Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Piotr B. Gustavson School of Business

Założona w 1990 roku, Gustavson School of Business jest dobrze znany ze swojego unikalnego podejścia edukacyjnego, inspirowane nauczaniem i doskonałości w badaniach. Jako lider wśród światowych 12.000 szkół biznesu, jesteśmy jednym z zaledwie 97 do uzyskania akredytacji zarówno AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) oraz Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania przez jego European Quality Improvement System (EQUIS).

Oferujemy stopni w:

· Bachelor of Commerce (BCOM)

· Master of Business Administration (MBA)

· Master of Global Business (MGB)

· PhD in International Management & Organization

Oferujemy krótkoterminowe badania letnie w zakresie przedsiębiorczości, zarządzania usługami, International Business i Business Communications.

W realizacji tych programów, jesteśmy zaangażowani w rozwój globalnych liderów biznesu. Nasz międzynarodowy, integracyjne, innowacyjne i społecznie zrównoważone podejście zapewnia, nasi uczniowie uczą się myśleć inaczej w dzisiejszym szybko zmieniającym się rynku globalnym.

The University of Victoria

Konsekwentnie klasyfikowana jako jeden z czołowych kanadyjskich uniwersytetów badawczych według badań zewnętrznych i UVIC studentów podobni, jesteśmy również wśród pierwszych 200 na świecie pod względem rocznej wizji Times Higher Education. The University of Victoria pokazuje niezwykłą głębię doskonałości w całej szerokiej gamy programów akademickich na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Uniwersytet zdobył reputację jego zaangażowanie na rzecz badań naukowych, stypendiów i co-op edukacji i jest powszechnie uznawana za jego innowacyjnych i elastycznych programów, inicjatyw interdyscyplinarnych i międzynarodowych, a także zróżnicowanej i przyjaznej społeczności uczącej się. Z ponad 19.000 studentów z Kanady i na całym świecie, a prawie 5000 studentów i kadry naukowej, University of Victoria ustanowiła wyjątkowo kolegialny kulturę przywództwa z namacalnym esprit de corps całym kampusie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Program Fd W Międzynarodowym Zarządzaniu I Organizacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Kanada Victoria

Program doktorancki w dziedzinie zarządzania międzynarodowego i organizacji ma na celu rozwijanie indywidualnych kompetencji w dziedzinie badań, jak również w nauczaniu przygotowującym kandydatów do pracy naukowej. Naszym celem jest rozwijanie kandydatów z ... [+]

Program doktorancki w dziedzinie zarządzania międzynarodowego i organizacji

 

Program doktorancki Peter B. Gustavson School of Business w Międzynarodowej Organizacji i Organizacji oferuje wybitnym studentom możliwość rozwijania umiejętności i możliwości, aby umożliwić im przyczynienie się do najostrzejszego myślenia w zarządzaniu. Trudne i stymulujące, program ma na celu rozwijanie indywidualnych kompetencji w dziedzinie badań, a także w nauczaniu przygotowywania kandydatów do pracy naukowej.

 

Nasz program doktorancki w dziedzinie zarządzania międzynarodowego i organizacji jest ściśle związany z ustaloną wizją i strategią Gustavson School of Business, która podkreśla międzynarodowe, zintegrowane, innowacyjne i odpowiedzialne społecznie / zrównoważone podejście do edukacji. Absolwenci naszego programu doktoranckiego będą przeszkoleni w teorii zarządzania i metodologii, aby tworzyć spostrzeżenia publikowane w najlepszych czasopismach naukowych na świecie. Studenci doktoranccy poznają najnowsze osiągnięcia w międzynarodowej teorii i praktyce biznesowej poprzez podstawowe kursy, a także będą mogli dopasować swoje wykształcenie przez obieralnych.... [-]


Filmy

Studying Business at the University of Victoria

About Gustavson School of Business

Kontakt

Peter B. Gustavson School of Business

Adres University of Victoria Peter B. Gustavson School of Business Business and Economics Building, Rm. 254 3800 Finnerty Drive (Ring Road)
V8P 5C2 Victoria, British Columbia, Kanada
Strona internetowa http://www.uvic.ca/gustavson/about/about/contact/index.php
Telefon +1 250-472-4139