Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rozwijając tradycję doskonałości Wszystko zaczęło się w 1925 roku wraz z utworzeniem w Embry-Riddle Spółki na Lunken lotniska w Cincinnati, Ohio. Następnie wiosną następnego roku, firma otworzyła Embry-Riddle School of Aviation. Co zaczęło się jako prosty plan szkolenia pilotów linii lotniczych przekształciła się w zaufanego uniwersytetu w 1970 roku. Dzisiaj, Embry-Riddle Worldwide Campus działa globalnie uznanego systemu kształcenia, która wykorzystuje on-line i instrukcje twarzą w twarz i sieć placówek edukacyjnych mających na celu wspieranie postępu studentów w Stanach Zjednoczonych, na całym świecie, a teraz w Singapurze.

Embry-Riddle Aeronautical University oferuje studia poprzez partnerstwa w Singapurze. W związku z Singapuru Aviation Academy (SAA) Embry-Riddle oferuje niestacjonarnych, podyplomowych programów blended dostaw specjalnie dla profesjonalistów pracujących. Najnowszy partnerstwo z ERC Institute Embry-Riddle pozwala zaoferować niepełnym wymiarze godzin oraz w pełnym wymiarze czasu stopni licencjackich dla studentów, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata, zarówno w czasie pracy lub przed wejściem na rynek pracy. Partnerstwo z ERC Institute umożliwiają również Embry-Riddle przynieść międzynarodowych studentów z okolic do Singapuru, aby zdobyć tytuł.

Wspierany przez prestiż Embry-Riddle Aeronautical University, najstarszej i największej uczelni na świecie specjalizującą się w lotnictwie i przemyśle lotniczym, nasze partnerstwo w Singapurze studentów z tej samej wysokiej jakości kształcenia, co można uzyskać w jednym z naszych uczelniach za granicą.

Embry-Riddle komunikat Asia Mission:

"Aby zwiększyć możliwość Embry-Riddle Aeronautical Uczelni do dostarczania szkolnictwa wyższego i badań w dziedzinie lotnictwa i przemysłu lotniczego w kluczowych krajach regionu Azji i Pacyfiku"

Take Your Career Beyond swoje aspiracje absolwenci Embry-Riddle można znaleźć na całym świecie, pracujących w szerokim spektrum ról w tym prezesów i szefów firm, pilotów, kierownictwo lotnicze, menedżerów lotnisko, inżynierów serwisowych, urzędników prawnych i osób pracujących w sprzedaży i leasingu statków powietrznych, żeby wymienić tylko kilka , I przez to wszystko oni pozostali wierni swoim korzeniom Embry-Riddle.

Te dedykowane absolwenci są entuzjastycznie o swoich zawodach i zawsze chętny do poinformowanie obecnych studentów w jakikolwiek sposób mogą one, uczestniczącego w pytaniu / sesji odebrać lub wywiadów, dzieląc się swoim doświadczeniem w świecie rzeczywistym z wami, zapraszając do udziału w badaniach i informujący o najnowsze wymagania prosi pracodawców.

Embry-Riddle Asia ustaliła bliskie stosunki robocze z rosnącą liczbą lotnictwa i przemysłu lotniczego firm działających w Singapurze i Azji Południowo-Wschodniej, zwłaszcza Pratt & Whitney, United Technologies Corp., Singapore International Airlines, Singapore Airlines Cargo, Międzynarodowego Singapore Technologies Inżynierii i Malaysia Airlines , Jesteśmy podekscytowani, aby przygotować się do kariery z takimi wiodącymi firmami i wykorzystać nasze partnerstwo w procesie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Roczne MBA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Ph.D. in Aviation

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu August 2019 Singapur Singapore

[+]

O Ph.D. w lotnictwie

Misją Ph.D. W programie Lotnictwa jest stworzenie wybitnych uczonych do kariery w dziedzinie badań i nauczania w dziedzinie lotnictwa. Na Embry-Riddle, Ph.D. w lotnictwie studenci biorą udział w rygorystyczny, programu badawczych, które popycha ich do największego potencjału. Cel ten realizowany jest poprzez skoncentrowanie się na celach programu edukacyjnego. Są:

Opracowanie opanowanie głównych teorii i koncepcji w dziedzinie lotnictwa, w tym fundacje, zarządzania, ekonomii, bezpieczeństwa i procedur regulacyjnych. Pozy i rozwiązywać problemy teorii i badań opartych na bazie zaprojektowane, aby przejść do aplikacji w dziedzinie lotnictwa. Rozszerz ciało lotnictwa wiedzy o poczęciu, planowania, produkcji i przekazywania oryginalnych badań. Opracowanie i wykazać się wiedzą w procesach dydaktycznych. [-]

Kontakt

Adres Embry-Riddle Aeronautical University Asia Campus 75 Bukit Timah Road #02-01/02 Boon Siew Building Singapore 229833
Singapore, Singapur
Telefon undefined