Przeczytaj oficjalny opis

Zostań liderem jutra

Innowacja dzięki najnowocześniejszej treści i technologii

Limburg Graduate School of Business (LGSB) jest szkołą podyplomową utworzoną w celu oferowania modułów, udogodnień i możliwości badawczych międzynarodowym naukowcom i doktorantom. kandydatów.

Oferujemy szereg pakietów szkoleniowych w różnych obszarach tematycznych i możemy zaoferować mieszane możliwości uczenia się, aby najlepiej zaspokoić Twoje potrzeby. Więc jeśli chcesz intensywnie uczyć się z kolegami i trenerem lub uczyć się we własnym tempie, jest to możliwe w LGSB. Oferujemy wiele możliwości nauki; od wydarzeń na żywo do webinariów i Q

LGSB to organizacja z wieloma partnerami na całym świecie. Posiadamy własne ośrodki badawcze i badawcze w Europie, Afryce i wkrótce w Azji i na Bliskim Wschodzie, gdzie uczniowie, partnerzy i nauczyciele mogą się spotkać, aby pracować nad przyszłością wiedzy.

Nasza wizja

Dążymy do tego, by pomagać ludziom, którzy się rozwijają, niezależnie od czasu i miejsca. Utrzymujemy nasze główne cele:

  • Nowoczesna edukacja we własnym tempie
  • Wysokiej jakości materiały szkoleniowe
  • Najlepsza usługa umożliwiająca uczniom osiągnięcie ich celów
  • Personel bardzo doświadczonych nauczycieli
  • Przystępna cena

Nasza misja

Limburg Graduate School of Business pozwala ci rozwijać się w zakresie wiedzy i umiejętności. Chcemy zapewnić możliwie najlepszą wymianę wiedzy. Doświadczeni nauczyciele wyjaśniają program nauczania i umieszczają materiał nauczania w kontekście. Pomagamy Ci odnieść sukces w nauce, a tym samym w życiu.

Osiąga się to poprzez oferowanie niezbędnych badań w częściach i w nowoczesny sposób. Każda część może być płatna w ratach, co ułatwia dotarcie do wszystkich. Wszystkie części razem pozwalają ukończyć badanie. Dołączanie do Limburg Graduate School of Business pozwala osiągnąć ambitne cele i odnieść sukces w swoim zawodzie.

Akredytacja

W Limburg Graduate School of Business zawsze skupiamy się na jakości. Dlatego z dumą współpracujemy z uniwersytetami, które zapewniają jakość naszych modułów. Możesz odwiedzić naszą stronę partnera, aby zobaczyć, z którymi partnerami wybraliśmy współpracę. Nasi wysokiej jakości partnerzy uniwersyteccy są akredytowani przez IACBE, co daje im uprawnienia do przyznawania oficjalnych dyplomów naszym studentom.

IACBE akredytuje programy biznesowe, które prowadzą do stopni na poziomie stowarzyszonym, licencjackim, magisterskim i doktoranckim w instytucjach szkolnictwa wyższego na całym świecie, które przyznają stopnie licencjackie i / lub magisterskie. IACBE nie akredytuje programów biznesowych instytucji szkolnictwa wyższego, które oferują wyłącznie stopnie stowarzyszone w biznesie. Wszystkie tryby dostawy, kampusy, lokalizacje i strony instruktażowe, a także wszystkie programy biznesowe niezależnie od poziomu wykształcenia, będą zazwyczaj uwzględniane w przeglądzie akredytacji IACBE.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Limburg Graduate School of Business

Program doktorancki wspiera absolwentów w ich rozwoju akademickim i / lub zawodowym. Program jest odpowiedni, bogaty i ważny pod względem naukowym oraz zgodny z krajowymi ... [+]

Treść programu

Program doktorancki wspiera absolwentów w ich rozwoju akademickim i / lub zawodowym. Program jest odpowiedni, bogaty i ważny pod względem naukowym oraz zgodny z krajowymi i międzynarodowymi standardami szkolnictwa wyższego. Spełnia kryteria procesu harmonizacji szkolnictwa wyższego w Europie i efekty uczenia się na najwyższym poziomie europejskich ram kwalifikacji (EQF-Level 8).

LGSB zapewnia wysokiej jakości szkolenie doktoranckie, które wyposaża Cię w całą wiedzę i narzędzia. Nie jesteś sam w swojej podróży! Będziesz nauczany i nadzorowany przez naszych wybitnych międzynarodowych wykładowców. Nasze unikalne laboratoria badawcze pomogą Ci w gromadzeniu i analizowaniu danych. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap twojego doktoratu badanie.... [-]

Niderlandy Maastricht
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku