The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli chodzi o podnoszenie swoich kwalifikacji w branży turystycznej i hotelarskiej, trzeba być tam, gdzie coś się dzieje. To Azji, najszybciej rozwijającym się regionem dla turystyki.

Kultura Azji tradycyjnie przyjazny i opiekuńczy dbałość o szczegóły jest cechą usługi Azji. Podróżujący międzynarodowe rangi swoje linie lotnicze, porty lotnicze, atrakcje turystyczne i hotele wśród najlepszych na świecie. I nie ma lepszego miejsca do jazdy to "Asian Wave" niż Hongkongu.

Miejsce nr. 2 na świecie, Szkoła Hotelarstwa i Turystyki Management (SHTM) z Politechniki w Hong Kongu ma wyjątkową pozycję, nie tylko na fali Azji, ale także prowadzić go w doskonałości edukacyjnej. Przez ponad 35 lat, SHTM udoskonalił charakterystyczny wizję hotelarskiej i turystycznej edukacji i stać się symbolem doskonałości w tej dziedzinie, przykładowych swoje motto Główny Hotelarstwo i Turystyka.

Wraz z ustanowieniem Hotel ICON, nasz jedyny w swoim rodzaju nauczanie i hotelu badania, w SHTM przywództwo rola w badaniach gościnność jest również zwiększona. Projekty badawcze z różnych ognisk zostały już wdrożone w hotelu. Trzy wydzielone pokoje - "Jutro" Guestrooms - są tworzone w celu ułatwienia więcej szczegółowych badań do zastosowania zaawansowanych koncepcji w dziedzinie zarządzania hotelem dla rozwoju całej branży.

Wraz z Hotel ICON, nasze przełomowe programy zainspirować nową generację pasji, pionierskie profesjonalistów i studentów do zajęcia pozycji liderów w branży hotelarskiej i turystycznej. Dzięki niemu przechodzimy od realizuje wizję hotelarstwa, gastronomii i turystyki edukacji do bycia prawdziwie globalny ikona.

Więc nasza utalentowana międzynarodowy zespół 70 naukowców z 22 krajów i regionów ma swoją ścieżkę kariery na nowe wyżyny, czy to w hotelarstwie, gastronomii, podróży i turystyki. Szkoła oferuje kursy studiów licencjackich i podyplomowych w Hotelarstwa i / lub Zarządzania Turystyką prowadzących do doktora, doktora Hotel and Tourism Management, Master of Science oraz Bachelor of Science.

Dołącz do nas i excel!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doktor Filozofii (Ph.D.) W Hotelarstwie I Turystyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2017 Hongkong Kowloon

Sukces instytucji badawczej jest w dużej mierze ze względu na postanowienia i szkolenia młodych naukowców. Aby zapewnić przywództwo w rozwoju przyszłych uczonych w hotelarstwa i turystyki [+]

Sukces instytucji badawczej jest w dużej mierze ze względu na postanowienia i szkolenia młodych naukowców. W celu zapewnienia pozycji lidera w opracowywaniu przyszłych uczonych hotelarstwa i turystyki, SHTM oferuje programy badawcze prowadzące do Ph.D. w hotelu i Zarządzania Turystyką Stopień. Dr Uczelni Program jest przeznaczony dla tych, którzy chcą oprzeć swoje badania na temat spostrzeżeń teoretycznych. Oferuje zaawansowane szkolenia w oparciu o indywidualne zainteresowania i aspiracje zawodowe, co pozwala uczniom rozwijać zdolność do zrealizowania znaczący badania w określonych dziedzinach. Współpraca w zakresie badań między nauczycieli akademickich i studentów są zachęcani przez intelektualnej i wsparcia środowiska Uczelni, a wyniki rozpowszechniane za pośrednictwem publikacji naukowych i prezentacji konferencyjnych. Masa krytyczna ogólnie uznanych naukowców, wraz z atrakcyjnym stypendium dla studentów badawczych i wyjątkowa "Wschód spotyka Zachód" środowiska, aby nasze bardzo konkurencyjne programy badawcze bardzo udany. Wiele z naszych Ph.D. absolwenci są obecnie służą jako wykładowców na uczelniach na całym świecie. [-]

Lekarz Zarządzania Hotelarskiej I Turystycznej (d.htm)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2.5 - 5 lat September 2017 Hongkong Kowloon + 1 więcej

Cechą charakterystyczną studiów doktoranckich światowego lidera jest nie tylko badania, ale również generuje w jakim stopniu zapewnia absolwentom wybitnych możliwościach kariery [+]

Cechą charakterystyczną studiów doktoranckich światowego lidera jest nie tylko badania, ale również generuje w jakim stopniu zapewnia absolwentom wybitnych możliwościach kariery. SHTM przygotowuje studentów do stanowisk kierowniczych w wybranych przez nich kariery, oferując pierwszy na świecie specjalistę D.HTM Stopień. Program D.HTM został zaprojektowany dla naukowców, kadry kierowniczej przemysłu i pracowników wyższego szczebla w rządowych i pozarządowych, hotelarstwo i turystyka organizacji. Od momentu powstania w 2007 roku program przyciąga szereg specjalistów zainteresowanych zwiększając ich kariery, od doświadczonych praktyków i przedstawicieli rządu do akademików. Jego specyficzne Azji ostrości, unikalne połączenie przedmiotów i badań, i elastyczny wzór dostawy umożliwia profesjonalistom rozwijać swoje umiejętności, pozostając w pracy. Opracowany, aby sprostać coraz bardziej wymagającym potrzebom zarówno przemysłu i nauki, D.HTM spełnia rosnące zapotrzebowanie na nowego zwieńczeniem kwalifikacji akademickich. Program ten przygotowuje absolwentów do wcześniej ich kariery poprzez rozwój innowacji, kreatywności i umiejętności badawcze w obrębie Azji kontekście. Absolwenci tego programu przełomowym miały po obu ról akademickich i przemysłu, które odzwierciedlają ich ulepszone skillsets i aspiracje przywódcze. [-]

Filmy

Hotel ICON - An Integrated Approach of Hospitality Education