The Hong Kong Polytechnic University Department of English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Katedrze Języka Angielskiego naszą podstawową misją jest zapewnienie odpowiednich studiów języka angielskiego dla zawodów, a naszym celem jest uznanie na arenie międzynarodowej za wiodącego dostawcę studiów licencjackich i podyplomowych koncentrujących się na komunikacji zawodowej. Stosowane studia języka angielskiego obejmują nie tylko zdobycie bardzo wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego potrzebnego do odniesienia sukcesu zawodowego, ale także gruntowną i krytyczną znajomość języka angielskiego oraz rozwiniętą znajomość komunikacji w języku angielskim w wielokulturowych kontekstach zawodowych.

W Hongkongu istnieje wyraźna potrzeba posiadania absolwentów o wysoko rozwiniętej znajomości języka i komunikacji, a także umiejętności krytycznego myślenia, którzy są w stanie przyczynić się do szeregu kontekstów zawodowych i biznesowych. Bez względu na to, czy na poziomie licencjackim czy podyplomowym, Departament Języka Angielskiego jest jednym z kluczowych dostawców Hongkongu dla absolwentów o rodzajach komunikacji i umiejętności językowych w języku angielskim i wiedzy, które są tak wysoko cenione przez zawody.

Nasze programy mają innowacyjne cechy, które czynią je bardzo popularnymi wśród studentów, ich rodziców i ewentualnych pracodawców studentów, i pomagają naszym uczniom rozwijać wszechstronne umiejętności i cechy cenione przez PolyU i społeczeństwo jako całość.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Program stypendialny PhD w Hongkongu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Hongkong Hong Kong

Ten program daje studentom z całego świata możliwość studiowania na doktorat na jednym z wysoko notowanych uniwersytetów w Hongkongu. [+]

Ten program daje studentom z całego świata możliwość studiowania na doktorat na jednym z wysoko notowanych uniwersytetów w Hongkongu. Jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem nowatorskich badań w jednym z poniższych obszarów, renomowany dział języka PolyU jest dla ciebie miejscem:

Komunikacja językowa i zawodowaJęzykoznawstwo, język angielski i językoznawstwo systemoweNauczanie języka i naukaMedia i komunikacjaBadania terenowe i komunikacja międzykulturowaMiesięczne stypendium w wysokości 20 000 HK (około 2 600 USD)Roczna opłata za podróż konferencyjną i związaną z badaniami wynosi HK 10 000 USD (około 1300 USD) przez 3 lataStypendium i zakwaterowanie gwarantowane w pierwszym roku dla laureatów PolyUUniwersytet Politechniczny w Hongkongu (PolyU)... [-]

Filmy

PolyU Student Sharing: The Most Outstanding PolyU Student 2017