Sustainability Management School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Sustainability Management School?

Celem Sumas jest edukacja globalna decydentów odpowiedzialnych społecznie decyzji o przyszłości, która będzie w tym różnicę w świecie. Jej celem jest dostarczanie innowacyjnych połączenie wiedzy biznesowej dźwięku i głębokie zrozumienie zrównoważonego rozwoju.

Dlaczego Zrównoważony rozwój?

Zrównoważona przyszłość nie jest już opcją lub wybór, stało się koniecznością. Kolejne generacje menedżerów będzie musiał ponownie myśleć praktyki biznesowe, aby umożliwić trwały wpływ na środowisko, na rozwój gospodarczy i na społeczeństwo w ogóle.

Dlaczego Szwajcaria?

Studia w Szwajcarii stanowi wyjątkową okazję do nauki szwajcarskich wartości, takie jak uczciwość, szacunek dla środowiska, i tolerancji dla różnorodności. Sumas jest szkoła biznesu oparty całkowicie na trwałości i jest pierwszym tego rodzaju.

Campus

Siedziba Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody (IUCN) w mĂłzgowa, Szwajcarii, zapewnia idealne środowisko dla tego wyjątkowego doświadczenia studiuje w Sumas.

Ten innowacyjny budynek, oddany do użytku w czerwcu 2010 roku, posiada certyfikat MINERGIE ECO-P i ma na najwyższy poziom certyfikacji LEED w USA.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć DBA » Widzieć Online MBA » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Doktorat z administracji biznesowej - zarządzanie zrównoważonym rozwojem

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat Szwajcaria Gland

Głównym celem badań jest innowacyjna integracja wiedzy biznesowej z kwestiami zrównoważonego rozwoju. W szczególności wzrost gospodarczy, zarządzanie środowiskiem i sprawiedliwość społeczna stanowią część wszystkich projektów DBA [+]

Głównym celem badań jest innowacyjna integracja wiedzy biznesowej z kwestiami zrównoważonego rozwoju. W szczególności wzrost gospodarczy, zarządzanie środowiskiem i sprawiedliwość społeczna stanowią część wszystkich projektów DBA.

Organizacja programu:

Wprowadzenie Ta faza stanowi wprowadzenie do metodologii badań i do zarządzania zrównoważonym rozwojem. Obejmuje udział w warsztatach SUMAS, przygotowanie przeglądu literatury oraz prezentacje studentów.

Wybór Druga faza to wybór obszarów badawczych i instrumentów metodycznych. Obejmuje udział w warsztatach SUMAS, wybór metod badawczych i prezentacji studentów.

Praca indywidualna Trzecią i ostatnią fazą jest praca indywidualna pod starannym kierownictwem przełożonego. Obejmuje również zbiorowe seminaria w celu wymiany wiedzy na temat zaawansowania badań.... [-]


Filmy

SUMAS Bachelor Students' Testimonials

SUMAS Master Students Testimonials

Experiential Camp Bhutan 2016

Experiential Camp Iceland 2017

Kontakt
Adres lokalizacji
Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney
Gland, Vaud, CH-1196 CH
Adres lokalizacji
Switzerland Online, CH