive Online DBA (Doctor of Business Administration) reprezentuje najwyższy poziom zarządzania edukacją i jest przeznaczony przede wszystkim dla doświadczonych menedżerów działających na wyższym szczeblu zarządzania. Podczas nauki programu DBA dowiesz się, jak lepiej zrozumieć środowisko, w którym jesteś zaangażowany profesjonalnie, a także rozwijać zdolność do reagowania skutecznie i szybko na nowe wyzwania. Program DBA pokaże Ci techniki badań naukowych i ich zastosowanie w praktyce. Badanie jest w 100% online zgodne z najnowszymi trendami w dziedzinie kształcenia zawodowego i najnowszych technologii komunikacyjnych. Dzięki systemowi informacji studenckiej możesz studiować w dowolnym miejscu i czasie z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Specyfikacja programu Czas trwania programu:2 do 3 lat (lub indywidualnie) Język wykładowy:Angielskim lub hiszpańskim lub ich kombinacji Forma kształcenia: Efektywny model samouczka Oxford połączony z interaktywną formą edukacji online. Data rozpoczęcia programu:Zawsze Wymaganie wstępne:Absolwenci MBA lub MSc Stopień doktora:DBA (doktor nauk technicznych) Struktura programu Program Interactive Interactive DBA zawiera 12 kursów. Uczniowie skończyli 4 kursy specjalizacji (Z wyboru), 4 kursy z wybranego modułu (Z wyboru) i 4 kursy modułu metodologii i pracy dyplomowej (Jednolite dla wszystkich studentów). Moduł metodologii i praca dyplomowa: kursy są takie same dla wszystkich studentów Projekt I - Metodologia i propozycja Projekt II - Przegląd literatury i tło teoretyczne Projekt III - Badanie i analiza danych Projekt IV - Konsultacje i rękopis pracy dyplomowej Specjalizacja: studenci wybierają jedną specjalność, która obejmuje cztery kursy. zarządzanie zarządzanie Zarządzanie strategiczne Zarządzanie antykryzysowe Zarządzanie ryzykiem Zarządzanie projektami Zarządzanie projektami Zarządzanie procesami Zarządzanie zespołem Zarządzanie ryzykiem finanse Zarządzanie Finansami Zarządzanie... [-]

Kontakt