Przeczytaj oficjalny opis

O Acadia Divinity College

Acadia Divinity College (ADC) znajduje się na terenie kampusu jednej z najstarszych i najbardziej szanowanych kanadyjskich uczelni wyŜszych w Kanadzie, Acadia University. Jako oficjalne seminarium Kanadyjskich Baptystów Kanady Atlantyckiej (CBAC) i Wydziału Teologii Uniwersytetu Acadia, ADC ma wybitną historię wyposażenia chrześcijan w pełnoczasową i wolontariacką posługę w Kanadzie i na świecie. Oferując studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich, a także na programach kształcenia ustawicznego, studenci ADC są poddawani próbie przez profesorów, którzy zadają pytania, badają głębię swojej wiary i kultywują ich nawołując do posługi akademickiej lub zawodowej, poprzez rygorystyczne intelektualne nauczanie, znaczącą duchową formację i praktyczne doświadczenie służby.

Wpływ ADC ma charakter lokalny i globalny. Nasza różnorodna populacja studencka ponad 200 studentów pochodzi z całej Kanady i ponad 12 krajów i reprezentuje 15 denominacji. Dzięki naszym różnorodnym partnerstwom studenci mogą studiować, badać i praktykować w jednych z największych miast świata lub najbardziej odległych wioskach w północnej Kanadzie.

Zależy nam na wyposażeniu mężczyzn i kobiet z różnych środowisk i kontekstów, aby służyć innym w miłości i wiedzy Jezusa, aby zdobyć zaufanie w Bożym Słowie, aby mówić do realiów dzisiejszego życia poprzez:

Rozwijanie wiedzy: Uczymy z akademickim rygorem i wiernym zaangażowaniem. Pielęgnujemy umiejętności w zakresie badań i uczenia się przez całe życie. Produkujemy badania i publikacje, które budują wiedzę i odkrywają nowe pomysły.

Pielęgnowanie formacji osobistej: Ułatwiamy chrześcijańskiemu kształtowaniu i pielęgnowaniu społeczności relacyjnej. Podkreślamy eksplorację tożsamości, zrozumienia siebie i rozwoju osobistego.

Kultywowanie umiejętności: Rozwijamy kompetencje do posługi w kościele i do szerszej służby chrześcijańskiej. Liderzy mentorów współpracujemy z lokalnymi kościołami i innymi instytucjami.

ADC jest akredytowane przez Stowarzyszenie Szkół Teologicznych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie .

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Acadia Divinity College

Zachęcamy do przyłączenia się do nas w Acadii, aby zdobyć energię, umiejętności i głębokość potrzebną do długotrwałej służby i wyostrzyć swoją skuteczność jako chrześcija ... [+]

Acadia Doctor of Ministry pomoże ci:Zapewnienie możliwości osobistego odświeżenia poprzez kult, przyjaźń i zachętę podczas pobytu w kampusie w pięknej scenerii przypominającej rekolekcje Nowej Szkocji w Annapolis Valley.Wzbogacanie umysłu i duszy poprzez głębsze studiowanie pism świętych i teologii.Pogłębianie twojego duchowego życia poprzez kursy i towarzystwo w formacji duchowej.Wzmocnienie swojej posługi i umiejętności przywódczych poprzez zaawansowane praktyczne kursy od praktykujących uczonych.Pomagamy w prowadzeniu nowatorskich badań, aby odkryć wgląd w skuteczność służby w XXI wieku.

Zachęcamy do przyłączenia się do nas w Acadii, aby zdobyć energię, umiejętności i głębokość potrzebną do długotrwałej służby i wyostrzyć swoją skuteczność jako chrześcijańskiego lidera. Poświęć trochę czasu i wejdź na tę stronę, a następnie skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać o tym, w jaki sposób możemy wesprzeć Cię w wypełnianiu twojego powołania jako przywódcy służby dla dzisiejszego świata.... [-]

Kanada Wolfville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Acadia Divinity College - Equipping Christians to Serve