Carleton University, Faculty of Engineering and Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Opracowywaniu i zawody są motorem wzrostu gospodarczego i zmian społecznych. Poprzez wprowadzenie nowych produktów i innowacji technologicznych, nasi naukowcy i absolwenci nadal poprawić standard naszego życia. Oferty programowe Carleton w dalszym ciągu rozwijać i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb społeczeństwa, tak aby nasi absolwenci posiadają wiedzę i umiejętności, aby kształtować przyszłość.

Jako jeden z narodu wiodących instytucji w badania i badań inżynierii, architektury, wzornictwa przemysłowego i technologii informatycznych, kompleksowa platforma Carleton w programów zapewnia studentom środowisku, które jest trudne, zróżnicowane i elastyczne.

Ustaw jako pierwszy wybór

Nasze globalne społeczeństwo potrzebuje ludzi z dyplomem i kwalifikacji zawodowych w dyscyplinach technicznych i projektowych. Carleton jest Wydział Inżynierii i Projektowania jest uznawany za czołowy wydziału inżynierii i projektowania w Kanadzie, w najszerszym zakresie programów w kraju. Można przejść z wiedzy do projektowania budynków, samolotów, oprogramowania, systemów telekomunikacyjnych, urządzeń medycznych, rozwiązują środowiska na zanieczyszczenia i wiele więcej.

Uczenia się przez działanie

Będziesz prowadzone przez wykładowców, którzy wnoszą wiedzę badań i przemysłu know-how w klasie. Linki Carleton z niektórymi z najbardziej znanych kanadyjskich firm i instytucji rządowych i agencji oznacza, że ​​nasze programy są na najnowocześniejszych zaliczek.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Studenci & Kampus

Carleton students, faculty and staff make up a supportive community on campus, but that community extends to Ottawa and around the world through our alumni, donors, families, neighbours, corporate partners and volunteers. Anywhere you go, you’ll likely encounter someone with a connection to Carleton.

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Programy Doktoranckie (PhD Inżynierii)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat September 2018 Kanada Ottawa

Carleton oferuje znakomite programy magisterskie, niezwykłe możliwości badawczych, intrygujące staży i współpracy z personelem wspomagającym i wykładowców. [+]

Carleton oferuje znakomite programy magisterskie, niezwykłe możliwości badawczych, intrygujące staży i współpracy z personelem wspomagającym i wykładowców. Nasi absolwenci inżynierii i projektowania programów oferują doskonałą badań i zastosowań praktycznych związanych z polem zainteresowania. Liczba naszych programów są współpracy z University of Ottawa przez Ottawa-Carleton naszych wspólnych instytutów. (W zależności, który chcesz mieć jako promotora, można zastosować albo na Carleton University i University of Ottawa.) LISTA studiów doktoranckich: Inżynieria mechaniczna i Aerospace Program ten jest oferowany przez Ottawa-Carleton Instytutu dla Inżynierii Mechanicznej i Aerospace, która łączy w sobie zalety badawczych i zasobów Carleton oraz University of Ottawa. Oferujemy dwa programy doktorów w tej dziedzinie: doktorem filozofii Aerospace Engineering i doktorem filozofii Inżynierii Mechanicznej. Obszary specjalizacji Materiały i produkcja Inżynieria lotnicza i kosmiczna inżynieria biomedyczna Kontrole i robotyka Materiały i produkcja Stałe Mechanika i Projektowanie Technika cieplna i płynów inżynieria lądowa i wodna Nasze programy inżynierskie są oferowane przez Ottawa-Carleton Instytutu Techniki Budowlanej, który daje studentom dostęp do profesorów, kursów i udogodnień w Carleton oraz University of Ottawa. Obszary specjalizacji Inżynieria środowiska Bezpieczeństwo przeciwpożarowe Inżynieria Inżynieria geotechniczna Inżynieria budowlana Inżynieria transportu Zasoby wodne Inżynieria Elektrotechniki i Informatyki Program doktor Elektrotechniki i Informatyki jest oferowany przez Wydział Inżynierii Systemów na Wydziale Informatyki i Elektroniki na Wydziale Inżynierii i Projektowania. Carleton zna doświadczenie w tej dziedzinie, tworząc wysoko wykwalifikowanych absolwentów do pracy nad projektami, począwszy od szybkich obwodów / wysokiej częstotliwości do komunikacji z włókien optycznych, do systemów komputerowych i inżynierii oprogramowania. Nasze sławy naukowcy pracują w takich dziedzinach, jak inżynieria biomedyczna, informatyka, elektrotechnika,... [-]

Filmy

Carleton University Faculty of Engineering and Design