Moscow Power Engineering Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Moscow Power Engineering Institute (MPEI) jest jedną z głównych uczelni technicznych w Rosji w dziedzinie energetyki, elektrotechniki, radiotechniki i elektroniki, informatyki i informatyki, założonej w 1930 roku.

Obszar nowoczesnej energetyki obejmuje faktycznie energetykę (energetyka wodna, energia wiatrowa, energia cieplna, jądrowa, energia słoneczna i kosmiczna itp.), Sprzęt elektryczny, nauki o materiałach, elektronice, fizyce klasycznej i stosowanej, radiotechnice i komunikacji, systemach komputerowych , zarządzanie i ekonomia w energetyce. Wszystkie te sfery i inne kierunki specjalnego szkolenia są dostępne w MPEI dla zagranicznych studentów i absolwentów.

114515_MPEI_fasad_v2L.jpg

MPEI od 1946 roku szkoli inżynierów i naukowców z zagranicy. Obecnie w MPEI przeszkolonych jest około 900 studentów zagranicznych z 60 krajów.

Od 1995 r. Kształcenie studentów studiów licencjackich i magisterskich na specjalności „Informatyka i inżynieria komputerowa” organizowane jest w języku angielskim.

Dlaczego warto wybrać MPEI

Studenci MPEI mają szansę studiować na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Rosji według licznych rankingów i ankiet. Przez 85 lat historii MPEI przeszkolił ogromną liczbę wykwalifikowanych inżynierów, wybitnych naukowców, którzy stali u źródeł wielu osiągnięć technicznych, w szczególności tworzenia laserów.

W MPEI laureaci Nagrody Nobla AD Sacharow i PA Czerenkow pracowali w różnych okresach. W XX wieku w Specjalnym Biurze Projektowym MPEI, które posiada własne Centrum Komunikacji Głębokiej Przestrzeni Kosmicznej, po raz pierwszy uzyskano radiowe obrazy powierzchni Wenus i odwrotnej strony Księżyca.

Wśród najsłynniejszych absolwentów MPEI znajdują się były przewodniczący Rady Państwa Chin Li Peng oraz były prezydent Rumunii Ion Iliescu, ministrowie inżynierii i szefowie firm inżynieryjnych wielu krajów świata.

Partnerzy MPEI w dziedzinie nauki i edukacji to około 140 zagranicznych uczelni i tak znanych firm, jak ABB, Siemens, Schneider Electric, EPRI, Skoda, Samsung i inni.

Twoja przyszłość

Uzyskując unikalne szkolenie w dowolnej wybranej dziedzinie, absolwenci MPEI nigdy nie mają problemów z późniejszym zatrudnieniem i realizują się w dowolnej wybranej dziedzinie.

Wstęp

  • na podstawie umowy;
  • Dotacje na szkolenia dla obcokrajowców. Aby uzyskać taką dotację, cudzoziemcy muszą złożyć wniosek do krajowych ministerstw edukacji;
  • MPEI ma możliwość otrzymania studentów na stypendium rosyjskiego Ministerstwa Edukacji na zasadach konkurencyjnych

Czesne i inne wydatki

  • około 3500 USD rocznie.
  • zakwaterowanie w hostelu MPEI - około 100 USD miesięcznie. - ubezpieczenie medyczne - 220 USD rocznie.

Lokalizacje

Moskwa

Address
Krasnokazarmennaya, 14,
111250 Moskwa, Moskwie, Rosja

Programy

Ta szkoła oferuje również: