California International Business University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kalifornia International University Biznes (CIBU) została założona w 1995 roku jako International School of Management (ISM), California Nonprofit Corporation. W 2002 roku, w celu zmniejszenia nieporozumień z wymienionych instytucji podobnej ISM zmieniła nazwę na The California School of International Management (CSIM). W 2008 roku, ze względu na akredytacji i oprócz naszego programu doktoranckiego, CSIM została zmieniona na Biznes Międzynarodowy Uniwersytet Kalifornii.

CIBU jest jednym z zaledwie kilku akredytowanych krajowych, międzynarodowych, prywatnych uczelni. Poszukujemy wykwalifikowanych indywidualnych studentów i globalne partnerstwo z uznanych uczelniach. CIBU dumą oferuje osobistą uwagę od profesorów w małych grupach, a różne akademickich programów i usług wsparcia. CIBU jest szkoła biznesu z prawdziwego charakteru międzynarodowego, jak uczniowie reprezentujący ponad 80 krajów wzięło udział w nasze programy. Zapewnia to naszym studentom możliwość poznania zróżnicowanego środowiska wielonarodowy, jak realizować swoje cele edukacyjne towarzyszą współczesnej przedsiębiorczości.

Nasza instytucja jest akredytowana przez akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół (ACICS), 750 First Street NE, Suite 980, Washington, DC 20002-4241 (202) 336-6780, do nadawania stopni licencjata, magistra oraz stopni naukowych doktora. ACICS jest wymieniony jako uznany w kraju agencji akredytacji przez United States Department of Education, jest uznany przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (Chea).

Ponadto, ta szkoła jest przyznawana zgodę na przyjmowanie obcych nie-imigrantów studentów przez United States Bureau of Imigracyjnym Services.

EducationUSA Centra są sieć ponad 400 ośrodków w 170 doradzających krajów mających pomóc Departamentu Stanu USA lokalnych studentów znaleźć odpowiedni uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych. Zachęcamy do odwiedzenia lokalnego centrum informacji o wyborze uczelni amerykańskich lub uczelni, która spełnia Twoje potrzeby, zrozumienie i przygotowanie wymaganych przyjęć testów, pomoc w procesie odprawy, doradztwo w znalezieniu pomocy finansowej dla swoich badań, przygotowanie do studenta proces wizowy i kierunki przed wyjazdem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Doctor Of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 - 24 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone San Diego + 1 więcej

Jest to stopień terminalu w dziedzinie Business Administration dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w takich dziedzinach, jak nauczanie, badania, doradztwo i biznesu wyższego poziomu. [+]

Jest to stopień terminalu w dziedzinie Business Administration dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w takich dziedzinach, jak nauczanie, badania, doradztwo i biznesu wyższego poziomu i / lub administracji uniwersyteckiej. CIBU jest jednym z niewielu zatwierdzonych ACICS uniwersytetów dla programu DBA w Stanach Zjednoczonych. Tylko niewielki procent z wykwalifikowanych studentów kiedykolwiek osiągnąć ten istotny poziom sukcesu. Rekrutacja Wymagania Kandydaci na program musi wcześniej zdobył tytuł magistra. Stopień musi być od CIBU, instytucji albo akredytowane przez stowarzyszenia regionalne lub krajowe uznane przez Departament Edukacji, lub zagranicznej szkoły / licencjonowana / regulowane przez odpowiednią agencję nadzoru w kraju pochodzenia. Stopni obce będą analizowane i oceniane w celu ustalenia, czy spełniają one odpowiednie wymagania akademickie magistra. Studenci brakuje mistrza, choć posiada swój odpowiednik naukowy w odpowiedniej pracy oczywiście, może zwrócić się do sekretarza na przyjęciu. Minimalna biegłości angielski dla studentów jest w następujący sposób: TOEFL (iBT) -79; IELTS-7.0 lub TOEIC-750. CIBU nie wymagają egzaminu GMAT lub GRE. Dla właściwej oceny wymagań dla swojej tle, prosimy o kontakt z Biurem Przyjęć. Przelewu Maksymalny poziom przeniesienia kredytu jest 65 jednostek absolwent kwartał podyplomowe (licencjat). Kredytów transferu są na podstawie kursów Mistrza CIBU programu Business Administration (MBA), i muszą spełniać badanie równoważności, dla wszystkich kursów. Maksymalne kursy transferu poziomie doktoranckim akceptowane będą dwa (lub 10 jednostek kwartału). Kredytów transferowych podlegają weryfikacji przez Sekretarza i Komisji DBA do zatwierdzenia. Wymagania programowe Minimum 80 jednostek kwartale (16 kursów) musi zostać zakończona w CIBU aby zakwalifikować się do stopnia doktorskiego. Spośród nich, 70 jednostek kwartału musi być w kursach... [-]