Przeczytaj oficjalny opis

College of Human Sciences zajmuje się globalnymi wyzwaniami i możliwościami związanymi z czynnikami fizycznymi, behawioralnymi i ekonomicznymi wpływającymi na zdrowie i rozwój jednostek, rodzin i społeczności.

Naszą wizją jest prowadzenie Kolegium na szczeblu krajowym poprzez innowacyjne programy akademickie i badawcze przygotowujące specjalistów XXI wieku.

Wydział Nauk o Rodzinie i Dziecku

  • Programy kładą nacisk na zdrowie i rozwój dzieci i rodzin poprzez edukację, badania i usługi dla społeczności.
  • Możliwości zawodowe w tej dziedzinie wzrosły dzięki nowym możliwościom, które powstały w wyniku ogólnokrajowej koncentracji na dobrobycie rodzin i dzieci.
  • Program doktorancki w zakresie terapii małżeńskiej i rodzinnej jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji w Edukacji Małżeńskiej i Terapii Rodzinnej.
  • Studenci mogą spełnić wymagania, aby zostać certyfikowanym wychowawcą życia rodzinnego, sponsorowanym przez Krajową Radę ds. Stosunków Rodzinnych (NFCR).

Nauka o rodzinie i dziecku to coś więcej niż praca z ludźmi - staramy się zmienić ich życie. Oferujemy programy studiów dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, które zaspokajają potrzeby dzieci, młodzieży, dorosłych i rodzin w ciągu całego życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób w skomplikowanych rodzinach.

Uniwersytet Badawczy R1

FSU jest jednym ze 115 instytucji sklasyfikowanych jako „Uniwersytet Badawczy R1… (najwyższa aktywność badawcza)” w klasyfikacji Carnegie'a instytucji szkolnictwa wyższego.

Współpraca

Interdyscyplinarne środowisko badawcze umożliwia wspólne uczenie się dyscyplin, wydziałów i kohort. Ten duch przedsiębiorczości w jednym dziale inspiruje ciekawość i optymalizuje wydajność.

Zainteresowania Wydziału

Ceniony zespół wykładowców umożliwia studentom studiowanie tematów z udziałem profesjonalnych badaczy, którzy podzielają ich zainteresowanie.

Centra

Instytut rodzinny

Florida State University Family Institute generuje nowe informacje, szkoli specjalistów i informuje decydentów o rodzinach na Florydzie, w regionie i kraju.

Centrum na temat lepszego zdrowia

Koncentracja na opracowywaniu i testowaniu modeli szkolnictwa wyższego i programów społecznościowych w celu rozwiązania problemów zdrowotnych w populacjach o niedostatecznej liczbie ludności.

Centrum dla pary

Doktoranci MFT są szkoleni w zakresie terapii systemowej lub relacyjnej. Przez całe życie żyjemy w wielu związkach, które bezpośrednio i pośrednio wpływają na nasze samopoczucie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

W dziedzinie rozwoju społecznego i nauki o rodzinie (HDFS) Program szkolimy uczniów, aby stali się następnym pokoleniem naukowców, wykładowców uniwersyteckich i badaczy. ... [+]

W dziedzinie rozwoju społecznego i nauki o rodzinie (HDFS) Program szkolimy uczniów, aby stali się następnym pokoleniem naukowców, wykładowców uniwersyteckich i badaczy. Nasi absolwenci z powodzeniem zdobyli wybrane stanowiska w niektórych wiodących instytucjach akademickich w kraju.

Program nauczania HDFS odnosi się do procesu relacyjnego i rodzinnego we współczesnych rodzinach, takich jak konkubinaty, rodziny rozwodów i powtórnych małżeństw, rodziny wojskowe i rodziny zastępcze. Wydział jest znany ze swoich badań nad przyjaźniami dla dzieci, dynamiką pary, przemocą między partnerami, praktykami rodzicielskimi, socjalizacją rasową, wśród innych tematów.... [-]

Stany Zjednoczone Tallahassee
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Program doktorancki w terapii małżeństwa i rodziny (MFT) ma długą i bogatą historię. Program dotyczy procesów rodzinnych i empirycznie wspieranych interwencji relacyjnych ... [+]

Program doktorancki w terapii małżeństwa i rodziny (MFT) ma długą i bogatą historię. Program dotyczy procesów rodzinnych i empirycznie wspieranych interwencji relacyjnych dla dzisiejszych zróżnicowanych rodzin poprzez zaangażowanie w badania programowe i zaawansowane przygotowanie kliniczne.

Kładziemy nacisk na zapewnienie szkolenia niezbędnego do zostania uczonym dobrze przygotowanym do stanowiska akademickiego przy jednoczesnym rozwijaniu wiedzy klinicznej. Program ma na celu stworzenie liderów MFT, którzy inwestują w wkład w wiedzę naukową poprzez zaawansowane programy badawcze.

Program terapii małżeńskiej i rodzinnej na Uniwersytecie Stanowym na Florydzie (FSU) jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji w Edukacji Małżeńskiej i Terapii Rodzinnej (COAMFTE). FSU jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools, Commission on Colleges.... [-]

Stany Zjednoczone Tallahassee
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku