The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli chodzi o podnoszenie swoich kwalifikacji w branży turystycznej i hotelarskiej, musisz być tam, gdzie coś się dzieje. To Azji, najszybciej rozwijającym się regionem dla turystyki. Kultura Azji tradycyjnie przyjazny i opiekuńczy dbałość o szczegóły jest cechą usługi Azji. Międzynarodowi podróżnicy klasyfikują swoje linie lotnicze, lotniska, atrakcje i hotele wśród najlepszych na świecie. I nie ma lepszego miejsca do jazdy to "Asian Wave" niż Hongkongu.

Światowej klasy hotelowo-turystycznej

shtm20

Liczba ocen 1 na świecie w kategorii "Hospitality and Tourism Management" według Global Rankings of Academic Subjects 2017 w ShanghaiRanking, umieszczone No. 1 na świecie w rankingu "Hospitality, Leisure, Sport & Tourism" według rankingu CWUR według tematu 2017 i zaliczony do trzech najlepszych instytucji "Hospitality and Leisure Management" na całym świecie w rankingach Uniwersytetu Świata w QS na podstawie tematu 2017, School zarządzania hotelarstwem i turystyką (SHTM) na Politechnice w Hongkongu jest wyjątkowo atrakcyjna, aby nie tylko jeździć na fali azjatyckiej, ale również prowadzić ją do doskonałości edukacyjnej. Przez blisko 40 lat SHTM wyrafinowała wyjątkową wizję gościnności i edukacji turystycznej, stając się symbolem doskonałości w tej dziedzinie, ilustrując motto Wiodąca Szpitalnictwo i Turystyka.

Hotel Dydaktyczny - Hotel ICON

Wraz z ustanowieniem Hotel ICON, nasz jedyny w swoim rodzaju nauczanie i hotelu badania, w SHTM przywództwo rola w badaniach gościnność jest również zwiększona. Projekty badawcze z różnych ognisk zostały już wdrożone w hotelu. Stworzono trzy dedykowane pokoje gościnne - "Tomorrow's Rooms", aby ułatwić dokładniejsze badania nad zastosowaniem zaawansowanych koncepcji w zakresie zarządzania hotelem dla rozwoju całej branży.

shtm21

Wraz z Hotel ICON, nasze przełomowe programy zainspirować nową generację pasji, pionierskie profesjonalistów i studentów do zajęcia pozycji liderów w branży hotelarskiej i turystycznej. Dzięki temu odchodzimy od dążenia do wizji gościnności i edukacji turystycznej, aby stać się naprawdę globalną ikoną.

Międzynarodowe Wydziału i różnorodne Programy

Niech nasi utalentowani pracownicy międzynarodowi liczący 75 naukowców z 22 krajów i regionów zdobędą drogę kariery na nowe wyżyny, czy to w branży hotelarskiej, gastronomii, podróży czy turystyki. Szkoła oferuje kursy studiów licencjackich i podyplomowych w Hotelarstwa i / lub Zarządzania Turystyką prowadzących do doktora, doktora Hotel and Tourism Management, Master of Science oraz Bachelor of Science.

Dołącz do nas i excel!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doctor of Philosophy (Ph.D.) in Hotel and Tourism Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Hongkong Kowloon

Sukces instytucji badawczej jest w dużej mierze ze względu na postanowienia i szkolenia młodych naukowców. Aby zapewnić kierownictwo rozwojowi przyszłych uczonych w dziedzinie zarządzania hotelarskiego i turystycznego, SHTM oferuje programy badawcze prowadzące do uzyskania doktoratu. w zakresie zarządzania hotelarstwem i turystyką. Dr Uczelni Program jest przeznaczony dla tych, którzy chcą oprzeć swoje badania na temat spostrzeżeń teoretycznych. Oferuje zaawansowane szkolenia w oparciu o indywidualne zainteresowania i aspiracje zawodowe, co pozwala uczniom rozwijać zdolność do zrealizowania znaczący badania w określonych dziedzinach. Współpraca w zakresie badań między nauczycieli akademickich i studentów są zachęcani przez intelektualnej i wsparcia środowiska Uczelni, a wyniki rozpowszechniane za pośrednictwem publikacji naukowych i prezentacji konferencyjnych. [+]

Współpraca w zakresie badań między nauczycieli akademickich i studentów są zachęcani przez intelektualnej i wsparcia środowiska Uczelni, a wyniki rozpowszechniane za pośrednictwem publikacji naukowych i prezentacji konferencyjnych. Masa krytyczna ogólnie uznanych naukowców, wraz z atrakcyjnym stypendium dla studentów badawczych i wyjątkowa "Wschód spotyka Zachód" środowiska, aby nasze bardzo konkurencyjne programy badawcze bardzo udany. Wiele z naszych Ph.D. absolwenci są obecnie służą jako wykładowców na uczelniach na całym świecie.

[-]

Lekarz Zarządzania Hotelarskiej I Turystycznej (d.htm)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2.5 - 5 lat September 2018 Hongkong Kowloon + 1 więcej

Cechą charakterystyczną studiów doktoranckich światowego lidera jest nie tylko badania, ale również generuje w jakim stopniu zapewnia absolwentom wybitnych możliwościach kariery. SHTM przygotowuje studentów do liderów w wybranych karierach, oferując pierwszy na świecie profesjonalny stopień D.HTM. [+]

Cechą charakterystyczną studiów doktoranckich światowego lidera jest nie tylko badania, ale również generuje w jakim stopniu zapewnia absolwentom wybitnych możliwościach kariery.

Jego specyficzne Azji ostrości, unikalne połączenie przedmiotów i badań, i elastyczny wzór dostawy umożliwia profesjonalistom rozwijać swoje umiejętności, pozostając w pracy.

Opracowany, aby sprostać coraz bardziej wymagającym potrzebom zarówno przemysłu i nauki, D.HTM spełnia rosnące zapotrzebowanie na nowego zwieńczeniem kwalifikacji akademickich. Program ten przygotowuje absolwentów do wcześniej ich kariery poprzez rozwój innowacji, kreatywności i umiejętności badawcze w obrębie Azji kontekście. Absolwenci tego programu przełomowym miały po obu ról akademickich i przemysłu, które odzwierciedlają ich ulepszone skillsets i aspiracje przywódcze.... [-]


Filmy

Leading Hospitality and Tourism

Kontakt

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Adres School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Hongkong
Strona internetowa http://www.polyu.edu.hk/htm
Telefon +852 3400 2200