The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli chodzi o podnoszenie swoich kwalifikacji w branży turystycznej i hotelarskiej, trzeba być tam, gdzie coś się dzieje. To Azji, najszybciej rozwijającym się regionem dla turystyki.

Kultura Azji tradycyjnie przyjazny i opiekuńczy dbałość o szczegóły jest cechą usługi Azji. Podróżujący międzynarodowe rangi swoje linie lotnicze, porty lotnicze, atrakcje turystyczne i hotele wśród najlepszych na świecie. I nie ma lepszego miejsca do jazdy to "Asian Wave" niż Hongkongu.

Miejsce nr. 2 na świecie, Szkoła Hotelarstwa i Turystyki Management (SHTM) z Politechniki w Hong Kongu ma wyjątkową pozycję, nie tylko na fali Azji, ale także prowadzić go w doskonałości edukacyjnej. Przez ponad 35 lat, SHTM udoskonalił charakterystyczny wizję hotelarskiej i turystycznej edukacji i stać się symbolem doskonałości w tej dziedzinie, przykładowych swoje motto Główny Hotelarstwo i Turystyka.

Wraz z ustanowieniem Hotel ICON, nasz jedyny w swoim rodzaju nauczanie i hotelu badania, w SHTM przywództwo rola w badaniach gościnność jest również zwiększona. Projekty badawcze z różnych ognisk zostały już wdrożone w hotelu. Trzy wydzielone pokoje - "Jutro" Guestrooms - są tworzone w celu ułatwienia więcej szczegółowych badań do zastosowania zaawansowanych koncepcji w dziedzinie zarządzania hotelem dla rozwoju całej branży.

Wraz z Hotel ICON, nasze przełomowe programy zainspirować nową generację pasji, pionierskie profesjonalistów i studentów do zajęcia pozycji liderów w branży hotelarskiej i turystycznej. Dzięki niemu przechodzimy od realizuje wizję hotelarstwa, gastronomii i turystyki edukacji do bycia prawdziwie globalny ikona.

Więc nasza utalentowana międzynarodowy zespół 70 naukowców z 22 krajów i regionów ma swoją ścieżkę kariery na nowe wyżyny, czy to w hotelarstwie, gastronomii, podróży i turystyki. Szkoła oferuje kursy studiów licencjackich i podyplomowych w Hotelarstwa i / lub Zarządzania Turystyką prowadzących do doktora, doktora Hotel and Tourism Management, Master of Science oraz Bachelor of Science.

Dołącz do nas i excel!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktor Filozofii (Ph.D.) W Hotelarstwie I Turystyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2017 Hongkong Kowloon

Sukces instytucji badawczej jest w dużej mierze ze względu na postanowienia i szkolenia młodych naukowców. Aby zapewnić przywództwo w rozwoju przyszłych uczonych w hotelarstwa i turystyki [+]

Sukces instytucji badawczej jest w dużej mierze ze względu na postanowienia i szkolenia młodych naukowców. W celu zapewnienia pozycji lidera w opracowywaniu przyszłych uczonych hotelarstwa i turystyki, SHTM oferuje programy badawcze prowadzące do Ph.D. w hotelu i Zarządzania Turystyką Stopień. Dr Uczelni Program jest przeznaczony dla tych, którzy chcą oprzeć swoje badania na temat spostrzeżeń teoretycznych. Oferuje zaawansowane szkolenia w oparciu o indywidualne zainteresowania i aspiracje zawodowe, co pozwala uczniom rozwijać zdolność do zrealizowania znaczący badania w określonych dziedzinach. Współpraca w zakresie badań między nauczycieli akademickich i studentów są zachęcani przez intelektualnej i wsparcia środowiska Uczelni, a wyniki rozpowszechniane za pośrednictwem publikacji naukowych i prezentacji konferencyjnych. Masa krytyczna ogólnie uznanych naukowców, wraz z atrakcyjnym stypendium dla studentów badawczych i wyjątkowa "Wschód spotyka Zachód" środowiska, aby nasze bardzo konkurencyjne programy badawcze bardzo udany. Wiele z naszych Ph.D. absolwenci są obecnie służą jako wykładowców na uczelniach na całym świecie. [-]

Lekarz Zarządzania Hotelarskiej I Turystycznej (d.htm)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2.5 - 5 lat September 2017 Hongkong Kowloon + 1 więcej

Cechą charakterystyczną studiów doktoranckich światowego lidera jest nie tylko badania, ale również generuje w jakim stopniu zapewnia absolwentom wybitnych możliwościach kariery [+]

Cechą charakterystyczną studiów doktoranckich światowego lidera jest nie tylko badania, ale również generuje w jakim stopniu zapewnia absolwentom wybitnych możliwościach kariery. SHTM przygotowuje studentów do stanowisk kierowniczych w wybranych przez nich kariery, oferując pierwszy na świecie specjalistę D.HTM Stopień. Program D.HTM został zaprojektowany dla naukowców, kadry kierowniczej przemysłu i pracowników wyższego szczebla w rządowych i pozarządowych, hotelarstwo i turystyka organizacji. Od momentu powstania w 2007 roku program przyciąga szereg specjalistów zainteresowanych zwiększając ich kariery, od doświadczonych praktyków i przedstawicieli rządu do akademików. Jego specyficzne Azji ostrości, unikalne połączenie przedmiotów i badań, i elastyczny wzór dostawy umożliwia profesjonalistom rozwijać swoje umiejętności, pozostając w pracy. Opracowany, aby sprostać coraz bardziej wymagającym potrzebom zarówno przemysłu i nauki, D.HTM spełnia rosnące zapotrzebowanie na nowego zwieńczeniem kwalifikacji akademickich. Program ten przygotowuje absolwentów do wcześniej ich kariery poprzez rozwój innowacji, kreatywności i umiejętności badawcze w obrębie Azji kontekście. Absolwenci tego programu przełomowym miały po obu ról akademickich i przemysłu, które odzwierciedlają ich ulepszone skillsets i aspiracje przywódcze. [-]

Filmy

Hotel ICON - An Integrated Approach of Hospitality Education

Kontakt

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Adres 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Hong Kong
Strona internetowa http://www.polyu.edu.hk/htm
Telefon +852 3400 2200