Przeczytaj oficjalny opis

Pierwszy Infrastruktura University Campus w Malezji

Siła Infrastructure University Kuala Lumpur już wynika z jego bogatej historii. Przez ponad 15 lat, IUKL został dostarczanie wysokiej jakości edukacji i doskonałe profesjonalne usługi w różnych dziedzinach infrastruktury.

IUKL będąc czołowym uniwersytetem infrastruktury w Malezji, która kładzie nacisk na integrację zarówno twardych i miękkich aspektów infrastruktury dążą do wytworzenia technopreneurs i wykwalifikowanej siły roboczej z niezwykłą komunikacji, technologii i umiejętności menedżerskich.

Wzbogacony o up-to-date obiektów akademickich i wychowywany przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców, wśród których są praktykami z branży, IUKL dąży do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia w dziedzinach inżynierii, biznesu, komunikacji, nauki języka, Architektury, biotechnologii, technologii informacyjnej i wiele więcej ,

Jako filia Protasco Berhad, spółki notowanej na Zarządzie Głównym Bursa Malezji, IUKL jest zaangażowana w inżynierii przyszłość liderów jutra. dedykacja IUKL w zapewnieniu wysokiej jakości kształcenia pomógł wielu studentom w zdobywaniu niezbędnej wiedzy, umiejętności i praktyczne doświadczenie w coraz przestrzegane praktyków z różnych dziedzin. Kierując się mottem "Uniwersytetu dla wiedzy, dla ludzkości", IUKL jest dążenie do zapewnienia, że ​​każdy uczeń jest całkowicie wyposażony i uprawniona do sprostania przyszłym wyzwaniom, przygotowując je całościowo dziś.

Wykształcenie, które IUKL zapewnia zrównoważony - studenci będą mogli ich umysł zakwestionował ich praktyczne umiejętności doskonalił swoje umiejętności i interakcji społecznej wzmocnione. Równie dobrze będzie przepojone wysokich wartości moralnych, aby pomóc urzeczywistnić Wizję 2020 i K-gospodarki.

Nasza wizja

Aby być światowej sławy Infrastruktura University.

Nasza misja

IUKL dąży do doskonałości w różnych dziedzinach infrastruktury poprzez zapewnienie wysokiej jakości edukacji, zaawansowanej wiedzy, technologii state-of-the-art i doskonałe usługi profesjonalne.

Nasze motto

Wiedzy, dla ludzkości.

Dlaczego uczyć się IUKL?

Jakość kształcenia

Będąc w oświacie od ponad 15 lat, IUKL został dostarczanie wysokiej jakości edukacji i doskonałe profesjonalne usługi w różnych dziedzinach. IUKL zostało ocenione jako "doskonałe" (tier 5) pełnoprawnego uniwersytetu w 2011 roku i 2013 MQA Rating System dla malezyjskich Uczelni (Setara). Z tym, IUKL jest wśród jednego z czołowymi uczelniami i jedyną uczelnią Infrastruktury w Malezji i chcielibyśmy się mistrzem w dziedzinie infrastruktury. Wierzymy, że "infrastruktury" nie jest ograniczony tylko do budynków, konstrukcji i technologii, ale także miękkie "Infrastruktura", takich jak komunikacja, umiejętności językowych, handlu i technologii informacyjnej.

uznawania kwalifikacji zawodowych

Wszystkie programy oferowane przez IUKL zostały zatwierdzone zarówno przez Ministerstwo Edukacji i Malezji Kwalifikacji Agencji (MQA).

IUKL odbiera uznawania kwalifikacji zawodowych z różnych lokalnych i międzynarodowych organizacji zawodowych - Izba Inżynierów Malezji (BEM), Radę Architektów Malezja (LAM), Geodetów Board (LJT), Royal Institution Geodetów Malezja (RISM), Washington Accord, Cisco, Polska organizacja Normalizacyjna (ISO), Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), między innymi.

Izba Inżynierów, Malezja (BEM)
Washington Accord
Izba Architektów Malezji (LAM)
Geodetów Board
Sabah rzeczoznawcy Board
Royal Institute of rzeczoznawcy Malezji (RISM)
Association of Chartered Certified Accountants (ACCA)
Chartered Institute of Management Accountants (CIMA)
Malezyjski Instytut Biegłych Księgowych (MICPA)
Malezyjski Instytut Biegłych Sekretarzy i Administratorów (MAICSA)
Cisco
Malezyjski Software Testing Board
Izba Rzeczoznawców, rzeczoznawców i agentów nieruchomości Malezji
Zarząd Ilość rzeczoznawcy Malezji

Na kampusie Zakwaterowanie

IUKL mieści się w 100-hektarowej De Centrum Miasta, która ma szansę stać się nowoczesną Township, dobrze wyposażoną w liczne udogodnienia dla potrzeb swoich uczniów, od przytulnych lokatorskie i schroniska dla powierzchni komercyjnych, w bezpiecznej i zielonej okolicy.

Worldwide powiązań z góry rankingu uniwersytetów

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

University of Birmingham
Uniwersytet w Portsmouth
University of East London
Sheffield Hallam University
Glasgow Caledonian University
Uniwersytet w Northampton
UNIVERSITY COLLEGE BIRMINGHAM
UNIWERSYTET Południowa Walia

AUSTRALIA

Curtin University of Technology
University of Newcastle
University of New South Wales
University of Tasmania

CHINY

Tongji University
Xinjiang Wyższa Szkoła Finansów i Ekonomii
Shangluo UNIVERSITY
HEBEI UNIVERSITY

NOWA ZELANDIA

Lincoln University
Massey University
Uniwersytet Waikato

HOLANDIA

Hanze UNIVERSITY Stosowanych Nauk

IRLANDIA

ATHLONE Institute of Technology

Stypendia i kredyty

IUKL uważa, że ​​edukacja powinna być udostępniona dla wszystkich. Dlatego w IUKL, istnieją różne granty i stypendia dostępne. Oprócz schematu IUKL Stypendialny i Waiver Czesne, uczniowie mogą również ubiegać się o pożyczki i stypendium Mara, PTPTN i EPF, między innymi.

Kluby i stowarzyszenia

Student Affairs Division zapewnia aleje dla studentów do odkrywania swoich zainteresowań z praktycznego doświadczenia poprzez działania organizowane przez cały rok. Istnieje ponad 40 klubów i stowarzyszeń w IUKL. Uczestnictwo w klubach i stowarzyszeniach zapewnia praktyczne doświadczenie przywództwa i rozwoju postaci.

Rozwój kariery

Głównym celem zespołu IUKL Career Development jest pomóc swoim studentom zidentyfikować i wybrać najlepsze możliwości kariery dla nich dostępne. Proces planowania kariery i rozwoju rozpoczyna się już, gdy student rozpoczyna swój program z IUKL.

Udogodnienia

Szeroka gama IUKL za kursów akademickich i zawodowych prowadzone są w nowoczesnych pracowniach, laboratoriach i warsztatach, wyposażonych w najnowsze technologie i sprzęt, aby zdobyć doświadczenie uczenia się, czy studiuje inżynierię, informatyki, architektury, biznesu, języka czy nauki.

Społeczność Student

IUKL społeczność studentów to połączenie lokalnych i międzynarodowych studentów z 50 krajów. Czynnik ten będzie narażać studentów do różnorodności etnicznej co pośrednio zwiększa pewność siebie i umiejętności komunikacyjnych.

Doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców Członkowie

Studenci IUKL jest wychowywany przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców, z których niektóre są praktykami z branży. IUKL szczyci się w dostarczaniu studentom praktyczne na doświadczenia, że ​​inculcates pewność siebie i pozwala być gotowy do pracy po ukończeniu studiów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Infrastructure University Kuala Lumpur

Ph.D. program oferowany na KLIUC ma większy nacisk na badania w porównaniu z tytułem magistra i jest nastawiona na opanowanie wiedzy inżynieryjne w ramach przygotowań do ... [+]

Doktor filozofii w Inżynierii Lądowej (Research)

Ph.D. program oferowany na KLIUC ma większy nacisk na badania w porównaniu z tytułem magistra i jest nastawiona na opanowanie wiedzy inżynieryjne w ramach przygotowań do wyższego rozwoju kariery. Stopień ten jest zalecany dla tych, którzy oczekują, aby zaangażować się w pracy zawodowej w dziedzinie badań naukowych, nauczania lub prac techniczno zaawansowany charakter.

Warunki Przyjęć

• Master Degree w inżynierii lądowej i dziedzin pokrewnych od jakiegokolwiek rządu malezyjskiego akredytowanym instytucja lub inna równoważne kwalifikacje zatwierdzone przez Senat KLIUC.

• Do lokalnego wnioskodawcy, konieczne jest wystarczające opanowanie języka angielskiego... [-]

Malezja Kajang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Infrastructure University Kuala Lumpur

Program ten ma na celu rozwijanie i pielęgnowanie badawczych zorientowanych specjalistów technologii informacyjnych, które są wrażliwe na obecnym globalnym środowisku wie ... [+]

Program ten ma na celu rozwijanie i pielęgnowanie badawczych zorientowanych specjalistów technologii informacyjnych, które są wrażliwe na obecnym globalnym środowisku wielokulturowym i wielonarodowym w świecie wielkich korporacji.

Kluczowe cechy Pogłębić i rozszerzyć wiedzę i zrozumienie technologii informatycznych w kontekście międzynarodowym. Zwiększenie wiedzy w kluczowych obszarach, takich jak technologie informatyczne, Informatyki i Systemu Informacji i poszerzyć zakres ról zawodowych. Rozwijanie umiejętności niezależnych badań i uzyskać wgląd Technology zagadnienia, trendy i wyzwania w kontekście globalnym. Struktura kursu

Faza I

Metodologia badań (3 godzin kredytowych) ... [-]
Malezja Kajang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Infrastructure University Kuala Lumpur

Doktor filozofii (PhD) z wbudowanej programu Środowiska ma na celu zapewnienie możliwości dla specjalistów i absolwentów do prowadzenia większą wiedzę poprzez analizy, sy ... [+]

Doktor filozofii (PhD) z wbudowanej programu Środowiska ma na celu zapewnienie możliwości dla specjalistów i absolwentów do prowadzenia większą wiedzę poprzez analizy, syntezy i badań w sektorze wymagającym Built Environment. Ten program jest zalecany dla tych, którzy oczekują, aby zaangażować się w pracy zawodowej w dziedzinie badań naukowych, nauczania lub prac technicznych zaawansowanego natury.

Kluczowe cechy Aby zapewnić studentom elastyczność badań i rozwoju zdolności intelektualne uczniów w wyspecjalizowanych dziedzinach środowiska architektonicznego. Na celu przekazanie studentom zaawansowanej wiedzy, narzędzi i technik, które będą wspierać ich możliwości badawczych i rozwoju kariery. Narazić uczniów do granicy badań w różnych dziedzinach specjalizacji środowiska architektonicznego. Warunki przyjęcia Stopień magistra zaakceptowany przez Senat IUKL; LUB Inne kwalifikacje równoważne z tytułem magistra, które są akceptowane przez Senat IUKL Dla lokalnych wnioskodawców, znajomości języka angielskiego na poziomie biegłości uznane za wystarczające, aby pomyślnie przejść kurs Skarżący International, którzy pochodzą z kraju, gdzie język angielski jest językiem ojczystym; OR muszą mieć minimalny wynik TOEFL 550 lub IELTS 6.0 .; OR uzyskały dyplom uniwersytetu, gdzie medium nauczania jest w języku angielskim. Obszary badawcze architektura geomatic Inżynieria Kosztorysowanie architektura krajobrazu Zarządzanie obiektami Nieruchomość ... [-]
Malezja Kajang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IUKL