ABMS Open University Of Switzerland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ABMS OTWARTA UNIWERSYTET SZWAJCARSKA ® jest certyfikowana przez Szwajcarską EduQua, szwajcarską krajową certyfikację jakości dla edukacji i certyfikowaną przez EFOŁ Online Course Certification System (EOCCS), która jest doskonałym dowodem jakości w dziedzinie edukacji online i na odległość, EFMD Największe w Europie stowarzyszenie sieci w dziedzinie zarządzania. ABMS jest pierwszym wirtualnym uniwersytetem w Europie i jest zastrzeżonym znakiem towarowym dla Edukacji w Szwajcarii pod numerem. 690804 przez szwajcarski federalny instytut własności intelektualnej. ABMS jest upoważniony do działania i wydaje Dyplomy w Szwajcarii, w zależności od liczby list (DBK DBKS 6/33 / 60236) wydane przez Kuratorium Oświaty i Kultury w państwie Zug.

Oferujemy szereg internetowych programów studiów, począwszy od Associate Bachelor Degree do Doktorat Stopień, w tym magisterskie i licencjackie programów studiów, wszystkie nasze Badania można zrobić w jeden rok akademicki w niepełnym wymiarze godzin (od piątku do niedzieli).

Akademia jest światowym liderem w Online Business Education znakomitą reputację - Szwajcarski uniwersytety Podręcznik (Największy portal edukacyjny w Szwajcarii) jest w rankingu ABMS - Uniwersytet Otwarty Szwajcarii wśród najlepszych uczelni online w Szwajcarii, w okresie popularności na 2014 rok.

ABMS jest "Premier Akredytowane University" przez Accreditation Service for International Colleges & Universities ASIC Wielkiej Brytanii, uznany organ akredytacji przez rząd brytyjski (Home Office / UKVI), członkiem UK NARIC (Centrum Informacji Uznanie UK National Academic) normy jakości Grupa, organ akredytacyjny Zrzeszony przez ENQA (Europejskie Stowarzyszenie na Rzecz Zapewnienia Jakości Kształcenia w Szkolnictwie Wyższym) oraz członkiem przez CHEA USA Międzynarodowej Grupy Jakości (Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego).

ABMS jest certyfikowany przez ISO 9001: 2008. ABMS jest uznawany przez ASIQUAL (kwalifikacje akademickie i umiejętności międzynarodowe).

Głównym językiem naszych programów studiów w języku angielskim poświęconych pracy specjalistów z całego świata.

ABMS jest akredytowany przez Radę Europejską na czołowych szkół biznesu (ECLBS) i Radę Europejską do kształcenia na odległość (EUCDL).

Stworzyliśmy w trybie online, które umożliwia skuteczne interaktywna z wykładowców i innych studentów, wszystko, czego potrzebujesz to komputer z podłączeniem do Internetu, jego edukacji na Twoich warunkach.

Zachęcamy ludzi do tego, co nauka i stosować się do ich własnego życia.

Nasz cel

  • Udane przyszłość dla wszystkich naszych studentów
  • Środowisko międzynarodowe
  • Doskonałe wykładowcy
  • Wysoki standard jakości
  • Służyć studentom z całego świata

ĆWICZENIA

Nasze zajęcia online są przechowywane małe zamienia cię bardziej intensywne środowisko nauki, staramy się trzymać naszych uczniów - wykładowcy racjonować bardzo małe, wszystkie nasze programy są prowadzone w języku angielskim, naszym głównym celem jest, aby zapewnić Państwu doskonałe połączenia korporacyjnych, oferując w niepełnym wymiarze czasu w Internecie program studiów, którym użytkownik jest połączony z własnej firmy lub pracy. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić ABM - Otwarty Uniwersytet Szwajcarii www.abmswiss.com

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Filmy

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards

Kontakt
Adres korespondencyjny
Freilagerstrasse 39
Zurich, CH-8047 CH
Adres lokalizacji
www.abmswiss.com / www.abms.ch / www.ous.ch
Freilagerstrasse 39

Zurich, 8047 CH