Siberian Federal University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Trudno jest znaleźć w regionie Rosji, gdzie rozmieszczone więcej projektów krajowych niż na terytorium Krasnojarska. Jest definicją "punkty wzrostu" w branży energii, nauki i edukacji. Do przygotowania wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zdolnych do pracy w każdym regionie naszego kraju, również w trudnych warunkach północy, Krasnojarsk Syberyjski Uniwersytet Federalny powstała w 2006 roku. Składa się on z pięciu Krasnojarsku uniwersytetach.

Członkowie Rady Powierniczej SFU są przedstawiciele wielkiego biznesu, polityków i naukowców. Prezes Zarządu - Prezes rosyjskiego rządu Dmitrija Miedwiediewa.

misja

Misją Akademii jest tworzenie zaawansowanej infrastruktury edukacji, badań i innowacji, promowanie nowej wiedzy i technologii, aby sprostać wyzwaniom związanym z rozwojem społecznym i gospodarczym Syberyjski Okręg Federalny, jak również tworzenie potencjału kadrowego - konkurencyjnych specjalistów w dziedzinach priorytetowych Syberii i Federacji Rosyjskiej, odpowiadające współczesnym intelektualistą wymagania i spełniają międzynarodowe standardy.

SFU w liczbach

19 instytutów i 3 oddziały; ponad 31 000 studentów (ponad połowa - z miasta, 380 cudzoziemców); 706 doktorantów; 7860 pracowników, 3 450 420 nauczycieli, profesorów, doktorów nauk; 151 Obszar szkolenia licencjackich, magisterskich, specjalność; 121 wyspecjalizowanym absolwent i 18 dyscyplin doktorskich; 29 akademiki; 7400 mln. Rub. - Uniwersytet dochodów budżetu w 2014 roku; 50 klubów sportowych i 31 sportowych; Około 100 twórczych grup studenckich; 70% absolwentów znajduje zatrudnienie w specjalnych SFU.

Pozycje w ocenie

W rankingu rosyjskich uniwersytetów Agencja Ratingowa "Expert RA" dla 2015 SFU rankingu 14. pozycję, wzrost o jeden punkt w stosunku do 2014 roku. Według agencji ratingowej "Expert RA" SFU plasuje 6-ci wśród najlepszych uczelni w Rosji popyt na absolwentów przez pracodawców. Krajowy ranking uczelni zgodnie z "Interfax" i "Echo Moskwy" na 2015 r SFU podzielonej 16-17 miejsce z Rosyjskiej Akademii Gospodarki Narodowej i Administracji Publicznej przy Prezydencie Federacji Rosyjskiej. W rankingu rosyjskich uniwersytetów Władimir Potanin Fundacja Charytatywna, oceniając aktywność udziałem uczniów i nauczycieli w ramach projektów edukacyjnych Fundacji, SFU zajęło 17 miejsce (w 2013 - miejsce 25. w 2014). W 2014 roku, FAS otrzymała 3 z 5 możliwych gwiazdek w rankingu firmy QS Gwiazdy Quacquarelli Symonds. W webometrii Ranking SFU 2015 - 10 wśród rosyjskich uniwersytetów.

kampus

SFU Campus w Krasnojarsku obejmuje 29 pokoje wieloosobowe, 24 budynków, budynek biblioteki akademickie z rektorem, budowa kończy się w Sali Kongresowej.

W 2019 roku odbędzie się w Krasnojarsku XXIX Światowy Zimowe Uniwersjady. Uniwersjada wsi będzie zlokalizowany na terenie kampusu SFU, który jest w bliskim sąsiedztwie Akademii sportów zimowych - głównym ośrodkiem konkurencji. Do tej pory, infrastruktura jest gotowa, planuje się zbudować do końca 2018 roku:

wielofunkcyjne Kompleks sportowy; centrum medyczne dla podstawowej opieki zdrowotnej dla sportowców; Złożone akademiki "uniwersytet" (trzy budynki 18-piętrowe); Złożone akademiki "Pióra" (cztery budynki 17-piętrowe).
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Rosyjski

Widzieć Doktorat » Widzieć Kursy » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktorat W Dziedzinie Optyki Kwantowej I Chemii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Rosja Krasnojarsk

Doktoranci będą zaangażowane w projekty badawcze w Laboratorium Spektroskopii optyki nieliniowej i pod nadzorem kierownika laboratorium Dr Sergey Polyutov. [+]

Doktoranci będą zaangażowane w projekty badawcze w Laboratorium Spektroskopii optyki nieliniowej i pod nadzorem kierownika laboratorium Dr Sergey Polyutov. Pracownia optyki nieliniowej i spektroskopii syberyjskiego Uniwersytecie Federalnym zadowoleniem przyjmuje żadnych utalentowanych studentów do naszego laboratorium. Dostaniesz bogate doświadczenie badawcze i zaangażować się w międzynarodowych projektach robimy wspólnie z naszymi kolegami z całego świata. Będziesz w stanie uczestniczyć w różnych kursach doktorantów związanych z badaniami w laboratorium. Jesteśmy młodą i rozwijanie grupa badawcza utalentowanych studentów i doktorów, a będziesz miał dużo zabawy jeśli dołączyć do zespołu. Nasi studenci mają tendencję do udziału w konferencjach międzynarodowych i odwiedzić międzynarodowych ośrodków badawczych. Wizyty są obsługiwane poprzez finansowanie grantów wewnętrznych i zewnętrznych.... [-]


Doktorat W Hutnictwie Metali Nieżelaznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Rosja Krasnojarsk

Doktoranci zrobić badania w Pracowni Metalurgii Metali świetle pod nadzorem profesora Petr Polyakov. Ich badania koncentrują się na studia wysokotemperaturowych procesów elektrochemicznych i projektowania nowych rodzajów przyjaznych środowisku i energooszczędnych elektrolizerów. [+]

Doktoranci zrobić badania w Pracowni Metalurgii Metali świetle pod nadzorem profesora Petr Polyakov.

Ich badania koncentrują się na studia wysokotemperaturowych procesów elektrochemicznych i projektowania nowych rodzajów przyjaznych środowisku i energooszczędnych elektrolizerów.

Program Leader

Zainteresowania badawcze profesora Petr Polyakov są wysokotemperaturowe procesy elektrochemiczne, elektrometalurgia aluminium i elektrolizerze projektu.

Wymagania kwalifikacyjne:

Magister chemii, fizyki, materiałoznawstwa lub Metalurgii (Transcript of Records), odpowiedni poziom znajomości języka angielskiego (certyfikat lub inny dokument) stosuje się do Centrum Edukacji Międzynarodowej i Certified Testowania na certyfikat, jeśli nie masz, tym język rosyjski kurs przygotowawczy jest dostępny.... [-]


Doktorat Z Biofizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Rosja Krasnojarsk

Doktoranci zrobić badania na Bioluminescent Biotechnologii laboratorium pod nadzorem profesora Valentina Kratasyuk. [+]

Doktoranci zrobić badania u Bioluminescent Laboratorium Biotechnologii pod nadzorem profesora Valentina Kratasyuk. Ich badania koncentrują się na badaniu charakteru chemicznego emisji światła przez świecących bakterii i innych gatunków świecących, modelowanie przemiany enzymatycznej w hyaloplasm komórki, rozwój nowych generacji bioluminescencyjnych biosensorów do monitorowania środowiska i diagnostyki medycznej i innych kwestii badań bioluminescencji.

Program Leader

Zainteresowania badawcze profesora Valentina Kratasyuk są mechanizmy bioluminescencji, bioluminescencyjnymi biosensory enzymatyczne, enzymatyczne testy biologiczne toksyczności, analiza, projektowanie bioluminescencyjne biotechnologiczną, biochemia, edukacja nauka, historia nauki, immobi- stabilizacyjnego enzymów.... [-]


Doktor Obróbki Plastycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Rosja Krasnojarsk

Doktoranci zrobić badania w laboratoriach Obróbki Plastycznej pod nadzorem profesora Siergieja B. Sidelnikov. [+]

Doktoranci zrobić badania w laboratoriach Obróbki Plastycznej pod nadzorem profesora Siergieja B. Sidelnikov.

Ich badania koncentrują się na rozwoju nowych technologii i urządzeń do produkcji press-wyrobów z metali nieżelaznych i ich stopów z wykorzystaniem metod przetwarzania kombinowanego. Naukowcy z wydziału wpłynęło ponad pięćdziesięciu patentów i certyfikatów, wydali ponad stu prac naukowych oraz pięć książek.

Program Leader

Zainteresowania badawcze profesora Sidelnikov są o rozwój nowych technologii i urządzeń do produkcji press-wyrobów z metali nieżelaznych i ich stopów z wykorzystaniem metod przetwarzania kombinowanego.

Inne obszary badawcze ... [-]

Doktor Urbanistyki I Planowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Rosja Krasnojarsk

Doktoranci zrobić badania w bibliotekach i archiwach, ale także pracować z danymi z przedsiębiorstw i spółek publicznych. Oprócz studiowania metod badawczych, ich badania koncentrują się na trendach w rozwoju miast, niepowtarzalnym doświadczeniem syberyjskiego, historycznego dziedzictwa miejskiego i historycznych korzeni współczesnych problemów. [+]

Doktoranci zrobić badania w bibliotekach i archiwach, ale także pracować z danymi z przedsiębiorstw i spółek publicznych. Oprócz studiowania metod badawczych, ich badania koncentrują się na trendach w rozwoju miast, niepowtarzalnym doświadczeniem syberyjskiego, historycznego dziedzictwa miejskiego i historycznych korzeni współczesnych problemów.

Program Leader

Zainteresowania badawcze profesora Kukina są globalne trendy w Urbanistyki i Planowania; Miejsce i znaczenie cechy regionalne i miejskie morfologii.

Ostatnio Jej badania koncentrują się na środowisku Oriented remont Większa postindustrialnych, post-węgiel, "post-socjalistycznej" Miasto i jego struktury. Badanie to obejmuje również historyczny krajobraz i środo- podejścia psychicznego.... [-]


Doktor Wielowymiarowej Analizy Zespolonej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Rosja Krasnojarsk

Badania w wielowymiarowej analizy zespolonej w syberyjskiej Uniwersytecie Federalnym wynosi około kilku tematów. Głównym tematem jest interakcja między kompleksowej analizy i innych dziedzinach matematyki i fizyki. [+]

Badania w wielowymiarowej analizy zespolonej w syberyjskiej Uniwersytecie Federalnym wynosi około kilku tematów. Głównym tematem jest interakcja między kompleksowej analizy i innych dziedzinach matematyki i fizyki. Na przykład, metody i techniki analizy funkcjonalnej są stosowane do badania PDE w tych dziedzinach złożonej przestrzeni. Geometria algebraiczna odgrywa ważną rolę w badaniach nad dystrybucją kompleksowego algebraicznych i zbiorów analitycznych i jej zastosowań w fizyce. Alternatywnie, metody analityczne, są stosowane w teorii funkcji algebraicznych i hypergeometric w opisie struktury discriminantal zestawy. Inne przykłady obejmują badanie wielowymiarowych równań różnicowych, analitycznej kontynuacji funkcji i zbiorów.... [-]


Filmy

Welcome to Siberian Federal University!