GlobalNxt University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

GlobalNxtUniversity jest pionierska instytucja akademicka, która dostarcza studia dzięki unikalnej klasie światowej pedagogiki online. Skupiającą ponad 75 wybitnych wykładowców z całej 17 krajach i starannie opracowane treści, GlobalNxt wyznacza nowy standard jakości dla edukacji online. Poprzez platformę on-line learning state-of-the-art, uczelnia oferuje studentom bardzo interaktywną naukę w każdej chwili, z dowolnego miejsca. GlobalNxt jest w pełni zobowiązana do przekazywania studentów-centric kształcenia ustawicznego, który dostarcza konkretnych i odpowiednich wyników nauczania.

Globalnie zróżnicowane populacji studentów Uniwersytetu jest reprezentowana przez ponad 72 różnych krajach. Ponadto, za pośrednictwem bliskich partnerstw branżowych programów rozwoju uczelni ma talent z ponad 100 międzynarodowych firm.

Kursy oferowane obecnie przez GlobalNxtUniversityinclude Masters of Business Administration (MBA), Postgraduate Diploma of Business Administration i Master of Science in Information Technology Management. Uczelnia rozwija także programy dostosowane do organizacji w celu zaspokojenia ich specyficznych wymagań talentów i rozwijania ich umiejętności. Plany są w przygotowaniu do zaoferowania zestaw programów studiów i programów badawczych absolwent, a także nawiązania nowych szkół w edukacji, mediów i Nauk o Zdrowiu w ciągu najbliższych trzech lat.

Unikalne dziedzictwo akademicki Uniwersytetu i doświadczenie w edukacji online opiera się na U21Global, inicjatywy edukacji online, pierwotnie pionierem przez grupę 21 międzynarodowych uniwersytetów.

GlobalNxtUniversity jest częścią Manipal Global Education Services (mag), dostawcy międzynarodowych usług szkolnictwa wyższego, świadczenie usług edukacyjnych i szkoleniowych dla ponad 300 tysięcy studentów, z 6 uniwersytetów i 9 uczelniach w całej 5 krajach.

Twoje opcje studiów

Czy zdecydujesz się na pakiet i wyróżniać się z tłumu?

Studiuje na międzynarodowo uznanym stopnia jest istotne zaangażowanie i zobowiązanie. Dla wielu, to wiąże się wiele czasu i środków finansowych. Ponadto, dla już zatrudnionych osób, badania naukowe mogą być praktycznie niemożliwe ze względu na konieczność żonglowania pracy, rodzinne i społeczne zobowiązania, w tym samym czasie.

Tradycyjna jakość akademickiego w nowoczesnym, interaktywnym formacie

To miejsce, gdzie uczelnia i jej wyjątkowy model uniwersytetu jest cala

  • Chcesz być częścią jednego z największych na najnowszych i najbardziej innowacyjnych uczelni?
  • Chcesz się przejść i uczyć się od znanego, międzynarodowego wydziału?
  • Chcesz dołączyć i współpracować z globalnej bazy studenckiej?
  • Chcesz elastyczność uczenia się w miejscu i czasie, który Ci odpowiada?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Filmy

Riyas Hatia | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mohammed Amanullah | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mazen Rahhat | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Kontakt

GlobalNxt University - A Manipal Group Institution

Strona internetowa http://www.globalnxt.edu.my/