The European Wellness International Institute (EWII)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Europejski Wellness International Institute (EWII)

The European Wellness International Institute (EWII) uznaje, że wiedzę i umiejętności można uzyskać z szerokiego zakresu uczenia się. Dlatego Instytut dokłada starań, aby w stosownych przypadkach zapewnić uznanie wiedzy i umiejętności zdobytych dzięki doświadczeniu zawodowemu, doświadczeniu życiowemu, ciągłemu rozwojowi zawodowemu (CPD) lub wcześniejszym kwalifikacjom poprzez rygorystyczne odpowiednie oceny andragogiczne i zawodowe.

Dlaczego warto studiować w European Wellness International Institute?

  • Uznaje wartość uczenia się poza formalnym środowiskiem i uznaje aktywne uczenie się w miejscu pracy.
  • Potwierdza wartość uczenia się, którą uczniowie osiągnęli samodzielnie i gromadzili przez lata w swoich dziedzinach pracy.
  • Pomaga uczniom zaoszczędzić czas i pieniądze, eliminując niepotrzebne powtarzanie i powielanie materiałów, które są już znane uczniom.
  • Podniesienie samooceny ucznia w oparciu o jego osiągnięcia zawodowe, zapewniając większą równość szans i praktyki w rozwoju kariery.

Closeup of microscope

Przedmowa z EW Academy

Zarząd EWA.

Edukacja jest bardzo ważna dla ogólnego postępu społeczeństwa i dobrobytu ludzi. W obecnej epoce Bio-Regenerative Sciences mogą zmieniać sposób starzenia się ludzi przy stałym dylemacie stale narastającego stresu i wyzwań związanych z zarządzaniem. Wyzwania te można rozwiązać i skutecznie nimi zarządzać, gdy środowiska branżowe współpracują i pracują jednocześnie jako duży zespół do zarządzania, kierowania i wywierania wpływu na wynik z lotu ptaka i dla kontrastu, również z analizą mikroskopową.

Tylko dzięki opanowaniu naukowo popartych koncepcji, Estetyk będzie w stanie świadczyć usługi poza usługami od stóp do głów, które zwykle oferuje się. Jako taka, Bio-Regenerative Science, której uczą się nasi uczniowie, nadadzą niezrównaną wagę swojej dotychczasowej praktyce, a także ukształtują przyszłość początkujących, którzy dopiero rozpoczynają działalność w branży.

Innymi słowy, gdy wspólnota medyczna nieustannie wprowadza innowacje etyczne w zakresie zarządzania starzeniem się i związanymi z tym wyzwaniami, potrzeba ratowników medycznych i estetyków / kosmetyczek i innych zainteresowanych stron, aby dążyć do jednego wielkiego celu obok braterstwa naukowego i medycznego. Jedynym sposobem, w jaki możemy pracować w różnych dyscyplinach, jest gromadzenie wiedzy. Ta wiedza jest dynamiczna, a początek podróży uczących się jest jedynie zapalnikiem do uczenia się przez całe życie.

Życzymy wszystkiego najlepszego tym, którzy mają i tym, którzy przyjdą na pokład tej podróży wiedzy razem z nami, gdy razem jesteśmy pionierem, orędujemy i rozwijamy się razem w tej dziedzinie! Dziękujemy za wiarę w nas!

Lokalizacje

Edenkoben

Address
67480 Edenkoben, Nadrenia-Palatynat, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: