Read the Official Description

Kierunki studiów oferowane w Monachium Business School

Począwszy od Bachelor, Master i Master of Business Administration kursach w ramach programu DBA Executive Education - Monachium Business School przekonuje swojej szerokiej ofercie publicznej akredytowanych w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin programów.

Dlaczego MBS?

Poznajemy MBS

W 2015 roku MBS zajęła pierwsze miejsce ze względu na przedmiot Business Administration w rankingu wszystkich uczelni prywatnych Nauk Stosowanych niemieckiego "WirtschaftsWoche" - sukces, który zostaje zaliczony do bogactwa doświadczeń zebranych w ciągu ponad 20 lat i unikalnej prowadzących zasad.

Przyczyny Studia w Monachium Business School

Międzynarodowość

Munich Business School jest jedną większość międzynarodowych uniwersytetów w Niemczech. Jego międzynarodowość charakteryzuje się licznymi szczególnych cech koncepcji studiów.

praktyczne znaczenie

Podstawową zasadą programu studiów jest celowe orientacja w międzynarodowych operacjach i treści pracy w przedsiębiorstwach, który jest tworzony poprzez ścisłą integrację badań i praktycznych krajowych i międzynarodowych faz praktyczne zaangażowania krajowych i międzynarodowych.

Osobowość

Skuteczne zarządzanie przyszłymi wyzwaniami wymaga liderów jutra nie tylko posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, ale także pewne cechy osobowości.

indywidualna Pomoc

Osobisty i indywidualny klimat pozwala na studia w przeciwieństwie do wielu uczelni głównego nurtu

GWARANCJA JAKOŚCI

Jako jeden z wiodących niemieckich szkół biznesu, tematów sama Munich Business School na opinie paneli wewnętrznych i zewnętrznych.

Język Study

W niektórych programach w Monachium Business School, oferujemy Państwu, aby zakończyć swoje studia w całości w języku angielskim (English ścieżki) lub z mieszanką kursów języka niemieckiego i angielskiego (niemiecki tor).

Misja Monachium Business School

Udane menedżerów posiada silne fundamenty podstawowej wiedzy i dużym doświadczeniu międzynarodowym. Są mocne, odpowiedzialne figury i zachowywać się odpowiednio wobec swoich bliźnich. Myślą i negocjować w sposób przedsiębiorczości i podejmowania decyzji ze znajomością sumienia ich miejsca w społeczeństwie. Te przekonania są podstawą naszej praktyce. Poniższy misja jest wiążące ramy dla naszych wspólnych ideałów i celów.

Programy studiów na MBS

Studia stacjonarne i studia niestacjonarne dla profesjonalistów pracujących

W ciągu sześciu semestrów, program BACHELOR International Business na MBS zapewnia solidne podstawy wiedzy i umiejętności w międzynarodowej administracji biznesowej.

Programy Master of Munich Business School mają na celu pogłębienie, specjalizują lub poszerzenie wiedzy i umiejętności w międzynarodowej administracji biznesowej.

Program wyposażony jest w MBS podyplomowe Master of Business Administration (MBA) w pełnym wymiarze czasu program lub jako program w niepełnym wymiarze czasu do pracy specjalistów.

Portfel MBS jest zaokrąglana przez Doctor of Business Administration (DBA) studiów doktoranckich, akredytowanych przez Bawarskie Ministerstwo Edukacji, Nauki i Sztuki.

Usługi dla Studentów MBS

Study Abroad i Planowania Kariery

Nasi uczniowie zawsze opisują swój pobyt za granicą, a punktem kulminacyjnym ich studiów. Międzynarodowe Centrum pomaga studentom z tych projektów. MBS pomaga zorganizować swój pobyt za granicą i wiele więcej.

Na początku w ich karierze zawodowej, studenci ostatniego roku mają możliwość przystosowania strategii aplikacji do ich indywidualnej sytuacji oraz opracowania perspektyw ich planowania kariery.

MBS Career Center, między innymi, wspiera je w wywiadach jeden do jeden, pomagając im zoptymalizować ich przebieg badania, aby określić swoje cele zawodowe oraz opracowanie strategii dla osiągnięcia tego celu.

Programs taught in:
Język angielski
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Munich Business School

Stopień doktora jest nie tylko bardzo wysokim osiągnięciem naukowym i często jeszcze większym kamieniem milowym, ale także mądrą i zrównoważoną inwestycją w przyszłość za ... [+]

DBA - Doctor of Business Administration

Stopień doktora jest nie tylko bardzo wysokim osiągnięciem naukowym i często jeszcze większym kamieniem milowym, ale także mądrą i zrównoważoną inwestycją w przyszłość zawodową. Dzięki DBA oferowanemu przez Munich Business School (MBS) we współpracy z Sheffield Hallam University (SHU), studenci mogą zwiększyć swoje kariery akademickie lub biznesowe w międzynarodowym i elastycznym otoczeniu, które nie wymaga od nich wstrzymania kariery zawodowej.

DBA - Doctor of Business Administration w skrócie

START PROGRAMU

październik

JĘZYK INSTRUKCJI

język angielski

TRWANIE

48 miesięcy

FORMAT... [-]

Niemcy Munich
October 2019
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Munich Business School
Address
Elsenheimerstraße 61
80687 Munich, Bavaria, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 89 5476780