Przeczytaj oficjalny opis

O Appalachów College of Pharmacy

Appalachian College of Pharmacy jest w pełni akredytowany przez Radę Akredytacji Pharmacy Edukacji (ACPE) i jest jedynym trzyletni Doktor programu Pharmacy w Commonwealth of Virginia. Dlatego nasze absolwentów i wejść na rynek pracy rok wcześniej niż absolwentów z tradycyjnego programu czterech lat i robią to z równoważnych godzin w klasie i szkolenia klinicznego. Nasi studenci zapisać jeden rok czesne i koszty związane natomiast zarobkowej jeden rok wcześniej, zapewniając znaczne oszczędności pieniężnych oraz edukację jakości apteki.

Kolegium Appalachów misji apteki jest kultywowanie społeczności uczenia zobowiązała się do edukacji, społeczności ewangelizacji i rozwoju zawodowego farmaceutów.

Większość naszych absolwentów są praktykującymi aptekę w regionie Appalachów - pozytywnie wpływają opieki zdrowotnej w regionie zaniedbane.

Znajduje się w południowo-zachodniej Wirginii, Appalachów College of Pharmacy oferuje trzyletni programu doktora farmacji i jest zaangażowana w zaspokajanie potrzeb społeczności wiejskich i zaniedbane w Appalachach, jak i na całym świecie.

Uczelnia powstała w sierpniu 2003 roku na Uniwersytecie w Appalachach Franka Kilgore, zastępca okręgowego pełnomocnika do Buchanan County, Virginia. Buchanan County Rada Nadzorcza i Buchanan County Industrial Development Authority zwrócił się Pan Kilgore ustanowienia instytucji szkolnictwa wyższego jako, oświatowej, zdrowotnej i projektu rozwoju gospodarczego. Kolegium jest strategicznie usytuowany w Buchanan County, Virginia, która graniczy z Kentucky i Zachodniej Wirginii w centrum Appalachów zagłębiach. W regionie Appalachów twarze istotnych barier ekonomicznych i edukacyjnych, a także wyzwań zdrowotnych. Poprzedni raport z Virginia Ustawodawczego udokumentowane, że mieszkańcy południowo-zachodniej Wirginii mają trudności z uzyskaniem i płaci za opiekę zdrowotną, w tym opieki stomatologicznej i farmaceutycznej. Poprzez wprowadzenie wyższego i postęp w dziedzinie opieki zdrowotnej w regionie, Kolegium jest w dobrej pozycji, aby być katalizatorem pozytywnych zmian w rozwoju gospodarki, edukacji i opieki zdrowotnej.

Wizja ACP

Appalachian College of Pharmacy (kolegium), dzięki jakości i innowacyjności kształcenia, usług i stypendium, poprawi ogólny stan zdrowia i samopoczucie mieszkańców wiejskich lub zaniedbane ludności, szczególnie narażonych populacji w obrębie Centralnego Appalachach. Uczelnia będzie kształcić farmaceutów do przyjęcia wiedzy i technologii w celu optymalizacji farmaceuty-dostarczone opieki nad pacjentem oraz wyników zdrowotnych w interdyscyplinarnej opieki zdrowotnej środowiska. Uczelnia będzie współpracować z zainteresowanymi stronami w celu rozwijania centrów doskonałości w celu wyeliminowania stwierdzonych potrzeb w zakresie zdrowia obszarów wiejskich.

Misja ACP

Appalachian College of Pharmacy, uczelni wyższej przyznającej się do lekarza o stopniu apteki, zapewnia akademicki, naukowy i profesjonalna edukacja apteki w celu zaspokojenia potrzeb zdrowotnych społeczności wiejskich i zaniedbane, szczególnie tych, w Appalachach, poprzez edukację, usługi, i stypendium. Filozofia College jest kultywowanie społeczności uczenia zobowiązała się do edukacji, społeczności ewangelizacji i rozwoju zawodowego farmaceutów.

Appalachów College of Pharmacy jest akredytowany przez trzy następujące instytucje:

Rada Akredytacyjna dla Farmacji Edukacji Appalachian College of Pharmacy przyznano pełnej akredytacji od Rady Akredytacyjnej Szkolnictwa Farmacji (ACPE).

Southern Association of Colleges and Schools Appalachian College of Pharmacy jest akredytowany przez Stowarzyszenie Południowym kolegiów i szkół Komisji w sprawie kolegiów (SACSCOC) do nadawania stopnia doktora farmacji z. Skontaktować się z Komisją w sprawie kolegiów w 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń 404-679-4501 na pytania dotyczące statusu Appalachów College of Pharmacy.

Krajowa Rada Szkolnictwa Wyższego w Wirginii Państwowa Rada Szkolnictwa Wyższego w Wirginii (SCHEV) przyznało certyfikat Appalachów College of Pharmacy do pracy w Wirginii, i zatwierdzony formalne stosowanie nazwy "Appalachian College of Pharmacy," jak również prawo AKP do nadawania lekarza o stopniu apteki ,

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również: