Przeczytaj oficjalny opis

Niemiecki Instytut Badań Gospodarczych (DIW Berlin) jest jednym z wiodących instytutów badawczych gospodarczej w Niemczech. Jesteśmy niezależną, instytut non-profit, uczestniczyć w badaniach ekonomicznych, serwisu i doradztwa politycznego. Ściśle współpracujemy z uniwersytetów w Berlinie i Brandenburgii i jesteśmy aktywni w międzynarodowych sieciach akademickich.

DIW Graduate Center (GC), oferuje najwyższą programu studiów doktoranckich w dziedzinie ekonomii w Berlinie, ekscytującego miasta na studia doktoranckie. Co roku wielu młodych i obiecujących naukowców gospodarcze z całego świata przyciąga naszej dobrze zaprojektowanego programu, światowej sławy wykładowców, a nasze partnerstwo z niektórych z największych niemieckich instytucji badawczych i uniwersytetów.

Nasz program jest prowadzony przez doskonałości i znaczenie. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym studentom jak najlepsze studiów doktoranckich, torując drogę do kariery w dziedzinie badań naukowych i doradztwa politycznego. Jesteśmy dumni, że nasi absolwenci pracują w światowej klasy uniwersytetów takich jak Cornell University, London School of Economics i University College w Londynie, a także w instytucjach politycznych, takich jak Komisja Europejska, ministerstwa Republiki Federalnej Niemiec i Deutsche Bundesbank. Poznaj naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszym programie. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

DIW Graduate Center

Zastosuj się do DIW Graduate Center, gdzie doskonałości akademickiej spełnia stymulujące środowisko największych niemieckich think-tanku gospodarczego. ... [+]

Doktor nauk ekonomicznych - stypendium w pełnym wymiarze czasu w DIW Graduate Center

Kim jesteśmy Niemiecki Instytut Badań Gospodarczych (DIW Berlin) jest jednym z wiodących instytutów badawczych gospodarczej w Niemczech. Jesteśmy niezależną, instytut non-profit, uczestniczyć w badaniach ekonomicznych, serwisu i doradztwa politycznego. Oprócz współpracujących ściśle z uniwersytetów w Berlinie i Brandenburgii, działamy również w międzynarodowych sieciach akademickich.

Celem DIW Graduate Center jest zapewnienie wybitnych doktorantów ze środowiskiem badawczym i struktury szkolenia, które będą rozwijać swoje talenty w przykładny sposób. Zapewnia je do głębokiego zrozumienia procesów gospodarczych i społecznych, oferując im możliwość zastosowania swojej wiedzy w środowisku zawodowym badawczego jednego z czołowych think tanków gospodarczej w Niemczech.... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku