St. Petersburg Academic University of the Russian Academy Of Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wyższa Centrum Edukacji Akademickiej Uniwersytetu jest jeden i tylko instytucją edukacyjną powiązanych z Rosyjskiej Akademii Nauk. Wyższa Centrum Edukacji ma na celu szkolenie magisterskich i doktoratów i zapewnienie stałego doskonalenia zawodowego oraz kształcenia i szkolenia.

Akademicki Uniwersytet posiada licencję państwową na prowadzenie działalności edukacyjnej (# 0724, 17 lutego 2011) w następujących programach magisterskich:

Matematyki Stosowanej i Fizyki ust matematyczne i technologii informacyjnych Zakład):

 • Informatyki teoretycznej;
 • Inżynieria oprogramowania;
 • Algorithmic Bioinformatyka.

&nbsp

Fizyka (Fizyka teoretyczna departament):

 • Teoretyczne i fizyki matematycznej.


Fizyka

Elektronika i mikroelektronika (Fizyka i Technologia nanostruktur towarowych):

 • Fizyka państwa Low-wymiarowej.


Akademicki Uniwersytet zapewnia studia podyplomowe w następujących dziedzinach:

 • Astrofizyka i Stellar Astronomia
 • Urządzenia i metody Fizyki Doświadczalnej
 • Fizyka materii skondensowanej
 • Fizyka półprzewodników
 • Fizyka Jądra i cząstek elementarnych
 • Filozofia Nauki i Technologii


Akademicki Uniwersytetu znajduje się przy ul Khlopin. 8/3, St Petersburg, Rosja. Klasy i laboratoria Akademickiego Uniwersytetu są dobrze wyposażone. W Akademickim Uniwersytetu są też zajęcia komputerowe, sala konferencyjna, sala do przedstawień teatralnych, biblioteka, stołówka, punkt pierwszej pomocy, kompleks hotelowo-kompleks sportowy, który znajduje się kryty basen, kryty kort tenisowy i siłownia. Studenci i pracownicy Akademickiego Uniwersytetu mogą korzystać z usług Petersburgu Szpitalu Klinicznym RAS. Akademik Akademickiego Uniwersytetu znajduje się Maurice Toreza Ave. 37/2.

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktor Fizyki Półprzewodników

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Rosja Petersburg

Wydział Fizyki i technologii nanostruktur ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.Nowoczesne pojęcie nanostruktur obejmuje szeroki zakres [+]

Doktor fizyki półprzewodników

 

Wydział Fizyki i technologii nanostruktur ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.

 

Nowoczesne pojęcie nanostruktur obejmuje szeroką gamę materiałów i urządzeń stosowanych w dziedzinach zupełnie różne: od elektroniki i mechaniki do biotechnologii.

 

Oprócz laboratoriów na wydziale, udogodnienia dla stażystów są zapewnione przez Akademicki Uniwersytetu w Ioffe Institute i Centrum Naukowo-Inżynierii Microelectronics.

 

Wydział oferuje następujące studia podyplomowe:

 

Fizyka półprzewodników.

 

Korzystanie z unikalną eksperymentalnych i technologicznej bazy laboratoriach akademickich instytutów w trakcie szkolenia stwarza dogodne warunki do opanowania nowoczesnych badań i metod technologicznych. ... [-]