Boston College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja z sercem i duszą - i moc do transformacji

Boston College , pierwsza instytucja szkolnictwa wyższego działająca w Bostonie, jest dziś jedną z czołowych uniwersytetów w kraju, liderem w dziedzinie sztuk wyzwolonych, badań naukowych i formacji studenckiej.

Opierając się na ideałach, które zainspirowały naszych jezuickich założycieli, Boston College zachęca uczniów, aby patrzyli w głąb siebie, ale zawsze, aby dotrzeć do nich, aby w pełni rozwinąć swój umysł i talenty i wykorzystać je w służbie innym.

109513_109379_052013JK452v1.jpg

O Morrissey College

Kolegium Sztuki i Nauki im. Roberta J. Morrisseya wspiera rygorystyczny rozwój intelektualny oraz religijny, etyczny i osobisty rozwój jego uczniów. Wydział i studenci Morrissey College bezpośrednio angażują się w najbardziej palące problemy świata, wykorzystując swoje dary, aby poprawić wspólne dobro.

Morrissey College oferuje studia podyplomowe z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i przyrodniczych. Studenci wychodzą z założenia, aby dobrze się rozwijać w szerokim zakresie kariery i gotowi służyć jako zdolni i namiętni przywódcy, pracując jako zaczyn na dobre w społecznościach na całym świecie.

Jako najstarszy i największy oddział w Boston College , Morrissey College uosabia jezuickie, katolickie zaangażowanie w głębię dociekań, doskonałość akademicką i kształcenie całej osoby poprzez formacyjne zaangażowanie w sztukę liberalną.

109514_109380_053014GG077v1.jpg

Dlaczego Boston College ?

Kiedy uczniowie wchodzą do Boston College , stawiają pierwsze kroki w odkrywczej podróży - która pobudza ich intelektualny, osobisty, etyczny i duchowy rozwój. Programy Morrissey College of Arts and Sciences zachęcają uczniów do poznawania siebie, swoich społeczności i świata, poszukiwania prawdy, gdziekolwiek się znajdują i wykorzystywania swoich talentów w celu poprawy życia innych.

Ci, którzy szukają edukacji, która trwa całe życie, znajdą wyzwanie i wsparcie, aby zbudować sensowną i satysfakcjonującą przyszłość.

1. Dynamiczne wykształcenie humanistyczne

Poznaj zakres dyscyplin, które kształtują dobrze wykształconych ludzi przygotowanych do rozwoju w XXI wieku. Liberalna edukacja artystyczna w Boston College rozwija cenne umiejętności, w tym krytyczne myślenie, etyczne podejmowanie decyzji, skuteczną komunikację i zdolność widzenia ludzkiego doświadczenia z różnych perspektyw.

2. Inteligencja

Morrissey College zachęca uczniów do odkrycia i osiągnięcia pełnego potencjału. Renomowane wydziały, innowacyjne kursy i okazje pozaszokowe poszerzają wiedzę i doświadczenie uczniów.

109538_052013JK452v1.jpg

3. Jezuita, tradycja katolicka

Rygor intelektualny, integracja wiedzy, formacja studentów, troska o jednostki, wykorzystanie naszej edukacji w służbie innym - te jezuickie wartości katolickie definiują doświadczenie Boston College .

4. Zapytanie w całej dyscyplinie

Tutaj współpraca naukowa przyciąga badania i nauczanie poza tradycyjne granice dyscyplin. Podstawa programowa, Instytut Sztuk Wyzwolonych, Instytucie Zintegrowanej Nauki i Społeczeństwa oraz różnorodne projekty badawcze skupiają studentów i wykładowców z różnych obszarów badań.

5. Korzyści z Bostonu

Z ponad 50 instytucjami szkolnictwa wyższego w obszarze metropolitalnym, Boston jest naprawdę jednym z najważniejszych miast uczelni. To także światowej klasy miasto pełne historii, innowatorów naukowych i technicznych, kultury i możliwości odbycia stażu.

6. Sieć absolwentów

Studenci korzystają z powiązań i wsparcia ścisłej i lojalnej sieci prawie 180 000 absolwentów Boston College .

109512_109378_022513LP003v1.jpg

Lokalizacje

Boston

Address
Boston College
Gasson Hall 108
140 Commonwealth Avenue
Chestnut Hill, MA 02467

02467 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium