Przeczytaj oficjalny opis

Pan-European University (PEU) to prywatna uczelnia oferująca kształcenie uniwersyteckie na wszystkich 3 cyklach studiów w 20 akredytowanych programach studiów na 5 wydziałach. Od momentu założenia w 2004 roku ponad 12.000 studentów ukończyło studia w PEU. Szeroka oferta treści studyjnych, nowoczesne i dobrze wyposażone zaplecze technologiczne oraz włączenie wysokiej klasy naukowców do swoich programów to tylko kilka cech, które uniwersytet może zaoferować swoim uczniom, aby wyposażyć ich w praktyczną edukację tworzyć skutecznych profesjonalistów po wejściu na rynek pracy.

Każdy z pięciu wydziałów oferuje nowoczesne metody nauczania, w tym zindywidualizowane podejście, atrakcyjne specjalizacje i szkolenia zawodowe w formie staży. Wszystkie powyższe cele mają na celu osiągnięcie głównego celu uniwersytetu, który ma stać się wiodącym ośrodkiem nowoczesności w szkolnictwie wyższym. Dążymy do tego, abyś był idealnym wyborem na dobry początek kariery zawodowej.

PZG składa się z 5 wydziałów, które powstawały stopniowo w odpowiedzi na potrzeby rynku szkolnictwa wyższego, w porządku chronologicznym: Wydział Prawa (2004 ), Wydział Ekonomii i Przedsiębiorczości (2005) , Wydział Mediów (2007 ), Wydział Informatyki (2009) i Wydziału Psychologii (2011) .

Jako jedyna prywatna uczelnia na Słowacji mamy prawo oferować doktorat. studia i jednocześnie wykwalifikowani kandydaci mogą starać się o profesjonalny doktorat, habilitację (profesor nadzwyczajny) i inaugurację (pełne profesury).

Będąc członkiem komercyjnego holdingu Prosperita, grupy inwestycyjnej o ponad 20-letniej tradycji biznesowej, jesteśmy częścią portfela jednej z wiodących korporacji rodzinnych w Republice Czeskiej. Członkostwo stanowi warunek wstępny stabilności finansowej i organizacyjnej i stanowi platformę będącą częścią międzynarodowych rynków inwestycyjnych i kapitałowych.

Jako bardzo ważna część edukacji, naszym strategicznym celem jest praktyczne doświadczenie. Zdobycie praktycznego doświadczenia już podczas studiów umożliwia absolwentom wyjazd na rynek pracy na stosunkowo lepszej pozycji.

Partnerstwa korporacyjne z IBM, Słowackim Związkiem Piłki Nożnej, Słowackim Narodowym Centrum Praw Człowieka, Narodowym Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, News and Media Holding lub Słowackim Stowarzyszeniem Firm Ubezpieczeniowych służą między innymi podkreśleniu praktycznych aspektów studiów. Eksperci są zapraszani do bezpośredniego szkolenia, a specjalistyczne seminaria, warsztaty i profesjonalne imprezy są oferowane we współpracy z partnerami korporacyjnymi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Pan-European University

Wydział Mass Media działa na rynku od 2007 roku, dzięki czemu rozszerzył zakres kształcenia w zakresie studiów w zakresie mass mediów. ... [+]

Wydział Mass Media działa na rynku od 2007 roku, dzięki czemu rozszerzył zakres kształcenia w zakresie studiów w zakresie mass mediów.

Głównym celem wydziału jest rozwój i edukacja specjalistów od mediów i marketingu, oferowanie im wysokiej jakości wiedzy teoretycznej, a także możliwość zdobycia praktycznych umiejętności, które później mogą być twórczo stosowane w drukowaniu, Internecie, multimediach i reklamie.

Połączenie znaczących pedagogów - wykwalifikowanych pedagogów i teoretyków wraz z dobrze znanymi i uznanymi profesjonalistami z zawodu (dziennikarze, różni menedżerowie z branży agencji reklamowych i komunikacyjnych oraz agencji PR) jest gwarancją nowoczesnej edukacji w atrakcyjnych dziedzinach komunikacja medialna i dziennikarstwo.... [-]

Słowacja Bratysława
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pan-European University

Od 2005 roku Wydział Ekonomii i Biznesu zaczął przygotowywać studentów do sukcesu w globalnym otoczeniu gospodarczym. ... [+]

Od 2005 roku Wydział Ekonomii i Biznesu rozpoczął przygotowywanie studentów do sukcesu w globalnym otoczeniu gospodarczym.

Głównym celem wydziału jest przygotowanie absolwentów zdolnych do wniesienia nowości do biznesu i organizacji oraz do zaangażowania się w międzynarodowy rynek pracy.

W 2009 roku wydział zaktualizował program byłego doktoratu, aby jak najbardziej zbliżyć się do treści i metodyki nauczania do warunków studiów na prestiżowych uczelniach biznesowych na świecie. Cały proces nauczania wydziału wywodzi się z trendów rozwoju gospodarczego na Słowacji, a także na całym świecie.

Jakość wykształcenia i atrakcyjność studiów poprawiła się również dla studentów zagranicznych. Akredytowany program studiów doktoranckich składa się z przedmiotów obowiązkowych i fakultatywnych, dzięki którym studenci zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania organizacją i przywództwa.... [-]

Słowacja Bratysława
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pan-European University

Program studiów Prawo międzynarodowe jest nauczane w trzecim cyklu studiów uniwersyteckich (studia doktoranckie) ze standardowymi trzyletnimi studiami w formie dziennej i ... [+]

Program studiów Prawo międzynarodowe jest nauczane w trzecim cyklu studiów uniwersyteckich (studia doktoranckie) ze standardowymi trzyletnimi studiami w formie dziennej i / lub czteroletnim studium w formie zewnętrznej.

Definicja profilu akademickiego absolwenta:

Absolwent studiów doktoranckich w dziedzinie badań prawa międzynarodowego stosuje metody badań naukowych zorientowane na obszary międzynarodowego prawa publicznego, międzynarodowego prawa prywatnego i prawa Unii Europejskiej. Na podstawie naukowych metod wiedzy i badań absolwent może opracowywać koncepcyjne i systematyczne rozwiązania oraz analizować źródła międzynarodowego prawa publicznego, międzynarodowego prawa prywatnego i prawa Unii Europejskiej. Zapewnia dalszy rozwój w dziedzinie prawa międzynarodowego i jego interdyscyplinarnych powiązań w ramach krajowego i międzynarodowego środowiska naukowego.... [-]

Słowacja Bratysława
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pan-European University

Wydział Psychologii powstał w 2011 roku i jest najmłodszym ze wszystkich wydziałów PEU. ... [+]

Wydział Psychologii powstał w 2011 roku i jest najmłodszym ze wszystkich wydziałów PEU.

Głównym celem wydziału jest nauczenie przyszłego absolwenta, aby mógł stosować zasady psychologiczne, wiedzę, modele i metody psychologiczne (zgodnie z etyką i aktualnymi postępami naukowymi) w sposób, który pomógłby poszczególnym pacjentom, grupom społecznym, organizacjom i firmy w ich rozwoju, dobrobycie i skuteczności.

Proces nauczania na wydziale koncentruje się na czterech głównych przedmiotach - psychologii pracy i społecznej, konsultacjach i psychologii społecznej. Kadrę akademicką tworzą renomowane osobistości z zakresu psychologii szkolnej, społecznej, pracy i konsultacji, a także mediacji. Poza pedagogami wewnętrznymi wydział prowadzi zajęcia prowadzone przez profesjonalnych psychologów.... [-]

Słowacja Bratysława
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku