LIGS University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LIGS Uniwersytet prywatny uniwersytet założony w 2012 roku zgodnie z prawem statutu stanu Hawaje, o czym świadczy dokumentu poświadczenie dobrej , wydane przez władze stanu Hawaje.

LIGS Uniwersytet działa zgodnie CO standartami agencje akredytacyjne Międzynarodowego Stowarzyszenia Distance Learning (IADL) i Amerykańskiego Stowarzyszenia Menedżer Edukacji i Akredytacji (AAMEA), a jego celem jest zapewnienie wysokiej jakości programów przy użyciu nowoczesnych metod nauczania (model Oxford skutecznego nauczania i interaktywnych edukacyjnych on-line).

LIGS uniwersytet nie jest akredytowana agencja akredytacyjny uznana amerykańskiego Departamentu Edukacji.

Uwaga: W Stanach Zjednoczonych, wiele organów licencyjnych wymagają akredytacji tytuły jako podstawę do ustalenia prawa do licencjonowania. W niektórych przypadkach, akredytowane uczelnie nie mogą brać udział w kursach podyplomowych z tytułów z niepotwierdzonych uczelni, a niektórzy pracodawcy mogą wymagać akredytowanego tytuły jako podstawę do ustalenia prawa do pracy.

Głównym celem jest zapewnienie LIGS University wysokiej jakości, gotowy do użycia w praktyce i programów dostępnych dla studentów na całym świecie. Akredytacja przez uznaną agencję akredytowanych przez Ministerstwo Edukacji USA może znacznie zwiększyć czesne, choć wysoka jakość kształcenia pozostanie na tym samym wysokim poziomie. Zespół LIGS University jest przekonany, że nefleksibilnye standardy akredytacji krajowych lub regionalnych organów akredytacyjnych w Stanach Zjednoczonych, nie ograniczają w zbyt wiele swobody świadczenia wysokiej jakości kształcenia w oparciu o nowoczesne trendy w edukacji dla studentów na całym świecie. Z tych powodów LIGS University postanowił utrzymać swoją niezależność w tworzeniu standardów nauczania znanymi zrzeszeniami akredytacji, które pozwalają na zapewnienie edukacji w bardziej efektywny i przystępnej formie dla studentów

Korzyści z treningu w LIGS Uniwersytetu:

 • Elastyczność - doskonale można połączyć proces nauki z pracą i życiem osobistym.
 • Niezależność i komfort - forma edukacji Interactive Online będzie można studiować w dowolnym miejscu, w zależności od dostępności komputera z dostępem do Internetu.
 • Jakość - program pod warunkiem, American University LIGS University.
 • - Wsparcie przez profesjonalnych trenerów, informacyjnych, wsparcie organizacyjne i techniczne od LIGS Uniwersytetu mailowy, systemów informacyjnych studentów, czatach, i tak dalej. n.
 • Źródła - kompendia, prezentacje i inne elektroniczne materiały edukacyjne, lista zalecanych lektur i wiarygodnych źródeł internetowych, aby pomóc w procesie uczenia się.

Program Menedżer LIGS Uniwersytet pomoże Ci:

 • uzyskać strategiczne podejście i realistyczny obraz sytuacji w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania,
 • przygotować się do kariery top menedżera poprzez rozwój i doskonalenie swoich umiejętności,
 • nauczyć się radzić sobie ze zmianami w dynamicznym środowisku biznesowym,
 • zrozumieć zasady organizacji i zarządzania,
 • nauczyć się korzystać z narzędzi do zarządzania i krytycznej oceny mocnych i słabych stron,
 • rozwijać swoje mocne strony, tak aby dopasować swoje przyszłe kariery i cele.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Interaktywne DBA

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Honolulu Czechy Praga + 2 więcej

Program DBA w LIGS University jest przez współczesnego interaktywnego formularza online. To sprawia, że ​​studia elastyczne - można rozpocząć w dowolnym momencie w ciągu roku, a studia w dowolnym czasie i dowolnym miejscu na świecie. [+]

Program DBA w LIGS University jest przez współczesnego interaktywnego formularza online. To sprawia, że ​​studia elastyczne - można rozpocząć w dowolnym momencie w ciągu roku, a studia w dowolnym czasie i dowolnym miejscu na świecie. Wybierz specjalizację DBA i kursów, które chcesz studiować. To zależy od Ciebie i Twoich preferencji. Struktura Programu Interaktywny Program DBA Online składa się z 12 kursów. Pierwsza część jest Metodologia moduł i przygotowanie do pracy doktorskiej (jednolity dla wszystkich studentów). Wtedy nie jest specjalizacja, która zawiera cztery kursy, a ostatnie cztery obiekty mogą być wybrane przez studenta z listy zajęć fakultatywnych. Specjalizacja Interactive Online DBA w Zarządzaniu zarządzanie Zarządzanie strategiczne Zarządzanie projektami Zarządzanie ryzykiem Specjalizacja Interaktywna dBA w finansach Zarządzanie Finansami Zarządzanie ryzykiem Sprawozdawczość finansowa i analiza Rynki finansowe i inwestycje Specjalizacja w Interactive Marketing Online DBA Globalny marketing Komunikacja marketingowa Komunikacja Zarządzane z mediów Internet jako część strategii komunikacji marketingowej Specjalizacja Interactive Online DBA HR Management zarządzanie zasobami ludzkimi Planowanie i Rozwój Zasobów Ludzkich Rekrutacja i selekcja zarządzanie Opcjonalny moduł (uczestnicy wyboru cztery tematy, wybrane kursy mogą nie być takie same, jak kursy wybranej specjalizacji) zarządzanie Zarządzanie strategiczne Zarządzanie projektami Zarządzanie procesami Zarządzanie Finansami Zarządzanie ryzykiem Rynki finansowe i inwestycje Sprawozdawczość finansowa i analiza Rachunkowość zarządcza Zarządzanie strategiczne Sprzedaży E-commerce zarządzanie zasobami ludzkimi Planowanie i Rozwój Zasobów Ludzkich Rekrutacja i selekcja Marketing i komunikacja Internet jako część strategii komunikacji marketingowej Komunikacja z mediami udało Strategia i Taktyka rzecznik Komunikacja marketingowa Globalny marketing Społeczna Odpowiedzialność Biznesu Zarządzanie zmianami HANDEL MIĘDZYNARODOWY Zarządzanie zespołem Sposób i forma... [-]

Kontakt