Trinity College Dublin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Trinity College Dublin Trinity College Dublin, University of Dublin, założony w 1592 roku, jest jednym z wiodących uniwersytetów i jest konsekwentnie w rankingu top 1% instytucji na całym świecie. Przez ponad 400 lat, ten zabytkowy uniwersytet został światowym liderem w wysokiej jakości, uznanym międzynarodowo edukacji. Dzięki globalnej reputacji do doskonałości, Trinity promuje kreatywność i innowacyjne myślenie w studentów.
Uczelnia łączy aktywną społeczność międzynarodową prawie 17.000 studentów i 2.860 pracowników. Uczelni wspaniały kampus zabytkowych budynków i brukowanych chodników jest zestawiona z jego state-of-the-art udogodnienia i znanych na całym świecie centrów doskonałości, gdzie przełomowych badań odbywa. Z 24 szkół akademickich, Trinity oferuje kursy w zakresie dziedzin, począwszy od języków i literatury nanonauki i inżynierii biomedycznej.

Życie studenckie Uczelnia zrzesza różnorodne, ciekawe i wspierającego społeczność studentów i wykładowców w samym sercu miasta. Prawdziwie dostępne i przeznaczone profesorowie zachęcenie uczniów do aktywnego udziału w życiu College i miasto poza bramą kampusu. Życie studenckie w Trójcy jest o wiele bardziej niż edukacja: z ponad 200 klubów sportowych i stowarzyszeń, począwszy od lekkiej atletyki do tenisa, debaty do inwestowania i dramatu science-fiction, jest coś na każdą zainteresowanie.

Trójca jest jednym z największych uniwersytetów w stanie zapewnić wszystkich licencjackich studentów z opiekunami - dedykowany pracownik naukowy, który może zaoferować akademickie, zawodowe i osobiste wskazówki całym studiów czteroletniego. Szeroki zakres usług dla studentów, w tym rozwój nauki i pomocy wzajemnej, mentoringu, poradnictwa i doradztwa zawodowego, zapewnia, że ​​wszyscy uczniowie mają wsparcie, którego potrzebują, aby odnieść sukces w Trójcy i poza nią.

Uniwersytet jest jednym z zaledwie dwudziestu dwóch szkół publicznych "Najlepszy zakup" na świecie (Fiske Przewodnik po Colleges 2015).

Trinity ma strategiczne relacje z niektórych z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie, w tym Fudan University, Uniwersytet w Pekinie i Uniwersytet Tsinghua w Chinach; Indyjski Instytut Zarządzania w Bangalore w Indiach; Brown University i University of Notre Dame w Stanach Zjednoczonych.

Biznesu, innowacje i przedsiębiorczość Trinity Business School jest uznana za jedną z 30 najlepszych szkół biznesu na świecie (Eduniversal 2015/16) i jest pionierem nowatorskich badań, nauczania i uczenia się w zarządzaniu i przedsiębiorczości dla prawie stu lat. Trójcy sama wyprodukowała więcej przedsiębiorców niż jakikolwiek inny uniwersytet w Europie, generując 180 firm, produkujących 192 przedsiębiorców i podniesienie $ +2.166 mln w ciągu ostatnich dziesięciu lat (Pitchbook uniwersytety Raport latach 2016-2017), a więc jest idealnym miejscem dla studentów do podjęcia ich wykształcenie biznesowe ,

Trinity Business School niedawno innowacyjny kurs biznesowy dla studentów, z Bachelor in Business Studies stopnia. Jest to unikalny program przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić się na działalności od samego początku ich stopnia. Innowacji, przedsiębiorczości i nauki empiryczne są głównymi filarami tej dynamicznej nowego programu. Program kładzie nacisk na blended learning, gdzie doskonałości akademickiej spotyka doświadczenie w branży. Studenci zdobywają pierwszej ręki praktycznych umiejętności biznesowych w całym programie, podejmując praktyki, opracowanie rozruchu lub odgrywa wiodącą rolę w jednym z towarzystw studenckich biznesu Trójcy. Studenci mają również możliwość studiowania za granicą w jednym z naszych najlepszych rangi instytucji partnerskich. W celu uzyskania dalszych informacji na stronie: https://www.tcd.ie/business/undergraduate/bbs/

Praca Znakomitą lokalizacją Trójcy pozycjonuje uniwersytet w samym sercu piasty globalnej działalności gospodarczej - Irlandia w Silicon Valley - gdzie uczniowie są zatrudnieni na staże, pracy wakacyjnej i karier absolwentów z pracodawcami, którzy poszukują do Trójcy jako kluczowego dostawcy najlepszych absolwentów jakości. Po pomyślnym ukończeniu licencjackich lub studiów podyplomowych w Trójcy, studenci mają możliwość pozostania w Irlandii do pracy przez okres jednego roku od schematu Graduate trzeciego poziomu. Kariera Trójcy zajęła 2. miejsce w Europie (ISB 2015) z 95% absolwentów Trójcy w pracy lub dalszych badań w ciągu 6 miesięcy po ukończeniu studiów. Europejska siedziba firmy takie jak Google, eBay, Airbnb, Microsoft, PayPal, LinkedIn i Facebook, Dublin jest idealnym miejscem dla studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w tych wiodących światowych korporacji.

Dublin tętniące życiem 47-hektarowy kampus Trinity jest oazą w samym sercu Dublina, dynamicznej i bezpiecznej europejskiej stolicy. lokalizacji w centrum miasta na uczelni oferuje studentom niepowtarzalną okazję do mieszają rygorystyczny program nauczania z niezrównaną wachlarz doświadczeń kulturowych, społecznych i zawodowych. Bogactwo muzeów, teatrów, galerii, kawiarni, restauracji i zabytków turystycznych znajdują się tuż nad progiem Trójcy.

Trinity ocenami

• W świecie Top 100 i numer jeden uniwersytet w Irlandii. 1 • Szereg naszych poszczególnych rankingach tematycznych wyposażone w światowym szczycie 50 i 100, która wzmacnia naszą pozycję na światowym poziomie. 2 • Wykazaliśmy szczególne zalety w dziedzinie międzynarodowej reprezentacji studentów, reprezentacja wydziału i badawczych cytowań na członka wydziału. 3 World Class Badania na sercu edukacja • Trinity nauczania Badań prowadzone jest jednym z czynników wyróżniających edukacji Trinity. • Naukowcy Trinity wygrywają konkurencyjnego finansowania badań na poziomie europejskim i światowym ze znaczącym międzynarodowym uznaniu. • Polska jest drugim najbardziej utytułowanym narodem w Unii Europejskiej w przyciąganiu badań i finansowania w celu wspierania nowych, ekscytujących osiągnięć i odkryć, co z kolei wpływu globalnych zmian. Prawie 50% tych środków zostało udzielone Trójcy. • Osiem z dziesięciu najlepszych 2016 przełomów naukowych w Irlandii są związane z Trinity College w zależności od Rzeczypospolitej Krzemowej. 4

Innowacja i przedsiębiorczość • Mamy 1 miejsce w Europie do produkcji przedsiębiorców i są jedynym w Europie uniwersytet wyposażone w światowym szczycie 50. 5 • Trinity promuje kreatywność i innowacyjne myślenie w studentów. • Trinity stara się zapewnić środowisko, które umożliwia innowacji i przedsiębiorczości na całym uniwersytecie. Trójca ustanowiła szereg inicjatyw, takich jak innowacje i przedsiębiorczość Hub Launchbox, Blackstone LaunchPad i Launchlabs do budowania i wspierania społeczności, który dostarcza wartości ekonomiczne, społeczne i kulturowe.

Zatrudnienie i kariera • 95% absolwentów Trinity są w pracy lub dalszych badań w 6 miesięcy po ukończeniu studiów. • kariera Trójcy zajmuje 2 miejsce w Europy6. uczniowie Trinity przy wnoszeniu perspektywy po uczelni mogą oczekiwać najwyższej jakości wsparcia. • Poza doświadczeniem Trójcy, Trójcy wykształcenie stanowi drogę, aby stać się światowej klasy absolwent. • Top Employers międzynarodowych aktywnie kierować absolwentów Trójcy. • Lokalizacja jest główną zaletą, jeśli chodzi o planowanie kariery po Trójcy. Dublin jest domem dla europejskiej centrali wielu światowych wiodących międzynarodowych korporacji. • Inwestycje w Academic Excellence • Trójcy przeznaczyła 16 mln € do międzynarodowej kampanii rekrutacyjnej, aby wypełnić 40 nowych postów Ussher adiunktów w wielu dyscyplinach. Możliwości rozciągać od nauki, inżynierii i medycyny sztuki i humanistyki. • Trinity nadal przyciąga światowe talenty z zagranicy w celu wzmocnienia globalnej perspektywy i połączeń w edukacji i badaniach naukowych uniwersytetu. 40% naszego wydziału jest międzynarodowa.

dodatek

1 Trójca jest w Top 1% uczelni, ze wszystkimi prestiżowych rówieśników, takich jak Cambridge, Oxford i Andrzejki. QS rankingi roku 2016/17. 2 World Top 50 przykłady obejmują języka angielskiego i literatury, języków nowożytnych, politologia i pielęgniarstwo i na świecie Top 100 przykładów należą Biological Sciences, farmacji i farmakologii, chemii i inżynierii materiałowej, Historia, Prawo & Legal Studies, socjologia, polityka społeczna i Administracja. 3 nadzwyczajne osiągnięcia w określonych kluczowych wskaźników, outranking innych prestiżowych rówieśników: • międzynarodową reprezentację wydziału (98), Cambridge (97,6) i Kings College London (97.6) • międzynarodowa reprezentacja studentów (85,9), Harvard (70), a Stanford (74 ). 4 https://www.siliconrepublic.com/innovation/irish-breakthroughs-2016-so-far 5 Trinity wygenerował 180 firm, produkowane 192 przedsiębiorców i wychował $ +2,166 milionów w ciągu ostatnich dziesięciu lat (Pitchbook uniwersytety Zgłoś latach 2016-2017) 6 Międzynarodowy Barometr Student.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

PhD W Irlandzkiej Szkole Ecumenics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 IIrlandia Dublin

Irlandzki Szkoła Ecumenics zapewnia nadzór badań we wszystkich dziedzinach dyscyplinarnych, które obejmują etykę i teologię konfliktu i pokoju; pojednanie; prawa człowieka i etyka w stosunkach międzynarodowych; dialog międzyreligijny i międzykulturowy teologii; teologia ekumeniczna; kwestie płci; Rozwój i globalizacja; współgranie polityki i religii itd ... [+]

Studia doktoranckie na ISE Irlandzki Szkoła Ecumenics zapewnia nadzór badań we wszystkich dziedzinach dyscyplinarnych, które obejmują etykę i teologię konfliktu i pokoju; pojednanie; prawa człowieka i etyka w stosunkach międzynarodowych; dialog międzyreligijny i międzykulturowy teologii; teologia ekumeniczna; kwestie płci; Rozwój i globalizacja; współgranie polityki i religii itp ISE oferuje zorganizowany doktorat. Uczniowie pracują z przełożonym (ów) przez okres czterech lat i są zobowiązane do podjęcia minimum 10ECTS w modułów nauczania, aby rozwijać swoje umiejętności badawcze w trakcie studiów. Niektóre obecne projekty doktoranckie obejmują: * Wykorzystanie wideokonferencji w Pokoju Edukacja * Peace Dziennikarstwa i konfliktów w budowaniu pokoju w Rogu Afryki * RB ONZ 1325 i kobiet w Armenii i Azerbejdżanie * Feminist Peace Akcji w wojen w Jugosławii * Angażowanie ludzi do końca Płeć oparciu Przemoc w Kenii * Świeccy Odpowiedzi na katastrofy humanitarne w kontekstach religijnych * Teologia Henri de Lubac * Rola pamięci w kontaktach z przeszłości: Przekraczanie ofiara-sprawca paradygmatu w Irlandii Północnej * Relacje między Ewangelikalizm i islamu na południu Stanów Zjednoczone * Wpływ imigracji na Tożsamości Religijnych i dialogu międzyreligijnego w Irlandii i Niemczech * Re-obrazowania przestrzeni na przecięciu teatru i budowania pokoju w Irlandii Północnej i Beyond * przywództwo polityczne i konflikty Transformacji: Kobiety, Polityka i pokoju w Irlandii Północnej * Wspólna Przestrzeń i tożsamość etniczna w podzielonych miast: Belfast, Jerozolima, Bruksela * LGBT Mieszka i Opowieści w Belfaście, Ewangelia o Sobie i Religioznawstwo Wymagania językowe Uczniowie, których pierwszym językiem nie jest angielski musi przedstawić dowód kompetencji w tym języku za pośrednictwem jednego z ugruntowanych... [-]

Filmy

TCD

Kontakt

Trinity College Dublin

Adres College Green
Ireland
Strona internetowa http://www.tcd.ie/
Telefon +353 1 896 1000