Przeczytaj oficjalny opis

Misja Uniwersytetu San Martín de Porres
"Aby wyszkolić kompetentnych profesjonalistów o solidnych wartościach humanistycznych, etycznych, moralnych i obywatelskich, przyczyń się do tworzenia wiedzy poprzez badania i promuj rozpowszechnianie nauki, technologii i kultury." Przekaż nasze działania społeczności, wspierając budowanie nowoczesnego i sprawiedliwego społeczeństwa. "


Wizja Uniwersytetu San Martín de Porres
"Aby pojawić się w rankingu Quacquarelli Symonds wśród 100 najlepszych uniwersytetów na świecie lub wśród 10 najlepszych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej na rok 2021."


Misja Instytutu Jakości Kształcenia
"Kwalifikuj kompetentnych profesjonalistów posiadających solidne wartości humanistyczne i obywatelskie, przyczyniaj się do tworzenia wiedzy poprzez badania i promuj upowszechnianie nauki, technologii i kultury." Zaproponuję nasze działania społeczności, promując budowę nowoczesne i sprawiedliwe społeczeństwo ".


Wizja Instytutu Jakości Edukacji
"Osiągnięcie doskonałości akademickiej na najwyższym poziomie w kwalifikacjach zawodowych poprzez mistrzów i doktorat w edukacji, potwierdzając wizerunek wysokiej wiarygodności i przywództwa instytucjonalnego, dla ciągłego podnoszenia jakości akademickiej, wysokiego poczucia odpowiedzialności i wrażliwości społecznej i jego zaangażowanie w peruwiańskie społeczeństwo ".


Kultura instytucjonalna

 • Szanuj osobę.
 • Szukaj prawdy
 • Uczciwość (uczciwość, uczciwość, sprawiedliwość, solidarność i powołanie do służby).
 • Szukaj doskonałości.
 • Przywództwo (akademickie, technologiczne i inne).
 • Innowacyjne i przedsiębiorcze podejście.
 • Ochrona środowiska
 • Praca zespołowa
 • Skuteczna komunikacja
 • Zaangażowanie w rozwój kraju.
Programy prowadzone przez:
 • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Doktor edukacji

Instituto Para La Calidad De La Educacion

Program doktorat w edukacji składa się z badań akademickich opartych na badaniach. Jego celem jest rozwój wiedzy na najwyższym poziomie. ... [+]

Program doktorat w edukacji składa się z badań akademickich opartych na badaniach. Jego celem jest rozwój wiedzy na najwyższym poziomie.

Absolwent profilu

Doktorantka, absolwentka Uniwersytetu San Martin de Porres, ma następujące kompetencje:

Kieruje multidyscyplinarnymi badaniami i innowacyjnymi grupami edukacyjnymi i uczestniczy w nich, wykorzystując wiedzę i kompetencje Nauk o Edukacji, Metodyce Badań i pokrewnych dyscyplin.Uczestniczy w nauczaniu na wszystkich poziomach systemu edukacji, szczególnie w programach kształcenia podyplomowego i ustawicznego, dla których opracowuje nowe procedury nauczania-uczenia się odpowiednie dla tego poziomu edukacji.Wybieranie projektów i stosowanie procedur i narzędzi oceny uczenia się, które są wystarczające do oceny osiągnięcia celów ich przedmiotu i uzyskania niezbędnych informacji zwrotnych dla ulepszenia procesu nauczania - uczenia się.Kieruje zespołami i uczestniczy w procesach projektowania, rewizji i modyfikacji programu nauczania na różnych poziomach i programach edukacyjnych.Uczestniczy w formułowaniu, realizacji, ocenie i kontroli polityk i projektów edukacyjnych.Zarządzaj instytucjami, programami i procesami edukacyjnymi z wysoką wydajnością i efektywnością.Kieruje zespołami i aktywnie uczestniczy w procesach akredytacji, licencjonowania i zarządzania jakością instytucji i programów edukacyjnych.Interpretuje w sposób rygorystyczny krajową rzeczywistość edukacyjną i jej historyczną projekcję w kontekście jej formacji społeczno-ekonomicznych, kulturowych i politycznych, podkreślając własne wartości.Program nauczaniaStopień akademicki... [-]
Peru Lima
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku