Przeczytaj oficjalny opis

Lakshveer Overseas Education Sdn Bhd jest zdeterminowany, aby zapewnić studentom z całego świata globalne możliwości i szansę kontynuowania edukacji w różnych renomowanych międzynarodowych uczelniach. Firma ma siedzibę w Malezji.

Naszym celem jest analiza podstawowych wymagań studentów i pomagać im w wyborze prawidłowego przebiegu oraz uniwersytecie lub college'u odpowiednio. Działamy jako droga między uniwersytetami lub uczelniami i aspirującymi studentami, którzy chcą kontynuować naukę na uczelniach zagranicznych w Malezji.

Naszym celem jest dostarczenie studentom pomocy potrzebują i uczynić ich życzenia szerokiej edukacji za granicą marzeń. Tutaj w LV Overseas, edukacja jest zawsze obsługiwane w najbardziej profesjonalny sposób, że można sobie wyobrazić. Ciężka praca i wysiłki udzielimy, zawsze były nagradzane w postaci błogosławieństwa od uczniów i ich rodzin.

Nasze Usługi

Zapewniamy 100% pomoc w pomaganiu studentom zainteresowanym studiować w Malezji znaleźć odpowiedniego college'u lub na uniwersytecie. Nasze centrum informacji zawiera szczegółowe informacje i porady dotyczące malezyjskich uczelni wyższych, ich kierunku, struktury opłat, daty ujęcia i stypendiów.

Nasze usługi obejmują

  • Poradnictwo edukacyjne
  • Wybór kursu
  • Wybór University
  • Oferty i rekrutacji na uniwersytetach / Colleges
  • Pomoc Visa
  • pomocy Stypendialnej
  • Pre wyjazdu i przybycia Usługi pocztowe
  • Pomoc lotnisko
  • usługi hotelarskie

Studia w Malezji oferuje zagranicznych studentów więcej niż osiągnięcia w nauce i uznanej na całym świecie kwalifikacji, Malezji doświadczenie edukacja da uczniom bogactwo wiedzy akademickiej i umiejętności zawodowych, które będą korzystne dla życia.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Lakshveer Overseas Solution

Stopień doktora filozofii, w skrócie Ph.D., jest najwyższym stopniem naukowym, jaki można zdobyć i który jest przyznawany przez uniwersytet za oryginalne badania w dowoln ... [+]

Stopień doktora filozofii , w skrócie Ph.D., jest najwyższym stopniem naukowym, jaki można zdobyć i który jest przyznawany przez uniwersytet za oryginalne badania w dowolnej dyscyplinie. Stało się wymogiem kariery zawodowej jako profesor uniwersytecki lub badacz w większości dziedzin.

Najważniejszą rzeczą, która wyróżnia Ph.D. z innych badań akademickich są badania. Aby ukończyć doktorat, każdy kandydat musi przedstawić wyniki swoich badań na wydziale w długim, formalnym dokumencie nazywanym rozprawą (bardziej popularnie zwanym tezą). Student musi następnie przedłożyć swoją rozprawę na wydziale i bronić swojej pracy egzamin ustny. Większość uniwersytetów będzie miała osobną strukturę opłat dla studentów zagranicznych.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku