ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ESA Prezentacja

Założona w 1996 roku na mocy umowy międzyrządowej między Francją i Libanem, ESA jest Business School poświęcony edukacji menedżerów i kierowników w Libanie i na Bliskim Wschodzie, a zarządzane przez Paryż Ile-de-France Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Z misją utworzenia elity Libanie iw regionie do liderów jutra, ESA stała się drogowskazem doskonałości akademickiej w ramach Libanie i platformą interakcji i spotkań Europy, Bliskiego Wschodu i Libanu.

Zwracając uwagę na żywe przedsiębiorstw i ich potrzeb, ESA pomaga im w rozwijaniu ich wizje i pomaga im lepiej realizować swoje cele poprzez szkolenia i coaching ich dyrektorzy i kierownicy.

Położony w centrum Bejrutu, i w sercu Bliskiego Wschodu, ESA utrzymuje swój zasięg, jak ważny szkoły międzynarodowej, łącząc talenty uczniów na wysokim szczeblu i profesorów, którzy zaliczają najwybitniejszych specjalistów na świecie.

Mocnymi ESA

Programy i kursy na miarę, szkolenie kadry kierowniczej i menedżerów, zgodnie z potrzebami międzynarodowego miejscu pracy.

Wydział składa się wyłącznie z profesorów wywodzących się z najlepszych szkół biznesu w Europie, szczególnie z ESCP Europe i HEC Paris.

Dwa międzynarodowe certyfikaty, , aby potwierdzić każdą ścieżkę akademicką: ESA stopnia i dyplom prestiżowej szkoły partnerskiej.

Elastyczne harmonogramy, umożliwiając zarówno profesjonalnych szkoleń i życia, aby być łączone.

Wpływową sieć międzynarodowa, dostępne poprzez przystąpienie do ESA Stowarzyszenie Absolwentów, który jest powiązany i klucz współpracownik Stowarzyszenia Absolwentów ESCP.

Korzystne miejsce do spotkań biznesowych, ESA regularnie organizuje seminaria i konferencje ekranem i głośnikami międzynarodowych.

Partnerzy akademiccy

Od samego początku, ESA utrzymuje solidną sieć składającą się z jednych z najlepszych szkół biznesu, zwłaszcza ESCP Europie i HEC Paris.

Partnerstwa te pozwalają naszym studentom korzystać z międzynarodowego wydziału doskonałości akademickiej i uzyskać dwa certyfikaty dla każdego międzynarodowego programu studiów: magisterskie, ESA i stopnia naszej organizacji partnerskiej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski

Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Doktorat Z Administracji Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat October 2017 Liban Bejrut

DBA jest przeznaczony dla kadry kierowniczej i menedżerów, którzy chcą zaangażować się w refleksji na wysokim poziomie, przy jednoczesnym utrzymaniu ich aktywności zawodowej. [+]

DBA: Doktorat w Business Administration Szkolenia na Walnym Zarządzania Cel: Posiadacz magistra Minimalne doświadczenie: 10 lat Język: francuski Cel DBA jest przeznaczony dla kadry kierowniczej i menedżerów, którzy chcą zaangażować się w refleksji na wysokim poziomie, przy jednoczesnym utrzymaniu ich aktywności zawodowej. Międzynarodowy dyplom DBA jest dostarczane przez ESA Business School jako partnera Szkoły Zarządzania w 1 Uniwersytetu Panteon-Sorbona w Paryżu. Struktura kursu Czas trwania: 3 lata (w porozumieniu z kierownikiem administracyjnym, dyrektor naukowy może podjąć decyzję, w pewnych okolicznościach, aby przedłużyć ten okres o jeden rok). Kursy odbywają się raz w miesiącu. Opłaty Opłaty administracyjne, które mają być wypłacane od złożenia wniosku: 285 USD Czesne: Pierwszy rok: 15000 USD Drugi rok: 10000 USD Trzeci rok: 10000 USD [-]

Kontakt

Ecole Superieure des Affaires

Adres ESA Campus, 289, rue Clemenceau, P.O. Box 113 – 7318
Bejrut, Liban
Strona internetowa http://www.esa.edu.lb/
Telefon +961 1 373 373