UCD Michael Smurfit Graduate Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

UCD Michael Smurfit Graduate Business School prowadzi działalności Irlandii szkoły i ośrodki badawcze. Oferujemy szeroki wachlarz studiów podyplomowych biznesu przygotowujących studentów do liderów biznesu w przyszłości. Nasz sukces jest w dół do zdecydowanego zaangażowania na rzecz doskonałości. Jesteśmy jednym z zaledwie 25 szkół na całym świecie do trzyosobowe posiadają akredytacji z USA, Europy i akredytacji organów Wielkiej Brytanii. Na naszym kampusie Blackrock, blisko centrum Dublina, mamy doskonałe warunki kształcenia podyplomowego i badań. To sprawia, UCD Smurfit lidera: nie tylko w Irlandii, ale w Europie, nie tylko wśród irlandzkich pracodawców, ale wśród globalnych koncernów międzynarodowych i światowych wiodących organizacji, nie tylko dobre wyniki w nauce w Irlandii, ale dla tych wszystkich krajów i wszystkich kontynentów. &nbsp&nbsp O nas   Szkoła jest zbudowany na niezwykły dar przywództwa dr Michael WJ Smurfit. Jego hojność, i naszych patronów, sponsorów, absolwentów i przyjaciół, pozwoliła nam utrzymać naszą pozycję jako jednego z najlepszych europejskich szkół biznesu. &nbsp W UCD Smurfit School, mamy szeroką gamę programów, w tym MBA, programy badawcze, magisterskie specjalista i edukacji wykonawcze, mające na celu przygotowanie absolwentów do sprostania wyzwaniom skomplikowany świat biznesu. &nbsp Udało nam się zbudować silne relacje z uczelni wyższych, sieci szkół biznesu i stowarzyszeń oraz korporacji międzynarodowych. Te związki bardzo korzystne dla naszych absolwentów, którzy udają się do zbudowania udanej kariery w każdej branży, przemysłowego i zawodowego życia w Irlandii i za granicą. Szkoły nauki posiadają najwyższe kwalifikacje z wiodących na świecie uczelni i to, wraz z ich doświadczeniem biznesowym, umożliwia im tworzenie stymulującego środowiska zarówno w nauczaniu i badaniach. &nbsp&nbsp Nasza historia UCD Smurfit ma znaczący wkład w historię jako lidera w edukacji biznesowej. Cenimy naszego dziedzictwa i objąć naszym obowiązkiem jest zachowanie najwyższych standardów i przesunąć granice tego, co możemy osiągnąć. &nbsp Nasze plany W UCD Smurfit zdajemy sobie sprawę, że sukces zależy od naszej zdolności do zmiany i rozwoju. Mamy ambitne plany rozwoju state-of-the-art szkół biznesu, który będzie działał jako latarnia nauki i badań w środowisk akademickich i biznesowych.  

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Studia Doktoranckie (PhD)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 IIrlandia Dublin

Program doktoranckich w UCD Michael Smurfit Graduate Business School oferuje studentom korzystne warunki, w których mogą uzyskać wykształcenie badań na światowym poziomie. [+]

Informacje o programie

 

Program doktoranckich w UCD Michael Smurfit Graduate Business School oferuje studentom korzystne warunki, w których mogą uzyskać wykształcenie badań na światowym poziomie.

 

Kim jest dr dla programu?

Dr program jest odpowiedni dla osób, które chcą kontynuować karierę w środowisku akademickim, edukacji biznesowej, badania, doradztwo i zawodów pokrewnych.

 

Co to jest program dr wiązać?

Program jest dr czterolatka zorganizowany program, który obejmuje zajęć w zakresie metod badawczych, kursów poszczególnych dyscyplin i umiejętności ogólnych i szkoleń. Studenci są przydzielane nadzoru i pracy z panelem nadzoru.... [-]


Filmy

Testimonial: Colin Moreland, Head of Treasury, Citibank (BA '86, MBS '88, MBA '02)

Testimonial: Andrew Weighton, Graduate Recruitment, PwC

Testimonial: Sinéad D'Arcy, Jameson Graduate Programme Manager (DBS '05, MSc in Management '10)

Testimonial: Robbie O'Connor, EMEA Sales, Dropbox (MSc in Management '09)

Testimonial: Maeve Farrell, Consultant, Accenture (MSc in Strategic Management & Planning '11)

Kontakt

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

Adres Carysfort Avenue, Blackrock, Co.
Dublin, IIrlandia
Strona internetowa http://www.smurfitschool.ie/
Telefon +353 1 716 8934