MYRA School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Myra Szkoła Biznesu Jest to nowocześnie zaprojektowany szkoła biznesu założona w 2012 roku w Mysore pod egidą Mysore Royal Academy (MYRA) .Powierzchnia szkoły awangardy i architektonicznie uznaniem kampus został otwarty 4 listopada 2012 przez Padma Bhushan Deepak Parekh, przewodniczący HDFC. MYRA została założona przez edukacyjnie oświeconej grupy myślicieli kierownictwem prof Shalini Urs, Dyrektor Międzynarodowej Szkoły Zarządzania Informacją i prof D. Shrijay Devaraj Urs, Instytut Badań nad Rozwojem, zarówno z University of Mysore, którzy wyróżnili się w całym cyklu życia akademickiego nauczania, badań naukowych, administracji i akredytacji.

MYRA przynosi wykładowców z najlepszych szkół B świata, takich jak Wharton, Kellogg, IIMB, Arizona State University, University of Cambridge i wiele innych w celu wypełnienia luki jakości w Indian edukacji biznesowej. I po uczenia modelu zanurzeniową i globalnego programu nauczania, oferujemy prawdziwie międzynarodowe doświadczenie edukacyjne w Indiach modelu edukacji Działalność szkoły została opracowana w kontekście pojawiających potrzeby relook na bieżące potrzeby edukacji biznesowej, biorąc pod uwagę szybko rośnie nacisk na wschodzących gospodarek rynkowych, w których obecne i przyszłe zapotrzebowanie na dole piramidy są jeszcze skutecznie doręczone. Model nauczania szkoły oferuje sprawiedliwego mieszankę indywidualne podejście, dyscypliny naukowej i empirycznej nauki w celu wypracowania przyszłych liderów z wymaganej energii i pasji, aby pomóc przekształcić krajobraz biznesu. W pewnym sensie, wizja Myra jest przygotowanie studentów do świata jeszcze wyobrazić, do zarządzania rynkami, które dopiero się pojawią, i zdecydowanie prowadzą w sytuacjach, których nie można przewidzieć, bez utraty ostrości na Triple Bottom Line, tak do tworzenia trwałej wartości gospodarczej, środowiskowej i społecznej poprzez przyjęcie najlepszych praktyk biznesowych.

MYRA oferuje obecnie trzy programy edukacji biznesu:

  • AICTE (All India Rady Edukacji Technicznej) uznawane Post Graduate Program Zarządzania (PGDM) - The Post Graduate Program dla kadry kierowniczej (PGPX) - format Otwórz i Indywidualne programy Executive Education Założyciele Kohorty zarówno w PGPX i PGDM programów, który będzie Ukończył w 2014 i 2015 r, stanowią kalejdoskopie różnorodność, która jest tak typowe i charakterystyczne dla Indii. Pochodzących z 13 różnych państw, 75% studentów w programie PGDM są chłopcy; 25% dziewcząt; 75% kwalifikacje Carry w inżynierii; 20% w handlu i zarządzania przedsiębiorstwem; i 5% w nauce. Ponad połowa posiada doświadczenie zawodowe w zakresie od 1 do kilku lat, a ich doświadczenie obejmuje różne sektory przemysłu, począwszy od lotnictwa do samochodów, zasoby ludzkie w służbie zdrowia, technologii informacyjnych do ubezpieczeń i turystyki do tekstyliów.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Program PhD

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin June 2017 Indie Mysore

MYRA jest rozpoznawany jako Research Centre przy University of Mysore - stuletniej University. Tylko University, że wytwarzany [+]

Dr hab. Programy: MYRA jest rozpoznawany jako Research Centre przy University of Mysore - stuletniej University. Tylko uniwersytet, przyniosły trzy Bharata Ratnas - Panie M. Visvesvaraya; Dr. S. Radhakrishnan; Dr. CNR Rao MYRA oferuje doktorat. Programy w: - nauk o zarządzaniu - systemy informatyczne i zarządzania - Statystyki - Badania nad rozwojem PhD Fellowship: 50000 PLN miesięcznie Ty masz Minimum 50 centów za znakami w licencjat z uznanych instytucji (To jest zasada AICTE). Prawidłowe wyniki w GMAT / GRE / CAT / XAT / CMAT przesłaniu wypełnionego formularza wniosku na czas. Zgłoszony swój esej (maksymalna długość: 1000 słów) opisujący siebie, swoje mocne i słabe strony, swoje rodziny w tle, swoje cele zawodowe i powody stosowania do MYRA School of Business. PROSZĘ ZANOTOWAĆ: Jesteśmy przekonani, że uzyskane wyniki które na jednym testu wstępnego nie powinny być jedynym kryterium do podjęcia decyzji, czy należy uznać za dopuszczenie do MYRA School of Business. [-]

Filmy

MYRA School of Business, Mysore