The Hong Kong Polytechnic University, Department of English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Zakładzie angielskim, naszym głównym zadaniem jest zapewnienie Stosowanych Nauk języka angielskiego dla zawodów, a naszym celem jest uznawane na arenie międzynarodowej jako wiodący dostawca magisterskich i podyplomowych studiów koncentruje się na profesjonalnej komunikacji. Badania języka Stosowanej angielski to nie tylko nabycie bardzo wysoki poziom znajomości języka angielskiego potrzebne, aby odnieść sukces profesjonalnie, ale także dokładną i krytyczne rozumienie języka angielskiego i rozwiniętą świadomość komunikacji angielskiego w wielokulturowych sytuacjach zawodowych.

Istnieje wyraźna potrzeba w Hong Kongu i na arenie międzynarodowej dla absolwentów z wysoko rozwiniętej wiedzy o języku i komunikacji, wraz z umiejętności krytycznego myślenia, które są w stanie przyczynić się do różnych kontekstach zawodowych i biznesowych. Bez względu na to, czy na poziomie studiów licencjackich lub podyplomowych, Departament of English jest jednym z kluczowych dostawców Hongkongu absolwentów z rodzajów komunikacji i języka angielskiego i wiedzy, które umiejętności są wysoko cenione przez tak zawodów.

Nasze programy posiadają innowacyjne funkcje, które czynią je bardzo popularne wśród uczniów, ich rodziców i ewentualnych pracodawców, uczniów i pomóc naszym uczniom rozwijać umiejętności wszechstronnych i cechy cenione przez PolyU i społeczeństwa jako całości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Hong Kong PhD Fellowship Program

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat September 2018 Hongkong Kowloon

Ten program daje studentom z całego świata możliwość studiowania na doktora w jednym z wysoko w rankingu uczelni Hongkongu. Jeśli jesteś zainteresowany prowadzenia nowatorskich badań w jednym z następujących obszarów, znany Departament PolyU za angielskiego jest miejsce dla ciebie. [+]

Studium doktoranckie w Azji World City Ten program daje studentom z całego świata możliwość studiowania na doktora w jednym z wysoko w rankingu uczelni Hongkongu. Jeśli jesteś zainteresowany prowadzenia nowatorskich badań w jednym z następujących obszarów, znany Departament PolyU za angielskiego jest miejsce dla Ciebie: Język i komunikacja zawodowa Media i komunikacja Nauczanie i uczenie się języka Językoznawstwo, język angielski i językoznawstwo funkcjonalne układowy Międzykulturowe badania komunikacji i okolicy Najważniejsze cechy programu Fellowship Miesięczne stypendium w wysokości HK $ 20,000 (około US $ 2.600) Doroczna konferencja i związanych z badaniami naukowymi diety za czas podróży HK $ 10,000 (około 1300 USD) na okres 3 lat Stypendium Czesne i gwarantowane zakwaterowanie sala w pierwszym roku dla nagrodzonych PolyU Ważne daty Złożenie wniosku wstępnego do RGC: Od 1 września 2016 do 1 grudnia 2016, 12:00 (Hong Kong Time) Złożenie pełnego stosowania się do PolyU: 1 grudnia 2016, 23:59 (Hong Kong Time) Warunki przyjęcia Należy dokonać wstępnego wniosku do Grants Research Council (RGC) Hongkongu poprzez system on-line programu za współuczestnictwo w celu uzyskania numeru referencyjnego przed dniem złożenia pełnego wniosku. Podczas ubiegania się o dopuszczenie do PolyU, Fellowship Scheme pośrednictwem, można uznać jednocześnie za regularne miejscu wyznaczonym do Uniwersytetu poprzez udzielenie Podyplomowego studentship. Oznacza to, że nawet jeśli wniosek o Fellowship Scheme jest nieskuteczne, nadal mogą być oferowane regularne miejsce w Katedrze języku angielskim. Ty powinieneś: posiadać studia podyplomowe zawierający znaczący składnik badań, takich jak dysertacji, przyznanego przez uznanych uczelni LUB posiada tytuł licencjata z wyróżnieniem w klasie, lub równoważne; z możliwością wymóg... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Room AG428 Chung Sze Yuen Building, The Hong Kong Polytechnic University
Hunghom, Kowloon, HK