Okan University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Okan University, Jeden z najmłodszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się uczelni w Turcji, została założona przez Okan Kultury, Edukacji i Sportu Fundacji w 1999 roku i rozpoczął życie akademickie w latach 2003-2004. Od roku akademickiego 2006-2007, szybko rosnąca uniwersytet został zlokalizowany w nowym, nowoczesnym kampusie Akfırat.

Prawda, jego motto, "Uniwersytet Najbliżej Biznesu Life" Okan University skutecznie łączy teorię i praktykę dzięki zastosowaniu nauczycieli akademickich, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach, przyjmując współczesne podejście do edukacji, a koncentrując się na badaniach zorientowanych na praktykę, które przygotowują uczniów do życia zawodowego, począwszy od pierwszego roku studenckiego badanie. Rzeczywiście, uniwersytet, który miał przyjemność zaprezentować pierwsze absolwentom dyplomów w latach 2006-2007, wypełnił obietnicę jego motto, jak wszyscy członkowie jego pierwszej klasy ukończeniu absolwentów znalazło zatrudnienie.

Okan University ma na celu zbudowanie mostu między akademickich i świata biznesu. W tym celu uczelnia umożliwia studentom pracę w firmach jako część jego życia Przygotowanie programu dla firm, począwszy od ich pierwszego roku studiów. Ten program pomaga nie tylko studentów do zapoznania się z życia gospodarczego i poprawy ich wiedzy i umiejętności poprzez umieszczenie teorię w praktyce, ale służy do motywowania uczniów, jak również. Studenci, którzy pomyślnie ukończyli Przygotowanie do życia Biznesu Programu są przedstawiane z certyfikatem uczestnictwa oraz innych certyfikatów doświadczenia zawodowego dodanych do ich dyplomów, kiedy skończyć.

Okan University ma protokołów o współpracy z instytucjami otoczenia biznesu, takich jak stosunki gospodarcze z zagranicą Zarządu Turcji, turecki - Eurasian Rada Biznesu, informacja i komunikacja Urząd Technologies, Turecki Contractors Association, Stowarzyszenie tureckich biura podróży, Międzynarodowego Transporters'Association, turecki Stowarzyszenie Inwestorów Turystycznych , Turkish Airlines, Sabiha Gökçen International Airport, Turecki Czerwony Półksiężyc, Festo Ind. Bus. Inc., Akfırat Gmina, jak i instytucje akademickie, takie jak Uniwersytet w Pekinie Murray State University i Anadolu University.

Wyposażony w najlepsze we współczesnej architekturze, Akfırat Campus posiada wszystkie cechy nowoczesny uniwersytet powinien mieć. Akfırat Campus jest wyposażona we wszystko co niezbędne, aby upewnić się, że studenci są w stanie odbierać najbardziej efektywną edukację możliwe. Nasze usługi obejmują nowoczesne sale lekcyjne, pracownie techniczne i komputer, biblioteka, sale konferencyjne, centrum fitness, basen, hale sportowe, kawiarnie i restauracje.

Kolejną zaletą Okan University Akfırat Campus jest jego bliskość do lotniska Sabiha Gokcen i torze F1 Race. Na terenie kampusu znajduje się również centrum życia towarzyskiego, otwarty w 2008 roku, w którym mieści się mini kino, sauna, kawiarnia, sala koktajlowy, centrum handlowe, oraz pokoje klub studencki. Co więcej, centrum sportowe, które obejmuje pojemności gimnazjum 400-osobową, basen, tenis, koszykówka, i boiska do siatkówki, a także boisko do piłki nożnej, został zaprojektowany tak, że studenci mogą spędzić wolny czas w najlepszy możliwy sposób, ,

Okan University ma wieloosobowe dla obu płci studentów. Wyposażenie sypialni obejmują sale studyjne, salę jadalną, kawiarnię, sprzątanie, pralnia, zespół bezpieczeństwa, który jest na dzień celnej i nocy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniów w całym lokalu wieloosobowych, punkt medyczny z lekarzem na rękę 7 / 24 i bezprzewodowego i przewodowego internetu.

Nasza wizja

Naszym celem jest stać się uczelnią światowej klasy, który przyczynia się do polepszenia narodu i jego życia gospodarczego poprzez zapewnienie edukacji na najwyższym poziomie, a tym samym przygotowują studentów do wejścia na współczesnym świecie biznesu, zapewniając, że są one otwarte dla krajowych i zagranicznych konkurencji i zaszczepienie ich społecznej odpowiedzialności i świadomości ekologicznej.

Nasza misja

Do szkolenia studentów do myślenia analitycznego, sposób interdyscyplinarny i zaszczepić im ducha przedsiębiorczości. Aby inwestować i wspierać innowacyjne naukowców i badaczy, którzy są w stanie skutecznie integrować edukację i szkolenia, a tym samym pomóc naszym uczniom stać się wyjątkowe absolwentów w swoich dziedzinach. Skoncentrować się na działaniach edukacyjnych i badawczych ukierunkowanych na zaspokajanie potrzeb społeczeństwa poprzez społecznej odpowiedzialności i świadomości ekologicznej nasz priorytet. Aby przekształcić informacje w technologii i korzyści społecznych.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Turecki

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktorat Z Administracji Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Turcja Stambuł

Program Okan University Business Administration Doktorat, Że zmieniła swoje programy odpowiednio, oferuje bogaty wybór obszarów koncentracyjnych w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb kariery naszych studentów. Nasi członkowie światowej klasy wykładowców z różnych środowisk zapewnić równowagę teorii i praktyki w realizacji programu nauczania. [+]

Okan University, Jeden z najwybitniejszych i wybitnych uczelni fundamentowych w Turcji, jest domem dla różnorodnych studiów licencjackich i magisterskich studentów z 14.000. Obecnie, Okan University ma uczniów z 43 różnych krajów. Oferuje ponad 138 programów studiów licencjackich i magisterskich. Uniwersytet składa się z sześciu wydziałów, dwie szkoły i Stosowanych Nauk absolwent szkoły trzy. Uczelnia oferuje również szereg dwa lata studiów kojarzy które odpowiadają szans zawodowych na żądanie. Okan University znajduje się w Stambule, jedynego miasta, która obejmuje dwa kontynenty, Europę i Azję. Poza głównym kampusie w azjatyckiej części Stambułu, z jego wydziału, nowoczesnych budynków i obiektów akademików społecznych, Okan University ma trzy inne kampusy w centralnych miejscach na obu europejskich i azjatyckich stronach miasta. Nowa Era działalności globalnej relacji biznesowych marginesów wymaga nowy zestaw kompetencji menedżerskich. Program Okan University Business Administration Doktorat, Że zmieniła swoje programy odpowiednio, oferuje bogaty wybór obszarów koncentracyjnych w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb kariery naszych studentów. Nasi członkowie światowej klasy wykładowców z różnych środowisk zapewnić równowagę teorii i praktyki w realizacji programu nauczania. Staramy się zaszczepić wyjątkowych kompetencji zarządczych w zróżnicowanej grupie studentów pochodzących z Stambuł Biznesu oraz z innych części Turcji, a także z międzynarodowymi korporacjami. Międzynarodowe programy oferowane są również letnie do naszego doktora Biznesu studenci rozwijać swoją wizję i za pośrednictwem globalnej bazy wiedzy ekspozycji. Okan University dąży stale do dalszego rozwoju wiedzy, zarówno w kraju jak i za granicą z jego wysokiej jakości kształcenia studenta i akredytowanych programów i ich ośrodków badawczych. Prawda, jego motto: "Lider współpracy uczelni i przedsiębiorstw", Okan University... [-]