Russian Presidential Academy of National Economy - Graduate School of Corporate Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Akademia Gospodarki Narodowej pod rządem Federacji Rosyjskiej została założona w 1977 roku i od tego czasu stała się wiodącym ośrodkiem naukowo-badawczym w Rosji w obszarze polityki publicznej . ANE dostarcza programy biznesowe i edukacyjne oraz szkoli urzędników, przedsiębiorców, menedżerów, finansistów i prawników. Doskonałość nauczania ANE przejawiała się dzięki sukcesom ponad 100 000 absolwentów. Wśród absolwentów Akademii są prezydenci nowozelandzkich państw na obszarze postsowieckim, premierzy i ministrowie, znani finansiści i liderzy rosyjskiego sektora przemysłowego.

Będąc domem dla przyszłych liderów w sektorze publicznym i biznesowym w Rosji i za granicą, dziś Akademia stanowi wielopoziomowy kompleks badawczo-edukacyjny, który realizuje model ciągłej edukacji, którego struktura obejmuje studia wyższe i studia podyplomowe, a także dostosowane do potrzeb szkolenia zawodowe.

Struktura Akademii ewoluowała z czasem w celu włączenia 15 departamentów, 3 instytutów badawczych, oddziałów regionalnych, a także wielu ośrodków badawczych i szkoleniowych. Wydział ANE jest tworzony przez wybitnych rosyjskich naukowców reprezentujących bogactwo zainteresowań badawczych i tęczę najbardziej zaawansowanych metod nauczania.

ANE posiada członkostwo w kilku międzynarodowych stowarzyszeniach edukacyjnych, między innymi w IAU, AACSB, AMBA, CEEMAN.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Rosyjski

Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć Studia licencjackie »

Kontakt
Adres lokalizacji
Высшая школа корпоративного управления РАНХиГС при Президенте РФ

Проспект Вернадского, д. 82

Moscow, 119571 RU
Media społecznościowe